Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Quote from: Kvikveg on 2007-05-26, 23:33:12
Nnna. Miutan annyi erdekeset szovegeltetek rola, folytattam. 27. reszig kivegeztem, es itt vidulok, hogy L meg a halala utan is szivatja Lightot.

Light idevágó és találó mondata ugrik be: "Looks like I'm still fighting with L."  :smile:

Quote from: Member on 2007-05-26, 23:58:28
[spoiler]Őszi Con-on asszem a sok tortabevonótól kirohad majd a fogam. :haha: [/spoiler]

Are you planning to cosplay Mello?  :haha:

Member

Quote from: Solid Snake on 2007-05-27, 00:41:09
Are you planning to cosplay Mello?  :haha:
Looks like your deductions are working correctly. :D

R41N

Nem hittem volna, hogy képes lennék valaha 27 epizódot megnézni egyhelyben. :D
És most várni a torrentet... megőrülök... valaki kegyelmezzen már meg és írjon be egy DNbe... vagy legalább töltse fel a következő pár részt  :hopp:
No time to bleed

Solid Snake


R41N

#1174
Köszönöm, leaglább keresgélnem nem kell =). De az igazi probléma nem a torrent fileokkal van (eskü a 28. rész torrentjét egyedül találtam meg :D), hanem azzal, hogy fájdalmasan lassan jön - az FTPhez képest legalábbis  :szemuveges:. De a 28. részen közben már túlvagyok =)

Szerk: Mellesleg szépen mutat a témában az előző 3 post. Már ha az avatarokat nézitek =)
No time to bleed

Member

Jah, a 3 oldal. Úgyis elkaplak, bárhová bújsz. :ejnye:

Torrent: Te még nem töltöttél 3/4 éve elfeledett animeepizódokat, ahol óránként feltűnik  1 seed 2 percre. :rolleyes:

Kraivan

Váááá. Én meg itt lapozgatom az elmúlt 6 oldalt úgy h ne olvassak el egy postot se spoilerveszély miatt, miközben próbáljam  kiszemelni a torrent linkeket.
Amúgy lenne rossz dolog hogya nyitópostba belevágni a torrent linkeket. Na mindegy.

Én még a 28. résznél járok, de mindjárt lecsorognak 32-ig a részek. Van olyan érzésem h az analitika vizsgámba fog ez kerülni.  :lol:

Amúgy Azt hittem ott ér véget a sorozat amikor L meghalt. Kegyetlen jó személy volt. Hiányzik is.
Ez a két utód meg... Gyakorlatilag L ketté van bontva. N-é a hideg gondolkodása, míg M-é az érzelmi világa. M midnenképp nyerni akar, ahogy L-re is jellemző volt, N pedig hidegvérrel feláldoz mindenkit a cél érdekében rezzenéstelenül. L legalább érzett és úgy cselekedett.

Amúgy M tényleg idegesítő személy. N viszont szimpatikus. De ő egy lány! Vagy nem? :confused:

kelvor

Quote from: Kraivan on 2007-05-28, 15:35:02
Amúgy M tényleg idegesítő személy. N viszont szimpatikus. De ő egy lány! Vagy nem? :confused:

Nem :smile:

Member

Quote from: Kraivan on 2007-05-28, 15:35:02
Ez a két utód meg... Gyakorlatilag L ketté van bontva. N-é a hideg gondolkodása, míg M-é az érzelmi világa. M midnenképp nyerni akar, ahogy L-re is jellemző volt, N pedig hidegvérrel feláldoz mindenkit a cél érdekében rezzenéstelenül. L legalább érzett és úgy cselekedett.
L-nek nem voltak érzelmei, ahogyan N-nek sincsenek. Mindketten elég hidegen dolgoznak, még a saját életük iránt is teljesen passzívak.
Mello meg egyszerűen nem akar örökké második lenni.
QuoteAmúgy M tényleg idegesítő személy. N viszont szimpatikus. De ő egy lány! Vagy nem? :confused:
Nem, nem és ismét nem. :D

Kraivan

Azért L-ben voltak érzelmek. Nem szivesen áldozott volna fel akárkit is. Meg ő 100%ra hajtott.
N viszont simán végezne bárkivel és ha nincs igaza, legfeljebb "bocsánatot kér".

