Hírek (készülő filmek, bejelentések, érdekességek)

Started by Fazék, 2006-09-21, 21:19:27

Previous topic - Next topic

Éjfél

áh, már szerintem jóval hamarabb is köztudott volt
amúgy nem is olyan vészes, legalábbis amikor a maszk rajta van:D

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Éjfél

Én már magára a színészi alakításra abszolut nem emlékszem,de arcügyileg nem passzol hozzá, ha képregényből idnulok ki.

Zen

A forgatókönyvet még mindig Mechner papa írja, aki ráadásul francia (igen, pöcsfejek, de legalább jó munkát végeznek...általában), uh csak nem lesz baj a filmmel.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

Tök mindegy, a sikerhez kellett volna Seagal, egyedül ő lett volna képes hitelesen alakítani a herceg szerepét. Hiszen az atletikus harci jelenteken kívül, ő tökéletes színészi játékkal a herceg belső vívódásait is életre tudta volna kelteni.

Also he can fukken throw sabers and behead foes from long range!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Éjfél on 2008-05-23, 20:42:17
S mi lesz ha nem lesz agyon sminkelve? :D
Nem tudom, lehet ő fele annyival is megelégedett, nem úgy mitn Nyikhaj Orlando...
ha nem lesz agyonsminkelve, akkor az lesz, hogy szörnyülködöm, hogy megpróbálják beadni, hogy ez a ráncokkalszabdalt álladék az ifjú herceg ...sands of time-ban ugyanis enyhénszólva nem olyan idős, hogy ilyen szarkalábakkal legyen megtoldva... legalábbis nagyon nem tűnt annak..
A másik feléhez meg csak annyit, hogy egy szóval sem mondtam, hogy Orlandó "fukken Legolas" Bloom-ot tegyék oda.
Ha már úgyis Mechner követi el, és nagyonfrancia Ubisoft vagyunk, akkor David Belle-re is simán rásózhatták volna a szerepet... nála legalább tuti nem lett volna gond a mozgással :)


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution



Solid Snake

Tropic Thunder viral video

Áhh, ezek totál hülyék!  :lul: :whoah:
Egyre inkább kíváncsi leszek a filmre...  :haha:

Xzone

Quote from: Solid Snake on 2008-06-03, 12:03:33
Tropic Thunder viral video

Áhh, ezek totál hülyék!  :lul: :whoah:
Egyre inkább kíváncsi leszek a filmre...  :haha:

Kurvajó! Nem kímélnek senkit és semmit...amikor a srác megjegyzést tesz az Iron Manre... :muhahah:

Ramiz

Quote from: Solid Snake on 2008-06-03, 12:03:33
Tropic Thunder viral video

Áhh, ezek totál hülyék!  :lul: :whoah:
Egyre inkább kíváncsi leszek a filmre...  :haha:

Jack Black rulez!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver

Quote from: Ramiz on 2008-06-03, 15:11:05
Grindhouse revival: Fuck yeah!!! :whoah:

Ígéretesnek tűnik, de mitől grindhouse? Annál jobbnak néz ki...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Zen on 2008-06-08, 18:20:06
Quote from: Lythis on 2008-06-08, 17:08:56
Quote from: Zen on 2008-06-08, 10:28:28
Holy fu.. :eek:
nekem inkább az tesz be, hogy ebből filmet csinálnak...
Miért, szerinted nekem más? :D
erre most komolyan választ vársz? :D
de akkor már csak idő kérdése, hogy kijöjjön a "THE EPIC LIFE OF WILLIAM H. GATES the 3rd" c action-pr0n is... ::) :D

Fazék

Death Race
eléggé "B"-kategóriásnak tűnik és az előzetes is gyengén lett összerakva, de ettől még érdekel a film, mert azonnal a Death Rally ugrott be, amit innentől hivatalosan beválogattam a jövő hétvégi lan-party játékai közé, így hogy eszembe juttatták :D

Nakedape

Quote from: Fazék on 2008-06-14, 20:06:19
Death Race
eléggé "B"-kategóriásnak tűnik és az előzetes is gyengén lett összerakva, de ettől még érdekel a film, mert azonnal a Death Rally ugrott be, amit innentől hivatalosan beválogattam a jövő hétvégi lan-party játékai közé, így hogy eszembe juttatták :D

death rally!!! :whoah: :whoah: :whoah:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Solid Snake

