Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Zen

Lassan fogadásokat lehetne kötni, h vége lesz-e ennek a vitának, mire kijön az új ch. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Milyen vita?  :eek:
[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Quote from: smash++ on 2008-08-12, 23:56:13
über brutál módon nyomhatná a ninja techeket, ha tudná, mert teli a tank...

:lol: De teljesen igazad van. Képzeljük el mi lenne ha annyi techet tudna mint Oro... Vagy nem is kell annyi csak azért lenne olyan 5-6 a KB-n meg Rasengan/Rasenshurikenen kívül. Bealázna mindenkit Naruto, de erre még várni kell kicsit sztem :)

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-13, 20:43:25
Quote from: smash++ on 2008-08-12, 23:56:13
über brutál módon nyomhatná a ninja techeket, ha tudná, mert teli a tank...

:lol: De teljesen igazad van. Képzeljük el mi lenne ha annyi techet tudna mint Oro... Vagy nem is kell annyi csak azért lenne olyan 5-6 a KB-n meg Rasengan/Rasenshurikenen kívül. Bealázna mindenkit Naruto, de erre még sokat kell várni sztem :)
Fix'd  :lazza:

Tudod mikor aláz be bárkit is Naruto-kun? Talán jövőre.. talán.

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2008-08-13, 22:16:18
Quote from: Liquid Snake on 2008-08-13, 20:43:25
Quote from: smash++ on 2008-08-12, 23:56:13
über brutál módon nyomhatná a ninja techeket, ha tudná, mert teli a tank...

:lol: De teljesen igazad van. Képzeljük el mi lenne ha annyi techet tudna mint Oro... Vagy nem is kell annyi csak azért lenne olyan 5-6 a KB-n meg Rasengan/Rasenshurikenen kívül. Bealázna mindenkit Naruto, de erre örökké lehet várni sztem :)
Fix'd  :lazza:

Tudod mikor aláz be bárkit is Naruto-kun? Talán jövőre.. talán.
Refix'd  :lazza: :D
[reserved]

Bishop

Miért van az hogy nem tok ignoreolni már, nincs már ignore? :Eztneked:

NLZ

:lol:
Fogadd őszinte részvétnyilvánításomat. :(
[spoiler][/spoiler]
[reserved]

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-08-14, 01:31:09
Miért van az hogy nem tok ignoreolni már, nincs már ignore? :Eztneked:

Ne idegesítsen fel  ;) Egyszer úgyis bealáz mindenkit Naruto, sőt ha azt nézed eddig is megvert szinte mindenkit akivel találkozott... Majd akkor ha tényleg ez lesz akkor ráérsz magyarázni akinek akarsz h na én megmondtam addig meg ne idegesítsen :) Én se szeretem látni h le van fikázva Naruto de nem törődök vele, én tudom mire képes  :whoah:

Kraivan

Quote from: NLZ on 2008-08-14, 01:26:01
Quote from: LuckyDingo on 2008-08-13, 22:16:18
Quote from: Liquid Snake on 2008-08-13, 20:43:25
Quote from: smash++ on 2008-08-12, 23:56:13
über brutál módon nyomhatná a ninja techeket, ha tudná, mert teli a tank...

:lol: De teljesen igazad van. Képzeljük el mi lenne ha annyi techet tudna mint Oro... Vagy nem is kell annyi csak azért lenne olyan 5-6 a KB-n meg Rasengan/Rasenshurikenen kívül. Bealázna mindenkit Naruto, de erre örökké lehet várni sztem :) És azért mert CSAK Sóska meg haverjai lesznek képben.
Fix'd  :lazza:

Tudod mikor aláz be bárkit is Naruto-kun? Talán jövőre.. talán.
Refix'd  :lazza: :D
UberFixication  ^^

Dreamcleaver

Quote from: Kraivan on 2008-08-14, 10:53:39
Quote from: NLZ on 2008-08-14, 01:26:01
Quote from: LuckyDingo on 2008-08-13, 22:16:18
Quote from: Liquid Snake on 2008-08-13, 20:43:25
So who is sexier, Sasuke or Naruto?
I like Sasuke. He has so smexy eyes!

It has to be Sasuke, he is so cute! <3
I like them both, but Sasuke is more emo and I love emo guys!
fix'd for Great Justice!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

#1841
Nana, én azért Sóskától se vagyok elájulva, sőt. Bár tény, hogy ő legalább használja az adottságait.