Jó móka ez az autista háború. :)

De még 5 hét h megtudjuk mi lesz a vége...
Quote from: kelvor on 2007-05-28, 15:40:26
Quote from: Kraivan on 2007-05-28, 15:35:02
Amúgy M tényleg idegesítő személy. N viszont szimpatikus. De ő egy lány! Vagy nem? :confused:

Nem :smile:
Nemá.

R41N

#1180
Mindenestre gyanús, hogy Near a hangját egy hölgytől kapta. (?)

Edit: Hidaka Noriko, ha minden igaz. És mégegy gyors guglizás után kiderült, hogy ő tényleg egy nő :D (név alapján még nem voltam teljesen biztos =)) még a wikin is rajta van.
No time to bleed

kelvor

Quote from: R41N on 2007-05-28, 18:31:25
Mindenestre gyanús, hogy Near a hangját egy hölgytől kapta. (?)

Edit: Hidaka Noriko, ha minden igaz. És mégegy gyors guglizás után kiderült, hogy ő tényleg egy nő :D (név alapján még nem voltam teljesen biztos =)) még a wikin is rajta van.

Egyáltalán nem. Sok fiú karakternek nő a seiyuu-ja.

Magma

Ez így igaz, pl. Monkey D. Luffy (OP) és Uzumaki Naruto... És mindketten egyértelműen fiúk.  :lol: Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy Near lány...
Men are supposed to forgive women's lies!

Solid Snake

A fiatal férfikarakterek (sőt, néha a felnőtt férfikarakterek) seiyuu-i 90%-ban nők, mivel ők sokkal könnyebben tudnak artikulálni, úgymond több tehetségük van a szakmához, mint a férfiaknak (és mert a férfiak mindössze kis százaléka választja a seiyuu-szakmát).

Quote from: Member on 2007-05-28, 16:21:37
Mello meg egyszerűen nem akar örökké második lenni.

Always Second  :D

Member

Szerintem akkor is megatok alá csinálnátok, ha hallanátok, hogy L seiyuu-ja milyen hangon ad más karaktereket (pl. Ranma, Inuyasha stb.). :D
Én már megszoktam N hangját, illik a buta fejéhez. :__devil:

kelvor

Láttam az Inuyasha-t és eddig le sem esett...hát  :lol:

Soul

#1186
Quote from: Solid Snake on 2007-05-28, 22:02:35

Always Second  :D

Jó  nagyon :smile:.A zuhanyzós részt nem értettem, de lehet ne is akarjam  :smile:?

Quote from: R41N on 2007-05-27, 21:22:46
És most várni a torrentet... megőrülök... valaki kegyelmezzen már meg és írjon be egy DNbe... vagy legalább töltse fel a következő pár részt  :hopp:

Tokyo Tosho
Baka Updates

Ezen a két oldalon szoktam nézelődni  :smile:, a tokyo-n hamarabb fenn vannak a dn-ek mint a bakán, ezt most tapasztaltam mikor nem tudtam aludni a  32. rész miatt, mert már annyira vártam  :smile:

Gregory

Quote from: Soul on 2007-05-29, 15:54:27
Jó  nagyon :smile:.A zuhanyzós részt nem értettem, de lehet ne is akarjam  :smile:?

Pedig sztem ez nagyon is egyértelmű  ^^

Quote from: Member on 2007-05-28, 23:52:43
Én már megszoktam N hangját, illik a buta fejéhez. :__devil:
:tezsvir: :D

Member

Quote from: Soul on 2007-05-29, 15:54:27
Jó  nagyon :smile:.A zuhanyzós részt nem értettem, de lehet ne is akarjam  :smile:?
[spoiler=Alacsony kreativitással bíróknak :)]
Ha Mello elemlámpát hord a lábai közt, akkor Near egész karácsonyfaizzósort. :D[/spoiler]
Amúgy Mello-nál már csak az országos vodkaivóverseny résztvevői voltak szerencsétlenebbek. Az első két helyezett meghalt. Most milyen gáz már, beledöglessz és még meg sem nyered. :)
Quote from: R41N on 2007-05-27, 21:22:46
Ezen a két oldalon szoktam nézelődni  :smile:, a tokyo-n hamarabb fenn vannak a dn-ek mint a bakán, ezt most tapasztaltam mikor nem tudtam aludni a  32. rész miatt, mert már annyira vártam  :smile:
Tokyotosho már a kezdetektől jobban bizonyít. ;)

Soul

Nekem úgy tűnt hogy a képen M, N s*ggét nézi, akkor benéztem  :smile:

Member

Ha tényleg van akkora neki, még ebből az elhelyezésből is pontosan látja.
Abban hogy formásabb a s*gge, mi lenne a poén? :)

Soul

Sztem hagyjuk a témát  :smile:.

