Hírek (készülő filmek, bejelentések, érdekességek)

Started by Fazék, 2006-09-21, 21:19:27

Previous topic - Next topic

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Miért, volt ez a faszi egyszer is hiteles? A MIB-ben meg a Bad Boys-ban elment a komikus viselkedése és vagánykodása, mert oda ez kellett. De én se a piás, senkivel nem törődő cinikus gecit, se a világmegmentő hőst nem hiszem el neki (a komoly pillanatai az előbbi filmekben sem működtek). Persze igazán csak az I Am Legend óta rühellem. :ejnye:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Ramiz on 2008-05-02, 12:38:22
Miért, volt ez a faszi egyszer is hiteles?
Függetlenség napja?
[spoiler]Just trollin'  :muhahah:[/spoiler]

Failure is the default option

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

War, Inc. HD trailer:

480p (49 MB): http://movies.apple.com/movies/independent/war_inc/war_inc_h480p.mov
720p (107 MB): http://movies.apple.com/movies/independent/war_inc/war_inc_h720p.mov

(John Cusack, Joan Cusack, Marisa Tomei, Ben Kingsley)

:wtf: ez nagy baromságnak ígérkezik :haha:

szerk:

HD trailer a Hancock-ból:
480p (59 MB): http://playlist.yahoo.com/makeplaylist.dll?sid=63470461&sdm=web&pt=rd
720p (159 MB): http://playlist.yahoo.com/makeplaylist.dll?sid=63470467&sdm=web&pt=rd

szerk:
Én komálom a jóembert :)
Ha próbálkoznak is vele, én ettől a filmtől véletlenül sem a nagy drámát várom, hanem hogy jókat nevethessek rajta. Ahhoz meg sztem tökéletes Will Smith a szerepre :)

Próféta

Quote from: Fazék on 2008-05-02, 21:05:40
War, Inc. HD trailer:
Játszottam az azonos című RTS játékkal. De az nem volt ekkora ökörség :)

Fazék

Quote from: Fazék on 2008-05-02, 21:05:40
Én komálom a jóembert :)
Ha próbálkoznak is vele, én ettől a filmtől véletlenül sem a nagy drámát várom, hanem hogy jókat nevethessek rajta. Ahhoz meg sztem tökéletes Will Smith a szerepre :)
tévedni emberi dolog.

ebből a hülyéből is szcientológust faragtak végül.

ilyenkor mindig a Fallout ugrik be...

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-05-03, 19:38:40
Quote from: Fazék on 2008-05-02, 21:05:40
Én komálom a jóembert :)
Ha próbálkoznak is vele, én ettől a filmtől véletlenül sem a nagy drámát várom, hanem hogy jókat nevethessek rajta. Ahhoz meg sztem tökéletes Will Smith a szerepre :)
tévedni emberi dolog.

A komálást illetően tévedtél? :)

Quote from: Fazék on 2008-05-03, 19:38:40
ebből a hülyéből is szcientológust faragtak végül.
ilyenkor mindig a Fallout ugrik be...

A templomban a térítés?
Egyébként a szcientológiában az a poén, hogy a "legyél önmagad! te vagy a legjobb!" jellegű fizetős, agymosó tanfolyamokon kívül (amiről régebben is tudtam) van egy totál konkrét, kidolgozott, abszolút sci-fibe (méghozzá nem egy okos PKD- vagy Lem-könyvbe, hanem egy húsz évvel ezelőtti Galaktikába) illő történelme, amiről nemrég hallottam először, hála (ezúttal nem ironikusan! :D) a 4chanos poénoknak és gyökérkedésnek. És tényleg totál röhej az egész, meg az is, hogy mennyi színész melléjük áll, bár meg vagyok győződve, hogy ez nem (csak) a sok drogozásnak és a hollywoodi elhülyülésnek köszönhető: szerintem nagy részüket rendszeres pénzátutalásokkal kenik, esetleg valamivel zsarolják. Épp az az ijesztő, hogy mennyire szakszerű nácik (insert any other modern diktatúra) ezek a szcientológusok: urald a médiát, hazudj vadul, legyél gátlástalan és erőszakos, használd ki a fanatizmust, a butaságot, az elesettséget, a vallást, a törvényeket, MINDENT a saját célodra - és tuti nyersz. Welkome to hell... Na de ez már nagyon off, esetleg átmehetünk vele a "tematikus offtopikba".
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

tényleg off, de 100%-osan pontosan leírtad a dolgot.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Zen on 2008-05-02, 00:02:30
Clocktower film
Rounin figyelsz?!  :D

Óóóóóó... őőő... figyelek, csak lelkes nem tudok lenni igazán. Szóval, a Szikák szeme 2 az jó volt? Jó ajánlólevél? Vagy sem? Vagymivan?
Meg hát játékból hány jó film készült végülis?

