Main Menu

Ecchi !!!

Started by smash++, 2006-10-19, 23:29:21

Previous topic - Next topic

smash++

Azért indítottam el ezt a topicot,mert ez lett az egyik kedvenc műfajom.Egyszerűen imádom-mindig jót nevetek rajta és a lányok... :cool:
Elég sok anime van ebben a műfajban.Én az általam látott ecchi-s animekről írok pár mondatot,remélem ezzel segitem azokat akik nem tudják eldönteni,hogy melyiket szedjék le/nézzék meg.Remélem azért nem rossz társalgási téma...

Itt van szinte az összes: http://animeaddicts.hu/animecontent.php?search.genres.30

Ez pedig a saját listám(amit már láttam):

Amaenaide yo!/+Katsu :Ezt ma fejeztem be.Eszméletlen jó volt.Itt budhista szerzetesnövendék-ek életébe nézhetünk bele.Röviden 6 gyönyörű lány!!!! és egy szerencsés fiú kalandjai.A folytatásban még egy lány csatlakozik.A grafika nagyon szép és mindennapos a "le a csuhával" szituáció:D aki kedveli a nagy keblű lányokat annak hajrá.Még részt!!!10/9.5

Dokuro-Chan : Na ez egy picit érdekes volt.Elég rövidke.Szerintem nemlehet akármikor megnézni.Blood+Ecchi+(paródia).Én nagyon jó kedvemben voltam éa sokat nevettem rajta,eléggé meglepett a vége(kivel is jött össze a főszereplő),néha már uncsi volt az a sok pirupiru... 10/8

Ai yori Aoshi+Enishi : Ez nagyon-nagyon tetszett.Romantika+Ecchi.Viszonylag visszafogott ecchi,de néha azért...hehe Nagyon tetszett,ahogyan fogozatosan bevezették a karaktereket és kiderültek dolgok és végre ahol nem sproltak annyira a csókkal.Még részt!!! 10/10

Chobits: Ezt szintén nemrég fejeztem be,imádtam:D.Egy világ ahol szinte majdnem mindenki(aki megengedheti) olyan "számítógéppel" -persocon- szaladgál aminek emberi alakja van.Jön egy vidéki srác aki szinte semmit nemtud a modern világ "csodáiról":) és útközben talál egy igen-igen aranyos persocon-t.Aztán kiderül,hogy mégsem az vmi más aminek érzelmei vannak tehát szinte ember,de mégsem vagyis...Akit tudni akarja nézze meg. Romantika+Ecchi,nagyon tetszett ahogyan eljutottak a végkifejlettig. 10/9 (mert nem volt "kiss")

Dears: Hasonló a Chobbits-hoz(sokak szerint).Azt is mondták a chobbits sokkal jobb.Nekem nagyon egy szinten voltak.Teljesen különbözött a kettő.Az alaptörténet is más és a karakterek is különböztek.Ebben az anime-ben a Földön ufók "landoltak" akiket Dears-oknak nevezünk.Egy srác aki nem szereti a földönkívülieket talál egy lányt aki a Dears-ok közé tartozik.Befogadja...<-hát igen a hasonlság...Csak ez a fiú szerintem nem annyira szégyenlős mint a Chobbits főszereplője és ez nagyon tetszett benne,talán inkább az Ecchi-n volt a hangsúly,azért van romantika is...Na mind1 10/9

Elfen Lied: Na erről azt hiszem nem sokat kell írni.Blood+Ecchi elég komoly daraboljunk fel mindenkit.De ennek ellenére erős romantikus szál/ak,ecchi:D,horror,dráma.A történet szuper.Mutánsok vannak közöttünk(de nem az X-men ek),akik láthatatlan karokkal megállítják a golyót és széttépik az emberi testet ha éppen olyanjuk van.Nem is tudok róla keveset beszélni.Ezt megkell nézni,ha elbírja a gyomor akkor nincs gond.A vége...nekem hiányos és nem kielégítő.Folytatást!!! 10/9

