4chan pwn4g3, random blődségek és trollságok.

Started by Rounin, 2006-11-23, 21:02:00

Previous topic - Next topic

Draconire


kikuchiyo

Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん



Zsiga


.Attila

De volt már, viszont akkor nem jöttem rá a batman-esre, most viszont beugrott :)

Tycho

Onoz!!! zOMG!!oneone!!1!!eleven!!


moot visszatért, van újra sticky meg mod a /b/-n...  re/b/oot van.. és most sárga-fehéren vibrál az eddigi rózsaszín háttér és a 'cotton eyed joe' bömböl a háttérben, és a postok piros alapon vannak...  :muhahah: :muhahah: :comp: :comp:


MUST SEE!  :whoah:

Darkstar

Jah, rondább, mint bármikor. Ez meg lol. (Nem én voltam. :D)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Tycho on 2007-03-26, 12:53:58
Onoz!!! zOMG!!oneone!!1!!eleven!!


moot visszatért, van újra sticky meg mod a /b/-n...  re/b/oot van.. és most sárga-fehéren vibrál az eddigi rózsaszín háttér és a 'cotton eyed joe' bömböl a háttérben, és a postok piros alapon vannak...  :muhahah: :muhahah: :comp: :comp:


MUST SEE!  :whoah:

Nekem tetszik xD

.Attila

Már elnézést, de miért olyan nagy dolog ez? Nem estek kicsit túlzásba?

Zsiga

Quote from: .Attila on 2007-03-26, 17:34:18
Már elnézést, de miért olyan nagy dolog ez? Nem estek kicsit túlzásba?

thrall

hát kicsit dúrva, remélem visszafog állni, emrt nem ezt akarom hallgatni ha felmegyek /b/-re :D

Ramiz

WOW... kezdek bekattanni a zenétől meg a villogástól, de azért sem kapcsolom ki, így jó... :whoah:
POSTING IN A LEGENDARY THREAD!!! :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Villogó szart adblock csak nem akarta blokkolni, web developerrel ki kellett kapcsolni az animált képeket animálását.
Így viszont a USTeam smiley-k sem mozognak. Van vmi oka annak, hogy adblock az istenért nem akarja a yellow.gif file-t blokkolni?

Zsiga

Quote from: .Attila on 2007-03-26, 20:16:55
Villogó szart adblock csak nem akarta blokkolni, web developerrel ki kellett kapcsolni az animált képeket animálását.
Így viszont a USTeam smiley-k sem mozognak. Van vmi oka annak, hogy adblock az istenért nem akarja a yellow.gif file-t blokkolni?
Vagy te vagy a béna vagy a FF szar, mert nálam működik Maxthon2 alatt. :)

.Attila

Blokkoltattam a blokkolható elemek listájában, nem blokkolja, manuálisan is bevittem a listába, nem blokkolja, jobb klikk listában Adblock háttérkép, nem blokkolja. Ezek után szerintem nem én vagyok a béna. Ha mégis, akkor várom a megoldásokat.

Zsiga

Quote from: .Attila on 2007-03-26, 20:33:02
Ezek után szerintem nem én vagyok a béna.
Akkor marad a második lehetőség. :)

kikuchiyo

Érdekes, nálam megállította a villogást. Jobbklikk a háttéren, Adblock background és kész.
Failure is the default option

.Attila

Na ez már a 2. eset, hogy nálam vhogy a FF nem akar vmit normálisan megcsinálni. De hogy miért...

Próféta

Quote from: .Attila on 2007-03-26, 23:21:02
Na ez már a 2. eset, hogy nálam vhogy a FF nem akar vmit normálisan megcsinálni. De hogy miért...
Na most direkt kipróbáltam, és nálam blokkolja. A backgroundot kell kiválasztani, az a villogó háttér, és az object típusú .swf a zene. Nem lehet, hogy a filter enabled nem volt bebpipálva?

Darkstar

Lol, az egész 4chan úgy pörög, mintha mindenki be lenne szívva. Nagyon állat. Az a zene meg a villogás meg már órákkal ezelőtt leállította az agyamat.  :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Nagyon kész...
de van megoldás:
hangerő letilt
<esc>-et nyomva a villogás is leáll
nem kell ide bonyolult megoldás :)

Darkstar

Fenéket. Úgy az igazi, ha egyszerre legalább 5 tabot nyitsz meg, és úgy hallgatod. :D
Most is itt ordít a fülemen (már órák óta ^^) de szvsz lassan megyek aludni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

#204
aludni? most? ennyi loli-topic mellett? party hard! :D


ed 3:58:
so much flashing... and so much win :D

.Attila

A zenét blokkolja rendesen, a villogást nem tudja vmi miatt.
Tudom, hogy a háttér az, a linkje is megvan, 3 módon is megpróbáltam a blokkolandók listájába betenni, de csakazértsem.
Btw. most is villognia kéne, vagy a fekete háttér a normális? (valszeg az utóbbi, mert a title is változott)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Tycho

nekem fix IPm van  :eek: everyone fears the b&hammer!! :comp:  :muhahah:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin