Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Devian

több klón =/= több ész

Dreamcleaver

Amúgy nem azért, de ez "a klónok átal szerzett tapasztalat az enyém lesz" dolog passzívan gyakorlatilag az elejétől fogva müködik Naruto-nál. Elméletileg már több tapasztalattal kéne hogy rendelkezzen mint egy 100 éves matuzsálem. Szal nem értem miért ilyen hülye még mindíg.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

blackman

Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-02, 03:33:37
Amúgy nem azért, de ez "a klónok átal szerzett tapasztalat az enyém lesz" dolog passzívan gyakorlatilag az elejétől fogva müködik Naruto-nál. Elméletileg már több tapasztalattal kéne hogy rendelkezzen mint egy 100 éves matuzsálem. Szal nem értem miért ilyen hülye még mindíg.
Egy bolond százat csinál, hát még akkor száz klón...  :D

Kraivan

Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-02, 03:33:37
Amúgy nem azért, de ez "a klónok átal szerzett tapasztalat az enyém lesz" dolog passzívan gyakorlatilag az elejétől fogva müködik Naruto-nál. Elméletileg már több tapasztalattal kéne hogy rendelkezzen mint egy 100 éves matuzsálem. Szal nem értem miért ilyen hülye még mindíg.
Nem olvasta el a kisbetűs részt h ez hírszerzési kémkedős technika volt.
Így mindig csak csatában használta, vagy úgy h az összes klón egy helyen volt és ugyanazt tette.

Dreamcleaver

Quote from: Kraivan on 2008-03-02, 08:36:22
Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-02, 03:33:37
Amúgy nem azért, de ez "a klónok átal szerzett tapasztalat az enyém lesz" dolog passzívan gyakorlatilag az elejétől fogva müködik Naruto-nál. Elméletileg már több tapasztalattal kéne hogy rendelkezzen mint egy 100 éves matuzsálem. Szal nem értem miért ilyen hülye még mindíg.
Nem olvasta el a kisbetűs részt h ez hírszerzési kémkedős technika volt.
Így mindig csak csatában használta, vagy úgy h az összes klón egy helyen volt és ugyanazt tette.

Tök mindegy,akkor is x100 olyan gyorsan fejlődik, csak max egy dologban. A trainingnél is mind ua-t csinálja és gyorsabban fejlődik.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

[spoiler]LOOOOOL Orochimaru visszatért egy rövidke időre :lol: [/spoiler]

Már mindenre számítottam csak erre nem, főleg az a Danzou-Tobi spoiler után ami tegnap volt  :rotfl:

chilip

#1206
durva, hogy már tegnap felkerült onemangára az új chapter :D

orochimaru el lett zárva örök időre  :frown: pedig azt hittem legalább lesz vele valami kavarás, de hogy csak arra volt jó, hogy itachi bemutassa a kardját rajta... pfff

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-03-07, 07:48:43
durva, hogy már tegnap felkerült onemangára az új chapter :D

orochimaru el lett zárva örök időre  :frown: pedig azt hittem legalább lesz vele valami kavarás, de hogy csak arra volt jó, hogy itachi bemutassa a kardját rajta... pfff
Háhá Oro jól ráb*szott :DElőjön röhögve * bumm * csá mindörökre XD
Megjelent a tengu Ohmájgád :D Mondjuk nem nem tudom milyen áron használhatja Itachi ezt a techet.. mert ha a gen-nin-jutsukért a szeme világával fizet, akkor ezért az idézésért az életével fog? :D /vagy kifolyik a szeme XD/ Mindenesetre érdekes volt a cseptör, vájjuk a következőket.

Kraivan

Hááát...
A kreativitás mintha kezdene hanyatlani.
Sasuke is elkezdett hörögni mint Naruto, vad formát vesz fel, beszélget a belső démonjával. Még kiderül h orochimaru eredetileg az egyfarkú, vagy ő a másfeles mert ecet.

Aztán ő bújik elő... De akkor mi van Kabutoban/val?

Meg mi ez a, "höhö... naab! m3 have the 1337 genjutsu svoid, wh1tc U look for Ur lájf..." Aztán pwned... majd kis mosoly Itachitól:
"höhö... genjutsusowrd" :lol:

Viszont tetszett Zetsu beszólása:
"Jajj ne... mindig ez a hányás dolog, ráadásul amint egy kígyó szájából jön kifele."  :hopp:

smash++

Röviden jó ch volt. A köv ch címe érdekes...
Ennyi volt?! Sasuke mostmár tényleg a vak ninja harcos lesz?! :D

chilip

az a baj, hogy a kövi chapterre utalás kétélű, "my eyes..." lehet sasuke-ra is mondani, valahogy fordít és itachi veszíti el a szemeit (bár akkor túl táp lenne már sasuke, de lehet hogy a transfernek lenne nagy hátránya is egy ideig...)

blackman

Nekem Itachi beszólása tetszett:
"-All right Sasuke. Got anything else?"  :D

Itachi nagyon könnyen elintézte Orot. Nem sok esélye volt.  :D Itachi iz da best.  :Kiraly:

Venom

Ez a jó, amikor tényleg nem tudod, hogy most vajon mi fog történni. Mindenki kijátszotta az összes lapját, jöhet a tényleges finálé.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Quote from: Venom on 2008-03-07, 13:55:40
Ez a jó, amikor tényleg nem tudod, hogy most vajon mi fog történni. Mindenki kijátszotta az összes lapját, jöhet a tényleges finálé.
MOst Itachi a nyerő egyértelműen. Kövi chapterben beugrik Team hebi vagy Naruto és megmenti Sasuke-kun. Mert ha nem, akkor a Sasuke Fangirlök levadásszák szegény mangakánkat :P

Itachi

Rég írtam ide...Jó chapter , Oro n tönkreröhögtem magam... :muhahah: Igen méltó vég egy ilyen homokládának.... :rotfl: Itachi FTW.(meg milyen lenne már,hogy a névadóm meghól???  :he: )
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vejiita

Először is: kurv@jó chapter volt.

Másodszor: bírom, hogy sokan azt mondogatják, hogy "Sasuke milyen táp mááá", meg hogy "fúú Sasuke túl erős" stb. de akik ezt mondják belegondoltak már abba, hogy Itachi milyen? Kezd már kissé zavarni, hogy egyszerűen nem lehet lecsapni. :D Szaszke mindent bevet überpower módban, még Orochimaru is előbukkan hogy lezúzza őt, erre mi van? Jelenleg ő áll nyerésre... de ami talán a legjobban zavar, hogy nem elég, hogy ultimate eye-technique, amivel szinte mindenkit térdre kényszerít a manga világában, ráadásul még "megapowerupszétb@szokvelemindenkit" kardja is van... na mindegy, én igencsak Szaszkénak drukkolok, remélem ki tud még valamit találni.  :jee:

Ennek ellenére tetszett a chapter, igen mozgalmas volt, és én most úgy érzem, mintha újra kreatív megoldások lennének a mangában, aminek persze örülök. :cool:

KeLa

Pedig szegény Oro h örült... :(  :blabla: xDD

Liquid Snake

Oro nem halt meg :D Fogadok h Kabuto-ból fog előmászni a végén :D Mert ugye benne is benne van állítólag. Már megmondtam régen is Oro egy nagy harcban fog meghalni... nem így... :)

Bishop

Ha Sasuket meg kell menteni Itachitól akkor még én is elégedett leszek ezzel a harccal. Itachi FTW :whoah:
Maga a chapter nekem kicsit tömör volt és annak is jobban örültem volna ha Oro kicsit több ellenállást tanusít. Zetsu közvetítése még mindig a legjobb  :lol:

Venom

Zetsuban az a mókás, hogy többek között azért is ment oda, hogy Sasuke hulláját megegye. Kis kannibalizmus nem árt, de akkor minek van kiakadva Orochimaru "gusztustalan" kard-hányásán vagy kígyószájból-előmászásán? :D


