Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Hát nem éppen tanul ő sem. Leetől is anno elnézte a Sharingannal a kombót/gyorsaságot, Chidori ugyanez mindent a Sharingannal néz el max még anno a "tűzgömböt' tanulta magától más mindent ellesett -.-

NLZ

Anno Kakashi mondta, hogy az alap Chidori-t több héten át tanította Sóskának.

"Playtime's over. Time to go home and have some whisky again, yeah."  :kocc: :appl:
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2008-08-08, 17:04:26
Anno Kakashi mondta, hogy az alap Chidori-t több héten át tanította Sóskának.

"Playtime's over. Time to go home and have some whisky again, yeah."  :kocc: :appl:
Erre volt egy jobb fordítás is XD
"This was enough to excersise my bum, I think it's time, to go home, and have some rum" Valami ilyen volt.. csak már törölték MHt a threadet ^^"

Bishop

Hát jah elem manipulációt meg shape manipulációt nem lehet sharingannal tanulni ::)

Kraivan

Narutonál jó volt a poén:
"Hagyd abba, nem békává változom, hanem már a sok ütéstől nézek ki így..."

Amúgy Naruto értetlennek tűnik, mégis pillanatok alatt képes megtanulni bármit.
Kage bunshint ugyebár egy éjszaka alatt.
A Rasengant évekig tanulta még a 4. is, Narutonak napok/hetek voltak.
Az jó kérdés hogy akkor mi történt a 3 év alatt... :lame:

Pedig csengőlopás 2nd run egész jónak indult... Kezdtünk bízni, erre a főkarakter egy  :Eztneked: lett... :(

Olyan kagebunshinmaster lehetne pedig Naruto...

Hachibi helyében meg a köv lehetne a szitu:
"Kill adds! Healer is the first target!"

Amúgy helyében falatoznák majd én is egyet egyet Karinból ha sérülés van. XD
Az meg egy dolog h Sasuke még csak alapsharingannal megy, de rapperbarátunk még egy farkát se mutatta meg, nemhogy 8at.

[spoiler]Lehet az Akatsuki is útálja Sasuke-t és elküldték meghalni.  :hopp:[/spoiler]

Bishop

Quote from: Kraivan on 2008-08-10, 22:12:41
[spoiler]Lehet az Akatsuki is útálja Sasuke-t és elküldték meghalni.  :hopp:[/spoiler]
Erről most Soul Eater Exaliburos része jutott eszembe  :D

LuckyDingo

Quote from: Kraivan on 2008-08-10, 22:12:41

Az meg egy dolog h Sasuke még csak alapsharingannal megy, de rapperbarátunk még egy farkát se mutatta meg, nemhogy 8at.

Ne haragudj, de ettől a mondattól röhögőgörcsöt kaptam XD /Az a rohadt perverz fantáziám XD/

NLZ

Jahm, meg nem biztos, hogy úgy fogja használni a Biju erejét, ahogy Naruto. Igazából nemsokmindent tudunk a Bijujáról, csak azt, hogy van. De remélem ez a fazon tudni fogja kezelni rendesen a dögöt, szal nem az lesz, hogy szép lassan átalakul magává a Bijuvá, mint Naruto, vagy akár Gaara.
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2008-08-11, 00:12:10
Jahm, meg nem biztos, hogy úgy fogja használni a Biju erejét, ahogy Naruto. Igazából nemsokmindent tudunk a Bijujáról, csak azt, hogy van. De remélem ez a fazon tudni fogja kezelni rendesen a dögöt, szal nem az lesz, hogy szép lassan átalakul magává a Bijuvá, mint Naruto, vagy akár Gaara.

nos az a gigszer, hogy már sasukénak is van bijuu-ja

NLZ

Na várj, de ebből nekem az jön le, hogy Sóskáék majd kapni fognak Bijukat, ha már összegyüjtötte mind a kilencet az Akatsuki. Szal jelenleg most egyik ex-Falconos sem Jinchuriki, nem?
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2008-08-11, 00:33:45
Na várj, de ebből nekem az jön le, hogy Sóskáék majd kapni fognak Bijukat, ha már összegyüjtötte mind a kilencet az Akatsuki. Szal jelenleg most egyik ex-Falconos sem Jinchuriki, nem?

sztem nem jinchuuriki eggyik se, hanem máshogy tárolják a tailed beastet (shukakut egy teáskannában tartották, méret nem lehet akadály), majd sóska előhívja és M Sharingannal irányítja... (meg első hokage se volt jinchu mégis volt neki jópár tailed beastje) - gondolom ez a módszer csak azokkal mőködik, akik képesek külsőleg is irányítás alá vonni a dögöket

NLZ

Hmmm, ebbe bele se gondoltam. Na majd meglássuk, mi lesz itt.
[reserved]

smash++

Nekem tetszett ez a CH, eddig az volt a gond, hogy csak Sasuke fog harcolni, most azért 3-an nyomtak valamit (függetlenül, hogy van benne hiba).

Én azért nem azon a véleménen vagyok, hogy Sasukenek ott a sharingan sz@rt se kell lettenie, hogy megtanuljon valamit, hanem csak kinyitja a szemét és kész. Azért nem rég pont itt mondtátok, hogy anno valszeg az Uciha klánban sem volt mindenkinek sharingan, sőt akinek volt még azok között is volt különbség, szóval azért Sasuke nem csak a sharingannak köszönheti a dolgot. A chidorit sem a sharingannal fejlesztette.

Naruto full jó volt ebben a ch-ban, szerintem semmi gond nem volt vele és a KB (4) is mondhatni jó ötlet tőle, a kommentek is jók és a beugrás is full rá illik.Annyira nekem sem uncsi ez a tanulós dolog.
De itt elkezdtem furcsálni, hogy ha te fejbe vágsz egy KB-t és a monokli vagy a sérülés vagy a fájdalom (hiszen tapasztalat) megjelenik az eredetin akkor szerintetek Narutonak nem kelett volna már legalább 10-szer elvérezni bármelyik csatában :eek: :confused: :he: PL: amikor Sasuke,Gaara,Neji,Kakashi,Filler Kari1-2-3 vagy xy, leütötték Naruto 5-200ig terjedő KB seregét....

Hachibi szerintem tuti tudja kezelni egy bizonyos szintig a 8-ast. Már csak aza  kérdés, hogy Sasuke képes-e vagy sem az irányításra akkor, ha a host is a Beast-el van.

Karin super gyors gyógyító képessége még elfogadható, csak ennél többször azért nem tudja már mondjuk egy harc alatt (nah jó legyen max 3)... Mondjuk ez a nesze edd meg a chakrámat  :zomg: , pedig Sasuke sem egy vámpí, hogy kitudja szívnir vagy a husiban van a chakra :D . Karin megsérül és áramlik ki belőle a gógyító chakra csak kikell nyitni a szádat? :confused: Nah mindegy

Zen

Quote from: smash++ on 2008-08-11, 14:31:11
De itt elkezdtem furcsálni, hogy ha te fejbe vágsz egy KB-t és a monokli vagy a sérülés vagy a fájdalom (hiszen tapasztalat) megjelenik az eredetin akkor szerintetek Narutonak nem kelett volna már legalább 10-szer elvérezni bármelyik csatában :eek: :confused: :he: PL: amikor Sasuke,Gaara,Neji,Kakashi,Filler Kari1-2-3 vagy xy, leütötték Naruto 5-200ig terjedő KB seregét....
Mondasz valamit.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Sztem az valami plot volt vagy csak már annyiszor kapott a fejére hogy ezt eredményezte, és nem a KB volt az ok. Mert a Kage bunshin kémkedésre való, ha a sérülés átmenne a KB-n amikor az elpusztul akkor inkább forbidden technik lenne vagy egyáltalán nem is létezne.

Dreamcleaver

Quote from: smash++ on 2008-08-11, 14:31:11
Karin super gyors gyógyító képessége még elfogadható, csak ennél többször azért nem tudja már mondjuk egy harc alatt (nah jó legyen max 3)... Mondjuk ez a nesze edd meg a chakrámat  :zomg: , pedig Sasuke sem egy vámpí, hogy kitudja szívnir vagy a husiban van a chakra :D . Karin megsérül és áramlik ki belőle a gógyító chakra csak kikell nyitni a szádat? :confused: Nah mindegy

Ezt én is néztem hogy  :wtf: Tudtommal a chakra külön csatonákon áramlik, nem ott ahol a vér (mert akkor pl Neji techjétől megállna a vérkeringése az ellennek) és spec skillek kellenek hozzá, hogy valaki el tudja szívni. Szal ez a harapj belém és idd a chakrámat dolog kicsit  :lame:

Amúgy ha meg Sasuke a hoszton belül is irányítani tudná a Bijuu-ket, akkor érdekes lenne a Sasuke Vs Naruto harc majdan...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Karin se tud örökké győgyítani.. egyszer neki is elfogy a chakrája XD

Kage Bunshin meg az első részben még forbidden volt imho... legalább is egy rejtett tekercses technika :D
De valszeg Naruto sérülései az Eredetire mért ütésekből származtak.

Bishop

Nem forbidden csak rajta volt Konoha összes Jutsuja köztük forbidenek is. A Kage Bunshin egyszerű jounin technika, csak ritkán látni mert a legtöbben nem csinálnak 1000et max 1et és azzal is csak kémkedésre.

smash++

Az logikus, hogy Karinnak is elfogy egyszer a chakraja, de én úgy gondoltam, hogy ne legyen neki sok.
Egyébként Hachi nem gyengén tapasztalt és okos ninja...

Az amikor feldagadt Naruto feje a 4 fejenvágás után szerintem inkább a KB használatból jött.
De én úgy gondolom, hogy ez a KB a Narutoban eléggé kritizálható dolog néha és nem áll valami 100%-ban biztos alapokon. Mint Sasuke Sharinganja mit is lát és mit nem...

Mert ha azt mondják, hogy csak az info jön át, akkor ok. De az, hogy te megtapasztalsz valamit pl békává változol az inkább fizikai. Na de mindegy, csak kicsit fura, mert néha nem értem, hogy akkor most mi van.

NLZ

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-11, 15:12:16
Amúgy ha meg Sasuke a hoszton belül is irányítani tudná a Bijuu-ket, akkor érdekes lenne a Sasuke Vs Naruto harc majdan...
Hát amikor meglátta Sóska Narutoban a Kyuubit, akkor fogta és lenyomta azt a chakrából képződött testet, mire mondta a Kyuubi, hogy "unbelivable... to think you'd even be able to suppress my power". És akkor ugye még csak sima sharingana volt, a Bijukról és Jinchurikikról pedig fingja se. Plusz még ismerve, hogy mekkora agyamentségek is kialakulhatnak, akármi lehet ebből.
[reserved]

Dreamcleaver

Ez igaz. Akkor valamit techet kell tanulnia Naruto-nak az Uchiha Bijuu kontroll ellen. Lehet valami van a Sage techek között.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

Naruto arra hajt hogy kevésbé kelljen a Kyuubit használni illeteve hogy azt úgy irányítani hogy sage techel elnyomni a kyuubi chakrajat. Szal Sasuke semmtit nem tehet mivel hogy a Kyuubit hiába irányítja az nem tud mit csinálni még ott a seal. Két dolgot csinálhat, ráveheti hogy adja Narutonak az erejét, de azért nem olyan hülye hogy azt megtegye. Vagy elnyomja a Kyuubi erejét hogy Naruto ne tudja használni, nos ha Naruto télleg megtanul a Kyuubi nélkül harcolni mert az "káros ön és környezete egészségére" akkor semmi értelme, ha meg használja max legyengül Naruto, de Sasuke nem hiszem hogy Kyuubi kontrol+harc menni fog. Azért ő nem Madara se nem Shodai.

Amugy valaki gondolkodott már azon hogy Shodai klánja senjunak a sage techet meg senjutsunak hívják, és ha ez nem is magyaráz semmit, Naruto játékba shodai olyat tud hogy a természet erejét az öklébe gyűjti és azzal átver még a betonon is  :D
Ez az elmélet kb olyan talpon ál mint a tobi Obito de nekem tetszik. Sok szól mellete na meg Ha Sasuke olyan lesz mint Madara akkor Naruto meg shodai. Nem tudom sokan azzal érvelnek ellene hogy a senjutsu az nem más mint a sage vagy hermit jutsu, és nem senjukról kapták a nevüket, de honnan tudjuk hoyg a Senjuk honnan kapták an evüket...

NLZ

#1822
De a Kyuubi chakráját nem elnyomni kéne, hanem használni. Persze értelmesen, nem berserk módban. Bár a chakra használathoz kéne valami technika is, ami chakrát használ. Bár most vmit magyarázott a béka, hogy a sage technikához sok chakra kell, kiváncsi vagyok pontosan miért is.

És még mindig nem tudjuk, hogy Itachi milyen erőt is adott Narutónak Sóska ellen.
[reserved]

szpeter

Szerintem ez a klón zavarodás azért lehet mert..hát a sima narutóban még nem vetődött fel az,hogy a klónok tapasztalatai visszaszállnak az eredeti testbe..csak a Shippúúúdenben.Szal lehet hogy egy csúnya saját sztoriba gabaolyodás lehet ez..eddig nem volt így,most már így van :S Fura.
Túl sokat piál ez a Kishimoto! :D

Dreamcleaver

Egyszerű, klón sebződésétől Naruto nem sebződik, de tapasztalatot nyer belőle. Pl ha az egyik klónt megmérgezik valamivel, akkor Naruto nem mérgeződik meg, de megtapasztalja, hogy mi a méreg hatása.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kraivan

4 Naruto volt.
Ebből 1 az eredeti... és az is kapott sok pofont. Sztem nem kell túlkombinálni h mitől dagadt meg a feje.
Mivel a klónok, mégiscsak klónok, így gondolom sérülésekkel együtt klónozza magát x kör múlva.


smash++

Quote from: Kraivan on 2008-08-12, 00:51:57
4 Naruto volt.
Ebből 1 az eredeti... és az is kapott sok pofont. Sztem nem kell túlkombinálni h mitől dagadt meg a feje.
Mivel a klónok, mégiscsak klónok, így gondolom sérülésekkel együtt klónozza magát x kör múlva.
Na és akkor a békává válás nem fizikai dolog? Az agya vagy szelleme tapasztalja meg milyen az és azért változik át az eredeti is?
Nah de majd az aimeben kiderül ez a pofoszkodós is. Mert az előző tanulásban nem a fáradságot vitte át hanem a túl sok info ütötte ki és a mentális igénybevétel

NLZ

A klónokat a chakrája irányítja, ergo ha a chakrája megbolondul, akkor az kihatással lesz rá is. Vagy valami ilyesmi. :D Lényeg, hogy valahogy meg kellett oldani, hogy nehogy már megint a klónos tanulás legyen.
[reserved]

smash++

Quote from: NLZ on 2008-08-12, 16:54:28
A klónokat a chakrája irányítja, ergo ha a chakrája megbolondul, akkor az kihatással lesz rá is. Vagy valami ilyesmi. :D Lényeg, hogy valahogy meg kellett oldani, hogy nehogy már megint a klónos tanulás legyen.

Megbolondul a chakrája? Mármint a chakra ami visszatér hozzá (ami nem lehetséges).
Nem tudom csak most kezdem érezni, hogy ez a KB-s dolog kicsit instabil. Most gondoltam bele igazán mennyi Chakranak is kell lennie Narutonak :eek:? Ha jól tudom a Kb és az eredeti között feleződik a csakra vagyis egyenletesen szétoszlik (vagy lehet befojásolni mennyi chakrat kapjon?) nah de ha arányosan szétoszlik az eredeti és a KB között a chakra Narutonak nem gyengén über brutál hihetetlen senkinek a világon nincs ennyi mint neki chakraja kell hogy legyen... Azért ez elég durva és picit pazarlásnak is érzem néha a túl sok KB-t, hiszen über brutál módon nyomhatná a ninja techeket, ha tudná, mert teli a tank...

NLZ

Anno a chakra element training alatt mondta Kakashi, hogy kyuubi nélkül is az átlaghoz képest valami több tízszeres chakrája van.
Szal naruto parlagon van, hiába is húdefaszántaktikázikkagebusinnalmegnyomatjaarasengant.
[reserved]