Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Úgy érzem, hogy ezek a poénok a Mizukage-val nem jönnek át a fordításban. Én legalábbis nem találom őket viccesnek.

Viszont Vasfölde (lol) szamurájai tetszenek.  :jee:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

Hmm valami nagy dolog van kialakulóban, kíváncsi vagyok mi lesz a meetingen.

Titkos

Quote from: Zen on 2009-07-11, 19:20:54
Uchiha is dead. They're no longer here.
However, in my hair..and in my sharingan.
They continue to live on!
Twisting the plot to kill the brain!
Who the hell do you think I am?!

+111111111  :lol: :lul:
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


NLZ

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-17, 00:48:07
Hmm valami nagy dolog van kialakulóban, kíváncsi vagyok mi lesz a meetingen.
Sasuke vs Naruto! :D
[reserved]

LuckyDingo

Szaszukét feldarabolják majd a samuráják, akiknek antigan-juk van. Minden szemtech ellen védekeznek vele :O Mellesleg beépített villámhárító és tűzvédelmi felszerelés is egyben a ruhájuk, szal Sóskának annyi.

Liquid Snake

Na végre együtt az 5 Kage. Naruto próbálkozását nem igazán értettem, vagy legalább vártam, hogy mondd valami okosat, az viszont nagyon felidegesít ahogy lenézi a Raikage 3 csicska ninjája... Narutonak elsőnek őket kéne elvernie....  ::)

smash++

Végre sikerült Narutot egy nagyon jó szintre hozni. Még a Pain beszélgetős dolog is belefért.

De most már folyamatosan szánalom az egész... :zomg:

Bishop

Dont like it, dont read it  ;) Vannak akiknek nem csak a badass gyilkos kari jön be, hanem az új world peace Naruto is :hehe: Sasuke a barátja, más is megtenné szerintem a barátjáért, az meg nem megoldás hogy odamegy hogy Leave Sasuke alone mother fuckers, és mindenkit lecsap, mert 1: még nem olyan erős 2: abból csak háború lenne.

smash++

Reméljük sokra jut ezzel a üssél nem ütök vissza és letérdelek mindenki előtt startégiával.

Majd Tobi előtt is ott fog kuporogni a földön, hogy "már rég volt, ölj meg engem, csak konohat ne tedd a földel egyenlővé", légyszíííí".

Naruto mostmár midnen harc előtt: "nem akarok harcolni, mert ha visszatámadok lehet megöllek és akkor jönnek a barátaid, hogy bosszút álljanak. Ezt pedig nem akarom. De majd megpróbálok olyan sebzést okozni, amit túl élsz"

Vagy majd mostmár életlen fegyvereket fog használni és gumi vagy fa Kunait.

chilip

ááá dehogy, sírva fogja széttépni őket berzerk/sage módban :D közbe összes konohai mellette emo-zik hogy milyen szegény gyerek ez a naruto :D

Bishop

Danzou Madara meg ezek senkinek nem a barátai, szal revenge kizárva, ők a csúnya evil karakterek. Ám ahogy látni lehet egyik ország sem gonosz, még Mist is meg változott. Semmi értelme velük harcolni.
De csak hangsúlyozni tudom, dont like it dont watch it  ;) Trigunba ha Vasht elviseltétek akkor Narutot is el kell, attól hogy shounen nem a harc a lényeg csak hanem hogy üzenetet közvetítsen a célközönségnek (14-17) Az hogy 20on éves fejjel ti már nem értitek meg mert nagy gonosz csúnya világban élünk, az egy másik probléma. De erre ott a seinen, Narutot meg nézhetitek a harc miatt, a többit meg vagy ingoreáljátok vagy próbáljátok megérteni.
Francba nem vok Chronus nem tudok rendes érvelni  :P

NLZ

Nana, ne sértegesd Vash-t azzal, hogy Narutóhoz hasonlítagtod, mert jön a pofon. :D
Üzenetnek elég gyökér, nem kéne ez, így is elég sok hülye fiatal van.
[reserved]