Goldenboy : Igazi remekmű,csak rövid(6rész).Lehet ezért tett rám nagy benyomást mert nagyon rég láttam és szinte az első igazi anime-k között volt amit láttam.A főszereplő egy marha jópoha fiú aki az életről tanul.Minden egyes részben szakadtam a nevetéstől(nálam ez a rajzolásnak is köszönhető),remek ahogyan a komoly-nevetséges-vidám... arcát megmutatják és váltogatják.Ecchi+Vígjáték.Az utolsó lány tetszett a legjobban.Miért nem csináltak több részt:((( és miért nem zárták le?!!! Kötelező 10/9.5

Great Teacher Onizuka: WOW!!!A mesterem:D.Na ez már valaki.Hihheetttettleen jó anime.A hossz pont jó csak a vége hagy némi kívánni valót maga után:(... Annyi mindent leirnék róla...Van egy tanár aki a gyerekkorában bandafőnök volt és most a jövő reménységeit tanitja az életről.Imádja a lányokat:D és mindig jó tanácsai vannak.Sajna az osztálya nem szereti és elég konkréten kicse..nek vele.De széppen lassan mindenki megszereti majd...  Most nekiállni leszedni és megnézni.Ez parancs!!! 10/9.5(10lenne ha a vége vége lenne,értitek:P)

Grenadier: Kellemes kikapcsolódós anime.Nem kell tőle sokat várni.Ecchi+vígjáték és némi romantika.De nekem nagyon bejött.Big Breasts!!!!A főkari egy lány aki békét akar a világon az ő sajátos módján-egyszer engem is megölelhetne :hopp:-.A stilus igencsak sajátos,japán talállkozik a nyugattal vagy mi???? Csak azt sajnáltam,hogy a lány kisérője nem kapott túl nagy szerepet,pedig az anime-ben úgy állították be mint vmi nagyon-nagy harcost(amit néha meg is mutat),de csak néha...A vége érdekes(Hol marad a kiss!!!???!!!) 10/8

Ikki-Tosen - Legendary Fighter: Na ez is egy érdekes darab.Teli verekedéssel ruha tépéssel és kemény ecchivel.A főszerpelő egy lány aki egy legendás harcos "sorsát örökölte" és nagyon nagyon naív és gyerekes.Jó kis anime.A történet elég változatos és igenis vannak benne fordulatok amik engem igencsak megleptek.A harcok egész jók és a lányok is lehengerlőek 1-1ig.Talán van benne romantika,de lehet csak én akarom hogy legyen benne:),szerintem a "védő szentje" nagyon illik hozzá és a vége nem teljesen kielégítő.De az ecchi egy két helyen súrolja a 18-as karikát :whoah:.Az ecchi nagyon sokat dob rajta. 1-2 rész még kellett volna 10/9

Please Teacher+OVA : Nem is tudom,hogy mit irjak.Egyszerűen kötelező/tökéletes,nagyon-nagyon jó.Romantika+Ecchi.Egy diák aki a tanárnővel jár aki a világ legszebb teremtése:D,de az hogy ki ő kiderül az anime-ből.Kell ennél több:)...Szerintem nem.Igazán fordulatos,amikor azt hinné az ember hogy innen már csak a happy end jöhet hát az...téved??vagy nem?? hehe.Az OVA lehengerlően jó. 10/10

Please Twins: méltó folytatása az előzönek.Új szereplők és szerencsére a régiek nem tünnek el.A történet teljesen más.Nagyon tetszett.A végén viszont már idegesitett a "sister-brother" kapcsolat,igazán lekapcsolhatták volna és teret kellett volna engedi a szerelmes párnak...Mivel a vége nem olyan volt mint a Teacher/ova/(aki látta tudja miről beszélek) ezért 10/9

Tenjou Tenge: Fight+Ecchi+Romantika.Nekem tetszett,főleg az openingje.A karakterek szerintem elég egyediek.A két főszereplő lány  :jee: :whoah: :Kiraly: :cool: főleg AYA.Talán az az érdekes,hogy olyan realisztikus fightos anime-t akarhattak aztán végülis belekerült a szupererő is.Utolsó részekben mintha egy Sajagin-t láttam volna:D A romantkia elég nyakatekert ki-kit szeret kihez vonzódik... Szivem szerint Aya+Nagi,de ezt az alkotók nem nagyon akarják vagy mi,vagy majd kiderül a folytatásból ha lesz... A lényegaz ecchi és a harcművészet. 10/9

