Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

blackman

Úgy bizony, Oronak kampeca. Viszont nem értem, hogy KabutOroval most mihez akar kezdeni Kishimoto. Vagy csak arra szolgált, hogy pár infót átadjon. Jó hogy durva meg minden, de szerintem már lényegtelen, és gyenge is a többiekhez képest. Meg a fejtegetését sem értettem teljesen.  :ejj:
Tobi viszont. Kár hogy még semmit nem mutatott.Elég hamar összecsinálta magát. :D Ennél azért biztos tökösebb. :D

chilip

hát az kész volt télleg :D tobi ránéz Sasuke-ra, majd bebúj a fák mögé :D "Damn you're scary!!!"  :lol:

Vejiita

Quote from: KeLa on 2007-06-01, 15:43:38
Úgy tűnik csak én örülnék egy Oro comeback-nek :D

Nem vagy vele egyedül. :hehe:
Szerintem ultrakirály volt ez a chapter.
Sejtettem én hogy Kabutonak még lesz valami érdekes szerepe (Kishimotonak újra sikerült valami meglepőt belevinnie a sztoriba, és ez tetszik).

chilip

aki nem hal meg, annak Naruto lesz a példaképe? mien ez már?

LuckyDingo

Hát a Halálközeli élmény a hülyeségre ösztözi az embereket XD
AMúgy sztem most láttuk utoljára Kbutot és orot is :D rmélem XD
Tobi meg állat .D bár nem hinném, hogy Deidara nézésen-szurkoláson-kritizáláson kívül bármi mást is fog csinálni :D

blackman

Legalább tudjuk, hogy nem Sasuke a skizo, hanem KabutOro.  :D  :lul:  :lol:

LuckyDingo

Hát ez egy cép kép lett köszönet érte Vhea-nak :D
[spoiler=Itachi problémája az akatsuki ruhával ^^"][/spoiler]
http://vhea.deviantart.com

chilip

hát érdekes volt a mostani chapter, kár hogy még csak RAW van. sajnos tobi nem mutatott jutsut eddig, megint robbanó agyag lesz...

KeLa


Drake

#579
[spoiler]Naruto 357 RAW[/spoiler]

LuckyDingo

Drake nem 347 az :D +10
Azt a Sasukés képet meg valami csaj aláírásában láttam ma a MH-n XD

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-08, 22:17:19
Azt a Sasukés képet meg valami csaj aláírásában láttam ma a MH-n XD
Jah, onnan szedtem :D

------------------------------

Kiváncsi leszek, vajon Kabuto(maru) lesz-e olyan erős h Oro ne vegye át felette az irányítást :3x3:

Drake

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-08, 22:17:19
Drake nem 347 az :D +10
Azt a Sasukés képet meg valami csaj aláírásában láttam ma a MH-n XD
Bocs, jót linkeltem csak rossz nevet adtam neki (elgépeltem), amit már kijavítottam. :D

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2007-06-08, 22:29:47
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-08, 22:17:19
Azt a Sasukés képet meg valami csaj aláírásában láttam ma a MH-n XD
Jah, onnan szedtem :D

------------------------------

Kiváncsi leszek, vajon Kabuto(maru) lesz-e olyan erős h Oro ne vegye át felette az irányítást :3x3:
Hát ha ennyi idő alatt átvette a 30%ot, akkor nem tom :D Reménykedjünk hogy legközelebb már 2 kígyószeme lesz és csak a haja marad meg lol :D Kabut nem elég erős sztem ahhoz, hogy legyőzze Orot :)

Liquid Snake

Én mondtam, hogy Oro nem hal meg. Vagy ha igen akkor valami bazi nagy harc után... Az nem kétséges, hogy Kabuto felett átveszi a hatalmat :)

