Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Vejiita

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-16, 20:38:33
Jah okosan harcolt :D TObi sztem ezek után elfut :D Csak előtte lenyúlja Deidara gyűrűjét :D /Vagy még az lenne nagy húzás, hogy a szenvedő Dediara mondaná neki, hogy mentse meg és vigye el a bázisra meggyógyulni és akkor Tobi aszondána.. "a te időd lejárt Sempai" -és kinyírná XD/

Talán még az sem kizárt, ahhoz képest amennyire változatos mostanában a történet.
Ja és a sunyifejű Kabuto következő megjelenését is várom a mangában. :Kiraly: (Én nem bánkódom annyira, hogy Orochimaru mégsem tűnt el teljesen, mert biztos vagyok benne, hogy valami cool fordulat lesz még ebből a szálból... :lazza:)

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-16, 20:38:33
Jah okosan harcolt :D TObi sztem ezek után elfut :D Csak előtte lenyúlja Deidara gyűrűjét :D /Vagy még az lenne nagy húzás, hogy a szenvedő Dediara mondaná neki, hogy mentse meg és vigye el a bázisra meggyógyulni és akkor Tobi aszondána.. "a te időd lejárt Sempai" -és kinyírná XD/
Valószínűbb az h ha Dei veszít, akkor Tobi szép csendben lelép onnan :D

Quote from: Vejiita on 2007-06-16, 20:55:55
Én nem bánkódom annyira, hogy Orochimaru mégsem tűnt el teljesen, mert biztos vagyok benne, hogy valami cool fordulat lesz még ebből a szálból... :lazza:
:tezsvir:

chilip

nah Deidara, már a saját szájából is okádja azt az anyagot amiből a bombái vannak, kiváncsi leszek mi lesz belőle köv. részben

blackman

Pár spoilerképet láttam, abból az jött le, hogy Itachi annak idején Deidarát is alaposan helybenhagyta.  :appl:  :D

chilip

Itachi kit nem hagyott helyben? jah persze, akatsuki leadert, azér szolgálja...

Drake


blackman

Deidara-sempai elrontotta a gyomrát.  :lol: Itachi megint kemény volt. Olyan elegánsan veri el az Akatsuki tagokat, hogy még meg sem izzad :hopp:

smash++

Háát Deidara eléggé a végét járja már.Tobi-nak sem kell kétszer mondani.Most már csak a gyűrűért jön vissza szerintem.Mi is a kövi címe?Mindennek vége vagy vmi ilyesmi.Köv héten temetés :) ,de lehet inkább hamvasztás.
Sasuke dicséretre méltó fight-ot adott nekünk szerintem.Ki lesz az új tag?Vagy inkább kik?:)

Vejiita

Hát én nem tudom ezt az új akatsukis member dolgot, de nagyon jöhetne már valami all-out battle. Mondjuk 100%-os Itachi ellen.
Ez a chapter egészen jóra sikerült, mert már kíváncsi voltam arra, hogy Deidara-nak mi a fullpávvörös támadása. Gondolom következő részben kiderül.
Sasuke jól nyomja, de mintha ennek a résznek a végén újra úgy nézett volna ki, mintha 12 éves lenne... remélem a következőkben nem ilyen lesz. :rotfl:

blackman

A végén még kiderül hogy a Leader mellett Itachi a másik alapítótag és ő szervezett be mindenki mást.  :lul:  :rotfl:  :D

LuckyDingo

OMGOMG áááá.. Deidara egy istenállat, ha igaz amiket írnak :D
[spoiler]Azt szűrtem le, hogy Sasuke már csak egy agyad Deidarával harcol és a végén robban :D Dei meg messzi van már XD Amúgy volt egy érdekes pict.. amint Sasuke elkezdett törni  :eek: De az valszeg csak valami Genjutsus hülyeség volt :)[/spoiler]

ReLax18

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-28, 15:12:44
OMGOMG áááá.. Deidara egy istenállat, ha igaz amiket írnak :D
[spoiler]Azt szűrtem le, hogy Sasuke már csak egy agyad Deidarával harcol és a végén robban :D Dei meg messzi van már XD Amúgy volt egy érdekes pict.. amint Sasuke elkezdett törni  :eek: De az valszeg csak valami Genjutsus hülyeség volt :)[/spoiler]
Végignézve a RAW-t...ehh...Deidara tényleg nem annyira béna, mint ahogy kinéz :D
...de mi van Tobi-val? :frown: Hadd harcoljon már ő is! :D
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

smash++

Na ez nagyon kemény volt.Csak most jutottam fórum közelbe.Hihetetlen mennyire élvezetes harcot nyomnak.
Sajnos elkell ismernem Deidara képességeit...
De azért jó megszivatták egymást Sasuke-val.Most úgy néz ki Deidara játszot inkább vele,de a végén Sasukenek kicsit más volt a véleméye...

