Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

NLZ

Lol, mi miért piros a szeme körül? Mint valami elfuserált ribanc, vagy egy indián. :zomg:
[reserved]

Devian

Quote from: balu01 on 2008-12-25, 11:31:17
Quote from: LuckyDingo on 2008-12-24, 15:34:46
Quote from: balu01 on 2008-12-24, 15:15:07
[spoiler=új chapter?]
Naruto mi komoly már  :redface:[/spoiler]
Remélem nem fake.
Én csak a lefordított szövegen lepődtem meg... [spoiler]új ruhát kap Méghozzá hasonlót, mint Yondinak volt..[/spoiler] nah mi van Naruto apuka nyomába lép és megmenti Konohát akár az élete árán is? :D
[spoiler]
Mostmár biztos hogy nem fake  :D[/spoiler]


és véletlenül nem egy naagy békán áll ??

chilip

Quote from: NLZ on 2008-12-25, 13:49:22
Lol, mi miért piros a szeme körül? Mint valami elfuserált ribanc, vagy egy indián. :zomg:

bevérzett a szeme körül mintában xD

LuckyDingo

Jirának ilyen volt gondolom, bár nem láthattuk még színesben a hermit módját :D Egyébként a Vörös festék az arcon az a hősöket nagy harcosokat jelképezi in japan/ha jól vágom/, szóval lehet valami ilyen :)

Liquid Snake

Quote from: NLZ on 2008-12-25, 13:49:22
Lol, mi miért piros a szeme körül? Mint valami elfuserált ribanc, vagy egy indián. :zomg:

Typical form of EPIC FAIL.

Mellesleg Hermit módba megy át, azért vörös a szeme körül mert a békák is vörösek és ugye ilyenkor béka alakot venne fel de mivel jól irányítja ezért csak a szemén látszik. Mellesleg sztem IMBA-n néz ki :)

NLZ

Ennyi erővel lehetne zöld is a szeme körül.
[reserved]

Venom

Quote from: NLZ on 2008-12-25, 19:27:30
Ennyi erővel lehetne zöld is a szeme körül.

De ez a nagyon ritka Vörös Béka Klán. Még ezt se tudod?  :ejnye:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

NLZ

Ejj, de butuska vagyok. :(
[reserved]

Liquid Snake

Quote from: NLZ on 2008-12-25, 19:27:30
Ennyi erővel lehetne zöld is a szeme körül.

Fail Day van ma :D Hány zöld békát láttál a klánban? :D

NLZ

Most, hogy így mondod... ^^  De attól még lehetne Naruto zöld. :P  Akarj akármennyire is fölényeskedve beszólni, még mindig úgy néz ki ezzel a pirossal, mint egy utcalány. :)
[reserved]

chilip

egy IMBA utcalány  :lul:

Liquid Snake

#2291
Quote from: NLZ on 2008-12-25, 22:05:24
Most, hogy így mondod... ^^  De attól még lehetne Naruto zöld. :P  Akarj akármennyire is fölényeskedve beszólni, még mindig úgy néz ki ezzel a pirossal, mint egy utcalány. :)

Nemtom hány utcalánnyal találkoztál, de ha ez hasonlít rájuk akkor khmmm.... inkább nem mondok semmit.  :muhahah:

edit.: De hagyjuk itt abba vagy ezt még reagáld le és utánna. És máris békésebb lesz a karácsony xd

Chronus

Nem úgy volt, hogy az ünnepek miatt nincs Jump a héten?

Zen

Én is ezt kérdeztem.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Én is úgy tudtam de jobb ez így :P

NLZ

Quote from: Liquid Snake on 2008-12-25, 22:16:08
Nemtom hány utcalánnyal találkoztál, de ha ez hasonlít rájuk akkor khmmm.... inkább nem mondok semmit.  :muhahah:

edit.: De hagyjuk itt abba vagy ezt még reagáld le és utánna. És máris békésebb lesz a karácsony xd
Elnézést, nem tudtam, hogy te veterán kurvapecér vagy. :ejnye:
[reserved]

Bicskei

nah úgy tűnik mégsem lesz manga(bárcsak lenne és írásom csak pesszimista szösszenet lenne a fórumon...)
pedig ha valós spoilerek voltak akkor nagyot ütne ez a chapter...Kakashi-ról is került ki valami kép...
pedig naon kiváncsi vagyok rég vártam ennyire fejezetet..
Ultras liberi

NLZ

Én arra lennék már kiváncsi, hogy mi Itachi hagyatéka. :)
[reserved]

Bicskei

hát igen az iránt se lankadt a figyelmem h Naruto mit kapott Itachi-tól....
mag Kishi nyugodtan leírhatná mitörtén Naruto anyjával meg a faterjáról is szivesen olvasgatnék.....(nah meg megtudhatná Naruto h ki az apja végre...)
Ultras liberi

LuckyDingo

Quote from: Bicskei on 2008-12-26, 19:48:11
hát igen az iránt se lankadt a figyelmem h Naruto mit kapott Itachi-tól....
mag Kishi nyugodtan leírhatná mitörtén Naruto anyjával meg a faterjáról is szivesen olvasgatnék.....(nah meg megtudhatná Naruto h ki az apja végre...)

Itachi valami olyat adhatott Narutonak, amivel Sóskát tudja majd legyőzni, itt szerintem ez a tény irreleváns :D

NLZ

Jah, mindenki ezt hiszi, azt jön a hopp (vagy a kopp xD).
[reserved]

Bicskei

nah egyre több érdekes spoiler de manga még sehol...
http://mangahelpers.com/forums/showthread.php?s=62f98252cc1541d198fc9fb187dd76e3&t=44891

Narutot megideztek Konohaba par brekucival..
kapott új köpenyt meg minden vacakot,
Ultras liberi

Zen

Van Naruto. :O
Nem a legjobb minőség, de van.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackman

Naruto k*baszott jó!  :whoah: Azért arra kíváncsi lennék honnan került elő ez a chapter.  :D

NLZ

Na, meglóbálták a mézesmadzagot ezzel a fejezettel. :)
[reserved]

Liquid Snake

Quote from: NLZ on 2008-12-30, 04:20:25
Na, meglóbálták a mézesmadzagot ezzel a fejezettel. :)

El se hiszem. Nem negatív a hozzászólásod  :kocc: :D

Mellesleg überisten chap volt. Nem bírom ki még1 hétig. Ebből hibernálás lesz, pár év múlva felkeltenek és elolvasom egyben az egészet.

NLZ

Hol nem volt ez negatív? :D  Ezzel épp azt mondtam finoman, hogy nem történt semmi érdekes, csak Narutát próbálták garnak beállítani. :)
[reserved]

blackman

Quote from: NLZ on 2008-12-30, 12:21:55
Hol nem volt ez negatív? :D  Ezzel épp azt mondtam finoman, hogy nem történt semmi érdekes, csak Narutát próbálták garnak beállítani. :)
Nem csak próbálták, az is volt.  :D

NLZ

Majd akkor mondom, hogy megközelíti a garságot, ha mutatni is tud valamit.

:D
[reserved]

Alkyra

Hmm...csak én érzem úgy vagy tényleg nagyon gyorsan be akarják ezt a mangát fejezni? (Naruto a következő generáció bla bla bla bla továbbá a fél karaktergárda halott...)