Hírek (készülő filmek, bejelentések, érdekességek)

Started by Fazék, 2006-09-21, 21:19:27

Previous topic - Next topic

NLZ

Fú, hát elég komolyra vették a hangnemet. Remélem nem csak ilyen kőkemény akció-kaland cucc lesz, hanem átveszik a vígjáték elemeket is.
[reserved]

Próféta

Quote from: NLZ on 2010-02-11, 22:07:11
Fú, hát elég komolyra vették a hangnemet. Remélem nem csak ilyen kőkemény akció-kaland cucc lesz, hanem átveszik a vígjáték elemeket is.
+1, de tippre nem csak a vígjáték fog hiányozni belőle, hanem a szépség is. Meg a karakterek.
Legalábbis a trailer alapján végig akarnak rohanni az első könyvön. Az egész történet úgyse fér bele, de más is ki fog maradni. A hosszú CGI akciójelenetek mindennél fontosabbak...

Fazék

Futurama szinkronhangok: szerencsére az új sorozathoz is leszerződtették az összes fontosabb régi szinkronhangot, többek között ő(ke)t:
http://www.youtube.com/watch?v=1V-xKq64aRY

[spoiler]rá nem jöttem volna, hogy ugyanaz a fickó szinkronizálja ezt a 4 főbb karaktert[/spoiler]

Dreamcleaver

#1923
Quote from: Próféta on 2010-02-11, 22:21:25
Quote from: NLZ on 2010-02-11, 22:07:11
Fú, hát elég komolyra vették a hangnemet. Remélem nem csak ilyen kőkemény akció-kaland cucc lesz, hanem átveszik a vígjáték elemeket is.
+1, de tippre nem csak a vígjáték fog hiányozni belőle, hanem a szépség is. Meg a karakterek.
Legalábbis a trailer alapján végig akarnak rohanni az első könyvön. Az egész történet úgyse fér bele, de más is ki fog maradni. A hosszú CGI akciójelenetek mindennél fontosabbak...

Ez megint tipikus esete lesz annak, hogy aki nem ismeri az eredetit az jobban fogja élvezni? I win yet again.  :D

Hány könyv az egész?

Mondjuk az inkább zavar, hogy Shyamalan. Az összes filmje amit láttam eddig egyedinek és érdekesnek indult, de a végére csalódás lett.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Próféta

Quote from: Dreamcleaver on 2010-02-12, 21:41:46
Ez megint tipikus esete lesz annak, hogy aki nem ismeri az eredetit az jobban fogja élvezni? I win yet again.  :D

Hány könyv az egész?
3 "könyv" (azaz évad), egyenként nagyjából 20 db. 24 perces résszel.
És ismerd az eredetit, mert jó :)

Fazék

azt már hallottátok, hogy az Alapítvány könyveket 3 filmre osztva fogják megfilmesíteni és Roland Emmerich lesz a rendező és ígérete szerint igazán rágyúr a CGI látványra? gondoltam megosztom veletek ezt a remek hírt, ne csak nekem legyen csodálatos a napom.

Cloud

Quote from: Dreamcleaver on 2010-02-12, 21:41:46
Quote from: Próféta on 2010-02-11, 22:21:25
Quote from: NLZ on 2010-02-11, 22:07:11
Fú, hát elég komolyra vették a hangnemet. Remélem nem csak ilyen kőkemény akció-kaland cucc lesz, hanem átveszik a vígjáték elemeket is.
+1, de tippre nem csak a vígjáték fog hiányozni belőle, hanem a szépség is. Meg a karakterek.
Legalábbis a trailer alapján végig akarnak rohanni az első könyvön. Az egész történet úgyse fér bele, de más is ki fog maradni. A hosszú CGI akciójelenetek mindennél fontosabbak...

Ez megint tipikus esete lesz annak, hogy aki nem ismeri az eredetit az jobban fogja élvezni? I win yet again.  :D

Hány könyv az egész?

