Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Ja, mondjuk valószínűleg ez lesz.

Dreamcleaver

Vagy írni nekik egy válasz levelet:

Dear VIZ,

Good luck with the series but we don't fukken care.

Sincerely,

The Kuro-Hana team

:D :D :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Solid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-14, 17:06:53
Scanned Letter: Here

Ó, hogy az a...  :Eztneked:
Most már kész. Elolvasom végig a mangát, aztán majd ha valamilyen csoda esetén kijátsszák őket, akkor leszedem a finálét.

Lokids

Én azon halnék be, ha tényleg nem subolná le senki a maradék 2 részt. :D

Solid Snake

Quote from: Lokids on 2007-06-14, 19:16:31
Én azon halnék be, ha tényleg nem subolná le senki a maradék 2 részt. :D

Valószínűleg ez fog történni.
Ez egy összeesküvés! A készítők kizárólag a japcsiknak akarják bemutatni a finálét (plusz aki érti a RAW-ot)!  :lazza:

Manitu

Most mit paráztok? Ha egy csapat dobja, kettő új kezdi el helyette. Ha két hétig nem lesz sub az utolsó részekhez, akkor ha más nem, Your-mom úgyis megcsinálja.


kelvor

Jah, no para, biztos, hogy lesz subos változat. Ha sokat csúsznak a subolással megnézzük rawban aztán összerakjuk a történéseket :D

Gregory

[spoiler=off]
Member, here are the 9000+ internets for you [/spoiler]

Én személy szerint azokkal értek egyet, akik nem "félnek" attól, h nem fogjuk látni subosan a végkifejletet. Ha a Kuro-Hana nem is, más majd megcsinálja.

Rage

Nem kell félni, nem fog fájni valaki úgyis subolni fogja. Például egy "kind anonymous" az /a/-ból vagy ilyesmi.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Solid Snake

#1299
Éppen most olvasom a mangát, és elérkeztem az animében "Near uberhax"-nak nevezett jelenethez.

A 91. fejezet. A mangában részletesen ki vannak fejtve az időzítések, a következtetések, amiből kiderül, hogy Near sem csupán a véletlenre hagyatkozott, amikor kinézte magának Mikamit, hanem előtte alaposan kilogikázta az "L-Kira - X-Kira - Takada" háromszöget, így a TV adások archív CD-inek átfésülését leszűkítette Takada adásaira, majd kiválasztotta magának a leginkább gyanús személyt, Mikamit, akire tökéletesen ráillettek az időzítésekből levont következtetései és Mikami Kirához szóló burkolt üzenete a Kira's Kingdomban. Azután nem volt más teendő, mint bizonyítékot keresni Mikami bűnösségére, ami be is következett a későbbiekben.

Az animében azonban ezt az egy fejezetet sűrítették bele úgy 2 percbe, ami az átlagnézőnek valóban nevetségesnek, elkapkodottnak tűnhet.

Szerk: Huhh, végigolvastam a mangát. Kíváncsi leszek, hogy hogyan fogják megvalósítani az animében a végkifejletet (remélem, hogy nem változtatnak meg semmit, a mangás vég egyszerűen tökéletes). Már nagyon várom.  :hopp:

Darkstar

http://kuro-hanasubs.com/
QuoteC&D Received, Death Note dropped.
Thursday, June 14, 2007 10:45 am | Category: Kuro-Hana | posted by mpr

Sad news to inform all off our watchers for Death Note.

We have just received a C&D(Cease and Desist) from VIZ Media stating for us to stop all distribution of Death Note by 22nd June 2007.
(This letter has also been served to Animanda, c1anime? & Several Death Note fan sites.)

Naturally, we will comply with Viz’s request and cease all distribution/subbing activities of Death Note.

Originally, we started subbing Death Note because we enjoyed it and wanted provide the anime community with fast, reliable subs. But Death Note is licensed, and Viz has requested that we cease our subbing and distribution of Death Note. So we leave it to you, Viz, to continue bringing this great anime to the English-speaking world, and we urge our Death Note fans to support Viz’s official Death Note releases. It’s been a pleasure subbing Death Note for you all, and we hope you’ll stick around as we embark on other projects.

Scanned Letter: Here

Thanks for watching!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu



Member

Megnéztem. Azt hittem, hogy szomorú leszek. De dühös vagyok. Olyannyira, hogy még 1 pontot levontam a DNtől. Az egész résznek semmi értelme nem volt, az utolsó perceket leszámítva. Nem derült ki, hogy Mello mit akar, hogy miért egy olyan ócska trükköt vet be, ami után mindenki tudni fogja, hogy ő az elrabló, nem értem, hogy miért mutatta meg az arcát és miért hagyta magát ilyen röhejesen megöletni (ennél még az is méltóbb lett volna, ha kap egy tüdőlövést, majd utolsó erejéből ráharap egy csokira). Ezt tervezte ennyi időn keresztül? EZT?! A testőröket sem értem, agyonlőni vkit a nyílt utcán... Büntetlenül... Tényleg egyre jobban közeleg a mélypont, nem hagytuk el akkor, amikor L halála után keseregtünk, talán a végére valaki kimondja, hogy "TE VAGY KIRA!" és szétveri Light fejét egy baseball ütővel, minden indok nélkül?

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-06-15, 22:11:41
talán a végére valaki kimondja, hogy "TE VAGY KIRA!" és szétveri Light fejét egy baseball ütővel, minden indok nélkül?

