Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

chilip

108 chapteres a manga, amit legalább 50 részes anime tudna felölelni (abból következtetve, hogy hogy haladtak eddig) ... bár ellenzem, de logikus lett volna ugrani egy "picit", mivel ezt csak 37 részesre tervezik... ja egyébként egy teljes napom ráment a mangára, de kurv@ jó volt  :hehe:

Solid Snake

Quote from: chilip on 2007-01-03, 17:07:49
ja egyébként egy teljes napom ráment a mangára, de kurv@ jó volt  :hehe:

Neked ezután már nem lesz "atyaúristen-mi-lesz-vajon-a-következő-részben"-szindrómád.  :appl:

Edina-chan

Nekemse, mivel sikeresen lespoilereztem magamnak az egészet...>_<
de most már csak azértis elolvasom a mangát.

Ja, és belenéztem a live-actionbe. OMG, szörnyű. :eek: (A Nana live action sokkal jobb volt..aztis nemrég néztem)

noriko

#243
Quote from: Alkyra on 2006-12-30, 21:41:25
Egyb. nekem is L az egyik kedvenc karim.(kár, hogy nem tudjuk meg, hogy mi is az igazi neve..valami L betűs lehet..)
A készítők kiadtak valami "Death Note How to Read" csomagot, és abban benne volt L személyazonosító kártyája. [spoiler]az alapján a nevéből annyit tudunk meg, hogy: L Lawliet (forrásom,ezen belül a commentek) szerk: kép[/spoiler]

szerk: L fans! Beat THIS!  :lol: :lol:
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

Quote from: noriko on 2007-01-04, 02:57:59
Quote from: Alkyra on 2006-12-30, 21:41:25
Egyb. nekem is L az egyik kedvenc karim.(kár, hogy nem tudjuk meg, hogy mi is az igazi neve..valami L betűs lehet..)
A készítők kiadtak valami "Death Note How to Read" csomagot, és abban benne volt L személyazonosító kártyája. [spoiler]az alapján a nevéből annyit tudunk meg, hogy: L Lawliet (forrásom,ezen belül a commentek) szerk: kép[/spoiler]

szerk: L fans! Beat THIS!  :lol: :lol:

A figurak elegge... nyomik... Ugy neznek ki, mintha ujjra huzhatoek lennenek. Milyen lenne mar az egyezmenyes FU jelet a megfelelo ujjra huzott Kiraval eloadni?! :lul:
A torta! KELL!  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake

Quote from: noriko on 2007-01-04, 02:57:59
szerk: L fans! Beat THIS!  :lol: :lol:

Az igen! Sok munka lehetett vele, biztosan nagyon fincsi!  :hopp: :hehe:


Alkyra

Nah Remek.

http://www.animeondvd.com/news/pr.php?pr_view=915

TW leállt a subbal, de asszem még egy csapat csinálja...

KeLa

Quote from: Alkyra on 2007-01-11, 10:39:44
Nah Remek.

http://www.animeondvd.com/news/pr.php?pr_view=915

TW leállt a subbal, de asszem még egy csapat csinálja...
Még1? :eek:
Legalább 10 csapat csinálja folyamatosan, abból pedig van 3-4 ami egész jó minőségben :smile:

Seismic

Elég meglepetésszerűen ért ez a licenselés a Viz által. :/

Gondolom páran leálltak a fordítással.

Lenne 2 kérdésem:

Melyik az a csapat aki még fordítja jó minőségben?

Mikor lesz 13.rész?

Darkstar

A Live-eviL féle kiadás egész jó.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Seismic

Quote from: Darkstar on 2007-01-11, 18:05:56
A Live-eviL féle kiadás egész jó.

Tudom,azt néztem,de nekik is fenn van a szkerriwótörön,h licensed by Viz,és a Torrentfájlokat is leszedték.Akkor gondolom már nem is fordítják tovább.Vagy igen,csak ott már nem lehet tölteni?

Darkstar

#252
Quote from: Seismic on 2007-01-11, 18:10:23
Tudom,azt néztem,de nekik is fenn van a szkerriwótörön,h licensed by Viz,és a Torrentfájlokat is leszedték.Akkor gondolom már nem is fordítják tovább.Vagy igen,csak ott már nem lehet tölteni?
Most néztem az oldalukat.
QuoteAs a consequence we have dropped Death Note to respect the rights of the legitimate US licensors
... Akkor nemtudom melyiket érné meg szedni. Anonymous valami Animanda-t emleget
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Animanda irc csatiján azt mondják ők folytatják. Nem ismererem a csapatot, de más angol nyelvű nincs (A C1 is elkezdte ugyan, a negyedik résznél tartanak, de az 1 rész per hónap sebességükkel előbb lesz R1-es rip, mint hogy befejeznék...). Az biztos, hogy lassúak, a 12. részt két hét után hozták ki.


