Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Oh the tension:

http://www.onemanga.com/Naruto/427/06/

http://www.onemanga.com/Naruto/427/10/

De hurrá! jönnek Shinoék és Kibáék. Remélem kapnak mindketten 1-2 fejezetet.
Még Ino-t lenne jó végre harcolni látni valami új tech-kel, de sztem az nem következik be.
Cserébe majd lesz megint Tenten...TENTEN! OMFG!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Tentent mikor láttuk utoljára? Még sippúden elején, nem?
[reserved]

Dreamcleaver

Quote from: NLZ on 2008-12-05, 12:03:24
Tentent mikor láttuk utoljára? Még sippúden elején, nem?

Nem tudom, de elég is volt annyi belőle.  :P

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

mangában ott se mutattak semmit, animében nyomták be a PS2-es támadásait... :D MINDEN MÁSODPERCCEL ERŐSEBBEK LESZÜNK!!!

Liquid Snake

Naruto olyan lesz mint a sámán a totemjeivel a wowból :D

LuckyDingo

Tudom, hogy korai még, de olvasgattam spoilereket, és olyan jót röhögtem, mikor azt látom, hogy [spoiler]Konohamaru nagy keményen lenyomta Paint Rasengannal XD[/spoiler]
Most már csak az lenne gáz, ha igaz lenne, mert akkor Naruto a szememben megint összébb ment kicsit :D

KeLa

LOL, confirmed...  :lul: :lul: :lul:

Bishop


KeLa

[spoiler]Az még nem biztos h le is győzte, csak adott neki egy rasengant :muhahah:
De ebbe még belegondolni is rossz :D[/spoiler]

Bishop

Rasengan már academyba is tanítani kéne, enynire azért nem kellett volna lebutítani :Eztneked:

Liquid Snake

Jah és ki tanította meg neki a Rasengant?

NLZ

Neem, fél év múlva már elemental rasengant fog mindenki dobálni az akadémián.
[reserved]

Liquid Snake

ÁÁÁ de ezt nem akarom elhinni, pont mikor ilyen dolgok történnek, jön Konohamaru a rasengannal, mikor mindenki valami nagy eseményre vár... F@szom az egészbe. Sztem Sasuke-t Konohamaru fogja pwnolni.

NLZ

[reserved]

Prof. William

Quote from: Liquid Snake on 2008-12-10, 19:25:10
Jah és ki tanította meg neki a Rasengant?

Valószínűleg vannak ilyen kis gyorstalpaló füzetecskék abban volt. A következő számhoz Magenkyo Sharigant is adnak + megtanítja a Sage Mode -ot. :)

Ez kb olyan mintha a Bleachban Hantarou hirtelen elnyomna egy Bankait. :)

chilip

Naruto elvileg a Rasengant csak a feléig tanulta meg kb (az a gyenge utánzat), utána talált egy módszert arra hogy lecsalja a tanulás többi részét egy shadow clone-al. Ezek után bárki aki tudja használni a KB-t és van egy minimális intelligenciája a jutsukhoz (meg chakrája 2 ilyen techhez) meg tudja tanulni simán. főleg ha valaki (pl.: naruto) elmagyaráz mindent ami a technika mögött van. Naruto megszenvedett a tech megtanulásával, de Jira direkt szinte semmit nem segített neki. más kérdés hogy HOGY AZ ISTENNYILÁBA KÉPES LESZEDNI 1 PEIN-BODY-T???????  :zomg: kakashi meg elite-jounin-ok gankelni próbáltak eggyet és mi lett a vége... erre jön konohamaru és leszed eggyet. Remélem a rész leguccsó kockája lesz a rasenganos találat és kövi chapiban felkel pein mintha mi sem történt volna...