Shali

De az is lehet, hogy Near mégis lány (((((((=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Solid Snake

Quote from: Shali on 2007-05-31, 18:18:54
De az is lehet, hogy Near mégis lány (((((((=

Idézet Wikipedia-ról: "Near was a primary candidate to become L's successor and calls himself N during the course of his investigations. He shares a number of similarities with L. Much like how L plays with things such as sugar cubes and forks, Near is frequently shown playing with toys or his hair. Near also sits in an unusual manner similar to L, but with some slight differences. He offered to join forces with Mello to fight Kira, but Mello turned him down. Near then gained the support of the US government and formed the Secret Provision for Kira (SPK)."

OFF: 1000.!  :hopp:

kelvor

Szerintem elég lett volna egy szimpla NEM  :D

btw jöhetne már az új rész :morci:

Quote from: Solid Snake on 2007-05-31, 18:51:11
OFF: 1000.!  :hopp:

:appl:

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-05-31, 18:56:57
Szerintem elég lett volna egy szimpla NEM  :D

Áhh, az túl egyszerű lett volna, ide nyomós érvek kellenek.  :lazza: :smile:

Quote from: kelvor on 2007-05-31, 18:56:57
btw jöhetne már az új rész :morci:

Elvileg ma estefelé már várható lesz.
Ha ma nem is, holnap reggelre viszont 100%, hacsak Kuro-Hanáéknál nem ütött be egy meteorit.  :D

Rage

33. rész: (bár már biztos látta mindenki)
[spoiler]Na igen, azt hiszem, most kezdődik az a bizonyos suckage, amit többen is említettek a sorozat végével kapcsolatban... Szal lehet, hogy L-re néha azt lehetett mondani, "ez buta gondolat volt", de Near esetében szerintem átestek a ló túloldalára - egyszerűen megmagyarázhatatlan módon "okos" (jobb megfogalmazás lenne azt mondani, hogy "egészen véletlenül" mindenre rájön, amire L-nek nem sikerült, jóval kevesebb idő alatt). Nevetségesnek tartom, hogy pl. "X-Kira kapcsolatban kell, hogy álljon Takada Kiyomi-val...", majd ránéz a TV-re, TELJESEN VÉLETLENÜL épp Mikami beszél, és látod Near arcán, hogy az "Igen! Ez az! Ő X-Kira!" gondolatsor fut végig a fejében... Majdnem felröhögtem, annyira abszurd volt. A rész végéről pedig nem is beszélve, ezt nem is mondom el, sírni fogtok, annyira röhejes.
Kár volt így tönkrevágni egy egész jó sorozatot. Persze most már végignézem, de ez a rész jobb lett volna, ha bele sem kerül az animébe.[/spoiler]
痛みを感じる方向に、出口がある!

Solid Snake

Quote from: Rage on 2007-05-31, 19:09:39
33. rész: (bár már biztos látta mindenki)

Persze, mi is megértjük a RAW-ot.  :3x3:

kelvor

Quote from: Solid Snake on 2007-05-31, 21:53:04
Quote from: Rage on 2007-05-31, 19:09:39
33. rész: (bár már biztos látta mindenki)

Persze, mi is megértjük a RAW-ot.  :3x3:

Természetesen  :D

Még várok kb 1 órát a subos verzióra, hátha feldobják még most.

Rage

Quote from: Solid Snake on 2007-05-31, 21:53:04
Persze, mi is megértjük a RAW-ot.  :3x3:
Sorry, azt hittem, már van subos verzió (szerdán szokott lenni ha jól emlékszem).
痛みを感じる方向に、出口がある!