Main Menu

Ecchi !!!

Started by smash++, 2006-10-19, 23:29:21

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2006-12-09, 21:35:32
edit.: Igen. NINCS hozzá felirat...Aki tudna szerezni, az kérlek szóljon.:)
Ha azóta szereztél, akkor share plz. Ha nem, akkor viszont én is keresek. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2006-12-21, 00:00:20
Quote from: Alkyra on 2006-12-09, 21:35:32
edit.: Igen. NINCS hozzá felirat...Aki tudna szerezni, az kérlek szóljon.:)
Ha azóta szereztél, akkor share plz. Ha nem, akkor viszont én is keresek. :)

Hozzá illesztett felírat sajnos nincsen.-.- Még nem csinálták meg sajnos...egy team se foglalkozik a dvd verzió subbolásával...

pedig szívesen megnéztem volna, hogy mikor mayumi chan pincérkedik s befúj a szél a kávézóba mit nem takarnak ki.... :__devil: :__devil:

Dreamcleaver

Eh...az hót ziher, hogy max melleket látsz a dvd verzióban is, vagy pixelesítést egyébb részeken.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Quote from: Christian on 2006-12-09, 19:36:23
Én sem emlékszek kitakart részekre...pont ezért kérdeztem rá...
Erre visszatérve, itt egy példa Sajna nem sikerült pont sfw-re shotolni, de aki ecchi threadet nézeget munkahelyen/ott ahol nem kéne, az meg is érdemli. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

És mégis ezt hogy lehetett volna sfw-re shotolni?  :D
Subot akarok a DVD-riphez! Legyen vége az ünnepeknek, leszedem azt a popgot, és megnézem kínaival :hopp:


Darkstar

#95
Quote from: Manitu on 2006-12-24, 01:47:32
És mégis ezt hogy lehetett volna sfw-re shotolni?  :D
Subot akarok a DVD-riphez! Legyen vége az ünnepeknek, leszedem azt a popgot, és megnézem kínaival :hopp:
Ha pár tizedmásodperccel később lövöm el, talán kijön egy no nipples - no vag00 kép, ami már az. :D
Viszont szerintem minnél előbb kezdd el szedni, mert elégé gyengén van seedelve (velem együtt 2 seed van 37 leecher-re, bár azoknál is már 50,4% az átlagos progress, szóval addig valszeg egész gyors :))
És angol sub KELL!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Hát, januárig nem sok mindent tudnék kezdeni vele, 30k download nem sok, bármelyik pillanatban jöhet a fenyegető email, hogy le vagyok korlátozva :D
Meg kínai releaseket ed2k-n érdemes keresgélni, általában elég sok forrás szokott lenni. Sőt, úgy rémlik popgonak még saját emule szervere is van.


smash++

#97
Na felélesztem a topicot.Végre vége a vizsgaidőszaknak és tudtam nézni anime-t!!!!
Tehát a köv 3 ecchi anime:

Rizelmine: Nos én nyugodtan a Dears és a Chobbits mellé veszem.A főszereplő egy középiskolás tanuló, Iwaki Tomonori.Aki talán az első fiú anime szereplő aki úgymond "nem a top-ba" tartozik.Az idősebb nőkre bukik.Viszont kiderül,hogy van felesége méghozá egy Rizelmine nevű "humanoid robot"(már nem tom hogy hivják),aki az állam segítségét élvezi :D.Oda van Tomori-ért,ő viszont nem kedveli,mert nagyon nyomulós...A lényeg,hogy rövid 15 perces részek.Nagyon vicces és néha kimondottan perverz :D.Azoknak ajánlom akik egyszerűen jót akarnak nevetni és szeretik a kis romantikát.Nagyon jó időtöltés szerintem. Vmiért nagyon megfogott.Ja!A LOLI vagy "Lolicon" (én nem vágom) koplexussal rendelkezőnek kötelező darab. 10/10

A következő kettőt azoknak ajánlom akik szeretik a női idomokat.Mert ezekben nem spórolják ki a mutogatásukat.

