Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

KeLa

LOL, tényleg ilyen korán lenne már confirmed spoiler :wtf:
[spoiler]
Sasuke megúszta... egyelőre...
Most tsukuyomi, aztán talán amaterasu, és azután? :rotfl:
Az anti-Sasuke fanok meg gondolom majd totál kétségbe esnek :muhahah: [/spoiler]

LuckyDingo

Azon én is meglepődtem :D Mondjuk már a fél OP kintvan spoilerpictben XD/nah jó csak 6oldal :P/
Érdekes :D Sasuke szeme akkor überebb eddig Kakashinál, mert ő a tsukiyomit már nem bírta:) De az amaterasu az nem a fekete láng? Mert azt sztem még Sasuke se fogja megúszni :) Bár CS2ben talán.. mondjuk már hiányolom a CS2-t.. mostmár hamarosan át kell váltani:)
Zetsun röhögtem.. gondoltam hogy csak a snackért ment oda.. a kis éhenkórász :)

Venom

Azért Kakashi Sharinganos szeme csak 1 szem, és az sem eredetileg az övé, szóval nem kéne túlvizionálni Kakashi Sharinganos képességeit. :)
Na mindegy, erre az Amaterasu dologra kíváncsi leszek ... és persze arra, hogy Sasuke hogyan fogja mindezt megúszni egy "I'm so cool it hurts!" félmosoly kíséretében. Végül is ezért ő az egyik főszereplő. Bár arra sokkal kíváncsibb vagyok, hogy mihez fog kezdeni Itachi megölése után. Teherbe ejt minden szembe jövő csajt, hogy feltámassza a klánját? Ennek Sakura tuti örülne.  :muhahah:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Chronus

Quote from: Venom on 2008-02-10, 03:27:24
Azért Kakashi Sharinganos szeme csak 1 szem, és az sem eredetileg az övé, szóval nem kéne túlvizionálni Kakashi Sharinganos képességeit. :)
Na mindegy, erre az Amaterasu dologra kíváncsi leszek ... és persze arra, hogy Sasuke hogyan fogja mindezt megúszni egy "I'm so cool it hurts!" félmosoly kíséretében. Végül is ezért ő az egyik főszereplő. Bár arra sokkal kíváncsibb vagyok, hogy mihez fog kezdeni Itachi megölése után. Teherbe ejt minden szembe jövő csajt, hogy feltámassza a klánját? Ennek Sakura tuti örülne.  :muhahah:
Mint mondta nekiesik Madarának.

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-02-10, 11:57:56
Mint mondta nekiesik Madarának.
Júúúj ezt most elképzeltem.. nekiesik Madarának és teherbeejti? XD Asszem rendesen stílust váltana ezzel a manga XD

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-02-10, 12:09:24
Quote from: Chronus on 2008-02-10, 11:57:56
Mint mondta nekiesik Madarának.
Júúúj ezt most elképzeltem.. nekiesik Madarának és teherbeejti? XD Asszem rendesen stílust váltana ezzel a manga XD
Kac Kac Kac. Egy nemrégebbi csapterben mondta Itachinak, hogy ha őt kinyírta, Madara lesz következő célpont, elvégre ő is benne volt a nagy klánkiirtósdiban. Elképzelem ahogy Sasuke nekiesik az embernek aki megidézte és uralma alá vonta a kyuubit. Vicces fatality lenne.

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-02-10, 13:05:38
Quote from: LuckyDingo on 2008-02-10, 12:09:24
Quote from: Chronus on 2008-02-10, 11:57:56
Mint mondta nekiesik Madarának.
Júúúj ezt most elképzeltem.. nekiesik Madarának és teherbeejti? XD Asszem rendesen stílust váltana ezzel a manga XD
Kac Kac Kac. Egy nemrégebbi csapterben mondta Itachinak, hogy ha őt kinyírta, Madara lesz következő célpont, elvégre ő is benne volt a nagy klánkiirtósdiban. Elképzelem ahogy Sasuke nekiesik az embernek aki megidézte és uralma alá vonta a kyuubit. Vicces fatality lenne.
Tom hogy nem úgy gondolta, de az előtte lévő posttal viccesen hangzott :P
AMúgy Mégha Itacsit le is veri /amit még mindig nem akarok elhinni/, Madara ellen nem lesz esélye.. egyelőre :D

Bishop

Ki tudja Sasuke mindenre képes plot no jutsu meg a fanok erejével rendelkezik ami nagyobb erő mint bármilyen bijuu

blackman

Quote from: Bishop on 2008-02-10, 22:13:30
Ki tudja Sasuke mindenre képes plot no jutsu meg a fanok erejével rendelkezik ami nagyobb erő mint bármilyen bijuu
Azért rendelkezik néhány fan utálatával is. ;)

chilip

nah sasuke-ék áttértek genjutsuról ninjutsura, és a végén még amaterasu is volt :D nice chapter  :jee:

Venom

Kellemes kis hadakozás, végre láthatunk pár jó öreg shurikenes trükköt. Már azt hittem csak gigamegahipertámadások lesznek, de ezek szerint belefér még néha kis oldschool dobálózás. Amaterasu nagyon szépen néz ki, Sasukenak valami nagyon táp Plot No Jutsut kell tolnia ez ellen!


