Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Bishop

Max akkor lesz tűz szerintem ha kyuubi-ból fakad amugy én 80%ig biztos vagyok benne hogy föld lesz. Már csak Jiraiya és a béka tekercsből is kiindulva.

Bicskei

Jó megértettem(már sokadjára magyarázták el h mit tanul 3évig a szösze dinka(Naruto))
De akkor is érhetetlen számomra h mindenki fejlődött csak ő nem....
Más milyen elme lesz neki a következő(ha Hokage lesz még többet kell haszálnia kiindulva a 3.ból) ........talán olyan amilyen az apjáé...vagy az anyjáé(télleg vele mi lett??ezek a témák jobban érdekelnének mint Emo herceg legendái...)de ha tippelnem kéne akkor tűz(a kyuubi miatt de lehet víz is vagy föld az alapján amit az előttem szóló kollega írt
Ultras liberi

chilip

Jira is használt tüzet, pl kombó támadás buntával. és kyuubiból kiindulva sztem is tűz lesz, de a földbe is van valami az is lehetséges sztem. víz semmiképp :D

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-04-30, 10:44:24
Max akkor lesz tűz szerintem ha kyuubi-ból fakad amugy én 80%ig biztos vagyok benne hogy föld lesz. Már csak Jiraiya és a béka tekercsből is kiindulva.

Jiraya legtöbb techje tűz alapű ergo a békák is "tüzesek" szóval abból kiindulva lazán tűz lesz a másik :)


edit.: De hülyék vagyunk mi? Hát hova gondolkozunk még mikor Naruto az alap ninja techekben is hiányos xD Maajd ha aktuális lesz visszatérünk erre a témára addig felesleges beszélni róla szvsz.

LuckyDingo

Öhh föld nem lehet, mert egyszer le is vezették, hogy a Naruto univerzumban a földet üti a villám XDDDDD Szal tűz lesz az :)

Bishop

szél uti a villámot, a föld meg a tüzet...a békűk meg dotont használtak csak jira használt tüzet.

chilip

tűz >> szél >> villám >> föld >> víz >> tűz

Liquid Snake

#1327
Quote from: Bishop on 2008-04-30, 18:19:07
szél uti a villámot, a föld meg a tüzet...

Villám meg a földet :)


De földet egyszer nem használt egy béka sem. Bunta pl vízgömböket lőtt meg van az a békagyomor abban meg pl tűz ment föld egyáltalán nem volt jelen.

Bishop

Bunta pl Jiraiya-val volt a közös támadása mikor olajat lőtt(ami föl alapú) és ezt gyújtotta meg Jiraiya tűzzel. A Mountain from gyomra meg miért lenne tűz? még a nevébe is benne vna hogy mountain

LuckyDingo

Sasuke ellen a Szél-Víz kombó lenne a legjobb, de akár Naruto Kyuubijából jöhetne ezekhez tűz is, hogy kicsit ő is imba legyen. Földnek nincs értelme ebben az esetben.

Bishop

a föld egy jó defes element szerintem nem ártana, mertm os naruto megtanulta a fuuton rasengant ennél imbább már minek, ideje speedre meg defre gyúrni

chilip

tűz kimondottan jó lenne naruto-nak, mivel a saját techjét tudná széllel erősítenie :) szél erősíti a tüzet

Bishop

nem tom hova kell még erősíteni, végülis nekem mind1, csak már annyi katon használó van,nem vagyok kiváncsi mégegyre, suiton meg alapból kizárt és sztem raiton is.majd lesz ami lesz, az is lehet hogy nem lesz mégegy elemje hanem valami más technikát tanul meg mondjuk hermit mode

Liquid Snake

Én megint azt mondom h mind1 mi jönne jól és rosszul soká lesz míg 2ik elementet kap, főleg ahogy most halad a manga. Majd akkor ráérünk kibeszélni :)

Zen

Quote from: Bishop on 2008-05-01, 14:03:12
a föld egy jó defes element szerintem nem ártana, mertm os naruto megtanulta a fuuton rasengant ennél imbább már minek, ideje speedre meg defre gyúrni
Föld alaú def skill Chidori ellen?  :smile:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2008-05-01, 14:20:11
Quote from: Bishop on 2008-05-01, 14:03:12
a föld egy jó defes element szerintem nem ártana, mertm os naruto megtanulta a fuuton rasengant ennél imbább már minek, ideje speedre meg defre gyúrni
Föld alapú def skill Chidori ellen?  :smile:
Az egyenlő az öngyilkossággal :D A tüzet katont még felfogja úgyahogy, de föld a villám ellen sux /bár jobb rpgkban meg pont fordítva van XD/

Bishop

#1336
én katon ellen ajánlottam,mivel raitont alaból veri a szél minek mégegy, fizikai támadásokat meg jól véf a doton, ami kell Narutonak mert taijutsuba nicns enek eghy szinten

edit: über doton vs amaterasu

chilip

Quote from: Bishop on 2008-05-01, 16:41:07
én katon ellen ajánlottam,mivel raitont alaból veri a szél minek mégegy, fizikai támadásokat meg jól véf a doton, ami kell Narutonak mert taijutsuba nicns enek eghy szinten

edit: über doton vs amaterasu

amaterasu ellen láthatatlanság kéne, és nem genjutsu alapú :D ne tudjon rá fókuszálni, egyébként meg minden más öngyilkosság :)

ed.: bár 1000 klón amaterasu ellen, azt se tudja kit lobbantson lángra, kivárja egy lyukba míg kifárasztja magát emoherceg :D