KeLa

Quote from: chilip on 2008-12-11, 20:59:28
más kérdés hogy HOGY AZ ISTENNYILÁBA KÉPES LESZEDNI 1 PEIN-BODY-T???????  :zomg: kakashi meg elite-jounin-ok gankelni próbáltak eggyet és mi lett a vége... erre jön konohamaru és leszed eggyet. Remélem a rész leguccsó kockája lesz a rasenganos találat és kövi chapiban felkel pein mintha mi sem történt volna...
[spoiler]Úgy tűnik h az van amit írtál, valóban nem szedte le ;)  :ejnye:[/spoiler]

smash++

Ez beszarás... ettől rosszabbat nem lehetett volna kitalálni  :falba: :ejj:
Nem elég, hogy már anno elkezdődött vmi Naruto 2 figura készítése (bíztam benne, hogy nem lesz ilyen)... KB-t is tud,ami ugyebár junin szint és eddig macskákat kergetett, most még a rasengan is... végülis nem hasonlít senkire egy igazi vérbeli egyedi karakter... KONOHAMARU :whoah:
:zomg:
H a jó fenébe lehet ilyen kontár szar munkát végezni, beszívott vagy mi a fene?
El sem hiszem... bazzeg
Az elit ninjak szenvednek... Konohamaru ugrál, KB, Rsaengan és benyom egyet egy Pain karinak...
Én meg azt vártam, hogy megpusztul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Big news!!!
"Sorry guys Naruto won't be issued for the following weeks, because the fans are trying to kill the Author, but nobody can find him. The hunt for Masashi Kishimoto has begun..."

Zen

Naruto, the bestest manga evar! :jee: :__devil:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

#2179
Szétröhögöm magam a gagyi RAGE-n, amit produkálnak egyesek. ^^

Ha belegondoltok, azzal semmi gond, hogy Konohamaru tud egy kezdetleges, pici rasengant. A viszaemlékezésbe ott van, hogy a Time Jump előtti Naruto mutatta meg neki a technika alapjait, tehát annak már 3-4 éve. Ennyi idő alatt Konohamaru eljuthatott ilyen szintre.
A baj inkább azzal van, hogy honnan tudja a Kage Bushint, ami elvileg titkos junin szintű technika. Bár soha nem értettem miért tiltott technika, mert  elég hasznos cucc és semmi ördögi nincs a használatában, de mindegy. Ráadásul tudjuk, hogy Narutonak 2 dolog miatt használ Kage Bushinokat a Rasenganhoz:
1. Mert béna a chakra controlja.
2. Mert rohadt sok chakrája van.
Konohamaru-ről senki se mondta eddig, hogy egy chakara tank. Viszont azt se értem miért kel lehozni Naruto bénaság szintjére, csak mert gyerekkori haverok. Végtére is ő egy kib*szott Sarutobi! Felesleges volt neki a Kage, csinálhatta volna magától a Rasengant.
Nem az a baj, hogy Konohamaru tudja a Rasengan alapjait, hanem az, hogy Naruto eközben alig tanult valami többet.
Ami inkább RAGE-re add okot az, hogy Peint el tudta találni vele. Persze több mint valószínű, hogy Pein kivédte a támadás, de ez akkor is gagyi. Meg nehogy már egy Kage Bushinnal át tudja verni Pein-t Konohamaru...lol.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Igazán nem értem mi a problémátok. Ha random 16 éves tanonc főszereplő egymaga ledarál egy kis csoport tapasztalt jounint sérülés nélkül, az nem fura, mert "a fiatalabb generáció túlszárnyalja az előzőt", vagy mi. De ha Konohamaru, aki fiatalabb Narutonál, túlszárnyalja őt pikk-pakk, az már gond? Belegondolva h Pein mennyivel erősebb mindenkinél, tök logikus lenne ha Konohamaru fia már bolygókat robbantgatna izzadás nélkül. ^^
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Ebisu taníthatta meg konohamarunak a kage bunshint...

Dreamcleaver

#2182
Quote from: chilip on 2008-12-12, 13:04:56
Ebisu taníthatta meg konohamarunak a kage bunshint...