[spoiler]Átvitt értelemben ez lesz, csak nem baseball ütő lesz az eszköz.  :__devil:[/spoiler]

Dreamcleaver

#1304
Ja kb. Aizawa besétál és azt mondja:
"Raito...ugyan nincs semmiféle bizonyítékom, de k*rvára nem is érdekel. Tudom, hogy te vagy Kira. Idelye, hogy megdögölj te egocentrikus kis pöcs."
Aztán belengedne egy tárat, Raito meg meglepett tekintettel keresztülesne a huszonakárhanyadik emelet üvegfalán és a mélybe zuhanna.
Ezután Matsuda azzal a k*rvára irritáló pofájával és hangjával megkérdezni hogy "ezt most miért csináltad Aizawa-san?!?"  Mire Aizawa fogná, és őt is kik*rná a p*csába az ablakon.
Mindeközben bevillana egy jelenet, ahol Mogi épp a fürdőkádba fojtja Misa-Misát.  :__devil:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-15, 22:24:42
Mindeközben bevillana egy jelenet, ahol Mogi épp a fürdőkádban d*gja Misa-Misát.
Fixed. Az még egy jópont lenne. :D

Hmmm, ügyesen elspoilolták a készítők már az elején, hogy ki lesz a gyilkos, igaz? :angyali:

Dreamcleaver

Quote from: Member on 2007-06-15, 22:27:53
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-15, 22:24:42
Mindeközben bevillana egy jelenet, ahol Mogi épp a fürdőkádban d*gja Misa-Misát.
Fixed. Az még egy jópont lenne. :D

Úgy érted miután megfojtotta igaz?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Ó, akkor már úgysem fáj neki sehol, most megbosszulhatja Mogi, hogy fárasztotta szegényt hosszú hónapokon át. :rolleyes:
(Szembe, nyelőcsőbe, a 4. és az 5. borda közé... :rotfl: )

Dreamcleaver

Hm...értem az érvelésed...igazad van. De azért utána már csak megfojtja ugye?  :muhahah:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Solid Snake




Prof. William

#1312
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-15, 22:24:42
Ja kb. Aizawa besétál és azt mondja:
"Raito...ugyan nincs semmiféle bizonyítékom, de k*rvára nem is érdekel. Tudom, hogy te vagy Kira. Idelye, hogy megdögölj te egocentrikus kis pöcs."
Aztán belengedne egy tárat, Raito meg meglepett tekintettel keresztülesne a huszonakárhanyadik emelet üvegfalán és a mélybe zuhanna.
Ezután Matsuda azzal a k*rvára irritáló pofájával és hangjával megkérdezni hogy "ezt most miért csináltad Aizawa-san?!?"  Mire Aizawa fogná, és őt is kik*rná a p*csába az ablakon.
Mindeközben bevillana egy jelenet, ahol Mogi épp a fürdőkádba fojtja Misa-Misát.  :__devil:

Vagy kiderül hogy az egész játszmát Misa irányította a kezdetektől fogva és amikor végre mindenki meghal majd elvigyorodik... "Just as planned. :) "


Member

#1314
Köszönöm. A kövi hetiben már Misa-Misa is benne lesz. :p

Lehet, hogy szólni kellene a wikipediásoknak, hogy ameddig a sorozat megy, vegyék ki a Character List almenüből a nevek alól az EKKORA betűkkel kiírt "Killed by: xyz" részeket, mert amikor Mello spanjának nevét és szokásait kerestem, egyszerűen nem tudtam úgy tekerni, hogy ne lássam meg a [spoiler]Light[/spoiler] neve alatt szereplőt, amit ha nem tudok meg, akkor a befejezéskor EKKORA "WTF?!" fejet vágtam volna... :ejj:

EDIT: Ha nem lesz a 36.-hoz és 37.-hez fansub, akkor csinálok én, ami szerintem odaillik. :muhahah:

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-06-17, 11:03:54
EDIT: Ha nem lesz a 36.-hoz és 37.-hez fansub, akkor csinálok én, ami szerintem odaillik. :muhahah:

Csak Pedobear ne legyen benne...  :ejnye:

Prof. William

37 rész fansub by Prof. William

- háháháh most véged N! Most aktiválom a DN szuperképességét és te a Metaturbinális Buzganytú Elégtelensge miatt pofára fogsz esni! (Na ez miből volt?)

- Igen ám de én már 20 résszel ezelőtt gondoltam erre és egy mikrobombát szereltem a DN-edre aminek pont most jár le a visszaszámlálója!

- Ó hogy az az... bumm!

Manitu

Quote from: Member on 2007-06-17, 11:03:54hogy ne lássam meg a [spoiler]Light[/spoiler] neve alatt szereplőt, amit ha nem tudok meg, akkor a befejezéskor EKKORA "WTF?!" fejet vágtam volna... :ejj:
[spoiler]Miért? Az első rész óta lehet tudni, hogy ez lesz, Ryuk már az elején megmondta :D[/spoiler]


Member

Huh elég durván leállítottak minden angol subbert... :/
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4563&showallag=1
Akkor most bevárjuk a németeket, vagy hátha vmi kezdő ismeretlen csapat felkarolja és megcsinálja az utolsó két részt?

minuszmiki

Quote from: Member on 2007-06-17, 21:46:47
Huh elég durván leállítottak minden angol subbert... :/
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4563&showallag=1
Akkor most bevárjuk a németeket, vagy hátha vmi kezdő ismeretlen csapat felkarolja és megcsinálja az utolsó két részt?

Ahogy Rage is írta:

Quote from: Rage on 2007-06-14, 20:36:32
Nem kell félni, nem fog fájni valaki úgyis subolni fogja. Például egy "kind anonymous" az /a/-ból vagy ilyesmi.