LuckyDingo

Sasuke nem tudja használni az amaterasut, és egyik MS trükköt se. Legalább is úgy jött le, hogy Itachi, csak Madara ellen telepítette bele a skilleket automata védelemként. Mondjuk lehet hogy Madara valahogy meghackeli Sasuke-t és mindenkire tudja majd alkalmazni XD

Dreamcleaver

#1339
Amaterasu most a TÁP dolog mert új. Ez nem jelenti azt, hogy ne lenne technika (pl föld vagy víz alapú), ami ne verné, sőt...sztem lesz még itt power up bőven mindenkinek. És mivel az Amaterasu ugye szem tech, látni kell hozzá az ellent ->  pl benyomsz vízből egy ködöt és csá, de legalábbis pontatlanná teszi. De lehet egy Mass Kage Bushin is eltereli.

Amúgy egy olyan bloodline limited várok pl valakitől, hogy mixeli a tűz és föld chakrát és csinál valami kristályos übertáp anyagot, pl Obsidián  :D, és azt magára húzza páncélnak, mint Gaara a homokot + képes alakítani, ergo pengék a kézen stb. Bónusznak esetleg tudna vele közlekedni a talajban (spikes from underground). TÁP lenne. XD

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake


smash++

Azért szép kis beszélgetés alakult ki a kérédsemből :). Én meg elfelejtettem visszanézni, mert ugyse biztos, hogy lesz válasz :)

A föld szerintem teljesen jó. Igaz a villám ellen nem jó, de alapból nem úgy működik a dolog, hogy Sasuke elkezd támadni és Naruto benyom egy föld techet és majd azután fog Sasuke villám vagy tűz közül választani.
Egyébként a Hokage-nek hány elementet ajánlott ismerni és használni, régebben nem volt erről szó? Tudom az első kettő kivétel, de a 3. több elementet is tudott használni, nem?
Végülis Kakashi hála a Sharingannak szinte mindent megtud tanulni vagy nem?

A másik, pedig Naruto kaphat földet,villámot,tüzet és vizet is. Sasuke ránéz és egyből a kedvenc Ramen éttermében találja magát  :hehe:

chilip

Hokage-nek mind1 mennyi elemet használ :D legyen bitang erős és mindenki ismerje el (no meg ne legyen tökkelütött, mert csődbe viszi a falut :D Naruto kizárva  :lul: ) Gaara se használ mást, csak homokot (föld, max szél még mellé a manipulálás miatt...)

smash++

Quote from: chilip on 2008-05-05, 23:05:31
Hokage-nek mind1 mennyi elemet használ :D legyen bitang erős és mindenki ismerje el (no meg ne legyen tökkelütött, mert csődbe viszi a falut :D Naruto kizárva  :lul: ) Gaara se használ mást, csak homokot (föld, max szél még mellé a manipulálás miatt...)

Csak azért kérdeztem, mert mintha erről régen lett volna szó, csak nem emlékszek.
Nem tudom, azért Gaara elég fasza dolgokat tud csinálni, ő is simán Naruto előtt jár, igaz csak homokot használ, de azt  :jee:
Naruto kar Hokage lenni, de ő áll tőle a legtávolabb. Valahogy mostmár nem poén ha beszól, hogy Hokage leszek és vigyor

chilip

igen nagy powerup kéne neki  ::) és észben is :D talán eggyesül a rókával és megszületik a Narubi  :rotfl: vagy Kyuto :insertLOLmozdony:

KeLa

Quote from: chilip on 2008-05-05, 23:37:30
igen nagy powerup kéne neki  ::) és észben is :D talán eggyesül a rókával és megszületik a Narubi  :rotfl: vagy Kyuto :insertLOLmozdony:
Az nagyon kéne, mert ebből a szempontból nem sokkal jobb, mint korábban volt :smile:

Devian

Gaara most elméletileg nem olyan fasza mint volt .. nincs meg a Biju mostmár szóval Ultimate Defnek annyi .. a homok irányítás meg nemtom hogy magától tudja e

chilip

az neki örökletes (advanced bloodline), apja is tudta (elvileg :D ), de sztem most meg erősebb lett, mert deidara elleni küzdelemben is erőszakkal kellett elnyomnia (mondta a puppetes, franc emlékszik a nevére). talán kevesebb chakra, de jobban tud koncentrálni majd, mert nincs zavaró tényező, meg az sem hátrányos, hogy most már tud aludni is  :angyali:

Kraivan

Emberek, most már a manga is 2 hetente lesz 18 oldal vagy mifene?!

Ez már a régi animeben is vérszegényesen kevés volt, amikor több füzet volt 1 epizódban, nemhogy még itt.

Zen

Most vagy te beszélsz félre, v csak én nem értelek. Ha több füzet van egy epizódban, az mért kevés?
Meg mi ez a 2 hetente 18 oldal? :confused:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1