The Curious Case of Benjanim Button

Egy férfi, név szerint Benjamin Button e történet kulcsszereplője, aki az 1920-as években aki egy 80 éves emberrel megegyező állapotban jött világra, és az évek folyamán visszafelé öregszik: egyre fiatalabb lesz. Főszerepben Brad Pitt. A rendezőt elsőre Tim Burtonnek saccoltam a bizarr történet és látványvilág alapján, de aztán kiderült, hogy itt David Fincher lesz a főnök. Szóval.... huhh, már ezt a filmet is várom.  :jee:

Próféta

Quote from: Solid Snake on 2008-06-18, 11:35:36
The Curious Case of Benjanim Button

Egy férfi, név szerint Benjamin Button e történet kulcsszereplője, aki az 1920-as években aki egy 80 éves emberrel megegyező állapotban jött világra, és az évek folyamán visszafelé öregszik: egyre fiatalabb lesz. Főszerepben Brad Pitt. A rendezőt elsőre Tim Burtonnek saccoltam a bizarr történet és látványvilág alapján, de aztán kiderült, hogy itt David Fincher lesz a főnök. Szóval.... huhh, már ezt a filmet is várom.  :jee:

Obligát kopipaszta:
QuoteAz élet kemény harcos...
A legmocsokabb dolog az életben a vége. Vagyis, kemény egy dolog. Elveszi egy csomó idodet és mit kapsz a végén ? Belehalsz. Ez lenne a jutalom ? A halál a bónusz, vagy mi ? Azt hiszem, hogy pont fordítva muködik ez az egész.. Meghalni kéne eloször - letudni rögtön. Aztán jönne az öregek otthona. Ha már eleget fiatalodtál, akkor onnan kirúgnak. Kapsz egy aranyórát. Dolgozni mész. Ledolgozol negyven évet, amíg végre elég fiatal vagy ahhoz, hogy visszavonulhass és élvezd az életet. Bulizol, piálsz, kipróbálod a kábítószert. Közben felkészülsz az iskolákra - egyetem, középiskola, majd az általános. Utána kiskölyök leszel és annyit játszol, amennyi csak belédfér. Nincsen felelosség egyáltalán a válladon. Aztán bebújsz egy kellemes, meleg helyre, ahol lebegve töltöd az utolsó kilenc hónapodat és alaposan kipihened magad. Végül pedig egy hatalmas, eksztatikus orgazmusban kimúlsz a világból...

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-06-18, 13:38:08
Obligát kopipaszta:
QuoteAz élet kemény harcos...
A legmocsokabb dolog az életben a vége. Vagyis, kemény egy dolog. Elveszi egy csomó idodet és mit kapsz a végén ? Belehalsz. Ez lenne a jutalom ? A halál a bónusz, vagy mi ? Azt hiszem, hogy pont fordítva muködik ez az egész.. Meghalni kéne eloször - letudni rögtön. Aztán jönne az öregek otthona. Ha már eleget fiatalodtál, akkor onnan kirúgnak. Kapsz egy aranyórát. Dolgozni mész. Ledolgozol negyven évet, amíg végre elég fiatal vagy ahhoz, hogy visszavonulhass és élvezd az életet. Bulizol, piálsz, kipróbálod a kábítószert. Közben felkészülsz az iskolákra - egyetem, középiskola, majd az általános. Utána kiskölyök leszel és annyit játszol, amennyi csak belédfér. Nincsen felelosség egyáltalán a válladon. Aztán bebújsz egy kellemes, meleg helyre, ahol lebegve töltöd az utolsó kilenc hónapodat és alaposan kipihened magad. Végül pedig egy hatalmas, eksztatikus orgazmusban kimúlsz a világból...
Ezt régen szerettem, de ha végiggondolja az ember, végig csalások vannak benne. Például az ovi a legjobb hely az egész világon, de nem a gimnázium után, ahol már tudod, mi az a SÖR! :D Meg az a kellemes, meleg hely őrjítően szűkös és kényelmetlen lehet, és hogy utána[spoiler]egy telegecizett vaginából bemásszak egy f.szba... :zomg:[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!