Modifí duplapost ellen :F
Bishop! Megtaláltam a megoldást a problémádra:
http://usteam.hu/forum/index.php?action=profile;u=2627;sa=pmprefs
Ne tévesszen meg a leírás, a rendes postok ellen is működik.
[spoiler]Ügyivagyok? [/spoiler]
[reserved]

chilip

hát sasuke mellkasa eltűnt  :lol: 8tails pwnz, ráadásul narutoval ellentétben úgynézki tökéletesen tudja irányítani a 8 farkú ox-ot ( :eek: ), aminek polip csápjai vannak  ( :facepalm: )

smash++

Azért Sasuke picit szánalmas teljesítményt nyújt most, ez lenne a valós ereje :)? Vége a plot tudásnak, vagy mi?
Úgy tűnik az új shaingant sem tudja még kezelni és már másodszor kell visszahozni őt a cserepadról.
Ha nem kapja össze magát később már most könyvelve van Naruto elleni harca.
Polip csápok elég sz@rok

Narutoval ellentétben ez a csávó mindent jobban tud, de sajna van közöttük kor- és tapasztalat különbség, nem beszélve arról, hogy a tesójával edzett.
Mi mikor fogunk ilyet látni, Narutotól, remélem jövőre már tud valami hasonlót!!!!!!!

LuckyDingo

#1844
Jó kis chapter volt :D De sztem már csak a nagyon fanatikusok fognak Karinról hentai doujint rajzolni XDDD /úgyértem milyen perverz gerjed egy összeharapdált nőre? :XDDD/ Azért Juugo új képessége se nudli... instant hús-transzplantáció.. k lol :D

edit:
smash, várjál még XD Tudod hol van Naruto Hachi-bihez képet jelen pillanatban XD valami ilyet tudok elképzelni:
Naruto---------------------------Sasuke-----------Hachi-bi
AZ gáz, hogy Sasuke nem bír vele /mivel natural enemy of genjutsu/, de ez nem jelenti azt, hogy Sóska gyenge.. inkább 8Tails-sama a rohadterős XD

Bishop

Naruto sose fogja úgy irányítani őt mint a Hachibi, mivel a Jinchuriki és a bijuu személyisége hasonló ezért jól kijönnek. A hachibi is csak pusztítani akar, de ezzel a niga barátunknak nincs gondja. Ám Kyuubival sose fog kijönni Naruto, majd lesz valami ami miat végre közösen fognak harcolni, de csak azért mert Naruto bajba van Kyuubi nem fogja a teljes irányítást átadni neki max az erejét. Amugy meg nem akarom hogy idáig fajuljon Naruto, nem monsta harcot akarok ::)
Sasuke meg ha most vissza kapja a CS-t enyhén sok lesz már a powerupból, de most legalább szüksége is lesz rá.

Itachi

Ezt a chapter t örömkönnyek közt olvastam szinte...fekete könnyek, de örömkönnyek..Remélem a köv részben Szászkéból valami kriplit csinál hachibi aztán a nagy harc az lesz Szászké meg Naruto közt,hogy Naruto lekapcsolja Szászké lélegeztetőjét, természetesen mikőzben nászéjjszakája van Sakurával és Hinataval egyszerre... :lol:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Bishop

Quote from: Itachi on 2008-08-22, 12:51:11
Ezt a chapter t örömkönnyek közt olvastam szinte...fekete könnyek, de örömkönnyek..Remélem a köv részben Szászkéból valami kriplit csinál hachibi aztán a nagy harc az lesz Szászké meg Naruto közt,hogy Naruto lekapcsolja Szászké lélegeztetőjét, természetesen mikőzben nászéjjszakája van Hinataval és Sakura halott... :lol:
Fixed :lazza:

Nihilus

Quote from: Bishop on 2008-08-22, 13:20:51
Quote from: Itachi on 2008-08-22, 12:51:11
Ezt a chapter t örömkönnyek közt olvastam szinte...fekete könnyek, de örömkönnyek..Remélem a köv részben Szászkéból valami kriplit csinál hachibi aztán a nagy harc az lesz Szászké meg Naruto közt,hogy Naruto lekapcsolja Szászké lélegeztetőjét, természetesen mikőzben nászéjjszakája van Hinataval és Sakura halott... :lol:
Fixed :lazza:
Tehát Naruto nekrofil...this explains a lot. :smile:

Dreamcleaver

Jó kis csapter volt. Azért remélem lesz annyi esze nyolcfaroknak, hogy Karin-t és Juugo-t rövid távon elintézi, de legalábbis Karin-t (mert idegesít). De lehet, hogy előadja a nagyarcot; úgy sincs semmi esélyetek ellenem, gyógyítsátok csak fel, és ezért fogja megszívni a végén.
Amúgy mikor előjőtt neki a nyolcfarkú köpeny, akkor hova tűntek a kardjai?