This Ugly and Beautiful World: Először is.Egy fórumos tag csinált belőle amw-t ami miatt megnéztem.Az amw kitünő,de neki köszönhetően egy picit csalódtam.1 elbírt volna még pár részt. 2 kevés volt a harc. 3 az a kiba@@ott ending!!!Hogy miért nem hal ki az összes nyomorult DRÁMA író.Komolyan hányingerem van már az e fajta drámától.Miért nem veszik észre,hogy vannak akik boldogan élnek (boldog párkapcsolat pl) és rohadtul nem kíváncsiak az ő agyszüleményükre...
A spoilert csak az olvassa aki már látta,szerintem...
Vissza az anime-re a kirohanásom után.A LEGJOBB anime-k közé tartozik amit eddig láttam.A történet gyönyörű a szereplő választás tökéletes a 4 fő kari párosítása marha jó.Az anime-t csak ajánlani tudom mindenkinek.A végét utolsó pár perc, csak az nézze meg aki [spoiler]nem szereti a happy end-et[/spoiler]!!!!!!!!!!Nekem teljesen elvette a kedvem.Ilyen szar szöveget egy romantikus,ecchi ben [spoiler]"majd egyszer visszajön"!! -Menj a fenébe idióta író,ne majd egyszer most jöjjenek vissza egy specialban vagy vmi és éljenek boldogan,hogy szakdjon rád a házad meg mindened[/spoiler].Marhára bosszant a vége.Egy anime vége se húzott még fel ennyire és az a bosszantó,hogy mutatnak egy "alternatív véget" is.Ajánlom az biztos,de megértem azt aki dühös lesz a vége miatt.
Végülis semmit nem irtam róla ami a történethez kapcsolódik :D.Olvassatok utánna http://animeaddicts.hu/animecontent.php?id.725
Két osztályzatot kap.
Ha a végét figyelembe veszem 10/7  ha a vége nem ilyen vagy jön vmi normális special 10/10

Love Love?: Nos ez érdekes.Mert voltam olyan hülye,hogy a paródiás subot néztem meg az f.p-ről.Én nem ajánlom.Csakis a normál sub-ot.Ami kb annyit jelent,hogy torrent vagy egy kettő fent van az f.p-n.Ha link kell a torrenthez http://www.isohunt.com/torrents/?ihq=%5BHell-Fansubs%5D_Love_Love
A részek rövidek kb 15 percesek és nem sok 9+4special.Tehát van egy srác aki egy film forgatásában kamera man.Méghozzá aki a Making of the film részét veszi.Van sok gyönyörű női szereplő.Kicsitől - Nagyig :D,szóval van Lolita.A lányok végülis megakarják hódítani a fiút,ez talán vmi játék.Nem nagyon értettem,mert ez a fordítás vacak.A lényeg sok ecchi!!!!!!De komolyan nagyon sok...Kimondottan ecchi rajongóknak :D.De azért vicces is.Nekem nagyon tetszett.Sajna a történetet nem vágom rendesen.De most töltöma  normális subos részeket. Végülis ajánlani tudom,de nem az f.p-s részeket - no parody sub!!!
Így nem marad más mint megdolgozni érte.De szerintem megéri. Nálam 10/10
(de lehet változik,mert nem értem a végét,hogy most mi is van a két fő kari között összejöttek nem jöttek???,az biztos hogy a parody sub gyanus)Amikor a végén mondja,hogy kinek is hálás igazán...

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-01-27, 20:56:07
Love Love?
Szvsz mondjuk erős közepes, de az ecchi részével nincs baj. (a csajok azért nyomulnak a srácra, mert ő írja a forgatókönyvet is, csak persze ez titok :D) Végülis nézhető, bár nem az a legjobb része a trilógiának. A Smash hit! egy fokkal jobb (ugyanaz a történet, csak a producer szemszögéből), a Cosprayers meg elmegy, de csak azért mert van a másik két sorozat is (az maga az elkészült film, amit forgítnak :))