Mert ő tudja? Vagy ha tudja is van rá engedélye, hogy tanítványainak titkos kémtechnikákat tanítson? :rolleyes: KB-t eddig Naruto-n, Kakashi-n, meg gondolom pár jouninon és spec opson kívül senki se tudta. akinek meg jól jönne, annak meg nincs. Pl Shikamaru vagy Ino KB-nal mennyivel erősebb lenne.

Persze sztem is logikusabb lenne a KB-t tanítani az akadémián, de nem így volt felvezetve a technika. Naruto első részei; titkos tekercs ellopása stb stb.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

OFF: DC, min vigyorogsz ennyire?:D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

Quote from: Zen on 2008-12-12, 13:17:03
OFF: DC, min vigyorogsz ennyire?:D

Nem is, csak piszkálom a fogam a körmömmel.

(márha az avámra gondoltál, mert amúgy nem értem a kérdést :D)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-12, 13:21:12
Quote from: Zen on 2008-12-12, 13:17:03
OFF: DC, min vigyorogsz ennyire?:D

Nem is, csak piszkálom a fogam a körmömmel.

(márha az avámra gondoltál, mert amúgy nem értem a kérdést :D)
Igen, arra. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

smash++

Quote from: Zen on 2008-12-12, 12:48:59
Igazán nem értem mi a problémátok.
Én alapvetően nem egészen értek egyet, hogy a next gen mindig jobb lesz mint az előző. Ez azért nem minden esetben igaz, de jó párnál azt mondom, hogy ok.

Az én problémám egy kib@b@sz@tt második Naruto csak éppenséggel nem úgy hívják...
Tőlem csináljanak egy marha jó ninjat Konohamaruból (saját képességekkel) is, de nem kérek egy Naruto utánzatot, aki inkább Narutúró
Mondjuk már alapból nem tetszik Konohamaru karija... és az orszívós haverja és a hülye frizurájú barátnője sem...
Konohamaru felveszi a harcot egy Pain-el akivel se a geninek, se juninok nem tudnak sokat kezdeni...

Egyébként az b@szn@ be ha Naruto képes lenne elmagyarázni, hogy egy technika miként is működik  :muhahah:

A rasengan meg egy sz@ros labdajáték lesz már lassan, ez szerintem szánalmas. Mégis csak a 4. fejlesztette ki...

A KB-s dolgot én sem egészen értem. Titkos...de egyébként egy junin szintű tech :)

Akárki akármit mond Kakashi forever!!!!!!!!!!!!!!!!! Egy Ninja a ninja nevű egyének között  :lazza:

chilip

a 4. hokage féltechnikája, ami nem más csak forma manipuláció, mait tovább csaltak kage bunshinnal hogy még egyszerűbb legyen használni, csak így tovább tart létrehozni... képen látszott hogy konohamarué csak gyenge utánzat, közel sincs akkora ereje mint naruto "sima" rasenganja.

smash++

Quote from: chilip on 2008-12-12, 14:46:27
a 4. hokage féltechnikája, ami nem más csak forma manipuláció
Csak forma manipuláció? Akkor a 4. fejlesztette ki a forma manipulációt? Mert ha nem én nem nevezném egy "csak"  formamanipulációs technek.
Én egy nagyon jó technek tartom,sőt egy marha erősnek.
Csak amióta Naruto használja sokat veszített a fényéből...

Majd, hogy legyen már Narutonak is valami... elnevezték fél technek, mert háát az element affinitást is hozzá lehet adni... amit persze a 4. hokage nem tudott megtenni és csak Narutonak sikerülhet és sikerült is, így egy "teljes végleges" techet készített.

Nekem inkább az furcsa, hogy Sasuke még nem sütötte el és ez azért egy picit gáz...

chilip

sasuke rég elsütötte, chidori néven fut... meg van neki a kardos verzió is. csak a rasengan komplexebb forma manipuláció. amit lecsalt, hogy ne legyen olyan nehéz létrehozni.