Main Menu

Ecchi !!!

Started by smash++, 2006-10-19, 23:29:21

Previous topic - Next topic

Norboy

#60
Quote from: White SeeD on 2006-11-23, 11:48:50
az alapsztori mz utolsó elöttiben véget ér. Nekem számomra ott van vége a sorozatnak :smile:
Én is így érzem :tezsvir: Egészen addig nagyon is tetszett a sorozat. (Bár a végén összejöhettek volna, de így se rossz)

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

smash++

Na.Le kellett ellenőriznem,hogy jól emlékszek-e arra,hogy talán lesz folytatás...
Szerintem többször s utaltak rá.A normál részek végén,Ikko: "még nincs vége a tréningemnek" a másik főpap: "jött egy új tanítvány,majd leküldöm".Nekem nem nagyon zárult le a történet,hiszen csak megjelent az a legendás pap és megmutatta mit is tud valójában és természetesen még mindig nem uralja az erejét.Vmilyen szempontból lezárult,de még marha sokmindent nem tudunk a dolgokról...Nekem majd akkor teljesedik be ha már uralni tudja az erejét és kiderül pontossan mi is ez a bizonyos "hatalmi harc"(ezért is bízok a folytatásban).Ja és a plusz rész vége "Don't be fooled" "Still continuing" <- mosz ezt egy marha jó poénnak szánták vagy folytatják.De az biztos,hogy  min 50-50 a lehetőség a folytatásra.Szóval én bizok benne.

smash++

Tudom két egy más utánni post modify...stb,de

Innen nagyon jó wallpapereket lehet leszedni.Szinte minden anime van és nagyon sok ecchis anime is...sajna talán 1024 a max
Már a narutoba is belinkeltem,de...
Aki nem ismeri élvezze  :D

Anime Wallpapers-Theotaku

Norboy

Hi, a hétvégén megnéztem a Girls Bravo 1-2 t. Nekem nagyon tetszett. Található benne egy kis szerelem + persze rengeteg ecchi. Bár a második season-ban 1 picit sok volt. Kicsit közelebb is kerülhettek volna egymáshoz (talán egy szerelmes csók, kicsit romantikusabb történet). A mellékszereplők királyak, szóval csak ajánlani tudom.

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Alkyra

13 rész ökörködés. Gondolom sokan ismerek. Két lány testvér elszökik otthonról s munkát keresve egy gazdag sráchoz szegődnek maidként.(ezt csak azért teszik mert tartozásuk van a srácnak:) összetörtek pár dolgot mikor a háziállatkájuk(Pochi, egy alligátorXDXD) el kezdte kergetni az idősebb nővért s megpróbálta leszedni róla a ruhájátXDXD)
A srácról meg kiderül, hogy egy perverz állat otaku( s nem éppen az a típus aki ezt véka alá rejtené.XD) aki egyedül él a szülei által hátrahagyott pénzből...ami nem éppen kevés..

Így megindul a furi 4es sztorija ami később kibővü term-l(jönn még egy Anna nevezetű maid lányka is aki csak azért van ott, mert az idősebb lánytestvérbe szerelmes s el akarja feleségül/férjül venniXD)
Rengeteg ecchi s humor. Röviden ennyi.:)

A vége az happy end[spoiler] Kiderül, hogy túl képp a srác szereti az idősebb nővért(ezért cseszteti állandóan XD)
s már tervezi, hogy vlmkor feleségül vesziXD)[/spoiler]

Furi grafika, jó hangok s szerepek osztások.Egész jó kis anime.
8/10

KeLa

Quote from: Alkyra on 2006-12-04, 20:16:10
13 rész ökörködés. Gondolom sokan ismerek. Két lány testvér elszökik otthonról s munkát keresve egy gazdag sráchoz szegődnek maidként.(ezt csak azért teszik mert tartozásuk van a srácnak:) összetörtek pár dolgot mikor a háziállatkájuk(Pochi, egy alligátorXDXD) el kezdte kergetni az idősebb nővért s megpróbálta leszedni róla a ruhájátXDXD)
...
Ezt én is láttam nemrég, tényleg nagyon jó :jee:

Cobra

Én is csak ajánlani tudom :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Flaser

Én csak egy aprógot tennék a témához: CENZÚRA.
Azt már írtátok egy-egy sorozat alapján, hogy mikor melyik kiadás cenzúrázott.
Ehhez tenném hozzá általánosságban a követlezőt:

A TV-ben leadott anime elve cenzurázva van, így érthetően az abból készült fansub is.
Ámellenben, a DVD kiadásokból ez a cenzúra gyakran kimarad (ugyan mér venné meg a sok otaku :ejnye:?), így a későbbi "javított" fansub jó eséllyel ugyanilyen (mármint ha a csapat DVD-ripet használ).