smash++

Quote from: Manitu on 2007-01-28, 14:47:17
Quote from: smash++ on 2007-01-27, 20:56:07
Love Love?
Szvsz mondjuk erős közepes, de az ecchi részével nincs baj. (a csajok azért nyomulnak a srácra, mert ő írja a forgatókönyvet is, csak persze ez titok :D) Végülis nézhető, bár nem az a legjobb része a trilógiának. A Smash hit! egy fokkal jobb (ugyanaz a történet, csak a producer szemszögéből), a Cosprayers meg elmegy, de csak azért mert van a másik két sorozat is (az maga az elkészült film, amit forgítnak :))
Pontosan letudnád írni a részeket?Mert én azt hittem,hogy csak ez az egy van :D
A történet tényleg nem nagy durranás,sajna még nem vágom,de már lent van a rendes sub fele.Nekem az ecchi részek dobták meg ennyire az értékelésben  :hehe: és a főkari nagyon-nagyon aranyos  :jee:

Zsiga

Quote from: smash++ on 2007-01-28, 15:20:08
Quote from: Manitu on 2007-01-28, 14:47:17
Quote from: smash++ on 2007-01-27, 20:56:07
Love Love?
Szvsz mondjuk erős közepes, de az ecchi részével nincs baj. (a csajok azért nyomulnak a srácra, mert ő írja a forgatókönyvet is, csak persze ez titok :D) Végülis nézhető, bár nem az a legjobb része a trilógiának. A Smash hit! egy fokkal jobb (ugyanaz a történet, csak a producer szemszögéből), a Cosprayers meg elmegy, de csak azért mert van a másik két sorozat is (az maga az elkészült film, amit forgítnak :))
Pontosan letudnád írni a részeket?Mert én azt hittem,hogy csak ez az egy van :D
A történet tényleg nem nagy durranás,sajna még nem vágom,de már lent van a rendes sub fele.Nekem az ecchi részek dobták meg ennyire az értékelésben  :hehe: és a főkari nagyon-nagyon aranyos  :jee:
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=rel&aid=1762
Lassan ideje lenne megtanulnod használni az AniDB-t. ;)

smash++

Quote from: Zsiga on 2007-01-28, 15:24:23
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=rel&aid=1762
Lassan ideje lenne megtanulnod használni az AniDB-t. ;)
Basszus  :D és még finoman is foglamaztál.Sorry :oops:!Ez tényleg nagy baki volt tőlem,pedig rá is kerestem csak a Relations-t nem vettem észre.
:merci:

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-01-28, 15:20:08
Quote from: Manitu on 2007-01-28, 14:47:17
Quote from: smash++ on 2007-01-27, 20:56:07
Love Love?
Szvsz mondjuk erős közepes, de az ecchi részével nincs baj. (a csajok azért nyomulnak a srácra, mert ő írja a forgatókönyvet is, csak persze ez titok :D) Végülis nézhető, bár nem az a legjobb része a trilógiának. A Smash hit! egy fokkal jobb (ugyanaz a történet, csak a producer szemszögéből), a Cosprayers meg elmegy, de csak azért mert van a másik két sorozat is (az maga az elkészült film, amit forgítnak :))
Pontosan letudnád írni a részeket?Mert én azt hittem,hogy csak ez az egy van :D
A történet tényleg nem nagy durranás,sajna még nem vágom,de már lent van a rendes sub fele.Nekem az ecchi részek dobták meg ennyire az értékelésben  :hehe: és a főkari nagyon-nagyon aranyos  :jee:
Az idézett postban mindhárom sorozat címe benne van :D Sorrend mindegy.