Zen

Quote from: Rounin on 2008-05-03, 20:14:53
Quote from: Zen on 2008-05-02, 00:02:30
Clocktower film
Rounin figyelsz?!  :D

Óóóóóó... őőő... figyelek, csak lelkes nem tudok lenni igazán. Szóval, a Szikák szeme 2 az jó volt? Jó ajánlólevél? Vagy sem? Vagymivan?
Meg hát játékból hány jó film készült végülis?
Jó, csak gondoltam téged érdekel, ezér feltűnővé tettem. :3x3:
(Amúgy meg nem figyelsz, sokára vetted észre  :hehe:)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: Zen on 2008-05-03, 20:23:25
(Amúgy meg nem figyelsz, sokára vetted észre  :hehe:)

Nem figyeltél, elsején délelőtt elutaztam és csak ma jöttem haza. Ennyit erről :_piszka:

Persze, érdekel a film, csak fenntartásaim (félelmeim) vannak. Főleg, hogy a második (és többi) rész nem fogott meg annyira, mint az első, és itten a második részt veszik alapul.

Zen

Csináld úgy mint én: alapeset, h azt várom h szar lesz, uh max kellemesen csalódok. Illetve ha nagyon meggyőző anyagot mutatnak fel, akkor lehet látni előre h jó film lesz.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: Zen on 2008-05-03, 20:52:44
Csináld úgy mint én: alapeset, h azt várom h szar lesz, uh max kellemesen csalódok. Illetve ha nagyon meggyőző anyagot mutatnak fel, akkor lehet látni előre h jó film lesz.

Szoktam így.
Ha nagyon meggyőző anyagot mutatnak fel, akkor pedig gyanakszom, hogy előre ellőtték az összes puskaport. Mint azt az Alvin és a mókusoknál sikeresen megtették.

Próféta


Solid Snake

#949
The Dark Knight theatrical trailer 3

:hail:

Áhh, libabőr-effektus végig. Ez, kérem szépen, büntet.

Bár Maggie Gyllenhaal-t én a castingosok helyében kidobtam volna a francba.

Kvikveg

Quote from: Solid Snake on 2008-05-04, 14:06:24
...
Bár Maggie Gyllenhaal-t én a castingosok helyében kidobtam volna a francba.
En is kidobam volna. Annyira nem libaboroztem, de megnezem az biztos.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Solid Snake on 2008-05-04, 14:06:24The Dark Knight theatrical trailer 3

Anyám, ezt nem hittem volna... Ez a Heather-gyerek megvett engem kilóra. Megnéztem a trailert, és már most nem vagyok benne annyira sziklaszilárdan biztos, mint eddig, hogy nálam Joker == Nicholson, forevör. Amennyivel életszerűbb, annyival ijesztőbb is, de az őrültsége is működik. Baromi jól csinálja! :hail:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kelvor

Pályafutásának méltó befejezése volt az, ahogyan megszemélyesítette Joker karakterét. R.I.P. :frown:

Zen

Hát nekem Joker ezen a videón nem tűnt vmi őrültnek.
Inkább olyan Die Hardos 'precíz profi terkó' (Joker fétissel) beütése volt számomra.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Solid Snake


Próféta



Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Én nem vágom, hogy ki az a kettő, aki nem Joker... :redface:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Quote from: Ramiz on 2008-05-05, 09:48:51
Én nem vágom, hogy ki az a kettő, aki nem Joker... :redface:
A legelsőnél én is csak arra emlékszem h láttam már, a 3. meg az osztrák faszi aki 20 éven kufircolta a lányát a pincében.
PROTIP:read Offtopic
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1