Pl. tudtommal a Shuffle! DVD kiadása is ilyen. Ez azért nem annyira feltűnő, mivel az eredeti cenzúra is elég jól belesimult a jelenetekbe (belógó tárgyak, gőz stb).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Alkyra

Quote from: Flaser on 2006-12-08, 14:17:06


Pl. tudtommal a Shuffle! DVD kiadása is ilyen. Ez azért nem annyira feltűnő, mivel az eredeti cenzúra is elég jól belesimult a jelenetekbe (belógó tárgyak, gőz stb).
A Shuffle DVD verben nincs Cenzúra? Ez komoly? Megyek letölteni...XD

Manitu

#69
Quote from: Alkyra on 2006-12-08, 14:50:42
Quote from: Flaser on 2006-12-08, 14:17:06


Pl. tudtommal a Shuffle! DVD kiadása is ilyen. Ez azért nem annyira feltűnő, mivel az eredeti cenzúra is elég jól belesimult a jelenetekbe (belógó tárgyak, gőz stb).
A Shuffle DVD verben nincs Cenzúra? Ez komoly? Megyek letölteni...XD
A Shuffle! TV-ripben volt cenzúra? Én is megyek letölteni :D

Edit: Mégse, nincs DVD-rip angol fansubbal :( Régebben láttam ADC-n DVD-ket a Froth-bite fansubjával, de most már azok sincsennek fönt, meg különbenis tizegynehány DVD marha sok :(


Alkyra

#70
Quote from: Manitu on 2006-12-08, 17:39:00
Quote from: Alkyra on 2006-12-08, 14:50:42
Quote from: Flaser on 2006-12-08, 14:17:06


Pl. tudtommal a Shuffle! DVD kiadása is ilyen. Ez azért nem annyira feltűnő, mivel az eredeti cenzúra is elég jól belesimult a jelenetekbe (belógó tárgyak, gőz stb).
A Shuffle DVD verben nincs Cenzúra? Ez komoly? Megyek letölteni...XD
A Shuffle! TV-ripben volt cenzúra? Én is megyek letölteni :D

Edit: Mégse, nincs DVD-rip angol fansubbal :( Régebben láttam ADC-n DVD-ket a Froth-bite fansubjával, de most már azok sincsennek fönt, meg különbenis tizegynehány DVD marha sok :(

Tsk..igazad van...mé nincs? Hol vannak ilyenkor az otakuk?? :bruhuhu:

edit: héy, én találtam élő torrentet. most töltöm. dvd rip angol felírattal...mindjárt meglájuk, hogy az-e aminek látszik-e...:)

smash++

Már elemeztétek,de azért én is.Nemrég néztem meg őket.Rövid leszek

Ichigo100%+special: Háát.Izé.Maga a sorozat nagyon tetszett.Egészen az utolsó specig.A főszereplő egy középiskolás fiú(Manaka),akibe belezúg pár lány.Természetesen a lányok egyedi karakterek és gyönyörűek.Az egész sorozat a fiú döntés képtelenségéről az ecchis poénokról és a szerelmi 3v4v5 szögről szól :confused:,magam se tudom.A vége [spoiler]pocsék befejezetlen,sz@r...[/spoiler]Igaz ezek közül a lányok közül én se tudtam volna választani :hehe:.De végülis én legszivesebben[spoiler]Toujout vagy Satsukit láttam volna befutónak[/spoiler].Még elég sokmindent kilehetett volna belőle hozni...min+11rész.Ajánla tudom mindenkinek!Ha az utolsó részt nem veszem figyelembe 10/9 ha igen akkor 10/7.5

He is my master: Nagyon jó!!!!Kegyetlen ecchis vígjáték.Pici romantikával megfűszerezve.Alaphelyzet.Van egy gazdag srác akinek annyi pénze van,hogy nem tudja elkölteni.Perverz,de nagyon és mit ad isten,két szép középiskolás lány munkát vállal nála mint cselédek.Na innen jön a  :haha:.Mindig kapunk egy két új szereplőt akik megkavarják egy kicsit a levegőt...Nagyon sokat nevettem rajta.A vége elfogatható számomra,habár vártam volna vmi összeborulást meg egyebek.De így is marha jó volt.Engem úgy átvertek a készítők mint a sz@rt :D.Aki látta érteni fogja.A végén sem hazuttolta meg magát az ami az egész sorozat alapja volt.Nézzd meg!Ez parancs :Kiraly: 10/9-9.5