Fubenalvo


Darkstar

QuoteLolicon: pubertáskor előtti nők vagy idősebb asszonyok.
:wtf: :uzi:  :mad:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Quote from: Fubenalvo on 2007-01-28, 22:42:24
Mindenkinek ajánlom elolvasásra!!! http://tabu.origo.hu/kivul-belul/20060921hentai.html
Ezt most oktató szándékkal tetted be v. mi? :confused:  Sztem ezt az idejárók 90% tudja... :D
Quote from: Darkstar on 2007-01-28, 23:00:51
QuoteLolicon: pubertáskor előtti nők vagy idősebb asszonyok.
:wtf: :uzi:  :mad:
Ezen én is nagyot néztem :muhahah:

Darkstar

#106
Quote from: KeLa on 2007-01-28, 23:05:03
Ezen én is nagyot néztem :muhahah:
Bennem viszont súlyos és vélhetően lassan gyógyuló lelki törést okozott... Habár a regenerálódásban segíteni fog ez.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Quote from: Darkstar on 2007-01-28, 23:07:52
Bennem viszont súlyos és vélhetően lassan gyógyuló lelki törést okozott... Habár a regenerálódásban segíteni fog ez.
Jól látok én, az tényleg 1GB? :eek: nagyon irigyellek :bruhuhu:
Amúgy kellemes időtöltést ;)

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-01-28, 23:07:52
Bennem viszont súlyos és vélhetően lassan gyógyuló lelki törést okozott... Habár a regenerálódásban segíteni fog ez.
Aszittem már megint találtál egyet, de nem :redface: Ez már megvan :angyali:


Darkstar

Én mindent leszedek, hátha akad benne valami új, esetleg egy-egy meglévő jobb minőségben van benne. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Quote from: Manitu on 2007-01-29, 01:30:40
Quote from: Darkstar on 2007-01-28, 23:07:52
Bennem viszont súlyos és vélhetően lassan gyógyuló lelki törést okozott... Habár a regenerálódásban segíteni fog ez.
Aszittem már megint találtál egyet, de nem :redface: Ez már megvan :angyali:

Az alapján a kép alapján honnan tudod? Én nem látom a trackert.

Darkstar linket pls! ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Ez az
Kívácsi vagyok mikor leszek tökönrúgva, h ilyeneket terjesztek a fórumon. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-29, 01:42:10
Az alapján a kép alapján honnan tudod? Én nem látom a trackert.

Darkstar linket pls! ^^
Dicsekedett vele már korábban is, és megkérdeztem :D


Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-01-29, 02:03:54
Dicsekedett vele már korábban is, és megkérdeztem :D
Ezekszerint azt mondod, hogy ez nekem egyszer már lentvolt 1az1ben? o.O Tényleg rendet kéne rakni a vinyókon, ha ez igaz. Holnap utánanézek. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Quote from: Darkstar on 2007-01-29, 02:01:40
Ez az
Kívácsi vagyok mikor leszek tökönrúgva, h ilyeneket terjesztek a fórumon. :D

hm nem is rosssz site. Lehet itt végre kiélhetem a shota+mature woman komplexusomat. Azokat sokkal nhezebb találni mint loli. ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-01-29, 02:05:10
Ezekszerint azt mondod, hogy ez nekem egyszer már lentvolt 1az1ben? o.O Tényleg rendet kéne rakni a vinyókon, ha ez igaz. Holnap utánanézek. :D
Yup, úgy egy hete linkeltél néhány "sample" képet belőle OT-ba.


Darkstar

Hehe, és tényleg. Mondom hogy rendet kéne rakni, meg egy rendszerezést is be fogok iktatni. Van rá  legalább két üres hetem. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fubenalvo

Quote from: Darkstar on 2007-01-29, 02:52:20
Hehe, és tényleg. Mondom hogy rendet kéne rakni, meg egy rendszerezést is be fogok iktatni. Van rá  legalább két üres hetem. :)

Részvétem. A világ legutálatosabb dolga. :)
Nekem is már 7 anime sorozat vár kiírásra... meg kb 3 DVDnyi szemét, amit nem akarok letörölni, mert még kellhet, aztán a DVD-t az életbe be nem teszem többet. :D

...és hogy témánál maradjak egy kép nektek :)

[spoiler][/spoiler]

smash++

#118
Nos szerencsére megint volt időm egy kis ecchire.A legutóbbi ismertetők.