Zen

Valaki elmondaná miért estek egymásnak a nin-ek Danzou pofázása közben? Azt ne mondjátok h besértődtek azon a hangyafütyi megjegyzésen. :D
[spoiler]Még egy tárgyalás-vezető hoz egy barom döntést, nagyon imádja a mangaka Danzikát.[/spoiler]
Also, Sai megint kva hasznos próbál lenni. :lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Nekem tetszett az amit Sai mondott, mert teljesen igaza van. Kicsit magába fordulhatna Sakura, igaz ha ő nem kéri meg Naruto-t, hogy hozza vissza Sasuke-t akkor magától jut eszébe de ez már megint más kérdés. Illetve érdekes, hogy régen mindig azt mondtuk, hogy ez egy shounen és nem kell senkit senkivel összehozni, de ahhoz képest nemrég kiderült, hogy Hinata szerelmes Naruto-ba, most Sai egyértelművé tette, hogy Naruto szereti Sakura-t mi lesz itt a végén még szappanopera lesz belőle xD

Bishop

Kaptunk egy rakat Sakura arcot, máris romlott nálam a színvonal ebben a chapterben. Sai se pofázzon bele Sakura jöjjön össze Sasukevel, Narutonak meg adjanak egy értelmes csajt ::) Na nem mint ha itt lesz bármi is, bár ki tudja.
Azért csaptak össze mert Raikage az asztalra csapott és ezt a Mizukagesek támadásnak vették amit a többiek is és így lett egy gubanc, a kép teljesen átláthatatlan számomra, berakhatnának egy hol van willy-t mert nem venném észre.
Érdekes még Spoilerbe úgy tünt a  4dik Mizukage Madara de ezek szerint nem, vagy csak hivatalosan nem ő volt.
Naruto akár még jól is kijöhet ezzel, mert Konoha miatt nem sokat kezdhet Danzou vele, és ha Naruto azt mondja, hogy ő nem segít ebben akkor a többi falu tuti Danzou ellen fordul.

szpeter

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-31, 11:07:42
Nekem tetszett az amit Sai mondott, mert teljesen igaza van. Kicsit magába fordulhatna Sakura, igaz ha ő nem kéri meg Naruto-t, hogy hozza vissza Sasuke-t akkor magától jut eszébe de ez már megint más kérdés. Illetve érdekes, hogy régen mindig azt mondtuk, hogy ez egy shounen és nem kell senkit senkivel összehozni, de ahhoz képest nemrég kiderült, hogy Hinata szerelmes Naruto-ba, most Sai egyértelművé tette, hogy Naruto szereti Sakura-t mi lesz itt a végén még szappanopera lesz belőle xD
Naruto  azután h Szászke szétrúgta a hátsóját már visszahozásán gondolkodott,mellékes h Sakura is megkérte rá.
De ezt régesrég tudtuk, a legelején (szinte) így állt:  Hinata<3  Naruto <3 Sakura <3 Sasuke <3 Sasuke
Ez a szerelmi négyszög( 2 Sasukeből lehet még 1 szög? XD) megvolt,de hanygolva lett,mégis shonen ez.. Rég szappanopera feeling XD 

Sai most mit is akar? "Szakúra, Nárútó szeret.Sok boldogságot"  És mi lesz?  Síróspityogós Naruto, a régi NAruto sztem nekiugrott volna a kagenak meg a biztonságaisoknak XDD Bár az még nagyobb baromság. Kiváncsi vagyok mi lesz a tanácskozás célja.

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2009-07-31, 11:29:19
Narutonak meg adjanak egy értelmes csajt ::)

Például? Egy olyat aki nem tud mást mondani, mint azt h Naruto-kun, és elájul mindig mikor meglátja, illetve még nem beszélt 2 összefüggő mondatot mióta létezik Naruto manga? xD Inkább Sakura. De jah teljesen mind1 végülis mert én sem hiszem h továbbviszik ezt a "szerelmi szálat".