Egyenlőre ennyi.De már leszettem jó párat amit még megnézek.Sajna vannak közötte alapművek(talán a love hina,green green,Ichigo100,shuffle...),de lassan behozom magam...
Az értékelés teljesen saját izlés volt.Ebből is látszik,hogy inkább mindenevő vagyok.Remélem tudtam segiteni a döntésben annak aki szereti a műfajt és nem tudja mit nézzen meg.Várom a reakciókat és ajánlásokat ha vannak:D

Necrid^

Ichigo 100%, Green Green, Futari Ecchi ( NEM Hentai, Ecchi :DD ) most hirtelen ennyi ugrott be :DD
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Vejiita

"The term ecchi is applied to anime or manga that has vague sexual content (such as skimpy clothing, partial or full nudity), but does not show sexual intercourse. However, ecchi has historically often been used as a synonym of hentai, presumably due to confusion of the two; thus it can carry different connotations than allowed for by the original Japanese."

Na szóval, ezek olyan animék, amikben található szexualitás, de nincs benne szex? Nos, valaki mondja már meg nekem legyen szíves, hogy mi a jó ezekben a fajta animékben, mert soha nem tudtam, hogy a Love Hina mért olyan híres, de most már érdekel.

Fazék

Mit olyan nehéz megérteni ezen? Férfiak egy része perverz népség (én is közéjük tartozom) és szereti nézni az ilyen perverz poénokra épülő anime-ket, egyesek csak úgy, hogy egyéb tartalom is társul melléjük, mások akár csak magában is értékeli ezeket, ízlése válogatja. :)

Ha csak azért írtad ezt, mert bizonygatni akarod, hogy te azon hős férfiak közé tartozol, akik a legkevésbé sem élvezik az ilyen dolgokra kihegyezett poénokat, akkor el kell hogy keserítselek, már rengetegen megtették ezt előtted, elhisszük létezéseteket, de teljesen fölöslegesnek érezzük a kioktatást a témával kapcsolatban. ;)

It's all about the tits fun! :D

Darkstar

Én pl szeretem az ecchi animéket, egészen addig, amíg nem mennek túl egy bizonyos határon (nem, nem a perverzésgre gondoltam, olyan animét még nem nagyon láttam, ami az ilyen irány mércémet akár csak megközelítette volna (max a GB - WCs része)), hanem inkább arra, mint amikor többet látni a főhősnő(k) egész képet beterítő bugyiját(jait), dekoltázsát(ait), stb-jét, 1 rész alatt mint bármi mást a teljes sorozat alatt, és mindezt még csak nem is viccesen tálalva, hanem csak úgy önmagáért.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Cuz in ecchi u can see nice tits a bums without females growing dicks all the time or getting raped. And its also damn funny  :szemuveges:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Necrid^

Quote from: Fazék on 2006-10-20, 01:10:09
Mit olyan nehéz megérteni ezen? Férfiak egy része perverz népség (én is közéjük tartozom) és szereti nézni az ilyen perverz poénokra épülő anime-ket, egyesek csak úgy, hogy egyéb tartalom is társul melléjük, mások akár csak magában is értékeli ezeket, ízlése válogatja. :)

Ha csak azért írtad ezt, mert bizonygatni akarod, hogy te azon hős férfiak közé tartozol, akik a legkevésbé sem élvezik az ilyen dolgokra kihegyezett poénokat, akkor el kell hogy keserítselek, már rengetegen megtették ezt előtted, elhisszük létezéseteket, de teljesen fölöslegesnek érezzük a kioktatást a témával kapcsolatban. ;)

It's all about the tits fun! :D
Egyetértek!! és nem szégyelem én is közéjük tartozom :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Én is szeretem az ecchi animeket!
Már rég néztem valami ilyesmit, úgyhogy keresek is egyet gyorsan :)

