4chan pwn4g3, random blődségek és trollságok.

Started by Rounin, 2006-11-23, 21:02:00

Previous topic - Next topic

Ramiz

Nekem nem sikerült... :( Túl sokan dolgoztak ellenem. Itt egy szerényebb:

Egyébként baromi idegesítő ez a játék. 2 perc után abbahagytam és visszajöttem ide, és azon kaptam magam, hogy idegesen és gyorsan gépelek, és lesem közben a betűimet, hogy nem csórja-e őket valaki. :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Az a jó, ha behúzol valakinek a szövegébe egy betűt, és ráklikkelve ott tartod. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2007-04-06, 01:45:24
Az a jó, ha behúzol valakinek a szövegébe egy betűt, és ráklikkelve ott tartod. :D

Azt hittem, csak én szórakozok ezzel...

Viszont a sok szemét nem hagyta kirakni a Mudkip-et... ;(

Darkstar

loool. Én csináltam mindíg hard-ot a herd-ből. :haha:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

A sima mudkips-et én is romboltam, de a so i heard you like mudkips-ben próbáltam segíteni, de sok volt a romboló :)

szerk.: én a like-ot rakosgattam, ki is jött, csak a többit addigra szétszedték, mudkips sosem jött ki.

Ramiz

Nem tudtam, mi az, hogy mudkip. Rákerestem képkereséssel. Nem kellett volna... O.O :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

#246
Nem csinálunk egy usteamet? Én vállalom az U-t. :)

Szerk: ehh, hülye játék... :) g'night for tonight.
Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin


.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2007-04-06, 02:03:55
Nem csinálunk egy usteamet? Én vállalom az U-t. :)

Szerk: ehh, hülye játék... :) g'night for tonight.

Nekem már sikerült, lásd fent :)


.Attila

Quote from: thrall on 2007-04-06, 13:00:45

nekem sikerült :P

A ma reggeli pangásnál nekem is kijött, akkor nagy teljesítmény, amikor 40+ ember van bent ;)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: .Attila on 2007-04-06, 18:28:39
Quote from: thrall on 2007-04-06, 13:00:45

nekem sikerült :P

A ma reggeli pangásnál nekem is kijött, akkor nagy teljesítmény, amikor 40+ ember van bent ;)
az nem jó, akkor a mudkips-et nem engedik kirakni XD a so i heard you -ig ment

kikuchiyo

Failure is the default option


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

És mától kezdve a lánykák sértődötten elfordulnak majd Darkstar bácsitól, aki könnyekkel arcán kérdezi, miért ó miért nem fogadtok el tőlem több medvecukrot, de a lánykák arca merev és elutasító, játssz csak internetes nőkkel, mondják, kérd meg őket, hogy játsszanak a billentyűzettel az élő shown alatt, de minket hagyj békén, mert többet a joystickod nem rángatjuk, egereid nem dédelgetjük.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

NSFW
http://img.4chan.org/b/res/24105938.html
Azt hittem igazi /b/tard vagyok, de néha még én is meglepődöm...

kikuchiyo

Failure is the default option

Kuroi Tenshi

A képen egy srác egy kígyót b@$zott.
Mondjuk én is eddig csajjal láttam csak kígyót, de ehh... láttam már
ennél "meglepőbbet" is arrafelé...  :__devil:

kikuchiyo

Meg se merem kérdezni, melyik végét...  :__devil:
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

#265
Nem a fogas végét...

A "meglepőbb" pl:
http://img.4chan.org/b/src/1176163468018.png - már a banszöveg is
elég meglepő dolgokra utal...
[spoiler]You were permanently banned from all boards for the following reason:

Posting a megaupload of a dead little girl getting fucked in a bathtub with maggots and shit everywhere

what the fuck

Your ban was filed on ...stb[/spoiler]

Egy kis lájtosabb adag:
Quote
Everybody who has a dog calls it something like "Rover" or "Spot" or "Bruno" But I thought I'd call my dog "Sex."

Now my dog, Sex, has been very embarrassing to me. When I went to the city hall to renew his license, I told the clerk I would like a license for Sex. He said, "I'd like to have one too". Then I said, "But this is a dog." He said he didn't care what she looked like. Then I said, "You don't understand. I've had Sex since I was nine years old." He said that I must have been quite a kid.

When I got married and went on my honeymoon, I took the dog with us. I told the hotel clerk that I wanted a room for my wife and me, and a special room for Sex. He said that every room in the hotel was for sex. So I finally said, "You don't understand. Sex keeps me awake at night." The clerk said, "Me too."

One day I entered Sex in a contest, but before the competition began, the dog ran away. Another contestant asked me why I was just standing there looking around. I told him I had planned to have Sex in the contest. He told me that I should have sold my own tickets. "But you don't understand," I told him, "I had hoped to have Sex on TV." HE called me a show-off.

When my wife and I separated, we went to court to fight for custody of the dog. I told the judge, "Your honor, I had Sex before I was married." The judge said, "Me too." Then I told him that after I was married, Sex left me. He said, "Me too."

Last night Sex ran away. I spent hours looking for him around town. A cop came over to me and asked, "What are you doing in this alley at four o'clock in the morning?" I told him, "I'm looking for Sex."

My trial comes up Friday :-(

Tycho

WRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY, avagy miért nem hostoljátok valami ingyentárhelyen névtelenül a képet?  :_piszka:

Shali

Bocs az offért, csak most olvastam végig ezt a topicot és.... teljes agyi leépülés, azt hiszem meghaltam ((((((=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

thrall

ha itt meghaltál, akkor 4chan-ra ne is menj fel  :lul:

Kuroi Tenshi

#269
Quote from: Tycho on 2007-04-10, 09:38:13
WRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY, avagy miért nem hostoljátok valami ingyentárhelyen névtelenül a képet?  :_piszka:
Lusta voltam hostolni, ezért leírtam a rajta látható szöveget. Ha a bannolás okát
adó képet keresed, én se láttam :hehe:

Thrall: a 4chanon annyi sz@r van (ismerős a mondás, x. rule: /b/ sucks today...),
ide inkább már csak a jók vannak összeválogatva. Persze akad még pár jó, ami itt
nincs bepostolva, de ezt ellensúlyozza a sok lame copypasta, dg, gaypron, swap.avi,
és társaik ;)