Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: Gregory on 2007-05-02, 16:25:52
nah, még néhány:
Always second
:lul:
Azért már a hülyeségnek is van ép határa!!! :lol:

Megőrülök... Kint van az olasz és a kínai sub, de angol még 1 sem... :ejj:



Seismic

Coming soon? 29.rész?Mikor?Vagy esetleg rosszat linkeltél?

Member

Quote from: Seismic on 2007-05-02, 21:38:15
Coming soon? 29.rész?Mikor?Vagy esetleg rosszat linkeltél?
Majd ha az összes olasz/héber/punjabi fansub kijött, azután. ;)

Solid Snake

Quote from: Seismic on 2007-05-02, 21:38:15
Coming soon? 29.rész?Mikor?Vagy esetleg rosszat linkeltél?

Looks like someone hasn't noticed the irony. ;)

Gregory

Tagadásnál asszem az anybody-t kéne használni ;)

Quote from: Member on 2007-05-02, 21:56:14
Quote from: Seismic on 2007-05-02, 21:38:15
Coming soon? 29.rész?Mikor?Vagy esetleg rosszat linkeltél?
Majd ha az összes olasz/héber/punjabi fansub kijött, azután. ;)
:lol:

kelvor


chilip

Quote from: kelvor on 2007-05-02, 23:05:38
[Kuro-Hana]ep29 végre!

basszus, még a 28at se láttam. teljesen elfeledkeztem róla...  :oops: szemét unix-beadandó


kelvor

Quote from: chilip on 2007-05-02, 23:09:01
Quote from: kelvor on 2007-05-02, 23:05:38
[Kuro-Hana]ep29 végre!

basszus, még a 28at se láttam. teljesen elfeledkeztem róla...  :oops: szemét unix-beadandó

Pótolni de sürgősen :D

LuckyDingo

Nah megnézve :D Nagyon izgalmas kis rész volt :D A Death Note és a Claymore együtt majnem felejtették velem a Bleach miatti csalódottságot lol :D
[spoiler]Mello feje egyébként szépen torzul.. még a shinigami is fél a pszihótól XD
Misa meg alulöltözve :) Mhh :D
Light meg megint qrvajó ötlettel rukkolt elő, csak sajna arra nem számított, hogy egy halom puhapöccsel van körülvéve :/[/spoiler]

kelvor

Azt a jóóóó...[spoiler=29.rész].....pffff...elég kemény rész volt. Tudtam, hogy Light megszállott, de ennyire. Az apja halálos ágyán az a legfontosabb, hogy leírassa vele azt a fcking nevet. Nem tudtam eldönteni, hogy tényleg sajnálta e az apját, vagy azt jobban sajnálta, hogy nem tudta kiiktatni Mellont...de valószínűleg az utóbbi. Viszont amikor megsíratta az apját...az elég megható volt...majdnem elhittem, hogy vannak érzései.
Szegény Sayu is...teljesen összeomlott attól, ami vele történt...szóval tök happy minden. Mellon meg tudhat valamit, ha egy shinigami (is) befrászol tőle.
Most már lassan finishben vagyunk, még 8 rész...    [/spoiler]

Dreamcleaver

A végén Raito arckifejezése...ez mindent megért.  :lol: Kínjában már azt se tudta, hogy miért sír.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Solid Snake

[spoiler=29.rész]
Ledöbbentő. Egyszerűen ledöbbentő. Jelenleg rengeteg dolog kavarog a fejemben, de annyi bizonyos, hogy ellaposodásról egyáltalán nem beszélhetünk.  :jee:

A csapat ellentámadása lehengerlő volt, a Shinigami-eye-os Soichiro váratlan fordulat (akárcsak minden, ha új részről van szó, az már papírforma, hogy a DN-ben semmi sem úgy következik, ahogyan azt várná az ember). Az épület felrobbantásakor azt hittem, hogy mindenki felrobbant, na akkor leesett az állam. Utána annál inkább bosszankodtam, hogy mindenki túlélte, kisebb-nagyobb sebekkel, Mello meg elszökött.  :ejj:

A halálos ágynál történő jelenet L halála után 2nd a DN-történetben számomra. Kezdve Soichiro megnyugvásától, hogy látja fia élettartamát, egészen Light hezitálásáig és végső kitöréséig, majd Soichiro haláláig és a fia természetes reakciójáig (egyáltalán nem volt benne semmi színészkedés, Light valóban szerette és tisztelte édesapját, gondoljatok csak a történet elején elhangzott mondatára: "If anything happens to you, I will make sure that Kira gets the death penalty."), mind-mind maradandó és egyben történelmi pillanatok is. A kameravágásokért és színképekért pedig külön érdem jár: MADHOUSE kitett magáért ennél a résznél. ;)

Egyedül N-t hiányoltam (őszintén megmondom, arra vártam, hogy majd Light-tal együtt fogják levadászni Mello-t -- persze tartva a tisztes távolságot, hiszen mihelyt Misa meglátja N-t, onnantól a zseni számára game over /akárcsak Mello-nak a jelen részben, nagy kár, hogy Soichiro végül nem írta le teljesen a nevét/), de legalább következő részben benne lesz.
[/spoiler]

Dreamcleaver

Azt már rég elfelejtette Raito. Sztem azért sírt, mert az apja nem írta le Mello nevét a note-ba. Különben minek forszírozta volna annyira az uccsó pillanatban. Ráadásul készült is a legrosszabra, ezér mondot le a DN-ről előtte, hogy aki majd megkapja a shinigami szemet, az ne tudja azonosítani. Őszintén szólva én örülök mind a hugi depijének, mind a papa halálának. Jól megszivatják Raitot.

Mondjuk már egy ideje Shinigami nézőpontból követem ezt a sorozatot. Ergo k*rvára nem érdekel, hogy ki hal meg, csak érdekes és szórakoztató legyen.  :D


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Christian

Hm..és én még azt hittem 37rész alatt nem fogják tudni befejezni. Viszont hála égnek nem érzem azt mintha kapkodnának a részeknél , se semmit...egyre jobb a DN :) Ez a rész pedig tényleg nagyon állat volt.

Solid Snake

Quote from: Christian on 2007-05-03, 16:22:32
Hm..és én még azt hittem 37rész alatt nem fogják tudni befejezni.

Kezdetben én is hasonlóképpen vélekedtem. Azonban mivel a 29. rész 9 (!) fejezetet ölel át, így a maradék ~30 fejezetet szerintem bőven ki tudják fejteni a hátralévő 9 részben. Már nem aggódom. :jee:

Dreamcleaver

Tény hogy van egy hangulata a DN-nek. Ahhoz képest, hogy mennyire csavarják a száálakat, kevés a logikai hiba.

Egyetlen 1 nagy bajom van a sorozattal: Misa. Mindenki úgy állítja be Raitot, mintha valami k*rva nagy géniusz lenne, pedig nem. Egyetlen egy dolog miatt van még mindig szabdon, és az Misa. L is csak azért halt meg, mert Rem meg akarta menteni Misa-t (még mindig nem tudom hogy Raitót miért nem nyírta ki egy füst alatt). Az sem igaz, hogy Raito a Shinigami szem nélkül éri el ami akar, mert Misán keresztül gyakorlatilag már rég arra támaszkodik. Misa nélkül már Raito is rég megcsinálta volna a cserét. Szvsz az se nagyon zavarta, hogy az apja meg csinálja vazz, végül is csak a fél életét vette el. Szal Misa = cheat.  :D L-nek nem volt ilyen előnye mégis majdnem elkapta Raitot. Szvsz mérföldekel nagyobb géniusz volt nála.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

Ez a rész télleg nagy volt :whoah: pont,kifejezhetetlen

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-03, 16:31:51
Tény hogy van egy hangulata a DN-nek. Ahhoz képest, hogy mennyire csavarják a száálakat, kevés a logikai hiba.