Calintz

#8
Quote from: sirtomi on 2006-10-20, 09:33:39
Én is szeretem az ecchi animeket!
Már rég néztem valami ilyesmit, úgyhogy keresek is egyet gyorsan :)

Quote from: smash++ on 2006-10-19, 23:29:21
Ikki-Tosen - Legendary Fighter: Na ez is egy érdekes darab.Teli verekedéssel ruha tépéssel és kemény ecchivel.A főszerpelő egy lány aki egy legendás harcos "sorsát örökölte" és nagyon nagyon naív és gyerekes.Jó kis anime.A történet elég változatos és igenis vannak benne fordulatok amik engem igencsak megleptek.A harcok egész jók és a lányok is lehengerlőek 1-1ig.Talán van benne romantika,de lehet csak én akarom hogy legyen benne:),szerintem a "védő szentje" nagyon illik hozzá és a vége nem teljesen kielégítő.De az ecchi egy két helyen súrolja a 18-as karikát :whoah:.Az ecchi nagyon sokat dob rajta. 1-2 rész még kellett volna 10/9

IKKITOUSENnel kezdXD
Kár viszont h 13nál ugy döntöttek h nem folytatják, aminek indoka valszeg a pénz hiány volt, de még most se folytaták:(
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

sirtomi

Quote from: Calintz on 2006-10-20, 09:38:52
Ikki-Tosen - Legendary Fighter: Na ez is egy érdekes darab.Teli verekedéssel ruha tépéssel és kemény ecchivel.A főszerpelő egy lány aki egy legendás harcos "sorsát örökölte" és nagyon nagyon naív és gyerekes.Jó kis anime.A történet elég változatos és igenis vannak benne fordulatok amik engem igencsak megleptek.A harcok egész jók és a lányok is lehengerlőek 1-1ig.Talán van benne romantika,de lehet csak én akarom hogy legyen benne:),szerintem a "védő szentje" nagyon illik hozzá és a vége nem teljesen kielégítő.De az ecchi egy két helyen súrolja a 18-as karikát :whoah:.Az ecchi nagyon sokat dob rajta. 1-2 rész még kellett volna 10/9


IKKITOUSENnel kezdXD
Ezt még nem láttam, de a fele már a gépemen van :) El is kezdem a hétvégén.

Vejiita

Quote from: Fazék on 2006-10-20, 01:10:09
Mit olyan nehéz megérteni ezen? Férfiak egy része perverz népség (én is közéjük tartozom) és szereti nézni az ilyen perverz poénokra épülő anime-ket, egyesek csak úgy, hogy egyéb tartalom is társul melléjük, mások akár csak magában is értékeli ezeket, ízlése válogatja. :)

Ha csak azért írtad ezt, mert bizonygatni akarod, hogy te azon hős férfiak közé tartozol, akik a legkevésbé sem élvezik az ilyen dolgokra kihegyezett poénokat, akkor el kell hogy keserítselek, már rengetegen megtették ezt előtted, elhisszük létezéseteket, de teljesen fölöslegesnek érezzük a kioktatást a témával kapcsolatban. ;)

It's all about the tits fun! :D

Azt hiszem, te nagyon félreértettél engem.
Épp nemrég kaptuk meg a barátnőmmel, hogy mások előtt túl sokat beszélünk szexuális dolgokról :D
Vagyis: én is elég perverz vagyok, ezzel nincs gond, és lehet, hogy én is ugyanúgy élvezném a szexi poénokat.
Azért kérdeztem, hogy mi a jó az ecchiben, mert még egyet sem láttam, de tényleg érdekelne, hogy milyenek.

