Hírek (készülő filmek, bejelentések, érdekességek)

Started by Fazék, 2006-09-21, 21:19:27

Previous topic - Next topic

Cloud

http://www.cinemacity.hu/film.php?id=509

Én már foglaltam is jegyet. :D
Kíváncsi vagyok nagyon.

Ha valakit érdekel és siet akkor talán talál még üres helyet.  ^^

motifator

Hirtelen azt hittem, hogy ez az M. Night Shamalamadingdong féle The Last Airbender live action lesz, de nem az. Ja, és ahogy látom, ezt csak az aréna plazaban vetítik, akkor nemigen nézem meg itt Debrecenben  ^^"
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cloud

Quote from: motifator on 2009-08-13, 16:43:28
Hirtelen azt hittem, hogy ez az M. Night Shamalamadingdong féle The Last Airbender live action lesz, de nem az. Ja, és ahogy látom, ezt csak az aréna plazaban vetítik, akkor nemigen nézem meg itt Debrecenben  ^^"
G.I. Joe előtt volt az előzetese. Hát nem nyűgözött le.

Erre a 15 percnyi Avatar-ra meg marhára kíváncsi vagyok. Bár ha tényleg annyira nagy durranás lesz mint mindenki várja a fene se tudja hogy fogom kibírni decemberig. :(

Kvikveg

Quote from: motifator on 2009-08-13, 16:43:28
Hirtelen azt hittem, hogy ez az M. Night Shamalamadingdong féle The Last Airbender live action lesz, de nem az. Ja, és ahogy látom, ezt csak az aréna plazaban vetítik, akkor nemigen nézem meg itt Debrecenben  ^^"
:lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

Quote from: Kvikveg on 2009-08-13, 17:12:06
Quote from: motifator on 2009-08-13, 16:43:28
Hirtelen azt hittem, hogy ez az M. Night Shamalamadingdong féle The Last Airbender live action lesz, de nem az. Ja, és ahogy látom, ezt csak az aréna plazaban vetítik, akkor nemigen nézem meg itt Debrecenben  ^^"
:lul:
copyrighted by South Park, de attól még :lul:

A The Last Airbendertől meg nem várok sokat, de a sorozat annyira tetszik, hogy hajt a kiváncsiság, biztos meg fogom nézni a filmet is.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Dreamcleaver

Most, hogy néztem a District 9 trailer-jét, eszembe jutott egy másik ilyen "idegenek jönnek a Földre" típusú film, amit régebben linkelt itt valaki, de már akkor se nagyon találtam róla semmit az imdb-n. Valami régi film remake-je. Annyira emlékszem, hogy az idegenek csinos embereknek néznek ki, és valahogy agymosni kezdik a népességet, hogy ők az emberiség megmentő stb, de persze alattomosabb indokaik vannak. Valaki tudja a címét? Még nem jött ki sztem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

Quote from: kikuchiyo on 2009-05-23, 14:04:36
V remake trailer

Földre érkező idegenekről szóló régi sorozat remake-je. Érdekesnek ígérkezik (Morena Baccarin is in it!), de vannak fenntartásaim.

Dreamcleaver

Quote from: Draconire on 2009-08-14, 15:54:59
Quote from: kikuchiyo on 2009-05-23, 14:04:36
V remake trailer

Földre érkező idegenekről szóló régi sorozat remake-je. Érdekesnek ígérkezik (Morena Baccarin is in it!), de vannak fenntartásaim.
:merci:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.



bimanc

Quote from: Cloud on 2009-08-15, 18:49:06
http://www.sg.hu/cikkek/69194
:zomg:  :facepalm:  :ejj:

Félig élőszereplős? Ilyen már volt, sorozatban, ráadásul magyar készítésű, ilyen űrhajós-fantasztikus történet. Valakinek nem rémlik?
[spoiler] :D[/spoiler]



Ramiz

gamerthemovie.com

Korszakalkotó kultfilm lesz, NAGYON eltalálták a témáját, és most már technikailag is meg lehet egy ilyen valósítani, valamint az emberek nagy tömege is rá van kattanva annyira a multiplayer cuccokra, hogy mindenki értse. Viszont NAGYON félek, hogy a vége nyálas lesz és happy end, pedig kurvára csak egy GAME OVER felirat működne igazán...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Királyságom éppoly nagy, nincs fölöttem hatalmad!
[reserved]

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2009-08-20, 00:33:00
David Bowie in "I'm a gay-ass visual-kei idol"
öhm.. izé.. ez dvd-n van meg, igaz? ^^

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2009-08-20, 00:48:51
Királyságom éppoly nagy, nincs fölöttem hatalmad!
On nyert!