LuckyDingo

Nos akármilyen szomorú is a dolog, de mindenképpen Sasuke fog nyerni :D így kell lennie :D De talán az eszébe  juttatja ez a fight, hogy ha Deidara ilen erős, akkor Itachi milyen szinten lehet? :XD
Megint van jó sk fake spoiler :D lehet várni valami hihetőre :D

KeLa

Úgy tűnik h tényleg Sasuke győzött, itt már csak Tobi segíthet rajta... persze csak ha akar :ejnye:

Bishop

Ez NAGYON  :lame: győzelem volt.........tipikus utolsó pillanatban találja ki Kishi hogy hogy győzzön Sasuke :ejj:
Én jobban örültem volna ha Sasuke úgy győz hogy ettől a támadástól valaki megmenti és együttt vagy egyedül legyőzi utánna Dei-t. Akkor legalább Dei támadása nem veszett volna kárba. Hát ha Itachi-nak nincs  villám eleme akkor ezt télleg rá találta ki Dei.

KeLa

Még nem biztos az a lame győzelem, az utolsó oldal alján ott volt h "Next Time: Final Explosion!"
Szal Dei nem fog szép csendben meghalni, valami öngyilkos technika lesz valszeg, persze Sasuke majd éppen h de megússza :smile:

Bishop

Csak remélni tudom de ez akkor is LAME volt.

Vejiita

Szerintem k*rvajól ki van találva ez a csata.
Sasuke-re még  mindig igaz, hogy "he is a genius".
Tényleg eléggé kemény lett, hogyha egyedül fel tudja venni a küzdelmet egy akatsukissal.
Meg Deidara támadása is elég fantáziadúsra sikeredett.
Talán az tetszett a legjobban eddig, hogy tényleg nem lehetett kitalálni, hogy mi fog történni. Csak néztem sokszor, hogy "na most mi a túróval fog Sasuke kimászni a sz*rból?" :D

smash++

Quote from: carfanatic on 2007-07-07, 13:51:16
Ez NAGYON  :lame: győzelem volt.........tipikus utolsó pillanatban találja ki Kishi hogy hogy győzzön Sasuke :ejj:
Ezt kitudnád fejteni?Mert úgy tűnik én könynen manipulálható vagyok,mert
Szerintem nem volt Lame.Mi volt benne a lame?Jó pár technikát láthattunk,használta az eszét és a sharingant.Az nem tetszett,hogy egy jó kis egyenessel fektette ki.Ha neked ez a lame akkor gondolom Naruto vs Gaara is lame volt hiszen mikor kidöglöttek ott is ez volt.Sasuke legalább változatosan harcol...ami szerintem egyáltalán nem unalmas.

Ne keverjük össze más karikkal a mostani Sasuket.Ha úgy lett volna ahogy te akarod akkor bizony azt mondanám,hogy jól elszarták.Mert eddig csak azt láthattuk,hogy Sasuke állítólagosan nagyon erős lett.Na ha erre jött volna majd megentelek pajti kicsit furán venné ki magát nálam.