Valószínűleg a post-om hangulatából szűrted le, hogy én annyira ellene vagyok a témának.
De csak két okból kifolyólag volt kissé negatív a hozzászólásom:

1) Nagyon nem szeretem, amikor elindul egy topic, és a kezdője mindent leír amit gondol, csak azt nem, hogy mit jelent maga a topic témája

2) Furcsállom, hogy mért nincs ezekben az animékben (már ha tényleg ilyenek) valami konkrét "félhomályban kiteljesedő semmit-nem-mutató" szeretkezés a sorozat végefelé, mert szerintem az ilyen fajta sorozatokban-filmekben ez borzasztó... a szerelem látható, már incselkednek is egymással a pár tagjai, de hol van a kiteljesedés? Ez számomra kissé olyan, mintha kapnál egy hihetetlenül finom levest, egy jó kis főfogást is, és már kívánnád a desszertet, de a desszert elmarad...

Ettől a két szemponttól függetlenül én komolyan érdeklődöm a műfaj iránt, szóval írjatok már róla még egy kicsit.
Ilyen alapdolgokra gondolok, hogy miről szól lényegében az anime, van-e benne valami superpower, vannak-e csaták, van-e benne erotika :smile:, vagy óriási poénok, jó cselekmény, drámai helyzetek, ilyenekre gondoltam.

Lokids

#11
Vejiita: Ebben az esetben a Green Green + OVA ,egtekintését ajánlom neked. Poénoktól a földön fogsz fetrengeni, és van desszert is. :) (vigyázz, hogy a sorozat 12+1 (erolutions) részes, a +1 != az OVA-val. szal az más)

Sancho

#12
Rövid leszek: Ecchi RULZ!!!
Köszönöm a figyelmet...  :szemuveges:

smash++

#13
Quote from: Vejiita on 2006-10-20, 12:57:39

1) Nagyon nem szeretem, amikor elindul egy topic, és a kezdője mindent leír amit gondol, csak azt nem, hogy mit jelent maga a topic témája

2) Furcsállom, hogy mért nincs ezekben az animékben (már ha tényleg ilyenek) valami konkrét "félhomályban kiteljesedő semmit-nem-mutató" szeretkezés a sorozat végefelé, mert szerintem az ilyen fajta sorozatokban-filmekben ez borzasztó... a szerelem látható, már incselkednek is egymással a pár tagjai, de hol van a kiteljesedés? Ez számomra kissé olyan, mintha kapnál egy hihetetlenül finom levest, egy jó kis főfogást is, és már kívánnád a desszertet, de a desszert elmarad...

Ettől a két szemponttól függetlenül én komolyan érdeklődöm a műfaj iránt, szóval írjatok már róla még egy kicsit.

Az első pont gondolom nekem szólt:D.Sorry.Az ecchit azoknak ajánlom akik ki szeretnének kapcsolódni.Nehezen tudom neked pontosan megfogalmazni,mert nagyon sokféle van.A két legfontosabb benne a vígjáték és a lányok!!!!!!.Ehez párosul romantika vagy éppen horror.Szerintem simán lehet nézni esetleg barátnővel is,habár ez elég necces,mert az ecchi nagyrészében elég szép lányok vannak elég szép domborulatokkal:).Oh yeah!
Komolyan nem tudom meghatározni igazán.Ezt nézzd meg, a bortitot és a képeket.Na ez ecchi-szerintem mindent elárul a sorozatról és a műfajról. http://animeaddicts.hu/animecontent.php?id.355

Az openeing postomban leirtam pár sorozatot.Ha jól átböngészed találsz benne fight-osat,romantikusat vagy horrort vagy egyszerűen vigjáték.
Én ha megnézek egy ilyet,kicsit beleélem magam mintha csak velem történt volna meg és egyből jobb kedvem van.De komolyan én az ecchitől mindig széles mosollyal kelek föl.Tegnap előtt este néztem a lakásban(Amaenaide yo!! Katsu!!-t) és a bartánőm is ott ült melettem(éppen ollvasott vamit) és nagy csodálkozik,hogy bármikor felé fordulok vigyorgok.Ennyi...
Ja nem igaz,hogy soha nem jutnak el akcióig.Nézd meg az Onegai Teacher-t na az ova-tól szerintem leesik az állad...

