Neon Genesis Evangelion 2003

Started by Chronos, 2003-07-11, 12:24:19

Previous topic - Next topic

emperor

Loyalty Never Dies


    Touji

    Melyik könyvtárba raktad õket Chronos?
    A USTeam átfutottam és nem láttam sehol a rawokat.
    Touji

    Chronos

    QuoteOriginally posted by Touji
    Melyik könyvtárba raktad õket Chronos?
    A USTeam átfutottam és nem láttam sehol a rawokat.
    Elfelejtetted, hogy ezeket a rawokat amiket feltöltünk, (én, Ekuseru és McDouglas) azokat először Black kapja meg, ő átkódolja, és az megy az FTP-re.;)
    Egyébként minden feltöltésem a saját könyvtáramba megy az Upload részlegen belül, és onnan rakja át Zsozso...

    CHRONOS

    Touji

    Értem.
    Mi majd a kész produktot kapjuk meg.
    Touji

    Ekuseru

    holnaptól kezdve hétfõig nem igazán leszek internet közelben, de mire visszajövök addigra biztosan lennt lesz pár Eva rész (a letöltés megy tovább :D ) és akkor majd folytatom a feltöltést a jövõhéten folyamán
    日本 - 中國 - 한국

    Chronos

    QuoteOriginally posted by Ekuseru
    holnaptól kezdve hétfõig nem igazán leszek internet közelben, de mire visszajövök addigra biztosan lennt lesz pár Eva rész (a letöltés megy tovább :D ) és akkor majd folytatom a feltöltést a jövõhéten folyamán

    OK;) :jee:
    Holnap úgy néz ki, hogy feltolom az 5. és 6. részt is, és ezzel fent lesz az én "részem" (1-6) :p

    CHRONOS

    Chronos

    Megy felfelé az 5. és 6. raw, az eredeti subok pedig majd holnap vagy holnapután jönnek...;) (1-12-ig)

    CHRONOS

    emperor

    QuoteOriginally posted by Chronos
    Megy felfelé az 5. és 6. raw, az eredeti subok pedig majd holnap vagy holnapután jönnek...;) (1-12-ig)

    CHRONOS

     :hopp: :cool: :merci: :hopp:
    Loyalty Never Dies


      McDouglas

      Nah, nekem meg leert a 7-8-9-10-11-12-13-14, 19-20-21 ... a rohadt 18-asbol 50 mega van vissza, es senkinel sincs meg.... na szep... akko elkezdem feltolni oket ;)
      Kukorica Rox ^^

      Chronos

      QuoteOriginally posted by McDouglas
      Nah, nekem meg leert a 7-8-9-10-11-12-13-14, 19-20-21 ... a rohadt 18-asbol 50 mega van vissza, es senkinel sincs meg.... na szep... akko elkezdem feltolni oket ;)
      Thx!;)

      CHRONOS

      Lac

      bocs, nem olvastam el minden hozzászólást, szóval lehet hogy már volt róla szó (meg lehet, hogy már mindegy), de nem akartok .ogm-et használni container formátumnak? Jó, mert az .avi-t simán bele lehet szuszakolni + mellé lehet csapni a .srt feliratfájlt is, csak a hangot kell átnyomni .ogg-ba (ami viszont jobb minõség/méret arányt produkál az .mp3-nál is, meg lehet vele ac3-mat is asszem)

      Végülis mindegy, mert ha nem lesz ráégetve a felirat, akkor már magamnak is meg tudom csinálni, csak gondoltam szólok...

      blash

      QuoteOriginally posted by Lac
      bocs, nem olvastam el minden hozzászólást, szóval lehet hogy már volt róla szó (meg lehet, hogy már mindegy), de nem akartok .ogm-et használni container formátumnak? Jó, mert az .avi-t simán bele lehet szuszakolni + mellé lehet csapni a .srt feliratfájlt is, csak a hangot kell átnyomni .ogg-ba (ami viszont jobb minõség/méret arányt produkál az .mp3-nál is, meg lehet vele ac3-mat is asszem)

      Végülis mindegy, mert ha nem lesz ráégetve a felirat, akkor már magamnak is meg tudom csinálni, csak gondoltam szólok...
      az .ogm nem jo! Mert nem lhet benne visszafele tekerni :eek:

      helyette az .mkv = matroska

      http://matroska.org

      de elorebb mar irtam ;)

      az ld-anime is ezt hasznalja mar.... nezd meg hogy is nez ki: http://matroska.tripod.co.jp/

      de errol `ohGr biztos tobbet tud mondani, mivel ott O a magyar fordito....

