Main Menu

Martial Heroes

Started by Bishop, 2006-10-14, 11:50:58

Previous topic - Next topic

Bishop

ez egy netes rpg, és szerintem nagyon jó (első ilyen játékomnak főleg) nem nagy gépigényű ezért olyanok mint én is lazzán játszhatnak vele
egyedül a grafikát hallottam még hogy rosz de szerintem elviselhető a játék élvezetes

http://mmocentral.extra.hu/index.php?page=mmo&id=31&comments=1 itt lehet róla mindent megtudni bővebben és letölteni (aki adta az oldalt bocs hogy felhasználom)

örülnék ha többen játszanának vele mert magyar emberbe még nem futottam bele

thrall

én játszottam vele egy ideig, de nem fogott meg nagyon. Egyébként nem rosz, csak nem szeretem az irányítását, meg a nézetét
(örülök,hogy találtál valami jó játékot az oldalon, aztán az ottani fórumba is írkálni :D)

Yakumo

#2

thrall


Bishop

Hát engem is zavar kicsit de mivel nem játszottam még ilyen stílusú játékkal ezért hozzászoktattam magam, találtam csak sajnálom hogy nincs kivel megbeszélnem, fórumon se sokan írogatnak sajnos :frown:

thrall

hát jah, mert mndenki lusta feljönni, kb 5-7-en vagyunk  forumon XD

Bishop

jah feltünt :frown: , amugy ismersz olyat aki rendszeresen játszik vele és segítőkész?

thrall

sajna nem, de próbálkozz meg mmocentralon, hátha ott valaki igen

Bishop

most összefutottam párral játék közben (nem létezik hogy magyar ember ne legeyn mindenhol :D) sőt most van egy két segítőkész ember de azért örülnék ha ez a topic nem lenne fölösleges

Rounin

Arra már jó volt, hogy lecseréltem a háttérképem a vörös, vértől tocsogó lovon ülő lándzsásra^^

Bishop


Rounin

#11
Gondolom nem csak nekem volt problémám az auto-patcheléssel.

Leszedtem a manual patchet, de elindítva csak ezt írja ki:

"data.inf? ?? ??? ??? ??????.
??? ??????."

Esetleg tudja valaki a megoldást és megszánna vele, míg tovább böngészem a netet?

Edit: azt ne mondjátok, hogy mindegyik manual patchet le kell szedni :F

Bishop

#12
nem tudom mivel én nekem semmi gond nem volt,gondolom az oldalát már próbáltad ha nem akkor azt amit belinkeltem az elején

http://mmocentral.extra.hu/index.php?page=mmo&id=31&comments=1

szóval rászántad magad :D

nem tudom miért nem játszik vele senki,igaz hogy a grafika nem veri mondjuk a SRO-ét vagy mondjuk akármelyik másét

de 47-es szint után már csak igaz profi mmorpg-sek tudnak vele játszani szerintem,mert nekem rohadt nehéz

az 51-59 közötti rész nagyon nehéz,minden drága és pénzt szerezni szinte lehetetlen(nekem) 60 után meg már olyan felszerelt ppl-ek vannak hogy min +3 set és +5 fegyver ha meg a skill-eket elbassza valaki az elején akkor még 70g kijavítani

Ha valaki játszik vele kérem szóljon igazán jó lenne pár magyarral összefutni néha :redface:

edit:nem mint ha sokat tudnék segíteni,de én már temettem hogy itt bárki kérdezni fog ezzel kapcsolatban

Rounin

Quote from: carfanatic on 2006-12-13, 19:31:29
nem tudom mivel én nekem semmi gond nem volt,gondolom az oldalát már próbáltad ha nem akkor azt amit belinkeltem az elején

http://mmocentral.extra.hu/index.php?page=mmo&id=31&comments=1

szóval rászántad magad :D

Ezt is átnéztem, hivatalos oldalt is, ott találtam a manual pacthes megoldást, de az meg nem műxik. Ezek után uninstalláltam, úgyis csak unalmamban kelett volna kipróbálni. Na mindegy :).

Bishop

hát ez van azt hiszem :bruhuhu:

akkor csak mond azt hogy jó játék lehet neked hisznek és többen jönnek játszani ;)

Rounin

Quote from: carfanatic on 2006-12-13, 19:42:58
hát ez van azt hiszem :bruhuhu:

akkor csak mond azt hogy jó játék lehet neked hisznek és többen jönnek játszani ;)

:lol: :lul:

Ahem.

Jó játék.

:rotfl:

Nem próbáltam, szóval nem tudom, mennyire jó ;p. A vélemények megoszlanak róla.

Bishop

a vélemények simán SZ*R-nak mondják legalábbis amit én találtam róla,de azok fogadok ilyen megrögzött mmorpg-sek akik már annyi mindent kipróbáltak hogy 3-4 játékon kivül már nem tudnak nekik jobbat mondani(semmi célzás természetesen :angyali:)

hát nekem tetszik és kész,ugyse akrok olyanokat akik kipróbálják és minden 30 percben jön a pm hogy most mi van......inkább annak örülnék ha kiderülne hogy sokan játszanak vele csak nincs kedvük  noob-okra úgy mint nekem most (nem mint ha én már profibb lennék)

mondjuk olyanok még jöhetnének akik olyan kategória amit az elöbb említettem és gyorsan feltalálják magukat,nekem meg már csak party-ba kell öldökölnöm velük együtt