Egyedül azt nem szeretm ha nagyon túlzásba viszik a bugyi mutogatást,főleg ha nem is szép darabok:P,de eddig még ilyet nem láttam.Talán az Agent Akika-na az vmi ilyesmi...:(

Member

#14
Akkor én vagyok az első, aki nem szereti. :D
Kivéve, ha másról is szól vagy drámába torkollik.

EDIT: Elfen Lied azért annyira nem ecchi, mint a többi felsorolt.

Soldier

csatlakozom az elötem szolokhoz .. ecchi4ever
Nekem Jol jöttek ezek a pársoros ajánlások  ty

Prof. William

#16
"Ja nem igaz,hogy soha nem jutnak el akcióig.Nézd meg az Onegai Teacher-t."

Ráadásul a utalás szintjén már a 10-11 részben is van ágyjelenet. De az tényleg utalás szintjén. :) De ahogy másnap Kei megy az utcán és vigyorog.  :D :D :D

Vejiita

Köszönöm a kifejtést, meg a linket Smash++-nek.
Már jön le a Green Green   :Kiraly:

bandiras2

Quote from: Prof. William on 2006-10-20, 20:05:12
Ráadásul a utalás szintjén már a 10-11 részben is van ágyjelenet. De az tényleg utalás szintjén. :) De ahogy másnap Kei megy az utcán és vigyorog.  :D :D :D
Én a nászéjjszakán röhögtem nagyon, ahogy a "fater" másnap mennyire büszke a gyerekre :lul: :lul: :lul:
- Látom fáradt vagy.
- Igen, egész éjjel keményen melóztam.
- Olyan büszke vagyok rád!!!
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Press any key to continue and any other key to quit.

Sancho

LOL! Azon én is fetrengtem!!! :)

Prof. William

Pedig akkor még semmi nem volt csak a szpészship mittoménilyen rendszerét szerelték. :)

Na de majd később...

smash++

Nos.
Akinek esetleg nem volt elég a topic elején lévő kifejtésem az általam látott részekről nézzen el ide->
->  http://smash00.interhost.hu/

Az "oldalam" fapados,mert örültem,hogy egyenlőre a képeket feltöltöttem:),a tartalom a lényeg :hehe:.A már megnézett echhi anime-kről tettem fel képeket(kiv a Mai-Hime:D de imádom,és a Girls Bravo-még nem láttam).Remélem a képek is segítenek a döntésben.Használjátok egészséggel akinek esetleg nincsenek meg:D

Soldier

Quote from: smash++ on 2006-10-21, 18:44:17
Nos.
Akinek esetleg nem volt elég a topic elején lévő kifejtésem az általam látott részekről nézzen el ide->
->  http://smash00.interhost.hu/

Az "oldalam" fapados,mert örültem,hogy egyenlőre a képeket feltöltöttem:),a tartalom a lényeg :hehe:.A már megnézett echhi anime-kről tettem fel képeket(kiv a Mai-Hime:D de imádom,és a Girls Bravo-még nem láttam).Remélem a képek is segítenek a döntésben.Használjátok egészséggel akinek esetleg nincsenek meg:D

nekem tetszenek a képek ^^egy kettö fel is keltette az érdeklödésem :)  csak azt sajnalom hogy a Chobits>_1024 képek azok kicsik nekem peddig van 1-2 ami akár hatternek is jo lenne pedig :P

smash++

Mármint,hogyan kicsik?Én 1024-ben használom a monitort és teljesen kirakja.Ha te 1280-ban használod vagy mégnagyobban akkor valamelyik képnézegetővel átméretezed és talán jó lesz.