Bishop: You seem to fail a lot today. :rolleyes:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

Ohh shit jó ch volt :D Végre alázzák Sasuke-t. Amúgy sztem az lenne a legértelmesebb ha visszavonulnának, simán is elagyalta őket a Hachibi nemhogy most mikor átváltozott... Rem köv chban vége és nem lesznek már ilyen fordulatok h de Sasuke mégis tud vmit amivel legyőzi vagy mittudomén.

BTW Karin Hentai jöhet ugyanúgy mint eddig max a harapásokat nem rajzolják rá xD

Kraivan

Jópofa rész.

Hachibi aláz, és úgy tűnik türelmetlen h máris felvette a true formáját.

Az viszont fura h hirtelen mindenki Sóskahíler lett.  :confused:
Csathra-t adnak, vért adnak, húst adnak, szervátültetési techninák, köv cseptör már IQ transzplantáció lesz?!  :zomg:

Liquid Snake

Quote from: Kraivan on 2008-08-24, 14:51:39
Jópofa rész.

Hachibi aláz, és úgy tűnik türelmetlen h máris felvette a true formáját.

Az viszont fura h hirtelen mindenki Sóskahíler lett.  :confused:
Csathra-t adnak, vért adnak, húst adnak, szervátültetési techninák, köv cseptör már IQ transzplantáció lesz?!  :zomg:

Fogadok Suigetsu még Sasuke vízkészletét is tudja pótolni amit kiizzad egy csatánál  :lame:

chilip

ez jó volt, sasuke néz kétségbeesve balra, néz jobbra (mind3an már megmentették az életét team hawkból)... ránéz a bullra... [spoiler]amaterasu[/spoiler] végre volt egy kis naruto is, már tud sage chakrázni valamennyire :)

Dreamcleaver

Ja, legrosszabb esetben Naruto majd 20 tonás kőtömbökkel dobálja meg Sasuke-t.  :D

Amúgy remélem, hogy az Amaterasu csak arra lesz elég, hogy elmeneküljenek. Én egy Kyuubi vs Hachibi-t szeretnék látni.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

Nem volt rossz rész, Sasuke in despair, de most már valszeg győzni fog. Most jön a "meg kell mentenem őket" plot. De ennek még örülök is. Végre kezd az arcából visszavenni Sasuke és most már nem csak magára gondol. Bár tény hogy nem tom milyen esélye lehetnek az Amaterasuval ::) És ha még győznek is nagynehezen ott van Killerbee bátya. És közbe volt Naruto is, kicsit kezd Jiraiyasodni vagy csak a kamaszkor pattanásai :D Mindenesetre jól halad, de már jöhetne a tekercs béka ::)

Liquid Snake

Sztem is csak annyira lesz elég az Amaterasu, h elmeneküljenek, de azért Sasuke visszagondolt a régi csapatára szóval csak érez vmit irántuk. Majd látjuk mi lesz korrekt ch volt. Naruto is végre power up-olódik egy kicsit  :whoah:

smash++

Túl sok volt a Sasuke bírálás és ezért nyomtak egy kis "ő azért még jó legbelül" akciót. Egyébként ha jól emlékeztek anno a hídnál is visszaemlékezett amikor Suigetsuval elmentek a kardért vagy amikor "megölte" Itachit.
Azért ez az Amaretsu nem tűnik valami túl egészséges technek :) ,azért ez a fiatalodás  :confused: (az örök fiatalság titkát már valaki tudja)
Örülök, hogy azért Naruto-n is van valami változás és nem olyan ronda vele mint Jiraiya.

NLZ

Jah, csak ilyen drogos szemei vannak tőle, meg pattanások. Bár gondolom be is zöldül a feje kissé. Hachibi-t meg remélem nem ölik meg, mert akkor az azt jelenti, hogy még Narutónak se lesz esélye, mert akkor a Kyuubizást lekezeli Sóska, a sage techeket pedig Pein.
[reserved]

LuckyDingo

Spoilers...
[spoiler]Szászuke végülis legyőzte Hachibi-samát >> Kari-Suigetsu out, Juugo cipeli őket. Naruto értelmesebben néz ki, mint anno Jira és most kapott egy kis olvasgatnivalót is a sok békázás közben XD[/spoiler]