Neon Genesis Evangelion 2003

Started by Chronos, 2003-07-11, 12:24:19

Previous topic - Next topic

Itachi

Én ugyan anime rajongónak vallom magam ,de még mindig nemtudtam az összes NGE részt végignézni...Nme baj majd most hétvégén....:)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Scythe

Hali, plz valaki segítsen! Milyen audio codec kell ezekhez a felújított NGE részekhez, ami fent vannak a serveren? Mert hang az nem akar jönni sehogyse ezekb?l az .avi-kból, a képpel semmi gond nincs. Tudtommal felraktam minden fontos codecet, de úgy látom valamit kihagytam vagy összeakad valami vagy nemtom... Help!

Chronos

QuoteOriginally posted by Scythe
Hali, plz valaki segítsen! Milyen audio codec kell ezekhez a felújított NGE részekhez, ami fent vannak a serveren? Mert hang az nem akar jönni sehogyse ezekb?l az .avi-kból, a képpel semmi gond nincs. Tudtommal felraktam minden fontos codecet, de úgy látom valamit kihagytam vagy összeakad valami vagy nemtom... Help!
AC3 :)

CHRONOS

SoDI

Engem nagyon érdekelne, de sajnos pont most tűnt el a szerverről, hogy elkezdtem tölteni :confused:

Shadowolf

QuoteOriginally posted by SoDI
Engem nagyon érdekelne, de sajnos pont most tűnt el a szerverről, hogy elkezdtem tölteni :confused:

Sztem ez annak tudható be, hogy megváltozott a könyvtárszerkezet. Nézd meg szerintem mégegyszer. ;)

Ramiz

Engem a rendezői változatú részek érdekelnének (22-től azt hiszem), de úgysem tudnám sehol letölteni, hacsak valaki ki nem írná, amikor fent lesz.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ekuseru

már a rendezői részek is fenn vannak egy ideje :D
日本 - 中國 - 한국

Ekuseru

no mostanában nem vagyok valami aktiv tagja a "fórum-csapatnak" de találtam egy elég érdekes dolgot és szivesen megosztanám a többiekkel is

Konkrétan:
Már majdnem leszedtem az NGE EXTRA DISC-jét (csak órák/napok kérdése) és már jön lefele a másik disc is
egy hátránya van a dolognak hogy felirat a nincsen hozzá :(

Kicsit bővebben az Extra-ról:
Összesen 75-perc
Sok-sok beszéd (amiből én sem értek sokat, hát aki meg egy kukkot sem tud japánul! :mad: )
Eredeti reklámok, promo-k, interjúk a készitőkkel és szereplőkkel
Tamashii no refuran (video klip)
Valamint az End of Eva-nak a végén látható élőszereplős film teljes vágatlan változata (van vagy 15 perc)


Szóval kérdésem hogy van-e rá igény vagy sem?
("szerver-gazdáktól" kapott engedéllyel illetve kellő számú érdeklődővel esetleg feltölteném)
日本 - 中國 - 한국

Ramiz

QuoteOriginally posted by Ekuseru
már a rendezői részek is fenn vannak egy ideje :D
És valakinek meg is van?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Chronos

QuoteOriginally posted by Ekuseru
no mostanában nem vagyok valami aktiv tagja a "fórum-csapatnak" de találtam egy elég érdekes dolgot és szivesen megosztanám a többiekkel is

Konkrétan:
Már majdnem leszedtem az NGE EXTRA DISC-jét (csak órák/napok kérdése) és már jön lefele a másik disc is
egy hátránya van a dolognak hogy felirat a nincsen hozzá :(

Kicsit bővebben az Extra-ról:
Összesen 75-perc
Sok-sok beszéd (amiből én sem értek sokat, hát aki meg egy kukkot sem tud japánul! :mad: )
Eredeti reklámok, promo-k, interjúk a készitőkkel és szereplőkkel
Tamashii no refuran (video klip)
Valamint az End of Eva-nak a végén látható élőszereplős film teljes vágatlan változata (van vagy 15 perc)


Szóval kérdésem hogy van-e rá igény vagy sem?
("szerver-gazdáktól" kapott engedéllyel illetve kellő számú érdeklődővel esetleg feltölteném)
Hát...ja.:D :D :D (idézet a "Narancs, Tetves & Dugó" című alkotásból)

CHRONOS

Ekuseru

hát akkor holnap reggel elinditom és egy 18-20 órán belül csak felmászik ;)
日本 - 中國 - 한국

McDouglas

QuoteOriginally posted by Ramiz
És valakinek meg is van?