Egyetlen 1 nagy bajom van a sorozattal: Misa. Mindenki úgy állítja be Raitot, mintha valami k*rva nagy géniusz lenne, pedig nem. Egyetlen egy dolog miatt van még mindig szabdon, és az Misa. L is csak azért halt meg, mert Rem meg akarta menteni Misa-t (még mindig nem tudom hogy Raitót miért nem nyírta ki egy füst alatt). Az sem igaz, hogy Raito a Shinigami szem nélkül éri el ami akar, mert Misán keresztül gyakorlatilag már rég arra támaszkodik. Misa nélkül már Raito is rég megcsinálta volna a cserét. Szvsz az se nagyon zavarta, hogy az apja meg csinálja vazz, végül is csak a fél életét vette el. Szal Misa = cheat.  :D L-nek nem volt ilyen előnye mégis majdnem elkapta Raitot. Szvsz mérföldekel nagyobb géniusz volt nála.
Már bocs de Light, hülye lenne ha nem használná ki amilye van. Ép ezért nagy géniusz mert tudja kontrolálni másokat,befolyásolni a cselekedeteit ,ahogy azt sok zseni hódító tette(Hitler, Napóleon).És most nem arra gondolok hogy DN-nel manipulált hanem ahogy az apját , Misa-t, az egész csapatot még L-t is. L meg eröltetett úgy ahogy van, ha kezdetétől az elveihez és az igazságérzetéhez ragaszkodott volna nem jut el idáig. Csakhogy elkezdett váratlan dolgokat csinálni, még az ember öléstől se riadt vissza . És még így is Light fel tudta venni a versenyt, többel előre gondolkodott, azzal hogy elfelejtett mindent és végig kitervelte hogy ölje meg L-t és Rem-et sokka zseniálisabb mint L próbálkozásai.

Kicsáncsi vagyok hogy most Light-on végigfutott e valami megbánás, hogy ezt az egészet ő idézte elő.

minuszmiki

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-03, 16:31:51
Tény hogy van egy hangulata a DN-nek. Ahhoz képest, hogy mennyire csavarják a száálakat, kevés a logikai hiba.

Egyetlen 1 nagy bajom van a sorozattal: Misa. Mindenki úgy állítja be Raitot, mintha valami k*rva nagy géniusz lenne, pedig nem. Egyetlen egy dolog miatt van még mindig szabdon, és az Misa. L is csak azért halt meg, mert Rem meg akarta menteni Misa-t (még mindig nem tudom hogy Raitót miért nem nyírta ki egy füst alatt). Az sem igaz, hogy Raito a Shinigami szem nélkül éri el ami akar, mert Misán keresztül gyakorlatilag már rég arra támaszkodik. Misa nélkül már Raito is rég megcsinálta volna a cserét. Szvsz az se nagyon zavarta, hogy az apja meg csinálja vazz, végül is csak a fél életét vette el. Szal Misa = cheat.  :D L-nek nem volt ilyen előnye mégis majdnem elkapta Raitot. Szvsz mérföldekel nagyobb géniusz volt nála.

Lightnak nem nagyon lett volna belőle hátránya, ha nem jelenik meg Misa, kevesebbet kellett volna óvatoskodnia. Szerintem nélküle is megoldotta volna L kiiktatását, megcsinálta volna a dealt. L-lel meg még Misa előtt jókat párbajoztak, és nem éreztem azt, hogy bármelyikük jobb lett volna a másiknál. Ha meg Mariska néninek pöcse lett volna, Józsi bácsinak hívták volna.  :smile:

Egyébként meg egyetértek, teljesen mindegy, mi történik, amíg ennyire szórakoztató a sorozat.

Prof. William

Én is Ryuk szemszögből nézem a dolgokat. Az emberek nagyon szórakoztatóak. :)  Kíváncsi leszek hogy majd ha valamikor Light igazán nagy sz*ba kerül vajon Ryuk felajáln neki valami "Final Dealt" vagy egy "Hát csávókám érdekes voltál de most csá és kösz az almát!" Hallatva lelép. :)

Csak nehoyg az lergyen hogy a DN megsemmisül azán Kira meg mindent elfelejt és ott pislog hogy "Miért zárnak be?" Inkább bűmhődjön a srác. :)

Gregory

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-03, 16:20:43
Őszintén szólva én örülök mind a hugi depijének, mind a papa halálának. Jól megszivatják Raitot.
Hogyha nem bírsz valakit, akkor megölnéd a családját, csak, h jobban szenvedjen, mégha nem is tettek semmit?