Quote from: Lythis on 2009-08-20, 00:54:38
Quote from: Kvikveg on 2009-08-20, 00:33:00
David Bowie in "I'm a gay-ass visual-kei idol"
öhm.. izé.. ez dvd-n van meg, igaz? ^^
:lul: Bmeg, itt rohogok.  :lul:
Igen, DVDn van meg. Tegnap este jott norikoval. :)
Ha meg akarod nezni holnap megnezhetjuk a mezeskalacs-hazikomban, naaa?
edit: lesz palacsinta.
edit: marmint ma. 20.-an.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zen

Quote from: Kvikveg on 2009-08-20, 00:33:00es a vilag legjobb fellepese
:hail:
Bocs, Manitu bocskorában Santa Maria fellépésénél jobb sose lesz. :Kiraly:
Mondjuk azt a maradék 2 másodpercet még a videóban hagyhatta volna. :/

Ha meg már Manitu: Szuper perforátor reklámdal.
Gimiben mekkora poén volt megtanulni a szöveget és ezzel baszni haverok agyát.. :lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

Quote from: Zen on 2009-08-20, 01:37:30
...
Ha meg már Manitu: Szuper perforátor reklámdal.
Gimiben mekkora poén volt megtanulni a szöveget és ezzel baszni haverok agyát.. :lul:
Jajj, jajajaj! Ez fajt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

[reserved]

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

James Cameron legújabb Furry wankfestjének sci-fi-jének, az Avatar-nak is kinnvan a trailere.. az igazat megvallva nem értem, hogy mire fel volt a hype...

trailer

Fazék

Quote from: Lythis on 2009-08-20, 18:45:45
James Cameron legújabb Furry wankfestjének sci-fi-jének, az Avatar-nak is kinnvan a trailere.. az igazat megvallva nem értem, hogy mire fel volt a hype...

trailer
én azért megnézem majd 3D-ben és utána nyilatkozok, ezen előzetes alapján sztem nem lehet megítélni a filmet

Lythis

Quote from: Fazék on 2009-08-20, 18:47:26
Quote from: Lythis on 2009-08-20, 18:45:45
James Cameron legújabb Furry wankfestjének sci-fi-jének, az Avatar-nak is kinnvan a trailere.. az igazat megvallva nem értem, hogy mire fel volt a hype...

trailer
én azért megnézem majd 3D-ben és utána nyilatkozok, ezen előzetes alapján sztem nem lehet megítélni a filmet
ezen előzetes alapján nekem annyi jött le, hogy egy agyoncégézett háború lesz, kötelező romantikus felhangokkal, meg morális konfliktussal. Nyílván ez az első trailer ami kikerült, de ez alapján nekem kicsit túl van hype-olva - még akkor is, ha a cg tényleg szép.
Azt viszont nem tudtam, hogy ezt 3d-re tervezték


EDIT: oh, és persze már csűrik is ki a játékot belőle... és napi szinten dumálgattak a stábbal... ha ez nem lesz qrvanagy bukás (filmestül-játékostul), akkor lehet, hogy tényleg durranni fog....

Próféta

Quote from: Lythis on 2009-08-20, 18:59:43
ezen előzetes alapján nekem annyi jött le, hogy egy agyoncégézett háború lesz, kötelező romantikus felhangokkal, meg morális konfliktussal.
Meg hogy "normál" emberek Night Elf avatártestekbe bújnak valamiért. Ettől még lehet rossz vagy középszerű az egész, de mindenesetre nem merném kapásból skatulyázni.

Cloud

Avatar trailer:

Nekem tetszett. NAgy sajnálatomra 15 perces vetítésre nem tudok elmenni mert vidéken vagyok, de mindenképp moziban nézős lesz. (imax of course)
Viszont a hype-olás nem nagyon értem miért mondjátok. Egyáltalán nem volt eddig hype-olva a film.Szinte nulla infónk volt róla.