Mond csak, megnezted te egyaltalan, hogy fennt van-e a SERVEREN?!

Ajanlom, hogy kukkants be a Neon Geneis Evangelion konyvtarba (mij meglepo!)...
Kukorica Rox ^^

.Attila

QuoteOriginally posted by McDouglas
Mond csak, megnezted te egyaltalan, hogy fennt van-e a SERVEREN?!

Ajanlom, hogy kukkants be a Neon Geneis Evangelion konyvtarba (mij meglepo!)...

Nagyon aktív lettél :) Hogy-hogy egy ideig nem voltál?

(na már csak VASH-t kéne előkeríteni)

McDouglas

QuoteOriginally posted by Trivi
Nagyon aktív lettél :) Hogy-hogy egy ideig nem voltál?

(na már csak VASH-t kéne előkeríteni)

Mas dolgom akadt.
Kukorica Rox ^^

emperor

QuoteOriginally posted by Ekuseru
hát akkor holnap reggel elinditom és egy 18-20 órán belül csak felmászik ;)

Csóközön, glória a fejedre:hail: :merci: :hopp:
Loyalty Never Dies


    Ekuseru

    végre volt egy kis időm hogy belenézzek az NGE extra-ba és van benne Anno Hideaki-val is riport :D Valamint az seiyuu-kkal is akik viccesen mesélik, hogy fogalmuk sincs hogy miről is szól a sorozat igazán (nem csodálom) :rolleyes:

    ha végre felér majd az egész akkor remélhetőleg egy hét múlva lejön a második Extra cd is amin (amennyire láttam) pl. vannak jelenetek a sorozatból amikor még csak félkész állapotban volt

    addig is matte kudasai...
    日本 - 中國 - 한국

    zsozso

    QuoteOriginally posted by Ekuseru
    végre volt egy kis időm hogy belenézzek az NGE extra-ba és van benne Anno Hideaki-val is riport :D Valamint az seiyuu-kkal is akik viccesen mesélik, hogy fogalmuk sincs hogy miről is szól a sorozat igazán (nem csodálom) :rolleyes:

    ha végre felér majd az egész akkor remélhetőleg egy hét múlva lejön a második Extra cd is amin (amennyire láttam) pl. vannak jelenetek a sorozatból amikor még csak félkész állapotban volt

    addig is matte kudasai...

    Ja ugye nembaj hogy mar par napja felraktam? :P
    Death is the only redemption

    Ekuseru

    óóóó dehogy baj ! :D
    most hogy már feltöltöttem :rolleyes:

    de nem hagragszom, mert mind a kettő fennt van igy legalább nem kell a másikkal szenvednem
    :zen:
    日本 - 中國 - 한국

    emperor

    Loyalty Never Dies


      Pharaoh

      #619
      A zx.eva.renewal féle EVA mikor lesz fent végig?

      Pharaoh

      Semmi?
      Mindenki nyaral?

      Chronos

      Quote from: PharaohSemmi?
      Mindenki nyaral?
      Hát még ha tudnék nyaralni...:(

      CHRONOS

      Namega

      Hmm... Töltögetem az NGE részeit az FTP serverrõl, ma felm1ek, és látom, hogy a mappában nincs SEMMI!!! Hova tünt? remélem ilyen alap animet nem töröltetek csak úgy le. Pont ideális méretû volt, és most nem tudok ltölteni, mert az animehq-n 350 MB, és az nem jön le 1 este alatt:(( :bruhuhu:  :bruhuhu:

      Namega

      Komplikato

      Az elmúlt 3 hónapban gyengélkedett a szerver, utolsó leállás után cserélve lett pár dolog, és ha jól értettem 2 vinyót nem akart befogadni a jelenlegi rendszer ... ezért pár dolog jelenleg nincs fent.
      "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

      Komplikato

      Quote from: PharaohA zx.eva.renewal féle EVA mikor lesz fent végig?
      Ha már kérdezted, ez engem is érdekel. Az FTP-n ha jól láttam akkor 8-ik részig van fent, én most torrent-en a 16-ik részig találtam. Ezek szerint több még nincs készen?
      Láttam viszont fent AVI-ban a többit. Azok miért jók?
      Most folytassam azok leszedését?
      Más. Ha csak a felújított sorozatot és OVA-kat nézem meg, akkor nem maradok le semmirõl, ugye?
      Kezdõ vagyok NGE ügyben, de még mielött elkezdtem volna leszedni utánanéztem, és nagyon megfogott a téma!
      A boltban azt mondta a srác, hogy 52e a gyûjtõi doboz, de nem kérdeztem meg, hogy abban az OVA-k is benne vannak e, sem az, hogy az már az új változat ... :(
      Majd legközelebb.
      Ja igen. Felirat csak a "régi" változathoz van?
      "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

      Komplikato

      Érdekes, most megnéztem újra, és 23 rész van fent.  :wtf:
      Na mindegy. Leszedem mindet ... csak lenne elég helyem!
      "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

      Damnatus

      Hali!

      Quote from: KomplikatoHa csak a felújított sorozatot és OVA-kat nézem meg, akkor nem maradok le semmirõl, ugye?

      Nekem is ez lenne a kérdésem. Ugye hozzáraktak, nem elvettek a régibõl?

      Gábor83

      Quote from: KomplikatoHa már kérdezted, ez engem is érdekel. Az FTP-n ha jól láttam akkor 8-ik részig van fent, én most torrent-en a 16-ik részig találtam. Ezek szerint több még nincs készen?
      Láttam viszont fent AVI-ban a többit. Azok miért jók?
      Most folytassam azok leszedését?
      Más. Ha csak a felújított sorozatot és OVA-kat nézem meg, akkor nem maradok le semmirõl, ugye?
      Kezdõ vagyok NGE ügyben, de még mielött elkezdtem volna leszedni utánanéztem, és nagyon megfogott a téma!
      A boltban azt mondta a srác, hogy 52e a gyûjtõi doboz, de nem kérdeztem meg, hogy abban az OVA-k is benne vannak e, sem az, hogy az már az új változat ... :(
      Majd legközelebb.
      Ja igen. Felirat csak a "régi" változathoz van?


      52e??? Rablás!! Ebayen huszonpár euroért lehet kapni a gyûjtõi dobozokat! Pl RahXephon 23 eur, és a díszkiadásról beszélünk!! Ha van no-i ismerettséged, aktivizáld õket, ahogy én is tettem! :)

      .Attila

      Quote from: Gábor8352e??? Rablás!! Ebayen huszonpár euroért lehet kapni a gyûjtõi dobozokat! Pl RahXephon 23 eur, és a díszkiadásról beszélünk!! Ha van no-i ismerettséged, aktivizáld õket, ahogy én is tettem! :)
      Csak megerõsíteni tudom, nekem itt díszeleg a polcon :) 30ezerbe jött ki (mindenestül). És hozzá tartozik, hogy ez nem a felújított, hanem a régi eredeti. Szerintem díszdobozos felújított EVA nem nagyon van még, legfeljebbn Japánban, amerikaiaknál még nem láttam.

      Gábor83

      Quote from: TriviCsak megerõsíteni tudom, nekem itt díszeleg a polcon :) 30ezerbe jött ki (mindenestül). És hozzá tartozik, hogy ez nem a felújított, hanem a régi eredeti. Szerintem díszdobozos felújított EVA nem nagyon van még, legfeljebbn Japánban, amerikaiaknál még nem láttam.

      30e még mindig rablás szvsz. Habár, még mindig jobb, mint a Fotexnetnél, ahol 10e!! a dvdk darabja,sum 80e!!!! Itthon szerezted be?