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Dreamcleaver

#1220
Oro még sztem is visszatér Kabuto révén. Ő a legfeelengesebb gonosz az egész Narutoban, ha kiesne, a sorozat tényleg mélypontra kerülne. Remélem, majd mikor átveszi Kabuto teste felett a hatalmat kap egy kis powerupot is. Poén lenne, ha most Sasuke kikapna, de megmentenék, és később Oro gyepálná el Itachit.  :D Mert előbb-utóbb Itachinak el lesz kenve a szája, az fix.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Quote from: Venom on 2008-03-08, 13:49:10
Zetsuban az a mókás, hogy többek között azért is ment oda, hogy Sasuke hulláját megegye. Kis kannibalizmus nem árt, de akkor minek van kiakadva Orochimaru "gusztustalan" kard-hányásán vagy kígyószájból-előmászásán? :D
A pedofil is kiakadhat azon, amit a necrofil csinál, nem?  :smile:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Muhahaaaa [spoiler=early but true]Itachi meghóóó végre :D De az jó, ahogy megpöccenti Sasuke homlokát, mielőtt megpusztul [/spoiler]:3

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-11, 12:48:29
Muhahaaaa [spoiler=early but true]Itachi meghóóó végre :D De az jó, ahogy megpöccenti Sasuke homlokát, mielőtt megpusztul [/spoiler]:3
[spoiler]Höhö, genjutsu.  :D[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Chronus

Quote from: Zen on 2008-03-11, 12:55:32
Quote from: LuckyDingo on 2008-03-11, 12:48:29
Muhahaaaa [spoiler=early but true]Itachi meghóóó végre :D De az jó, ahogy megpöccenti Sasuke homlokát, mielőtt megpusztul [/spoiler]:3
[spoiler]Höhö, genjutsu.  :D[/spoiler]
[spoiler]Nó csakra, nó Oro. :P Nem lösz it má se genjutsu, se snakes :P[/spoiler]

chilip

Quote from: Chronus on 2008-03-11, 20:58:03
Quote from: Zen on 2008-03-11, 12:55:32
Quote from: LuckyDingo on 2008-03-11, 12:48:29
Muhahaaaa [spoiler=early but true]Itachi meghóóó végre :D De az jó, ahogy megpöccenti Sasuke homlokát, mielőtt megpusztul [/spoiler]:3
[spoiler]Höhö, genjutsu.  :D[/spoiler]
[spoiler]Nó csakra, nó Oro. :P Nem lösz it má se genjutsu, se snakes :P[/spoiler]

[spoiler]Lee taijutsuja  :ejnye: , ledobja a súlyokat[/spoiler]

Zen

Quote from: Chronus on 2008-03-11, 20:58:03
Quote from: Zen on 2008-03-11, 12:55:32
Quote from: LuckyDingo on 2008-03-11, 12:48:29
Muhahaaaa [spoiler=early but true]Itachi meghóóó végre :D De az jó, ahogy megpöccenti Sasuke homlokát, mielőtt megpusztul [/spoiler]:3
[spoiler]Höhö, genjutsu.  :D[/spoiler]
[spoiler]Nó csakra, nó Oro. :P Nem lösz it má se genjutsu, se snakes :P[/spoiler]
[spoiler]Szaszke ledobja a gatyáját, aztán lesz kígyó. Vagy átveszi no chakra jutsuval az írányítást Itachié fölött.  :hehe:[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

smash++

Érdekes ch volt.
A papirból való idézéshez nem kell chakra? Vagy biztos maradt még annyi Sasukenek...
Azért jó, hogy a végén visszatértek az alap támadásokohoz, Itachi meg maradt az über-táp defend-nél.
Még egy kicsit lehetett volna drámaibb a dolog... de szerintem tök jó volt
Oro meg még ott kúszik a kövek között  :rotfl:

chilip

#1228
sztem a papír idézéshez kell chakra, de csak akkor mikor belerakod a papírba :) legalábbis ez a tippem, a vizes srác team snake-ből (suigetsu talán?) megidézte Mandát, pedig sztem nincs annyi chakrája hogy meg tudja...

ed.: van egy olyan érzésem, hogy itachi testébe fog átszökni oro :D

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-03-14, 11:23:12
sztem a papír idézéshez kell chakra, de csak akkor mikor belerakod a papírba :) legalábbis ez a tippem, a vizes srác team snake-ből (suigetsu talán?) megidézte Mandát, pedig sztem nincs annyi chakrája hogy meg tudja...

ed.: van egy olyan érzésem, hogy itachi testébe fog átszökni oro :D
Megeshet.. bár nem érne vele semmit.. Itachi elhasználta mind a 2 szemét, szal sharingan már nincs benne. Oro sztem Kabutoban jelenik meg megint :D