Alkyra

Az ichigo 100%ot egyedül a mangában fejezték be. Ott viszont rendesen.
[spoiler] Ott sok hányódás után Nishinot választotta s később (pár év elteltével) feleségül is vette.:) Ám mind2 a saját álma után megy s így nem nagyon találkoztak.[/spoiler]

smash++

Quote from: Alkyra on 2006-12-09, 13:32:36
Az ichigo 100%ot egyedül a mangában fejezték be. Ott viszont rendesen.
[spoiler] Ott sok hányódás után Nishinot választotta s később (pár év elteltével) feleségül is vette.:) Ám mind2 a saját álma után megy s így nem nagyon találkoztak.[/spoiler]
:ejj: :ejj: :ejj:
Nahát,pedig gondoltam elolvasom majd.De ez nekem nagyon nem tetszik...
Lehet idővel megbékélek vele és elolvasom,mert kíváncsi vagyok arra a bizonyos döntésre.
Nem nagyon találkoztak a sorozat alatt vagy miután összejöttek :D?Külön élnek majd vagy mi?Még ezt az egyett légyszi.

Manitu

Quote from: smash++ on 2006-12-09, 13:42:32
Quote from: Alkyra on 2006-12-09, 13:32:36
Az ichigo 100%ot egyedül a mangában fejezték be. Ott viszont rendesen.
[spoiler] Ott sok hányódás után Nishinot választotta s később (pár év elteltével) feleségül is vette.:) Ám mind2 a saját álma után megy s így nem nagyon találkoztak.[/spoiler]
:ejj: :ejj: :ejj:
Nahát,pedig gondoltam elolvasom majd.De ez nekem nagyon nem tetszik...
Lehet idővel megbékélek vele és elolvasom,mert kíváncsi vagyok arra a bizonyos döntésre.
Nem nagyon találkoztak a sorozat alatt vagy miután összejöttek :D?Külön élnek majd vagy mi?Még ezt az egyett légyszi.
Hát, azért az animében sokmindent kihagytak, és csak a manga egyharmadáig jut el. Eleve Kozue-chan nincs is benne :mad: (illetve benne van, csak minek, ő nem olyan :grrr:) Meg van indokolva rendesen a vége, sőt, kiderül, hogy az a kapcsolat mélyebben gyökerezik, mint azt elsőre gondolnád. Gondolom sejthető, hogy nekem kimondottan tetszett a manga befejezése  :muhahah:


krezga

Quote from: Alkyra on 2006-12-09, 13:32:36
Az ichigo 100%ot egyedül a mangában fejezték be. Ott viszont rendesen.
[spoiler] Ott sok hányódás után Nishinot választotta s később (pár év elteltével) feleségül is vette.:) Ám mind2 a saját álma után megy s így nem nagyon találkoztak.[/spoiler]

Ezek után már nekem is el kell olvasnom:D
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

smash++

Quote from: Manitu on 2006-12-09, 14:40:06
Gondolom sejthető, hogy nekem kimondottan tetszett a manga befejezése  :muhahah:
Mi az,hogy :D.Csak egy pill kell vetni az avatarodra(ha jól tudom így hívják).
Ha lesz egy kis időm elolvasom,vizsgaidőszak után.Én nem gondoltam volna,hogy ő lenne neki az igazi az anime alapján(Inkább Toujou).Nishino talán a legszebb de Toujou és Satsuki -nak jobb a felépítése(és az összhatás) :hehe:.Nekem az a bajom,hogy nekem úgy tűnt mind3an tényleg szeretik Jumpei-t és csak egy befuto lehet.Ez mindig olyan szomorú:(

Manitu

Quote from: smash++ on 2006-12-09, 14:49:28Nekem az a bajom,hogy nekem úgy tűnt mind3an tényleg szeretik Jumpei-t és csak egy befuto lehet.Ez mindig olyan szomorú:(
Khm... mind5en :D Csak szegény Yuinak alapból nincs esélye.


Prof. William

Miért is nem találnak olyan megoldást a ecchi mangákban/animékban mint amit anno a Shuffleben vázoltak fel Rin előtt. A lényege az volt hogy "No problem Rin nállunk elfogadott a töbnejűség." :) De persze akkor is csak eggyet választ. De hát ez ecchi nem pedig hentai. :)

smash++

Quote from: Prof. William on 2006-12-09, 15:53:39
"No problem Rin nállunk elfogadott a töbnejűség." :)
:whoah: :D
Na ennek a folytatására leszek még kíváncsi

Alkyra

#80
Quote from: smash++ on 2006-12-09, 13:42:32
Quote from: Alkyra on 2006-12-09, 13:32:36
Az ichigo 100%ot egyedül a mangában fejezték be. Ott viszont rendesen.
[spoiler] Ott sok hányódás után Nishinot választotta s később (pár év elteltével) feleségül is vette.:) Ám mind2 a saját álma után megy s így nem nagyon találkoztak.[/spoiler]
:ejj: :ejj: :ejj:
Nahát,pedig gondoltam elolvasom majd.De ez nekem nagyon nem tetszik...
Lehet idővel megbékélek vele és elolvasom,mert kíváncsi vagyok arra a bizonyos döntésre.
Nem nagyon találkoztak a sorozat alatt vagy miután összejöttek :D?Külön élnek majd vagy mi?Még ezt az egyett légyszi.

[spoiler]Mikor Junpei meghozta a döntést, hogy végülis kit választ.(mert ugyebár valójában csak két nő volt aki úgy komolyan érdekelte. az egyik ugye Nishino a másik meg az akivel a manga legelején találkozott(már nem tom, hogy hívják:) az a lány akit junpei arra ösztönzött, hogy írjon mert van tehetsége)  Nah szal, röviden annyi, hogy Junpei meghozta a döntését s Nishino elfogadta, ám mind2nek megvannak a maga álmai(Nishino szakácstanonc, Junpei meg ugye rendező akar lenni..) s máshova szólítja őket a munkájuk(Nishino Franciaországba megy kitanulni a szakmát, Junpei pedig a világot járja), de megbeszélték, hogy mikor mind2en elérik a céljukat akkor ismét találkoznak s onnantól kezdve együttlesznek. S az utolsó chapter tul képpen erről szól. A jövőbe ugrunk s megnézzük, hogy ki-ki mi lett.
S az utolsó oldal meg azt mutatja, hogy Nishino s Junpei(Nishino híres szakács, Junpei meg híres rendező lett) egymás karjaiban végre meglelték egymést s a boldogságot.^^  :bruhuhu:(még most is elérzékenyülök mikor visszagondolok rá..)
Vége. Happy End.^^ De annyira szép lett.:)
[/spoiler]

Edit1: Én örültem a végének, mert a kiválasztott lány jött be nekem a legjobban.^^(perverz, nagyon okos,tud főzni s jól néz ki...kell ennél több???XDXDXD )
Edit2: Shuffleből megvan a dvd minőség cenzúrázatlanul, de nincs felirat...esetleg vlknek megvan külön fájlban??:)

smash++

Quote from: Alkyra on 2006-12-09, 16:06:47
Edit2: Shuffleből megvan a dvd minőség cenzúrázatlanul, de nincs felirat...esetleg vlknek megvan külön fájlban??:)
Honnan?nem akarok keresgélni.Ha van linked please... :D

Christian

Mi a különbség a cenzúrázott és cenzúrázatlan shuffle között?  :confused:

Edit: Vágom mit jelent a cenzúra, mielőtt arra válaszolna valaki :D

Flaser

Quote from: Christian on 2006-12-09, 18:44:38
Mi a különbség a cenzúrázott és cenzúrázatlan shuffle között?  :confused:

Edit: Vágom mit jelent a cenzúra, mielőtt arra válaszolna valaki :D

Látni a kitakart részeket...egyébként semmi, nincsenek kivágott jelenetek.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Darkstar

Quote from: Christian on 2006-12-09, 18:44:38
Mi a különbség a cenzúrázott és cenzúrázatlan shuffle között?  :confused:

Edit: Vágom mit jelent a cenzúra, mielőtt arra válaszolna valaki :D
Akkor mi a kérdés? A cenzúrázatlan verzióban nincs cenzúra. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Flaser on 2006-12-09, 18:57:02
Quote from: Christian on 2006-12-09, 18:44:38
Mi a különbség a cenzúrázott és cenzúrázatlan shuffle között?  :confused:

Edit: Vágom mit jelent a cenzúra, mielőtt arra válaszolna valaki :D

Látni a kitakart részeket...egyébként semmi, nincsenek kivágott jelenetek.
Mondjatok már egy példát ezekre a kitakart részekre, mert én nem emlékszem. :)

Christian

Én sem emlékszek kitakart részekre...pont ezért kérdeztem rá...

Darkstar

Konkrét példát most nem tudok mondani (majd ha lesz időm, összehasonlítom a kettőt :D), de pl egy "véletlen" pont belógó levél vagy a részleteket összemosó gőz, vagy akármi, aminek ilyen a hatása, az is cenzúrának számíthat, nem csak a fekete kitakarás vagy a pixelezés, tehát ilyenek eltűnésére is lehet számtani egy uncensored változatnál. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Christian


Alkyra

#89
Adjak torrentet? Oksi. Bár ahogy láttam, ehhez nincs felirat(csak japán felirat van hozzá?? bár nem töltöttem le egy fájlt ami viszont lehet, hogy az angol fordítást tartalmazza...)...vlhonnan szerezni kell..

Mindenesetre itt a link:
http://www.isohunt.com/torrents/?ihq=popgo
A shuffle vert itt megtaláljátok. Btw tényleg jó minőség.^^ Megnéztem az első letöltött részt.:)

edit.: Igen. NINCS hozzá felirat...Aki tudna szerezni, az kérlek szóljon.:)