Sankeshi

Nagyon remélem, hogy valaki folytatja a fansubolást! Muszály a VIZnek ezt csinálnia? Miért nem liszenszelte mikor már kiadták az összest Japánban!?

kikuchiyo

Én azt olvastam, hogy a VIZ megszerezte a "Download to Own" jogot is, és élni is kíván vele: letölthetővé teszi az epizódokat.
Hogy mennyi idővel a premier után, milyen formátummal és milyen DRM-et alkalmazva, azt nem tudom.
Failure is the default option

Solid Snake

Hát ez remek. TW-párti voltam, erre jött ez a lórúgás-szerű információ. Darn it.  :ejj:
Hát ezért késik annyit a fansubos 13. rész.

KeLa

"A Eventfull day has occured this morning, by my time at least it's about the evening for alot of you. Death-notes.com has secured an agreement with the staff of the fansubbing group animanda that will ensure we continue to bring you subbed death note episodes as soon as they're out, They're IRC channel is located on Rizon #animanda.

The details of this agreement are as follows.
Whenever the group subs an episode which they do often about every sunday and monday Haao will recieve an email with the episodes details as well as links to it's download. someone from the fansub group will also directly transfer the episode into a death-notes.com server which will ensure that we have it up for you to be able to Download as fast as possible.

Only Death-Notes.com will be providing you with Animanda death note subs which is with an agreement with them! Expect Episode 13 Subbed on Sunday/Monday"

Forrás: http://www.death-notes.com/

Soul

#258
Akkor ha jól értelmezem, most vasárnap vagy hétfőn felkerül oda a 13.rész feliratozva?
Amúgy nekem is habzik a szám a 13.részért  :smile:.

Draconire


Darkstar

Ha valaki esetleg nem bírná a subos megjelenásig, itt egy felirat az ep 13-hoz. Még nem tudom, milyen minőségű most linkelték csak 4chan-on.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rage

Confirmed as a decent translation, nyugodtan nezzetek ezzel a rawt. Ugy nez ki, "Anonymous from Germany" eleg jol erti a holdnyelvet. :Kiraly:
痛みを感じる方向に、出口がある!


kikuchiyo

#263
Quote from: Rage on 2007-01-13, 01:35:26
Confirmed as a decent translation, nyugodtan nezzetek ezzel a rawt. Ugy nez ki, "Anonymous from Germany" eleg jol erti a holdnyelvet. :Kiraly:

Sajnos az angolt kevésbé érti, vagy ha érti is, hibátlan mondatokat nem tud alkotni, és a helyesírás-ellenőrző használatához sem ért. :(

Quote from: Gmer on 2007-01-12, 23:13:22
Death​ Note​ Parody​ 1​

Ez viszont egy nagyon szánalmas próbálkozás.
Failure is the default option

Rage

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-13, 16:58:01
Sajnos az angolt kevésbé érti, vagy ha érti is, hibátlan mondatokat nem tud alkotni, és a helyesírás-ellenőrző használatához sem ért. :(
Ez igaz, de azert a lenyeg kiveheto belole. :D
Engem sokkal inkabb az szokott zavarni, mikor angol anyanyelvuek olyan alapfoku hibakat vetenek a szovegben, hogy az egeszen elkepeszto (pl. Hawks, Miyuki-Fansubs (?), etc.). Dehat ismeritek a mondast: ha nincs lo...
痛みを感じる方向に、出口がある!

Liquid Snake

#265
Hi mindenkinek!

Most néztem végig a Fullmetal Panic! The Second Raid-et, és ERRE a pillanatképre lettem figyelmes...

Lehet h csak nekem nagy a képzelőerőm de én ezen megtalálom L-t, Light-ot, és a csajt is  :eek: :smile:
Nem hiszem h a Death Note-hoz köze lenne de érdekes... Vélemény?

Draconire

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-13, 20:41:24
Most néztem végig a Fullmetal Panic! The Second Raid-et, és ERRE a pillanatképre lettem figyelmes...
Melyik rész, hanyadik percében van ez?

Liquid Snake

#267
Quote from: Gmer on 2007-01-13, 20:46:42
Quote from: Liquid Snake on 2007-01-13, 20:41:24
Most néztem végig a Fullmetal Panic! The Second Raid-et, és ERRE a pillanatképre lettem figyelmes...
Melyik rész, hanyadik percében van ez?

6. rész 9 perc 41 másodperc.

Szerk.:Miután Chidori fejbevágja a fodrásznál Sousuke-t.

Solid Snake

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-13, 20:41:24
Hi mindenkinek!

Most néztem végig a Fullmetal Panic! The Second Raid-et, és ERRE a pillanatképre lettem figyelmes...

Lehet h csak nekem nagy a képzelőerőm de én ezen megtalálom L-t, Light-ot, és a csajt is  :eek: :smile:
Nem hiszem h a Death Note-hoz köze lenne de érdekes... Vélemény?

Bizony, ez egy easter egg a Kyoto stúdiótól. Tisztelgés a Death Note előtt.  :smile:

Draconire

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-13, 20:59:18
Bizony, ez egy easter egg a Kyoto stúdiótól. Tisztelgés a Death Note előtt.  :smile:
Ahhhha, így már érthető.