Quote from: Vejiita on 2007-07-08, 13:31:53
Szerintem k*rvajól ki van találva ez a csata.
[spoiler]Sasuke-re még  mindig igaz, hogy "he is a genius".
Tényleg eléggé kemény lett, hogyha egyedül fel tudja venni a küzdelmet egy akatsukissal.
Meg Deidara támadása is elég fantáziadúsra sikeredett.
Talán az tetszett a legjobban eddig, hogy tényleg nem lehetett kitalálni, hogy mi fog történni. Csak néztem sokszor, hogy "na most mi a túróval fog Sasuke kimászni a sz*rból?" :D[/spoiler]
:tezsvir:

Bishop

Te félre értesz. És Sasuke túl lett tápolva idelye vissza venni a nagy arcából . Elösször is a Sharingan mióta Byakugan hogy látja az aknákat a föld alat. Aztán ez az egész hogy kiuti villámmal annyira eröltetett. Sasuke ebből normális esetben csak más segítsége által menekülhetett volna,amivel nicns gond az eddigi teljesítménye ok de azért nem kéne túlzásba vinni. Meg áramot eresz a testébe hogy deaktiválja a kis bombákat :ejj:
Már azt is utálom hogy föld<villám, már Pokémon-ból tudjuk hogy föld>villám  :lul:
Ha te se kedvelnéd Sasuke-t meg nem lennél ilyen "coolfanatic" te is észrevennéd hogy ez eröltetett.

KeLa

Quote from: carfanatic on 2007-07-11, 13:58:45
Elösször is a Sharingan mióta Byakugan hogy látja az aknákat a föld alat.
Meg lett magyarázva h az aknákban benne van Dei chakrája és azt Sasuke látja a sharingannal :rolleyes:
Quote
Aztán ez az egész hogy kiuti villámmal annyira eröltetett. Sasuke ebből normális esetben csak más segítsége által menekülhetett volna,amivel nicns gond az eddigi teljesítménye ok de azért nem kéne túlzásba vinni. Meg áramot eresz a testébe hogy deaktiválja a kis bombákat :ejj:
Ezt honnan veszed h csak más segítségével menekülhetett volna meg? :confused:
Sztem ebben sincs semmi különös h rájött erre, Sasuke egy zseni... csak az ultra Sasuke-gyűlölők táborát zavarja ez a harc, mind nyivákol h milyen erős lett. És tényleg az lett, ami nem meglepő hiszen a többi szereplő is az lett.
(Naruto is kinyírt egy Aka tagot, nem meglepő h ő  is megteszi ezt)

Még mielőtt rám is mondanád h Sasuke-fan vagyok... nos nem vagyok az, sőt utálom... és végig imádkoztam h Sasuke legalább kapjon be valami súlyos sérülést és csak a végén csak épphogy nyerjen... mert h nyernie KELL (sajnos) mivel ő az egyik főszereplő - ha meghalna nem lenne értelme az egésznek :smile:

Bishop

Quote from: KeLa on 2007-07-11, 14:20:09
Quote from: carfanatic on 2007-07-11, 13:58:45
Elösször is a Sharingan mióta Byakugan hogy látja az aknákat a föld alat.
Meg lett magyarázva h az aknákban benne van Dei chakrája és azt Sasuke látja a sharingannal :rolleyes:
ömmm...erre sharingan gyakorlatilag nem képes, Sharingan=jutsuk olvasása,genjutsu,Byakugan=chakra látása,olvasása
Nekem ha a kezem egy hatalmas agyagba ragadt volna és közben az az agyag tele lenne c4-el ami ép robban fél méterre tőlem, hát nem tudom hogy Hidanon kívűl ki úszta volna ezt meg normálisan.
Sasuke zseni,meg drogozik ezt tudjuk :lazza: De egyedül szabályos módon megalázni egy Akatsuki tagot, méghozzá nem Hidan-t akinek van 10-50 IQ-ja vs 200IQ Shika. Dei okos és mégis meg lett szo*atva Sasuke által :3x3:
Naruto is csak egy legyengített Akatsuki tagot győzött le,Sasuke még ha picit erősebb is mint Naruto most(ezen most nem akarok vitatkozni) akkor is. Semmi baj nem lett volna abban ha most megjelen Juugo,Karin, vagy Naruto és megmenti eddig is jól bírta. ÉS ezt elismerem de a győzelme :lame:

LuckyDingo

Mondjuk ezek az elemental dolgok tényleg eléggé el lettek cseszve a Narutoban.. ennek igazat adok :D Én komálom Sasukét /kövezzetek meg/ de akkor is Neji a király /még ha nem is csinál semmit/ + Hinata XD Meg Shika :P

chilip

Quote from: carfanatic on 2007-07-11, 14:40:18
Quote from: KeLa on 2007-07-11, 14:20:09
Quote from: carfanatic on 2007-07-11, 13:58:45
Elösször is a Sharingan mióta Byakugan hogy látja az aknákat a föld alat.
Meg lett magyarázva h az aknákban benne van Dei chakrája és azt Sasuke látja a sharingannal :rolleyes:
ömmm...erre sharingan gyakorlatilag nem képes, Sharingan=jutsuk olvasása,genjutsu,Byakugan=chakra látása,olvasása
Nekem ha a kezem egy hatalmas agyagba ragadt volna és közben az az agyag tele lenne c4-el ami ép robban fél méterre tőlem, hát nem tudom hogy Hidanon kívűl ki úszta volna ezt meg normálisan.
Sasuke zseni,meg drogozik ezt tudjuk :lazza: De egyedül szabályos módon megalázni egy Akatsuki tagot, méghozzá nem Hidan-t akinek van 10-50 IQ-ja vs 200IQ Shika. Dei okos és mégis meg lett szo*atva Sasuke által :3x3:
Naruto is csak egy legyengített Akatsuki tagot győzött le,Sasuke még ha picit erősebb is mint Naruto most(ezen most nem akarok vitatkozni) akkor is. Semmi baj nem lett volna abban ha most megjelen Juugo,Karin, vagy Naruto és megmenti eddig is jól bírta. ÉS ezt elismerem de a győzelme :lame:

a sharingan a byakuganból ágazik le, látja a chakrát, a byakugan annyiban jobb, hogy sokkal részletesebben látja, még azokat a "pontokat" is, míg a sharingan csak foltként, felhőként. Ez alapján megy a másolása is, a chakrából és a mozdulatokból összerakja miként működik a cucc.

Bishop

Quote from: chilip on 2007-07-11, 14:55:35
a sharingan a byakuganból ágazik le, látja a chakrát, a byakugan annyiban jobb, hogy sokkal részletesebben látja, még azokat a "pontokat" is, míg a sharingan csak foltként, felhőként. Ez alapján megy a másolása is, a chakrából és a mozdulatokból összerakja miként működik a cucc.
Bocs ha szepktikus vagyok de erről tudsz adni hivatalos forrást vagy manga chapter számot? Mert én erre nem emlékszem hogy bárhol mondták volna.

chilip

arról hogy a sharingan a byakuganból ered volt valahol szó már nem emlékszem. a 2. chuunin examnál pedig kakashi mondta hogy a sharingan látja a nemtommien pontokat amire még a sharingan sem képes. ebből szürtem le hogy a chakrát azért látja, de a pontokat már nem... a többi fiktív  :lul:

LuckyDingo


Itt mesél KAkashi a Byakuganról meg a Sharinganról :)

smash++

Nem tagadom,hogy az "új" Sasuke "tetszik",de azért tényleg távol állok egy Sasuke-fan tól.Egszerűen csak azt látom,hogy erős lett és élvezetes volt a harc.Az alkotó meg csak nem úgy csinlája,hogy hipp-hopp kitalál vmit.Gondolom nem áll szándékában vmi nagy bakit elkövetni.Pl sharingan.Habár nem tom.Lehet igazad van az elemnt terén és a sharinga terén is.Na de ki tudja Byakugan-Sharingan kapcsolat lehet lehetővé teszi azt,hogy tényleg lásson ilyeket.Szerintem eddig az volt a gond,hogy csak azt mutatták,hogy milyen a Byakugan keresztül látni.Sharingant még nem mutattak ha jól tudom.
Akkor is elég okosan oldotta meg,pl vágta milyen seal-t használ,a sharingan ehez kevés ehez azért "tudás" is kell.Deidara is nagy ász,már elismerem.De Itachi is sec perc alatt legyőzte.Sasuke miért nem teheti meg,hogy nehezen nyerjen?
Én pl a team sasuke másik két srác tagjától is sokat várok majd el.Hiszen őket is úgy állították be,mint nem holmi nyápic ninjak.

LuckyDingo

Én úgy emlékszem, hogy a sharingan látószögéből is láthattunk dolgokat Pölö Naruto Sasuke harc :D Akkor látta a Naruto piros chakráját /bár asszem az mindig látható, de sztem a nagy vörös rókafolyamot, csak sasuke látta/ és előre látta a mozdulatokat amit naruto csinált :D