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

"höhöhö, snakes..."

Devian

amaterasu télleg szépen néz ki .. főleg a fekete könny tetszik előtte :)

KeLa

Quote from: Venom on 2008-02-15, 21:39:33
Kellemes kis hadakozás, végre láthatunk pár jó öreg shurikenes trükköt. Már azt hittem csak gigamegahipertámadások lesznek, de ezek szerint belefér még néha kis oldschool dobálózás. Amaterasu nagyon szépen néz ki, Sasukenak valami nagyon táp Plot No Jutsut kell tolnia ez ellen!
Ruuuun awaaaay!! no jutsu :muhahah:

Quote from: Devian on 2008-02-15, 23:15:14
amaterasu télleg szépen néz ki .. főleg a fekete könny tetszik előtte :)
Sztem az véres könny akar lenni :D

Prof. William

Monjuk úgy egy kicsit megeröltette a szemét...

De hogy pont a legalapabb shurriken támadás legyen ami alőször ejt sebet Itachin. :) Nem rossz ötlet. :)

LuckyDingo

Nah az Amaterasu couterre kíváncsi vagyok :D Jöhet a "That jutsu" ;) Vagy valami új.. vagy kiderül, hogy CS2ben Sasuke bőre anti-amaterasu :D

Chronus




chilip

most jut eszembe, ez az amaterasu használat nagy faszság itachi részéről. Ha betalál, hogy fogja kivenni sasuke szemét? sasukéből semmi nem fog maradni. ha meg kikerüli, akkor meg végez itachival, mer már a 2. szupertechjét használta és arra se marad ereje, hogy álljon...

Venom

Jogos a kérdés. A válasz szerintem nagyjából így néz ki: Nem a szemére céloz. :D


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

szted az uccsó lap úgy nézett ki, mint aki azokkal a lángokkal pont a szemét kerüli el?

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-02-17, 02:14:52
szted az uccsó lap úgy nézett ki, mint aki azokkal a lángokkal pont a szemét kerüli el?
Eccerű a válasz... Itacsi betojt és inkább mászkál vakon, minthogy Sasuke kinyírja XD

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2008-02-17, 02:17:55
Quote from: chilip on 2008-02-17, 02:14:52
szted az uccsó lap úgy nézett ki, mint aki azokkal a lángokkal pont a szemét kerüli el?
Eccerű a válasz... Itacsi betojt és inkább mászkál vakon, minthogy Sasuke kinyírja XD
Ezt most elképzeltem. XD
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

Quote from: chilip on 2008-02-17, 02:14:52
szted az uccsó lap úgy nézett ki, mint aki azokkal a lángokkal pont a szemét kerüli el?
Az amaterasu sharingan kímélő üzemmódban van, ilyen egyszerű :ejnye: :muhahah:

Prof. William

Lángok eloszlanak és Sasuke helyén csak két szemgolyó maradt. :)

Itachi odasétál és felvenné amikor hirtelen eltűnnek a golyók. ÉS a háta mögül...

- Hö hö Genjutsu. :)

És kezdődik előrröl. :)

Chronus


Zen

És amikor Sasuke épp kivégezné Itachit, ő használja végső technikáját: summoning jutsu - Samuel L. Jackson...
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2008-02-18, 00:49:22
És amikor Sasuke épp kivégezné Itachit, ő használja végső technikáját: summoning jutsu - Samuel L. Jackson...
:_off: És előkapja a stukkerét, Sasuke fejéhez szorítja és elkezdi a mondókáját: "The path of the righteous man is beset on all sides by the iniquities of the selfish and..blablabla... And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee. " Bumm.. Sasuke over.. Uchiha clan = dead foreva :D

blackman

Quote from: Zen on 2008-02-18, 00:49:22
És amikor Sasuke épp kivégezné Itachit, ő használja végső technikáját: summoning jutsu - Samuel L. Jackson...
"Motherfuckin snakes at this motherfuckin place!"  :lul:  :lul: