Main Menu

Koncertajánló

Started by Zsiga, 2006-11-14, 15:35:00

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Zomg zomg nem akartam elhinni, amikor láttam, de
most megnéztem, és mégis jól láttam:
LESZ TOOL A SZIGETEN!!!!1!11!
:hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:
:whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:

Raggie

Meg jönnek Ray Manzarek-ék(a DOORS billentyűse) is zenélni Magyarországra a nyáron... de én nem leszek itthon... :( :( :( :(
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

OKTÓBER 17. szerda 19.00

Dimmu Borgir
Amon Amarth


Petőfi Csarnok

elővétel: 5500Ft, IX. 3-tól: 6500 Ft

Végre vki Magyarországon, akire érdemes lesz elmennem! :whoah:
Addigis gyúrok rá. :hopp: :rotfl:

Draconire

Miskolci Nemzetközi Operafesztivál

Június 16. - 20:00 - Miskolci Jégcsarnok

A Therion együttes koncertje szimfonikus zenekarral és kórussal

"A koncert különlegessége, hogy a fesztivál biztosít szimfonikus zenekart és kórust a rockbandának, így élőben korábban soha nem hallott módon adhatják elő az albumokról már jól ismert dalokat. A programban szerepelnek majd klasszikus darabok (Wagner, Verdi, Mozart, Dvorak, Saint-Saëns), illetve a Therion szimfonikus-operás rockdalai."

Jegyek: 5500 Ft

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-23, 23:05:12
Zomg zomg nem akartam elhinni, amikor láttam, de
most megnéztem, és mégis jól láttam:
LESZ TOOL A SZIGETEN!!!!1!11!
:hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:
:whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:
Túl a szigeten? Jó, de pontosan hol? És mi???
Egyébként Roots is lesz... együtt ez a három már magában durva jó (Roots, Riders On The Storm (asszem ezen a néven nyomulnak most Manzarekék), Tool). Rohadjanak meg, végre amikor érdemes lenne kimenni, nem leszek itthon... :Eztneked:

Viszont a ZP-ben (ami alapvetően egy vacak hely szerintem) elég jó koncertek vannak/voltak. Sajnos jópár érdemesről lecsúsztam :( .
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Miskolci Nki Operafesztivál Therionnal kissé viccesen hangzik :D
Bár az ő zenéjükbe belefér, csak nem tudom, hogy a többi résztvevő mit szól
ehhez :D

Quote from: Ramiz on 2007-05-08, 11:17:25
Túl a szigeten? Jó, de pontosan hol? És mi???
- Hol? A Túlontúl?
- Nem, a Tool az ::)
Kedves olvasóink, kérjük vigyázzanak, alacsonyan repkednek a poénok, és bár
nem erősek, de velük a színvonal is süllyedni kezdett, ezért készítsék elő
mentőmellényeiket.

Még nem tudni semmiről sem (kivéve a LGT-t, de az meg kit érdekel ::) ), hogy
mikor lesz. Még 10.-éig kedvezményes a hetijegy (hazamenős= 25k, kempinges=
30), napijegyre pedig előre váltva/foglalva (nem mondanak sokat róla) van
engedmény, 7k a 8k (helyszíni) helyett.

Eberinu

FIGYELEM!Szerdán este Ladánybene a ZP-ben!

csacsa

Quote from: Eberinu on 2007-05-08, 18:44:48
FIGYELEM!Szerdán este Ladánybene a ZP-ben!
Nálunk ma este lesz Ladánybene  :hehe:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Eberinu

Nálunk meg ma XDD

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-08, 12:58:37
(kivéve a LGT-t, de az meg kit érdekel ::) )
Az LGT az egyetlen amire talán kimegyek. ::)

Dreamcleaver

Quote from: Zsiga on 2007-05-09, 13:19:33
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-08, 12:58:37
(kivéve a LGT-t, de az meg kit érdekel ::) )
Az LGT az egyetlen amire talán kimegyek. ::)
^
Seconded. Cuz we r not TOOLS:rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-09, 14:24:10
Cuz we r not TOOLS:rotfl:
Then r u FOOLS?

Closed r teh POOLS,
I did it for LULS,
j/k :D

Zsiga

Al Di Meola & Midsummer Night Quartet a Margitszigeti Szabadtéri Színpadon június 23-án: http://www.kulturinfo.hu/moreinfo.gcw?prgid=57755
Gondolom nem kell bemutatni. :) Jegyek: 6-10k, de szabadtéri a koncert, így a jegyvásárlás akár ki is hagyható.

Fazék

#43
Quote from: .Attila on 2007-10-04, 22:12:22
Quote from: Eberinu on 2007-10-04, 21:00:29
Ez csak egy szám a bandától, de nekem nagyon megtetszett,tehát úgy meghallgatásra ajánlom :)
http://youtube.com/watch?v=qIYhbRiuVK0

Pár nappal ezelőtt volt egy koncertjük az A38-on...
MI VAN?!?! itt voltak?? ki volt egyáltalán plakátozva, hogy jönnek, vagy ennyire senki ismeri itt őket, hogy nem plakátoltak, vagy csak én siklottam el az összes mellett vakon? a rohadt életbe...

klipp: hmm... borzalmasan néznek ki. de a zenéjüket szeretem :D

na ezután már tényleg ki kéne mennem Muse-ra, hogy legalább őket ne hagyjam ki... de az a 9900-as jegyár elég necces :(

amúgy innen ismertem meg az együttest anno pár éve :D

.Attila

#44
Quote from: Fazék on 2007-10-04, 22:16:40
Quote from: .Attila on 2007-10-04, 22:12:22
Quote from: Eberinu on 2007-10-04, 21:00:29
Ez csak egy szám a bandától, de nekem nagyon megtetszett,tehát úgy meghallgatásra ajánlom :)
http://youtube.com/watch?v=qIYhbRiuVK0

Pár nappal ezelőtt volt egy koncertjük az A38-on...
MI VAN?!?! itt voltak?? ki volt egyáltalán plakátozva, hogy jönnek, vagy ennyire senki ismeri itt őket, hogy nem plakátoltak, vagy csak én siklottam el az összes mellett vakon? a rohadt életbe...

Elnézést, vmit elnézhettem, ugyanis még nem voltak itt, október 29-én viszont itt lesznek.
http://a38.hu/?p=programok&id=1111
Egyébként az előző postot már szerkesztettem.
http://youtube.com/watch?v=YOyb-fqnN28&mode=related&search=

Fazék

Quote from: .Attila on 2007-10-04, 22:18:41Elnézést, vmit elnézhettem, ugyanis még nem voltak itt, október 29-én viszont itt lesznek.
http://a38.hu/?p=programok&id=1111
köszi! 1800? az nem is vészes. ha találok rá embert, vszleg kimegyek :)

látom kb egyszerre szerkesztettük hozzá a hozzászólásunkhoz a pokémon-os klippet :D

.Attila

:)
Meghallgatom pár zenéjüket, aztán meglátom, hogy kimegyek-e. Még nem ismerek őket, az 1800 viszont nem sok, ám 31-én zh van...
16-án Victor Wooten koncert, arra már van jegyem :jee:

Fazék

gyanítom át leszünk helyezve a koncert topic-ba (azt hiszem van ilyen vhol nem messze :))

Victor Wooten-ről nem hallottam, de most belehallgattam pár videóba róla és nagyon korrektnek tűnik, de valahogy én leszoktam az ilyen koncertekre járásról sajnos, pedig régen legalább havi szinten kijártam ilyen nyugisabb zenei koncertekre :(
tény hogy egy album nem tudja visszaadni az ilyen koncertek egyedi hangulatát, a szólókat, de mégis jobb szeretem az ilyen zenét otthon kényelemben, fotelben ülve hallgatni :)

.Attila

Én még normális koncerten nem voltam (kivéve a Dobban a szív fesztivált), úgyhogy nincs miről leszoknom, sőt :)
Victor Wooten az egyik legjobb basszusgitáros, szeret szólózni rajta, ami nem túl gyakori basszuson.

Kuroi Tenshi

Jók voltak Wootenék  :lazza:

Lehetett a 3/4 Mike Stern Band-et is látni, épp csak Anthony Jacksont
nem láttam - ők holnap, pardon, ma lesznek.
Holnap pedig Richard Bona.
Világsztárokban nagyon sűrű lett ez a program az A38-on.

.Attila

Nekem is tetszett alapvetően, de úgy érzem, egy zúzósabb koncert jobban esne. Ez legyen az én gondom, mindenesetre jó volt.
Most már tudom viszont, hogy James Brown Sex Machine-je miért is híres szám: élőben tényleg nagyon jó :)

Member

http://www.pecsa.hu/koncertek.htm
Power-esek, áprilisban jöttök? Engem csak a Korpiklaani érdekel, a többit nem szeretem. :)

Baldy

Január 18.: Within Temptation

Március 5.: Nightwish


Mindkettő a Petőfi csarnokban
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Dub-zero

"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

minuszmiki

Hohó! Holnap megrendelem a jegyet. Köszi. :)

Angellore


Üdv Mindenkinek!

02.01.P.19H A38 hajó
Stagediving Fesztivál  :__devil:: Watch My Dying, Cadaveres, Insane, Silent Decay (D), Nervekiller, Chaos of Disorder

Jegyek: Elővétel:              1500 Ft
            A fellépés napján:  1900 Ft
            Helyszínen: A pénztár hétfőtől szombatig 11-24-ig, koncertnapokon a program végéig van nyitva a hajó
                            fedélzetén az előtérben.
            Egyéb helyeken: Jegyek általában kaphatók a Ticket Express, az Interticket, a Concert & Media hálózatában,
                                   Libri könyvesboltokban, IBUSZ irodákban, valamint számos egyéb jegyirodában.

"Immár ötödször kerül megrendezésre a Stagediving Fesztivál a metál extrém bugyrainak legjobb zenekaraival.   
  Kakukktojásként lesz német zúzda is. Nagy riffek, sok hörgés és persze stagediving."

Mindenkinek jó mókát, aki esetleg csatlakozik hozzánk.:)
"A halál nem szomorú. A szomorú az, hogy a legtöbb ember nem is él igazán."

.Attila

Iron Maiden a Sziget 0. napján.
Nos, könnyeg meglehet, hogy most már én is kilátogatok egyszer a Szigetre :)

sirtomi

Asszem nekem is ki kell látogatnom idén! :)

Lt. Simoan Blarke

Insane. És lemaradtam róla.  :bruhuhu:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lazzaret

Buli koncert lesz Tabajdon a helyi Művelödési házban 2008. Március 7.-én este 8.30-tól. Igaz csak 3 kicsi együttes fog fellépni. A Fellépők a Boogie Men, a Gudics Rock Band és az Arkangyalok.

Remélem néhányan eltudnak jönni úgyanis én vagyok az Arkangyalok front embere  :whoah: :P :D

Ha jól tudom lesz beugró is hogy pontosan mennyi azt nem tudom kb 300-500 körül lesz.


www.arkangyalok.uw.hu