Where to buy GameCube games

Started by Calintz, 2006-11-14, 22:37:18

Previous topic - Next topic

Calintz

Na az a helyzet, h nem találtam ennek topicot, viszont mosanában nagyon rákattantam. A gond viszont h nem tudom hol lehetne venni hozzá játékokat, és nagyon örülnék ha ebben valaki segítene...köcc
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Soldier

576.hu - lehet online is /v. bolt/

cora, de en ott inkabb hanyagolnam

thrall

én pénzt szeretnék egy gamecube-re...vagy megvárom a Wii-t... sz.tem az lesz a legjobb konzol (eddig látottak alapján) a hármas konkurenciából (PS. xbox nintendo)

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Soldier

hát nem tudom , en egyikert sem fogok penzt kiadni az biztos , szerintem gamecubet most mar "penzkidobas "venni a wii meg ugy is a legolcsobb lex a 3 közül lehet megéri , ilyen tiszatan nem alitanam ki hogy az a legjobb :) hisz elg sok elönye ,hatranya van mind3nak..nekem bejön a wii kontroller de pl a gamek már annal kevésbé , szvl hosszan elhetne vitatkozni a dolgokrol:) persze veleménye mindenkinek lehet  :tezsvir:

Necrid^

#5
Quote from: Soldier on 2006-11-14, 23:08:34
hát nem tudom , en egyikert sem fogok penzt kiadni az biztos , szerintem gamecubet most mar "penzkidobas "venni a wii meg ugy is a legolcsobb lex a 3 közül lehet megéri , ilyen tiszatan nem alitanam ki hogy az a legjobb :) hisz elg sok elönye ,hatranya van mind3nak..nekem bejön a wii kontroller de pl a gamek már annal kevésbé , szvl hosszan elhetne vitatkozni a dolgokrol:) persze veleménye mindenkinek lehet  :tezsvir:
Én maradok a PS3nál addig is PS party voltam A PS2om is megjelenéskor vettem anno 135 ezer Ftért :), xbox360 nem fogok venni mert egyszerüen ütálom az amerikák :P , Nintendot wii-t majd a hugomnak veszek mert szeret mariozni +  arra jelenik majd a bleach verekedős game :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Calintz

Quote from: Necrid^ on 2006-11-14, 23:13:19
Quote from: Soldier on 2006-11-14, 23:08:34
hát nem tudom , en egyikert sem fogok penzt kiadni az biztos , szerintem gamecubet most mar "penzkidobas "venni a wii meg ugy is a legolcsobb lex a 3 közül lehet megéri , ilyen tiszatan nem alitanam ki hogy az a legjobb :) hisz elg sok elönye ,hatranya van mind3nak..nekem bejön a wii kontroller de pl a gamek már annal kevésbé , szvl hosszan elhetne vitatkozni a dolgokrol:) persze veleménye mindenkinek lehet  :tezsvir:
Én maradok a PS3nál addig is PS party voltam A PS2om is megjelenéskor vettem anno 135 ezer Ftért :), xbox360 nem fogok venni mert egyszerüen ütálom az amerikák :P , Nintendot wii-t majd a hugomnak veszek mert szeret mariozni +  arra jelenik majd a bleach verekedős game :)
Nektek 80ezer olcsó? AztaXD Nekem már a GameCube is frága 18értXD Jeszus honnan folyik nektek be ennyi pénz a zsebetekbe, nekem is kell ilyen válalkozásXD Vagy akármi, énis hadd...135 olcsóóóÓXD Azta...GCre is van Bleach és PSPre is...Nem tam nekem tetszik ez a GC van rá PoP: TT és miután a gépem elégé rossz igy jobban megéri megvenni GCre és játszani vele mint venni ujgépet uj videókártyát ...mert arra aztán végkép nincsen keretem...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Necrid^

Quote from: Calintz on 2006-11-17, 01:22:06
Nektek 80ezer olcsó? AztaXD Nekem már a GameCube is frága 18értXD Jeszus honnan folyik nektek be ennyi pénz a zsebetekbe, nekem is kell ilyen válalkozásXD Vagy akármi, énis hadd...135 olcsóóóÓXD Azta...GCre is van Bleach és PSPre is...Nem tam nekem tetszik ez a GC van rá PoP: TT és miután a gépem elégé rossz igy jobban megéri megvenni GCre és játszani vele mint venni ujgépet uj videókártyát ...mert arra aztán végkép nincsen keretem...
Akkor miért nem veszel PS2ot? arra nagyobb a játék valaszték + most olcso ha jol tudom most olyan 35ért lehet szerezni ujonnan.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Calintz

Quote from: Necrid^ on 2006-11-17, 01:37:51
Quote from: Calintz on 2006-11-17, 01:22:06
Nektek 80ezer olcsó? AztaXD Nekem már a GameCube is frága 18értXD Jeszus honnan folyik nektek be ennyi pénz a zsebetekbe, nekem is kell ilyen válalkozásXD Vagy akármi, énis hadd...135 olcsóóóÓXD Azta...GCre is van Bleach és PSPre is...Nem tam nekem tetszik ez a GC van rá PoP: TT és miután a gépem elégé rossz igy jobban megéri megvenni GCre és játszani vele mint venni ujgépet uj videókártyát ...mert arra aztán végkép nincsen keretem...
Akkor miért nem veszel PS2ot? arra nagyobb a játék valaszték + most olcso ha jol tudom most olyan 35ért lehet szerezni ujonnan.
Mondom a 18 ezer is már drága voltXD Nem h még 35 de majd az is sorra jön...XDidővelXD
De Zelda nincsen Ps2re aszem
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

sirtomi

Vegyél használt PS2-őt.

Egyébként az Xbox360-at és a PS3-at én is kegyetlenül drágának tartom. Nintendo Wii -re leszek kiváncsi, azt szeretnék venni :)

thrall

eddig PS párti voltam, de a wii nagyon megtetszett, mnt ahogy már fentebb is leírtam :D

Calintz

Quote from: sirtomi on 2006-11-17, 14:39:00
Vegyél használt PS2-őt.

Egyébként az Xbox360-at és a PS3-at én is kegyetlenül drágának tartom. Nintendo Wii -re leszek kiváncsi, azt szeretnék venni :)
Nem értem ha a Xbox meg a PS3 drága akkor a Wii 70-80ért miért nem az???
Szerintem csak csukott ablakkal játszattok veleXD Legalábbis szerintem gáz lesz majd ott hadonászniXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Calintz

Quote from: Soldier on 2006-11-14, 22:40:54
576.hu - lehet online is /v. bolt/

cora, de en ott inkabb hanyagolnam
Itt nem találtam semmit, már lehet nem is adnak GCre ott:(
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

thrall

Quote from: Calintz on 2006-11-18, 19:58:48
Szerintem csak csukott ablakkal játszattok veleXD Legalábbis szerintem gáz lesz majd ott hadonászniXD
Ki hogy fogja fel, nekem pl érdekesség, és ezen része tetszett meg leginkább (eltekintve a zelda és mario folytatásoktól, azok roxx XD). hadonászni jódolog, főleg ha bejön tesóm a szobába miközben játszom  :__devil:

.Attila

Az, hogy melyik konzol a jobb, azt a játékok határozzák meg.
Számomra emiatt a PS a csúcs, ugyanis erre jelenik meg többek között a Final Fantasy sorozat részei, és sok más FFszerű rpg, amiknek én a rabja vagyok.

Soldier

Quote from: .Attila on 2006-11-19, 12:28:02
Az, hogy melyik konzol a jobb, azt a játékok határozzák meg.

ez igaz ... nekem is jobban bejönnek PS-re a gamek ,de ez nem azt jelenti hogy veszek is akarmit <3

Calintz

Quote from: .Attila on 2006-11-19, 12:28:02
Az, hogy melyik konzol a jobb, azt a játékok határozzák meg.
Számomra emiatt a PS a csúcs, ugyanis erre jelenik meg többek között a Final Fantasy sorozat részei, és sok más FFszerű rpg, amiknek én a rabja vagyok.
Jó igaz végülis ha lehetne lehet nekem is az lenne szivesebben de arra meg nincsen ZeldaXD Én meg annak vok a rabja na ienkor mivanXD
De majd szerintem lesz mert Devil May Cry, és Magna Carta fan is vokXD És Castlevania isXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!