Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: Kraivan on 2008-06-20, 10:46:33
Úgy tűnik megkapta a lelki fejlődést.

Legalábbis remélem. Egy ilyen után vissza ne térjen abba az állapotba ami régen volt.

Viszont volt visszaemlékezés, hogy az idézett békán ülnek.
Ez vajon utalás arra h naruto is tud idézni, csak nem nagyon akart...?
(bár érdekes itt ilyet mondani, mert akkor akar majd, ha rajzoló/rendező úr úgy óhajtja XD )
Akarni akar, kérdés h sikerül-e neki.-.-
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

smash++

Nekem nagyon tetszett ez a ch.
Még bírtam volna a visszaemlékezéseket ilyen témában.
Tényleg itt az ideje, hogy Naruto egy picit megváltozzon, de ebben a részben nagyon jó volt Naruto. Iruka mondjuk pont azt mondta neki, hogy ne légy depis legyél az aki voltál :D, szóval lehet marad a régi Naruto.
Egyébként szerintem Jiraiya halála volt az ami kb egy szinten van Sasuke szüleinek a halálával. Most már Naruto is tudja, hogy milyen valaki közelit elveszíteni (mert Jiraiya közelebb állt hozzá mint a 3., szinte tényleg a nagyapja volt). Csak most az a különbség, hogy Narutonak vannak olyan barátai, akik visszarakják a pályára, Sasukenek meg anno nem maradt senkije.
Kövi rész is biztos érdekes lesz.

Prof. William

Jó hogy nem holmi "ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 4 farkú!" Dühkitöréssel reagálta le a dolgot... Jó chapter volt...

Bishop

Na mostmár jöjjön Naruto tápolás meg a harcok LEE HARCOT AKAROOOK :whoah:  A rész elment, fontos Jiraiyról megemlékezni de már türelmetlen vagyok, Naruto meg biztos marad olyan amilyen, ne is legyen Sasuke féle befordúlt emo boy, utálnám is ha most hirtelen megvilágosodna hogy a világ milyen szar. Legyen olyan amilyne jellemre, csak harcba legyen keményebb.

LuckyDingo

Hmm jó volt a chapter, de úgy tűnik nekem, hogy Naruto egyáltalán nem fog változni. Max mikor Pain ellen megy akkor extra dühkitöréssel ugrik rá. Ha meg most megnyugszik, akkor úgyis megy a békákhoz és akkor talán valami normális poénok lesznek az edzés során :D Komálom a békákat, ott fogják szivatni  Narutot XD Iruka-senseit is kinyírhatná már valaki.. valamiért már annyira nem kellene hogy legyen. Engem valamiért zavar, pedig elvileg  ilyen apa szerep féleséget töltene be Narutonak, de mégse, hiszen csak egy komolyabb esemény miatt állnak közel + a sok későesti RAMEN XD

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2008-06-20, 13:07:05
Hmm jó volt a chapter, de úgy tűnik nekem, hogy Naruto egyáltalán nem fog változni. Max mikor Pain ellen megy akkor extra dühkitöréssel ugrik rá. Ha meg most megnyugszik, akkor úgyis megy a békákhoz és akkor talán valami normális poénok lesznek az edzés során :D Komálom a békákat, ott fogják szivatni  Narutot XD Iruka-senseit is kinyírhatná már valaki.. valamiért már annyira nem kellene hogy legyen. Engem valamiért zavar, pedig elvileg  ilyen apa szerep féleséget töltene be Narutonak, de mégse, hiszen csak egy komolyabb esemény miatt állnak közel + a sok későesti RAMEN XD

ezzel vitatkoznék, már elötte is extra figyelmet szentelt naruto-nak, meghalgatta a problémáit, próbálta fejlődésre ösztönözni, pont mert egyedül nőtt fel, mint iruka és sztem már akkor kicsit úgy gondolt narutora mintha a fia lenne :)

smash++

Naruto pont azért nem lesz olyan mint Sasuke vagy hasonló, mert vannak akik visszarángassák az életbe és a helyes útra. Sasukenek anno nem volt senki.
Talán már az is változás ha kicsit komolyabban áll hozzá pár dologhoz.Remélem olyan lesz mint Jiraiya :D
Jiraiya is változott anno...

Tsunade,Tsunade,Tsunade  :ejj: már egy picit késő

Liquid Snake



Én úgy érzem Jiraya már tudta mikor elindult, hogy mi lesz a vége sajnos... Naruto változásához meg annyit, h leszarom én ha ugyanaz a Dattebayoooo akkoris megcsinálom mert Thats my ninja way marad, de MUTASSON VÉGRE MELLÉ VALAMIT. Mert szinte mióta megy a Shippuuden csak segget csinált a szájából...

blackman

Jó kis chapter volt, különösen Tsunade reakciója tetszett.  :smile: Most már itt az ideje Naruto megaüberbrutál edzésének.  :D

smash++

[spoiler]Hmm. Megint semmi különös, beszélgetős pici visszaemlékezős CH. Az viszont egy picit boszant, hogy a béka ilyet szól Jiraiya megmenekülhetett volna ha akar! Most szóljatok hozzá. A megmenekülés nálam azt jelenti, hogy életben marad, ha életben marad később is leírhatta volna azokat a szar kódokat vagy nem?! Nem tudom minek ilyen szövegeket elengedni, hogy vakmerő, nem törődöm volt, igaz van benne valami, de így olyan érzésem volt, hogy inkább a halálba készült...
Végre valaki kiosztja Narutot, aki nem más mint Shikamaru. "Nem maradhatsz egy ovodás örökké" :D (kicsit túlzok most)
Jah és Pain in the ass újra előkerül...[/spoiler]

Bishop

[spoiler]Nekem is tetszett Shikamaru beszólása, mérmint nem az a rész amit te említettél mert én nem utálom Narutot, de végre egy olyan indok Narutonak ami télleg értelmes "Egyszer te is tanár leszel" Viszont ha továbbra se halad előre a story naon ideges lezsek :__devil: :ejj: :grrr:[/spoiler]

smash++

Pedig szerintem a köviben se fog sokat haladni a dolog.
Nem akartam az egészet említeni, de Shikamarunak úgy az egész szövege tetszett, de azért ő volt az egyedüli aki a szemébe mondta azt amit sokan gondolunk vagy ott is gondoltak :)

Gondolom még temetés is lesz és csak aztán indul el Naruto vagy sem

Liquid Snake

Quote from: smash++ on 2008-06-26, 18:51:19
Gondolom még temetés is lesz és csak aztán indul el Naruto vagy sem

Csak sajnos a teste nincs meg Jiraya-nak... Én Naruto helyében mekesküdnék rá, hogy visszaszerzem hogy méltóan el lehessen temetni...

chilip

én inkább elhamvasztatnám, és szétszórnám a hamut egy folyóba. nehogy úgy járjon már, mint az első és a második :)

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2008-06-26, 19:23:50
én inkább elhamvasztatnám, és szétszórnám a hamut egy folyóba. nehogy úgy járjon már, mint az első és a második :)

Hidd el lenne aki úgyis fel tudná éleszteni  :lol: De amúgy igazad van.

Bishop

Elsőnek azt a kis gondot kéne áthidalni hogy Pain beolvasztotta az arzenaljaba, legalábbis sztem 100%

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-06-26, 22:28:24
Elsőnek azt a kis gondot kéne áthidalni hogy Pain beolvasztotta az arzenaljaba, legalábbis sztem 100%


Dehogy olvasztotta be. Ez nem Sasori. Amúgyis direkt a vízbe vetette magát, hogy ne lehessen megtalálni :)

Bishop

A vizet amit Pein irányított?......

smash++

Én nagyon remélem, hogy nem olvasztja be, mert az picit meggyalázása az egyik legnagyobb karinak. Jiraiyat alapból ott hagyták volna vagy nem.
Azért Shikamaru is sokat fejlődött a régihez képest :) "nem csinálom, csak púp a hátamon..."