Zen

Quote from: szpeter on 2009-07-31, 11:29:47
"Szakúra, Nárútó szeret. Ja és minden a te hibád. Sok boldogságot"
Fixed
Én már sajnálom szegény Sakurát, nem elég h mangaka szarik rá és szopatja, már Naruto bajaiért is őt teszi felelőssé. :lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-31, 11:35:53
Quote from: Bishop on 2009-07-31, 11:29:19
Narutonak meg adjanak egy értelmes csajt ::)

Például? Egy olyat aki nem tud mást mondani, mint azt h Naruto-kun, és elájul mindig mikor meglátja, illetve még nem beszélt 2 összefüggő mondatot mióta létezik Naruto manga? xD Inkább Sakura. De jah teljesen mind1 végülis mert én sem hiszem h továbbviszik ezt a "szerelmi szálat".

persze hogy nem, narutonak sasuke segglyuka kell :D

LuckyDingo

Hujj.. ez de szar chapter volt :D   Mindenesetre a döntés a végén logikusabb,, mint az, hogy Danzou legyen a hokage. Bááár ha Killerbeet megtalálnák, akkor ők is lehetnének a vezetők, hiszen sokkal jobban irányítja a dögét, mint Natúró :D

A Saios beszólás kifejezetten tetszett, bár nem értem, hogy miért pont ide került. Várhattak volna még vele.

Dreamcleaver

A Sai - Sakura beszélgetés miatt 10/10 ez a fejezet.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

[spoiler=weekly dose anon][/spoiler]

Liquid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2009-07-31, 16:08:00
A Sai - Sakura beszélgetés miatt 10/10 ez a fejezet.

Yaaay! Nem csak nekem tetszett :)

chilip

nekem is tetszett :)

szpeter

Quote from: Zen on 2009-07-31, 12:54:41
Quote from: szpeter on 2009-07-31, 11:29:47
"Szakúra, Nárútó szeret. Ja és minden a te hibád. Sok boldogságot"
Fixed
Én már sajnálom szegény Sakurát, nem elég h mangaka szarik rá és szopatja, már Naruto bajaiért is őt teszi felelőssé. :lul:


Basszuskulcs és tényleg. :eek:  Azért ez egy kicsit durva volt :D   Ütött ez a beszélgetés! :D

Dreamcleaver

Sztem egyértelmű, hogy már Sakura is Naruto-t szereti. Ha nem, akkor a szerzőnek ajánlom, hogy soha többet ne írjon romantikus szálat a mangáiba. Sakura tinilányos zavarában kedvelte meg Sasuke-t, mert zomg de coolos az az emo fiú. Nem is szerelem volt az, hanem "belezúgás". Ráadásul Sasuke nem viszonozta Sakura érzelemit. Ezzel szemben Naruto mindig ott volt Sakura mellett, és a "lassú víz partot most" titkos tech-ket alkalmazta ellene. Nem is csoda, hogy általában Sakura nem Sasuke-ra emlékszik vissza, hanem a hármójuk barátságára. És végezetül, a time jump után Naruto is "handzom boyu"-vé avanzsált, míg Sasuke-nek eközben sikerült egy kicsit magasabb emová válnia.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

#2876
Ja igen az eltelt évek alatt Naruto GAR-osodott amíg Sasuke igazi high class arrogáns emo-prince-vá nőtte ki magát.  :szemuveges:

NLZ

Azért, mert nem az a félnótás pöcs, mint régen, még nem kéne elájulni a garságától. Inkább csak az elvárható szinten van.
[reserved]

Zen

Új Naruto tiszta  :lol:
Egyik szemem sír, másik sharingan.
[spoiler]Kaptunk egy csodálatosan balf. magyarázatot miért megy minden Danzo kedve szerint: A csodás, tökéletes, utánozhatatlan all-in-one sharingan már hipnotikus mind controll-ra is képes. Zseniális!
Tech-copy my ass.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

smash++