Midori no Hibi(My days with Midori): Nagyon aranyos anime.Nem túlságosan az ecchire van kiélezve,ha jól emlékszek.A főszereplő egy igen balhés gimis srác akiről midenkinek az jut az eszébe,hogy az "ördög jobb keze".Kicsit morcos a kinézete és nem nagyon ud beszélgetni a lányokkal(és van egy elég félelmetes hírneve) ezért is kapott vagy 20 kosarat körülbelül.De egy napon a jobb keze helyén egy lány kerül (aki nagyon aranyos).Nem kell sokat mondani mindketten meglepődnek a dolgon.Kiderül,hogy a lány oda van érte,de soha nem volt bátorsága megszólítani.Ezekután megkezdődik a közös életük,kisebb kalandokkal és megtudjuk milyen gondokkal is jár ha egy lány van a jobb kezünk helyén:).A vége felé vannak fordulatok.Az ending elment,de még lehetett volna egy kicsit "romantikusabb"... Ajánlom 10/9

Maburaho: Nem is tudom miért vártam ilyen sokat ezzel az animevel.Valahogy ez is olyan,hogy nem nagyon tuttam leállni vele.Ebben a világban vannak olyan "kiválasztottak" akik mágiát tudnak használni.Meghatározott a mágiák használatának száma,ha az 0-ra esik nem túl szép dolog történik.A főszereplő Shikimori Kazuki,egy olyan iskolába jár, ahol a varázslók elitje tanul.Elég meglepő dolgok derülnek ki róla aminek hála 3 lány is a génjei-re pályázik.Mondjuk az egyik igazán szereti már az elejétől,később pedig a többi lány nézőpontja is megváltozik.Hagy ne kelljen mondanom mennyi próblémával jár ha több lány is egy pasit akar megszerezni.Szeritnem mindenki ismeri az efajta anime-ket és hogy mennyire viccesek tudnak lenni.A karakterek egyediek és nagyon tetszenek(rámenőstől kezdve a szerényig),a srácok pedig háát nem nagyon kedvelik a történtek után.Nagyon ajánlom!! Ha a végén [spoiler]Kazuki Yuuna-t( :jee: :jee: :jee: :jee: :jee:) választja nekem tökéletes,de van egy olyan érzésem,hogy őt fogja elvenni majd...Ez a sok Kazuki klón zavaró és nem tetszik,hogy ez a vége,megint ilyen gondold tovább ending[/spoiler] ,habár másnak lemerem fogadni pont az eredeti ending tetszett,tehát       10/9 ,de az én endingemmel 10/10


Yumeria: Nos ez egy kicsit érdekes anime.Olyan girl power-os,de a lényeg az ecchi és a romantika.Főszereplő egy Tomokazu nevű srác és 5 lány,akiknek megkell emnteni a világot a szörnyektől.Rég láttam és sokat nem tudok mondani csak annyit,hogy nagyon jó volt.Főleg az ecchis részek miatt.Már alapbóla az a lényeg,hogy a srác egyfajta aksi aki feltölti a lányokat erővel és háát fizikai kontaktus kell ehez.A lányok wow főleg Nanase,de a kedvencem Mizuki.Tehát sok ecchi és a vége felé elég fordulatos történet ami engem meglepett,de a vége lepett meg a legjobban - vki egy spoilerben leirhatná,mert emlékszek rá de nem nagyon értem,akkor még értettem,de most nem tudok utánna nézni-.Az ending jó,de jön a szokásos "de-m" [spoiler]itt is jó lett volna ha konkrétan összejön Tomkazu és Mizuki(a vörös hajú lány),habár talán mondhaom,hogy "összejöttek"[/spoiler] tehát nagyon ajánlom könnyed,nem kell sokat várni kikapcsolódós anime,ecchi+romantika     10/9

Talán nincs több ,de majd ellenőrzöm a listám

smash++

Quote from: White SeeD on 2007-03-06, 14:59:46
Én éppen most nézem a Mahoromatic-ot.
Eddig nagyon  :lol:.
Noha a végén mindíg ot az a mondat. Ha nem lesz happy dügöngeni fogok :D
Azon én is gondolkodtam és majd azt szedem le a közeljövőben.De ha jól tudom az két évados vagy vmi ilyesmi