Soldier

Quote from: smash++ on 2006-10-21, 19:24:02
Mármint,hogyan kicsik?Én 1024-ben használom a monitort és teljesen kirakja.Ha te 1280-ban használod vagy mégnagyobban akkor valamelyik képnézegetővel átméretezed és talán jó lesz.

igen ugyértettem :) persze majd megprobalom de egyértelmü hogy rosszab lex a minöseg akkármivel resize-olom :) es igy nem fogom lecserélni a szép nagy felbontasu Chi képemet :D

Fazék

Vejiita: bocsi így utólag, tényleg félreértettem én is a hozzászólásodat :redface:

Vejiita

Quote from: Fazék on 2006-10-21, 21:38:21
Vejiita: bocsi így utólag, tényleg félreértettem én is a hozzászólásodat :redface:

Semmi gond. :tezsvir:
Mindenkivel megesik. :angyali:

smash++

#27
Folytatom az ecchi kategóriás anime értékelésemet.
A héten 2 anime-t néztem meg:

Angel Sanctuary: Ennek nem tudom mi köze van az ecchi-hez,de valahol ide is besorolták.Az anime nekem nagyon tetszett.Sajna elég rövid(3rész),a mangat nem olvasom(és nem is fogom), szóval én nem fogom megtudni a végét:(.Majd utánna érdeklődök.A történet angyalok-démonok-emberek "kapcsolatáról szól" ha fogalmazhatok nagyon-nagyon egyszerűen.Csak egyszer láttam így nem egészen tiszta minden.A lényeg,hogy háború volt/van (és talán lesz) az anygalok és a démonok között.Ami nagyon érdekes,hogy az angyalokat és a démonokat kicsit más oldalról ismerhetjük meg.Ugyanis ki gondolná,hogy vannak "rossz" angyalok és "jó" démonok.Pedig vannak:) az anime szerint.A főhös egy fiú aki születése óta más mint a többi.Soha nem esik komolyabb baja,mint később kiderül,nem véletlenül.Egy fellázadt anygal reinkarnációja aki a démonok mellé állt és megkezdődik a vadászat...többi anime.
Mindenkinek ajánlom 10/9 (mert nincs folytatás)

Shuffle: Nem találok szavakat...Eszméletlen jó!!!!Szerintem lehet én vagyok az egyedüli aki eddig nem látta.Viszonylag visszafogott ecchis jelenetek "viszonylag!!":D A történetben alapdolog a szerelmi sokszög és természetesen a középpontban egy középiskolás fiú "egyedül".Az emberi világon kívül léttezik az istenek és démonok világa és a világok átjárhatóak,így a másik világból átjöttek a mi világunkba tanulni...ect.A lényeg,hogy a főhős egy gyerekkori barátjával lakik együtt(természetesen egy lánnyal) ami miatt utálják jó páran a suliban hiszen a lány elég közkedvelt,na ehez hozzájön egy felsőbb éves lány barát és egy démon és egy isten lány akik a suliba jöttek tanulni és érdekes módon kapcsolatba kerülnek a főhőssel.Van még 1-2lány...A lányok eszméletlen aranyosak és szépek,ezenfelül mindegyik egy egyedi karakter akik az anime végére szépen kifejlődnek(megtudunk róluk sokmindent és megváltoznak). Romantika a köbön poénokkal-ez az eleje majd a vége fele átmegy drámába néhol már kicsit "horror":).A fordulatok engem marhára sokkoltak és nem kevés van belőlük!!! Két nap alatt néztem meg,de ha tehettem volna egy nap alatt végignéztem volna,mert nem birtam abbahagyni.Aki nem látta MOST AZONNAL kezdjen neki.Én tuti nem tudtam volna választani nekem mindegyik lány kelett volna:P!!!!
Számomra folytatás gyanus.A vége azért tetszett.Azért adok 9.5-öt,mert nem jól tippeltem,de nem rossz döntés. 10/9.5

Csak aki látta,de komolyan [spoiler] (én személy szerint lehet az istenek világát választottam volna a poligámiával) [/spoiler]

Kb ennyi.Majd képeket is szedek össze.

Manitu

Quote from: smash++ on 2006-10-25, 22:55:41Számomra folytatás gyanus.
Jó megérzés. Jövőre folytatás vagy remake, ez még nem teljesen tiszta. Remélem utóbbi, mert ennek úgy jó a vége, ahogy van.


Prof. William

Én is n éztem a Shuffle közepétől, hogy eldurvulnak a dolgok. Eddig egy ecchiben sem láttam ILYEN mértékű váltást. Egyszerű ecchi ökörködésből így került be a top 10 -be ez az anime. :)