Mondjuk az inkább zavar, hogy Shyamalan. Az összes filmje amit láttam eddig egyedinek és érdekesnek indult, de a végére csalódás lett.
Én meg még nem is láttam Shyamalan filmet, így nem tudom mire számítsak. A trailer viszont tetszik. :D

Zsiga

Quote from: Fazék on 2010-02-12, 22:13:35
azt már hallottátok, hogy az Alapítvány könyveket 3 filmre osztva fogják megfilmesíteni és Roland Emmerich lesz a rendező és ígérete szerint igazán rágyúr a CGI látványra? gondoltam megosztom veletek ezt a remek hírt, ne csak nekem legyen csodálatos a napom.
Zomg. :uzi: Bár igazából tökmindegy hogy ki és hogyan akarna belőle filmet csinálni, az Alapítvány tipikusan megfilmesíthetetlen könyv.

chilip

Quote from: Fazék on 2010-02-12, 22:13:35
azt már hallottátok, hogy az Alapítvány könyveket 3 filmre osztva fogják megfilmesíteni és Roland Emmerich lesz a rendező és ígérete szerint igazán rágyúr a CGI látványra? gondoltam megosztom veletek ezt a remek hírt, ne csak nekem legyen csodálatos a napom.

nagyközönségnek mást moziban nem lehet eladni manapság, meg úgyse értenék/értékelnék (ami elég szomorú). remélem csöpögős romantikus szálat (netalán szálakat) nem raknak bele...

Próféta

Quote from: Fazék on 2010-02-12, 22:13:35
azt már hallottátok, hogy az Alapítvány könyveket 3 filmre osztva fogják megfilmesíteni és Roland Emmerich lesz a rendező és ígérete szerint igazán rágyúr a CGI látványra? gondoltam megosztom veletek ezt a remek hírt, ne csak nekem legyen csodálatos a napom.
Tudtam hogy csak ugratsz, de a gyanú árnyékát is el akartam oszlatni, így aztán rákerestem.... NEEEEEEE!!!

Quote from: Zsiga on 2010-02-12, 22:21:08
az Alapítvány tipikusan megfilmesíthetetlen könyv.
Jogos. Annyira filmszerűtlen a felépítése, hogy csak na.  Persze beígérték a Monopoly társasjáték megfilmesítését is...

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2010-02-12, 22:13:35
azt már hallottátok, hogy az Alapítvány könyveket 3 filmre osztva fogják megfilmesíteni és Roland Emmerich lesz a rendező és ígérete szerint igazán rágyúr a CGI látványra? gondoltam megosztom veletek ezt a remek hírt, ne csak nekem legyen csodálatos a napom.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Quote from: Kvikveg on 2010-02-12, 23:02:10
Quote from: Fazék on 2010-02-12, 22:13:35
azt már hallottátok, hogy az Alapítvány könyveket 3 filmre osztva fogják megfilmesíteni és Roland Emmerich lesz a rendező és ígérete szerint igazán rágyúr a CGI látványra? gondoltam megosztom veletek ezt a remek hírt, ne csak nekem legyen csodálatos a napom.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg:
+1 :falba:

A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

Failure is the default option

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Azt hiszem, én egy hülye vagyok.

Valami nem stimmelt, de egy darabig nem értettem, hogy mi.
Aztán a naptár hosszas tanulmányozása rávezetett, hogy ma 13-a van, ez meg 12-én, azaz tegnap VOLT.

:(
Failure is the default option

Ramiz

Készül egy Firefly folytatás-sorozat, valami nagyrészt rajongói kezdeményezés, gondoltam hozom a hírt, de elkavartam a clipboard cache-ben a cuccot, valami mást copy-zva rá, úgyhogy link nincs. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Cloud

Quote from: Ramiz on 2010-02-17, 12:30:08
Készül egy Firefly folytatás-sorozat, valami nagyrészt rajongói kezdeményezés, gondoltam hozom a hírt, de elkavartam a clipboard cache-ben a cuccot, valami mást copy-zva rá, úgyhogy link nincs. :D

http://bigdamncourage.blogspot.com/


Fazék


Fazék


Rounin

Quote from: Fazék on 2010-02-24, 15:58:42
rendhagyó stílusú Valhalla Rising sneak peek


Hátő... első reakcióm a " :haha:" volt, aztán váltottam inkább ":confused:"-re. Néhol nagyon gyenge eresztésnek hatott, de jobban érdekel, hogy ez most végig ilyen* lesz vagy szólni is fog valamiről?

*percek múlva*

Ahhhha,  ez alapján a röpke kritika alapján kétséges, hogy a vikingrajongásom dacára megnézzem. Józanul.

*maximum gore, minimum beard


Makos



Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Cloud

Ironman 2 trailer


http://www.youtube.com/watch?v=sctp1kipv9U&feature=player_embedded
:whoah: :whoah: :hail:




ed:

Tron Legacy

http://www.youtube.com/watch?v=1FkH-_kh4ZM


Ez is jónak tűnik. Anno első részt imádtam. Bár jópár éve láttam már utoljára.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1