Egyetértek Solid Snake-kel, sztem se kellett nagyon színészkednie a végén.
[Mellesleg, hha rádiós, vagy valami hanggal kapcsolatos összeköttetésben volt Soichiro, akkor azt nem hallották/rögzítették valahol, mikor Soichiro elmondta Mellonak, h tudja az igazi nevét?]


Quote from: carfanatic on 2007-05-03, 16:48:02
Már bocs de Light, hülye lenne ha nem használná ki amilye van.
:tezsvir:



minuszmiki

Quote from: Gregory on 2007-05-03, 17:51:44
[Mellesleg, hha rádiós, vagy valami hanggal kapcsolatos összeköttetésben volt Soichiro, akkor azt nem hallották/rögzítették valahol, mikor Soichiro elmondta Mellonak, h tudja az igazi nevét?]

Senki sem látta Mello arcát Souichiro-n kívül, anélkül meg hiába tudják a nevét.

LuckyDingo

Quote from: minuszmiki on 2007-05-03, 18:11:32
Quote from: Gregory on 2007-05-03, 17:51:44
[Mellesleg, hha rádiós, vagy valami hanggal kapcsolatos összeköttetésben volt Soichiro, akkor azt nem hallották/rögzítették valahol, mikor Soichiro elmondta Mellonak, h tudja az igazi nevét?]

Senki sem látta Mello arcát Souichiro-n kívül, anélkül meg hiába tudják a nevét.
Hát csak rajzokon látták a Mello arcát, de az hasonlított  :)))

Shali

Ha valaki a szemes mókát bevállalja, akkor a még hátralevő életének a mennyisége csökken a felére, vagy az egészet felezik meg?
Mert ha a hátralevő életének a felét vesszük, akkor a fater úgysem élt volna már valami sokáig, ha viszont az egész felét, akkor simán jóval több, mint 100 éves lett volna, az meg... egy kicsit sok, nem? (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Soul

Mindenki szerint Light kihasználta volna a tarde-et.De sztem nem ő szeret és szeretett mindíg is eljátszani az emberekkel és a nehezebb utat választani, gondolok én Ray Penbar és barátnője Naomi megölésére  :smile:.1kicsit megvan őrülve az 1 dolog, de kine lenne őrült ebben a világban  :smile:.  

Dreamcleaver

Mondjuk ezek után sztem nem lesz nehéz elkapni Mellót. N-nek van róla képe, de gondolom máshonnan is lehet keríteni egyet. Plusz ha jól emlékszem a kommandó egy-két tagja is látta a robbanás előtt. A nevét meg tudják, a fater lebetűzte a rádióba. Ami viszont gebasz, hogy Raito visszaadta a DN-t a múmiának, szal elég érdekesen venné ki magát, ha hirtelen előkapna egy másikat, és felkérné az egyik tagot, hogy ugyan írja már bele Melló nevét.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

Én ezt amugy nem vágom hogy kinél milyen DN volt. Light-nál volt Misa DN-je a rendörségnél volt Light DN-jea amit később Mello kicsalt. Majd most jött az új Shinigami és keresett valami DN-t ami elvileg Rem-é vagy mostmár az övé. Ez van most Lightnál , de a mai részben volt egy Misa-nak is és Light-nak sőt volt egy harmadik is ami nem tudom honnan került elő. A múmia shinigami-é volt de hogy kertült az Mello-hoz és Light-é meg Light-hoz és Misa is visszakapta :confused:

KeLa

Quote from: carfanatic on 2007-05-03, 19:43:51
Én ezt amugy nem vágom hogy kinél milyen DN volt. Light-nál volt Misa DN-je a rendörségnél volt Light DN-jea amit később Mello kicsalt. Majd most jött az új Shinigami és keresett valami DN-t ami elvileg Rem-é vagy mostmár az övé. Ez van most Lightnál , de a mai részben volt egy Misa-nak is és Light-nak sőt volt egy harmadik is ami nem tudom honnan került elő. A múmia shinigami-é volt de hogy kertült az Mello-hoz és Light-é meg Light-hoz és Misa is visszakapta :confused:
Nézd meg ezt
A manga spoileres részt töröltem...