Így azért azt kell, hogy mondjam jó volt a ch. Csak olvasni fordítás részeket és képeket nézni nem az igazi :)
Viszont én nem emlékszek Jiraiya békája mikor nyelte el az egyik testet? Az öreg béka most azt mondta: Jiraiya csak úgy tudott volna megmenekülni ha még azelőtt elfut, hogy kiderítettte volna Pain techjének a "gyenge pontját"? Mert úgy emlékszek Jiraiya csak nagyon a végén derítette ki, hogy ki is ő és miként működnek a dolgok.
Máshol véleményében olvastam, hogy Madara sokkal gyengébb mint Pain, na de ha Madara is tudja azt amit Jiraiya kiderített már lehet nem Pain az erősebb.

chilip

az eggyik teste Peinnek belerohant Jira pajzsába és meghalt, azt az eggyik békát megkérte vigye vissza konohába :)
http://www.onemanga.com/Naruto/381/11/

Liquid Snake

Mondta is Jiraya, hogy azok a testek amiket Pain használt azok mind olyan Shinobik amikkel már találkozott. Én inkább valami ilyen emlékbevisszanyúlós techre gondolok  ^^

BTW jó ch volt a mai... Lehetne már jövőhét :)

LuckyDingo

Jaja ez a fejezet kellett szerintem. Shikamaru a coolguy :D Apja helyett apja lesz a kicsinek, aki sztem lány lesz /már csak azért mert Shika a lányokkal nem volt sose jóban XD/
Naruto meg végre ki a depiből, aztán mutasson végre valamit, mert itt az ideje :P

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2008-06-27, 15:29:51
Jaja ez a fejezet kellett szerintem. Shikamaru a coolguy :D Apja helyett apja lesz a kicsinek, aki sztem lány lesz /már csak azért mert Shika a lányokkal nem volt sose jóban XD/
Naruto meg végre ki a depiből, aztán mutasson végre valamit, mert itt az ideje :P

De azért gondolom férj helyett nem lesz férj, bár nem kicsit jól járna Kurenai-al  :lol:

Itachi

MILF ,MILF ,MILF:D Shikamaru akkor  egy naaaaaaaaagyon szerencsés fiú lenne  :hopp:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Venom

Azt hiszem ez a *Facepalm* tipikus esete.  ^^"


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

kinn az új chapter, egész jó volt [spoiler]pain nem csinált semmit jira testével  :kocc:[/spoiler] naruto már meg is fejtette a kódot.

Bishop

Annyira éreztem hogy az Icha Icha Tacticsba lesz  :lol: Na Sasuke vs Konoha elmarad lesz helyette Pain, hát ez egyrészről jó másrészről nem, egyrészről ha Naruto legyőzi Paint akkor biztos hogy ha jön Sasuke már elég erős lesz. Másrészt Pain nem az a karakter akinek még halnia kéne ráadásul ha megint groupen lesz Konoha részéről és nem 1v1 akkor aszem felhagyok a Narutoval egy idpre vagy nem tom :ejj: Nehogy már csak Emoboy tudjon 1v1ezni S szintű ninjak ellen. Akkor még azért sem jó hogy most jön Pain mert biztos lesznek áldozatok és ha jönnek Sasuke-ék egy fokkal nehezebb lesz Konohanak.

Chronus

Quote from: Bishop on 2008-07-04, 12:59:34
Annyira éreztem hogy az Icha Icha Tacticsba lesz  :lol: Na Sasuke vs Konoha elmarad lesz helyette Pain, hát ez egyrészről jó másrészről nem, egyrészről ha Naruto legyőzi Paint akkor biztos hogy ha jön Sasuke már elég erős lesz. Másrészt Pain nem az a karakter akinek még halnia kéne ráadásul ha megint groupen lesz Konoha részéről és nem 1v1 akkor aszem felhagyok a Narutoval egy idpre vagy nem tom :ejj: Nehogy már csak Emoboy tudjon 1v1ezni S szintű ninjak ellen. Akkor még azért sem jó hogy most jön Pain mert biztos lesznek áldozatok és ha jönnek Sasuke-ék egy fokkal nehezebb lesz Konohanak.

Emoboy se tudott. Ha Itachinak nem lett volna halálvágya leverte volna mint a szart. :zomg: :rotfl: Amúgy meg milyen 1v1-et akarsz te Pain ellen? Nem 1v6 inkább az? ;)

Bishop

Jó hagyuk hogy ki milyen plottal győzött mert egész nap vitatkozhatnánk. Ha Narutoból indulunk ki akkor 1000v6 :D

LuckyDingo

Túl sokat vársz narutotól.. még mindig :D Sasuke erős, okos, ügyes, jó kiállású, imádják a nők /kár hogy gay/, az egyetlen baja, hogy emolord.. :D Inkább kinézem belőle, hogy erős ninját üssön, mint Narutoból. Jó ez így.. legalább legyőzik valahogy Paint és egy ideig talán Sasukét se látjuk, ha mákunk van :)