Hírek (készülő filmek, bejelentések, érdekességek)

Started by Fazék, 2006-09-21, 21:19:27

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Általában is tartani szoktam a folytatásoktól, emiatt
QuoteRichard Kelly, writer-director of the original, will apparently not be involved
meg főleg nem számítok semmi jóra. Persze ettől még lehet jó, annak csak örülnék.

Próféta


Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-05-09, 15:02:05
ööö he? Donnie Darko sequel? :gyagya:

Mikor már az első rész is kínos volt? Szerintem is érthetetlen. :3x3: No de a Kis Vuknak is lesz folytatása...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

Quote from: Zen on 2008-05-09, 19:55:14
Bioshock film rendező
Karib Tenger Kalózai? Gladiátor? Tehát jó kis feelinges para-horror helyett lesz belőle nagyzenekaros eszemfaszommegállos amerikaizászlós heroikus hentelés. Zsír...
Na mindegy, Uwe Bollnál azért jobb. :D

Én

Hát reméljük a Take-Two ténylegesen kihasználja a szerződést és megtart(at)ja a hangulatot. :)
Amúgy a kezdésre kíváncsi leszek, vajon nagy felvezetés, vagy rendesen mint a játékban, ébredés a tengeren, és közben derül ki minden? Don't know if want, de nem hiszem.

Zen

Quote from: Zsiga on 2008-05-09, 20:04:28
Quote from: Zen on 2008-05-09, 19:55:14
Bioshock film rendező
Karib Tenger Kalózai? Gladiátor? Tehát jó kis feelinges para-horror helyett lesz belőle nagyzenekaros eszemfaszommegállos amerikaizászlós heroikus hentelés. Zsír...
Na mindegy, Uwe Bollnál azért jobb. :D
Nem baj, Gladiátor stábtagként jó tapasztalatai vannak az oxigénpalackokkal. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

Gát György interjú
ez a cikk annyira sokkolta a böngészőmet, hogy menten ki is fagyott a betöltése közben :haha:

szerk: szemetek! az utolsó képnél azt hittem elsőre, hogy bilincs van a kezén... már kezdtem örülni...

kikuchiyo

Épp most akartam én is belinkelni...

Szerintem ez az ember egy zseni.
Egy zseniális troll.
Failure is the default option

Én

Hmm, azt hiszem erre szokták mondani, hogy a NASA mintát vesz az arcbőréből, az új űrhajó-burkolathoz. Kb a kellemetlen kérdésekre egy STFU n00b-al válaszolt. :haha:
ED: azt a Morgan-t le fogom okádni, és odaírom, hogy ez egy kis Vuk volt.

Puru²

Clonewars trailer

http://playlist.yahoo.com/makeplaylist.dll?sid=64024598&sdm=web&pt=rd

Eredetileg ez nem sorozatnak készült ?Most meg mégis mozit csinálnak belőle ?No mindegy ,a download we must  ;)


chilip

Quote from: Puru² on 2008-05-09, 22:34:54
Clonewars trailer

http://playlist.yahoo.com/makeplaylist.dll?sid=64024598&sdm=web&pt=rd

Eredetileg ez nem sorozatnak készült ?Most meg mégis mozit csinálnak belőle ?No mindegy ,a download we must  ;)

kiakad a firefox, ha el akarom indítani a videót, egyébként meg jót röhögtem a kiemelt részen :D

Puru²

Quote from: chilip on 2008-05-09, 22:48:21
Quote from: Puru² on 2008-05-09, 22:34:54
Clonewars trailer

http://playlist.yahoo.com/makeplaylist.dll?sid=64024598&sdm=web&pt=rd

Eredetileg ez nem sorozatnak készült ?Most meg mégis mozit csinálnak belőle ?No mindegy ,a download we must  ;)

kiakad a firefox, ha el akarom indítani a videót, egyébként meg jót röhögtem a kiemelt részen :D
Jobb klikk + mentés másként és már lehet is nézni (quicktime kell hozzá)


Dreamcleaver

Quote from: Puru² on 2008-05-09, 22:34:54
Clonewars trailer

http://playlist.yahoo.com/makeplaylist.dll?sid=64024598&sdm=web&pt=rd

Eredetileg ez nem sorozatnak készült ?Most meg mégis mozit csinálnak belőle ?No mindegy ,a download we must  ;)



EPIC!  :hopp:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

akinek megfelel lq streamelve és valami lengyeloid felirattal, az ide kattintson: http://gizmodo.com/379190/leaked-clone-wars-trailer-is-the-new-force-hotness

egyébként ÍGY még tényleg nem láttam a starwars-t (=a karakterdesign egy kicsit... fura... habár még tűrhető..) Ugyanakkor a jelenetek határozottan tetszettek, szal yay, legalább nem csak ülnek a babérjaikon, és csinálnak is valamit.

Imho egyébként a klónháborúk kora a legeltaláltabb a 6 film által bemutatott időintervallumon belül...