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2007-06-09, 00:58:23
Én mondtam, hogy Oro nem hal meg. Vagy ha igen akkor valami bazi nagy harc után... Az nem kétséges, hogy Kabuto felett átveszi a hatalmat :)
Ki tudja? :D Sztem Kabuto tudja majd Uralni :D Mivel most is ő beszélt és nem Oro :D Oronak már nem szabad lennie :)
Deidara úgy sárkánya szép példány, de engem az érdekel, hogy Tobinak mi a képessége? Ő is halhatatlan? Mert Sasuke lecsapta asszem :S

Liquid Snake

Quote:D Sztem Kabuto tudja majd Uralni :D Mivel most is ő beszélt és nem Oro :D

Én még abban sem vagyok biztos h Kabuto beszélt... Majd látjuk a köv chapterben, vagy valamikor. Kabuto egyszerűen gyenge ahhoz h "legyőzze" Oro-t.

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2007-06-09, 01:16:13
Quote:D Sztem Kabuto tudja majd Uralni :D Mivel most is ő beszélt és nem Oro :D

Én még abban sem vagyok biztos h Kabuto beszélt... Majd látjuk a köv chapterben, vagy valamikor. Kabuto egyszerűen gyenge ahhoz h "legyőzze" Oro-t.
Sztem akkor is mix egyed lesz :D Oror elhivatottségéval és erejével, de Kabuto öntudatával :D Szürke hajú Fiatalos Oro utánzat XD
És Tobi Rulez.. Oh Deidara senpai... Szigorú voltál, de mégis fogsz hiányozniiii  :bruhuhu: XDDDD Az egy lol jelenet volt :D

smash++

Nekem tetszett ez a CH.Tobi marha érdekes.Hogyan élte túl arra kíváncsi vagyok...
Azért elkell ismerni Sasuke tényleg erősebb lett.Két Akatsuki taggal elbírt eddig :) és szerintem el is fog bírni.Azért Deidara C1-es támdását elég lazán visszaverte.
Azért jó látni,hogy vannak akiknek a képessége mostmár nem csak az ultimate jutsukból áll.Mert Sasuke régen állandóan csak a chidorit nyomta agyba főbe mint Naruto a rasengant.Most pedig sokkal változatosabban harcol...

LuckyDingo

Ki vagyok akadva :D Ki akartam színezni a 357es covert.. felnézek MH art fórumra hogy eddig hányan csinálták meg... hát kapják be mindenki XDDD Így már nincs kedvem nekiállni :D

chilip

mér van deidaranak 2 keze?

KeLa

Quote from: chilip on 2007-06-09, 17:22:39
mér van deidaranak 2 keze?
Jaja, elvileg egy se volt egy ideig, aztán lett egy, most meg már kettő van xDDDD

LuckyDingo

Minden embernek két keze van sztem ez a természetes O.o XD
Amúgy amit Kakashi lerobbantott azt Kakuzu visszavarrta :D A Másik meg gondolom meggyógyult :D az csak össze lett törve :)

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-09, 17:51:54
Minden embernek két keze van sztem ez a természetes O.o XD
Amúgy amit Kakashi lerobbantott azt Kakuzu visszavarrta :D A Másik meg gondolom meggyógyult :D az csak össze lett törve :)

perszeee, Gaara még csak véletlenül se tépte le/zúzta össze az elején...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-09, 17:56:39
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-09, 17:51:54
Minden embernek két keze van sztem ez a természetes O.o XD
Amúgy amit Kakashi lerobbantott azt Kakuzu visszavarrta :D A Másik meg gondolom meggyógyult :D az csak össze lett törve :)

perszeee, Gaara még csak véletlenül se tépte le/zúzta össze az elején...
Összezúzta, de valahogy az is meggyógyul :D hallottam már olyanról, akinek a lába tört sziilánkosra /lábfeje, ráhajtott valami kamion/ És meggyógyult :D Szal semmi se lehetetlen :P Az is lehet hogy van valami űberfasza medical ninjája az Akatsukinak.. a kékhajú csajszi mondjuk :P

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-09, 18:59:41
Quote from: chilip on 2007-06-09, 17:56:39
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-09, 17:51:54
Minden embernek két keze van sztem ez a természetes O.o XD
Amúgy amit Kakashi lerobbantott azt Kakuzu visszavarrta :D A Másik meg gondolom meggyógyult :D az csak össze lett törve :)

perszeee, Gaara még csak véletlenül se tépte le/zúzta össze az elején...
Összezúzta, de valahogy az is meggyógyul :D hallottam már olyanról, akinek a lába tört sziilánkosra /lábfeje, ráhajtott valami kamion/ És meggyógyult :D Szal semmi se lehetetlen :P Az is lehet hogy van valami űberfasza medical ninjája az Akatsukinak.. a kékhajú csajszi mondjuk :P

tudod ezzel az a baj, hogy összezúzta ÉS letépte a karját, és a karja ottmaradt Sand Villageben... honnan a picsből szerezte azt a kart? meg Naruto is (bár lehet, hogy hülyeséget beszélek most) ... eggyik chapterben fel van kötve a karja, mer a csontja darabokban az ultimate jutsu miatt, köv. chapterben eltűnt a kötés...

KeLa

Azt azért vedd figyelembe h elég jó kis healing jutsuk vannak, amik azért csodákra képesek :smile:

blackman

Quote from: chilip on 2007-06-09, 19:27:13
eggyik chapterben fel van kötve a karja, mer a csontja darabokban az ultimate jutsu miatt, köv. chapterben eltűnt a kötés...
Azt azért nem mindig tudjuk, hogy két chapter között mennyi idő tellik el. Meg hát Tsunade Leet is rendbe rakta 100% rokkantságból, szóval egy kis szilánkos törés neki rutin munka.  :D

Egyébként király volt a chapter. Azt viszont nem értem, hogy Kabuto egyszer felnéz Narutora, utána meg hirtelen azt mondja, hogy nemsokára jön és szétrúgja a seggét, ha addig Oro fel nem falja. Akkor most mi van.  :wtf:
Tobi megint hozta a formáját.  :lul: Nem is az ereje miatt van az Akatsukiban, hanem mert jó hangulatot teremt, és jó hangulatban a harc is jobban megy.  :D
Sasuke meg jó formában van. Úgy aláz két Akatsuki tagot, hogy még csak nem is releaselt.  :whoah: A gyorsaságával meg nem tudnak mit kezdeni.  :cool: Félek, hogy az animeban elfogják rontani Sasuke mozgását, pedig az övé a második legjobb (Itachi után  :D ). Na de ne fessük az ördögöt a falra.

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-09, 19:27:13
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-09, 18:59:41
Quote from: chilip on 2007-06-09, 17:56:39
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-09, 17:51:54
Minden embernek két keze van sztem ez a természetes O.o XD
Amúgy amit Kakashi lerobbantott azt Kakuzu visszavarrta :D A Másik meg gondolom meggyógyult :D az csak össze lett törve :)

perszeee, Gaara még csak véletlenül se tépte le/zúzta össze az elején...
Összezúzta, de valahogy az is meggyógyul :D hallottam már olyanról, akinek a lába tört sziilánkosra /lábfeje, ráhajtott valami kamion/ És meggyógyult :D Szal semmi se lehetetlen :P Az is lehet hogy van valami űberfasza medical ninjája az Akatsukinak.. a kékhajú csajszi mondjuk :P

tudod ezzel az a baj, hogy összezúzta ÉS letépte a karját, és a karja ottmaradt Sand Villageben... honnan a picsből szerezte azt a kart? meg Naruto is (bár lehet, hogy hülyeséget beszélek most) ... eggyik chapterben fel van kötve a karja, mer a csontja darabokban az ultimate jutsu miatt, köv. chapterben eltűnt a kötés...
Hmm én erre a letépésre nem emlékszem :S Legalább is a mangában nem de utánna nézek :P

chilip

kiváncsi vok mit tud tobi, köv. chapterben már nyomja a jutsuját, ahogy azt deidara sempaial megbeszélték XD

ed.: asszem fél karral repül ki és gaara-val a sand villageből...