      Mi az a Matroska?

      zsozso

      QuoteOriginally posted by blash
      az .ogm nem jo! Mert nem lhet benne visszafele tekerni :eek:

      helyette az .mkv = matroska

      http://matroska.org

      de elorebb mar irtam ;)

      az ld-anime is ezt hasznalja mar.... nezd meg hogy is nez ki: http://matroska.tripod.co.jp/

      de errol `ohGr biztos tobbet tud mondani, mivel ott O a magyar fordito....

      Mi az a Matroska?

      Már miért ne lehetne az ogm ben visszafele tekerni??? :D:D:D
      Neharagudj de ezen most nagyon nagyot röhögtem :)
      Death is the only redemption

      Chronos

      QuoteOriginally posted by blash
      az .ogm nem jo! Mert nem lhet benne visszafele tekerni :eek:
      Mit értesz ez alatt?

      CHRONOS

      Chronos

      QuoteOriginally posted by zsozso
      Neharagudj de ezen most nagyon nagyot röhögtem :)
      Egyébként én is...:p

      CHRONOS

      blash

      QuoteOriginally posted by zsozso
      Már miért ne lehetne az ogm ben visszafele tekerni??? :D:D:D
      en nem tudom, hogy miert nem.... Tudom bsd-t es mplayer-t hasznalsz, s ott fogalmam
      sincs, hogy mivan....

      de vindoz alatt nem lehet visszafele tekerni, mert egy bizonyos resznel [par masodperc] nem ugrik visszabb. Probaltam Zoomplayer-rel, Media Player Classic-kal es Viplay-jel is....

      persze a Seekbar-on lehet visszaugralni, ha vhova kattintasz rajta a folyamatjelzon , de a seek-elni/tekergetni nem lehet visszafele.... Egy hosszabb filmnel, mar nehez csak par masodpercet visszaugrani a Seekbar-on... :teccik:


      QuoteOriginally posted by zsozso
      Neharagudj de ezen most nagyon nagyot röhögtem :)
      probald/probaljatok ki....  kivancsi vagyok, hogy masnal mukodik-e...

      zsozso

      QuoteOriginally posted by blash
      en nem tudom, hogy miert nem.... Tudom bsd-t es mplayer-t hasznalsz, s ott fogalmam
      sincs, hogy mivan....

      de vindoz alatt nem lehet visszafele tekerni, mert egy bizonyos resznel [par masodperc] nem ugrik visszabb. Probaltam Zoomplayer-rel, Media Player Classic-kal es Viplay-jel is....

      persze a Seekbar-on lehet visszaugralni, ha vhova kattintasz rajta a folyamatjelzon , de a seek-elni/tekergetni nem lehet visszafele.... Egy hosszabb filmnel, mar nehez csak par masodpercet visszaugrani a Seekbar-on... :teccik:


       
        probald/probaljatok ki....  kivancsi vagyok, hogy masnal mukodik-e...

      Tegyél fel 1 másik xvid codecet :)
      Death is the only redemption

      blash

      QuoteOriginally posted by zsozso
      Tegyél fel 1 másik xvid codecet :)
      20030523-as ffdshow-t hasznalok....

      zsozso

      QuoteOriginally posted by blash
      20030523-as ffdshow-t hasznalok....

      Akkor talán próbáld meg ffdshow nélkül ...
      Mondjuk szedd le 1 teszt kedvéért és tegyél fel xvidet + 1ebeket.
      Vagy használj mplayert :)
      Death is the only redemption

      tblack

      Hol vannak a feliratok????

      Megelõznek minket valami Anime-Dome -s csávók!


      Basszus

      Chronos

      QuoteOriginally posted by tblack
      Hol vannak a feliratok????

      Megelõznek minket valami Anime-Dome -s csávók!


      Basszus
      Megvannak, csak a 3.résznek hiányzik...:rolleyes:
      Ha akarod, ma feltöltöm őket 1-12-ig (Ennyit találtam eddig)

      CHRONOS

      tblack

      De ugye már a javított feliratot is felteszed legalább 1-2...

      Chronos

      QuoteOriginally posted by tblack
      De ugye már a javított feliratot is felteszed legalább 1-2...
      Black légyszíves legközelebb idõben szóljál, hogy mikorra kellenek a subok...;)
      A 3. és 4. rész subjait most javította ki tesóm, ezeket most feltöltöm...

      CHRONOS

      Chronos

      Na, kész van a maradék suboknak a javítása, úgyhogy holnap reggel feltöltöm 5-12-ig...;)
      Amint találok új subokat, azok is ki lesznek javítva, és fel lesznek töltve...:p

      CHRONOS

      faxmactor

      #234
      QuoteOriginally posted by zsozso
      Akkor talán próbáld meg ffdshow nélkül ...
      Mondjuk szedd le 1 teszt kedvéért és tegyél fel xvidet + 1ebeket.
      Vagy használj mplayert :)

      Márpedig az OGM-ben én sem tudok seekelni (@Win98SE Hun). Ennek nem sok köze van a dekóder kodeknek (de azért üsse kavics, megpróbáltam), hanem a splitter lehet a ludas. Alternatív splitter pedig nem áll redelkezésre.

      Egyébként mg senkinek sem ajánlott, hogy mindig felpakolgassa a legújabb XviD dev-verziót, mert még meglepetés érheti (leginkább akkor, ha tömörít vele).
      Err... és mit értesz egyebek alatt? ;)

      A Matroska már a chapter (fejezet) támogatáson túl már mindenben meghaladta az OGM-et. Nem mellékes, hogy az OGM-et fejlesztõje (Tobias) nem fejezte be (v0.995), bár nemrég közreadta aforráskódját (egy korábbi verziónak, mert a 0.995 forrását elkavarta valahol), azon (jelenleg) senki sem dolgozik.
      Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

      zsozso

      QuoteOriginally posted by faxmactor
      Márpedig az OGM-ben én sem tudok seekelni (@Win98SE Hun). Ennek nem sok köze van a dekóder kodeknek (de azért üsse kavics, megpróbáltam), hanem a splitter lehet a ludas. Alternatív splitter pedig nem áll redelkezésre.

      Egyébként mg senkinek sem ajánlott, hogy mindig felpakolgassa a legújabb XviD dev-verziót, mert még meglepetés érheti (leginkább akkor, ha tömörít vele).
      Err... és mit értesz egyebek alatt? ;)

      A Matroska már a chapter (fejezet) támogatáson túl már mindenben meghaladta az OGM-et. Nem mellékes, hogy az OGM-et fejleszt?je (Toff) nem fejezte be (v0.995), bár nemrég közreadta aforráskódját (egy korábbi verziónak, mert a 0.995 forrását elkavarta valahol), azon (jelenleg) senki sem dolgozik.

      http://www.mplayerhq.hu/MPlayer/releases/win32-beta/mingw32-dev-CVS-030630.zip

      Próbáld ezzel tuti fog menni :)
      Death is the only redemption

      blash

      #236
      QuoteOriginally posted by zsozso
      http://www.mplayerhq.hu/MPlayer/releases/win32-beta/mingw32-dev-CVS-030630.zip

      Próbáld ezzel tuti fog menni :)
      oke, hogy van vindozra is.... csak hogy a francba kell mukodesre birni?? Probaltam parszor.... hm, linkelj mar lecci egy vindozos helpet is hozza.... ;) ;)

      majd olvasgatom.... ezt

      Chronos

      Felkerült a 6. raw + a subok javítva 5-12-ig...:p

      CHRONOS

      zsozso

      QuoteOriginally posted by blash
      oke, hogy van vindozra is.... csak hogy a francba kell mukodesre birni?? Probaltam parszor.... hm, linkelj mar lecci egy vindozos helpet is hozza.... ;) ;)

      majd olvasgatom.... ezt

      bemész a könyvtárába ahova kicsomagoltad.
      beirod hogy mplayer.exe "c:\itt\a\film.ogm"
      a "" akkor kellenek ha a file nevében van szünet.
      Ennél van 1 sokkal 1xûbb módszer is.
      Fogod és hozzátársítod az mplayert ahhoz amihez nézni szeretnél.
      Death is the only redemption

      emperor

      QuoteOriginally posted by Chronos
      Felkerült a 6. raw + a subok javítva 5-12-ig...:p

      CHRONOS

      :merci: :cool: :hail:

      Mi lenne velünk nélküled....:D
      Loyalty Never Dies