Bruce

Quote from: Lythis on 2008-05-10, 03:02:55
(=a karakterdesign egy kicsit... fura... habár még tűrhető..)
Ez azért elviselhetőbb - számomra - mint a Genndy Tartakovsky féle... Amennyire passzolt a stílusa Dexterhez, annyira nem bírta bevenni a gyomrom Star Warsként...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Nakedape

Quote from: Bruce on 2008-05-10, 03:33:07
Quote from: Lythis on 2008-05-10, 03:02:55
(=a karakterdesign egy kicsit... fura... habár még tűrhető..)
Ez azért elviselhetőbb - számomra - mint a Genndy Tartakovsky féle... Amennyire passzolt a stílusa Dexterhez, annyira nem bírta bevenni a gyomrom Star Warsként...

sztem meg pont ****** jól nézett ki
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Undorító ez az új animációs stílus. Én a régit sem szerettem, és egyáltalán, az őstrilógián, néhány könyvön (bár nekem igazából mindig csak a "főszáltól" és a főszereplőktől messze eső novellák jöttek be, pl a Fejvadászos vagy a Jabba palotájás kötet) és néhány jól sikerült játékon kívül minden, amit a SW-brand égisze alatt kiadtak, csak rontja az összképet, és ama őstrilógia lenyűgöző erejét mutatja, hogy még mindig talpon van a SW-gépezet. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-05-10, 10:59:04
Undorító ez az új animációs stílus. Én a régit sem szerettem, és egyáltalán, az őstrilógián, néhány könyvön (bár nekem igazából mindig csak a "főszáltól" és a főszereplőktől messze eső novellák jöttek be, pl a Fejvadászos vagy a Jabba palotájás kötet) és néhány jól sikerült játékon kívül minden, amit a SW-brand égisze alatt kiadtak, csak rontja az összképet, és ama őstrilógia lenyűgöző erejét mutatja, hogy még mindig talpon van a SW-gépezet. :)
+1
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

A Tartakovsky-féle Clone Wars nekem kifejezetten tetszett, az egész újkori SW-ből szerintem messze ez volt a legjobb. Ennek az új iterációnak még bizonyítania kell.

Ramiz

And now for something completely different:

Live Action Berserk!
Két éves low-budget cucc, már elkészült! Íme egy kép Griffithről:


[spoiler]YOU GOT ZIMAR-ROLLED!!! [/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: Próféta on 2008-05-10, 11:22:22
A Tartakovsky-féle Clone Wars nekem kifejezetten tetszett, az egész újkori SW-ből szerintem messze ez volt a legjobb. Ennek az új iterációnak még bizonyítania kell.
egyetértek. egyébként az új cucc is mintha látványosan azt a rajzstílust próbálná valamennyire lenyúlni magának, de amíg ott elment itt már kicsit.. nemistudom, talán igyéntelenebbnek hat. Elsősorban közelítésekné, meg amikor beszéltetik a karaktereket mondjuk. A nagytotálban mutatott harcjelenetek így trailer alapján tetszettek . Remélem Grievous-t rendesen láthatjuk harc közben is, mert nagyon nem hiányzik, hogy itt is egy ilyen "az ötéves gyereked talán még fél tőle" kategóriás disney-maszlag legyen belőle, mint az ep3-ban...

Bruce

Quote from: Próféta on 2008-05-10, 11:22:22
A Tartakovsky-féle Clone Wars nekem kifejezetten tetszett, az egész újkori SW-ből szerintem messze ez volt a legjobb. Ennek az új iterációnak még bizonyítania kell.
Hát az újkori filmek között könnyen volt a legjobb...
Ep I. Talán még elviselhető de mini-klorihidrát vagy miszösz meg JarJar... hát aú.
Ep II. Aú a köbön.
Ep III. Hát ennél sem sajnáltam hogy nem moziban láttam... Az egész filmből annyi maradt meg, hogy Anakin még mindig csapnivaló színész.
Ezek mellett bizony könnyen teljesít jobban a sorozat, és egyszer talán meg is nézem... de eddig még nem bírtam tíz percnél tovább egyhuzamban. Nagy nekiszánás kéne. És bár fenntartom a véleményem, hogy egy hangyányival elviselhetőbb, szerintem az újat éppúgy hanyagolni fogom, mint a rajzfilm változatot...
Jó nekem az őstrilógia.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin


Ramiz

Amit nagyon várok (bár csak jövőre jön, de ha már a 2010-es Del Toro-filmről beszéltünk... :)):

The Imaginarium of Doctor Parnassus


Remek színészek (Tomwaitstomwaits omg TOM WAITS44!!!!), Gilliam újra a rendezői és forgatókönyv-írói székben... fáintos lesz ez nagyon. :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2008-05-14, 20:37:16
Amit nagyon várok (bár csak jövőre jön, de ha már a 2010-es Del Toro-filmről beszéltünk... :)):

The Imaginarium of Doctor Parnassus


Remek színészek (Tomwaitstomwaits omg TOM WAITS44!!!!), Gilliam újra a rendezői és forgatókönyv-írói székben... fáintos lesz ez nagyon. :cool:
azért a felsorolásban első helyen szereplő Heath Ledger miatt aggódnék a film elkészültét illetően. új színészt keresni a már kiválasztott helyett nem egyszerű feladat...
vagy még volt idejük leforgatni azokat a részeket, amikben ő szerepelt?
szerk: áhám, imdb fórum alapján úgy ítélem már túl vannak a forgatáson.

Próféta

Quote from: Fazék on 2008-05-14, 20:45:59
vagy még volt idejük leforgatni azokat a részeket, amikben ő szerepelt?

Quote from: your girlfriendOn 22 January 2008, production of the film was disrupted following the death of Heath Ledger in New York City. Ledger's involvement had been a "key factor" in the film's financing.[4] Although production was suspended indefinitely by January 24,[7] according to Christopher Plummer, who plays Doctor Parnassus, Gilliam, determined to "salvage" the film, initially considered using computer-generated imagery to make Heath Ledger's character magically change his appearance, perhaps into another character, in order to keep his final work in the film, and, if the film were made, would dedicate it to Ledger.[8] Actors Johnny Depp, Colin Farrell and Jude Law were cast to replace Heath Ledger, portraying transformed versions of Ledger's character while traveling through a magical realm. With the role recast, filming resumed in Vancouver in March 2008.[6]

kikuchiyo

Gilliamnek valahogy sosincs szerencséje, amikor az épp aktuális Végső Mesterművét akarná összehozni...
Failure is the default option