4chan pwn4g3, random blődségek és trollságok.

Started by Rounin, 2006-11-23, 21:02:00

Previous topic - Next topic

Rounin


.Attila

Nem emlékszem pontosan, de valójában nem pedobearként "látta meg a napvilágot", hanem egyszerűen vminek a figurája volt (talán Japánban vmi tv műsornak?). Aztán csináltak belőle pedobeart.
Mint ahogy a doumo-kunt sem csak úgy kitalálták, az ugyanis az NHK (japán legnagyobb tv társasága) kabalafigurája.

Member

Annak az NHKnak van köze ahhoz, amiben "üdvözölnek"?

Gregory


Member

Wikichan... :lul:
Kezdem azt hinni, hogy a 4chan talán a világ legnagyobb szervezete... :D

Próféta

Quote from: Member on 2007-06-06, 14:55:20
Kezdem azt hinni, hogy a 4chan talán a világ legnagyobb szervezete... :D
Hatalmas tévedés. Csak hogy a helyükre tegyük a dolgokat: csupán egy pöttyni kis kis szigetke a mémek tengerétől északra, épp az "Ocean of subculture" felirat fölött (vajon miért...). Még az "Attractive myspace pages" félszigetnél is kisebb, az pedig nagy szó.

(érdemes amúgy odafigyelni a szélrózsára.. az alapján is találó helyre került)

Tycho

tévedés!  :comp: :comp: :comp: : a térkép hibás! a 4chan sziget kicsi, mert kevés membere van, annál több anonymous usere, amik az ocean of piss-t teszik ki, aminek egy kis öble a sea of meme-s ...  :muhahah:

Én


Gregory


minuszmiki

#399
Quote from: Én on 2007-06-08, 21:13:32
I'm b& :bruhuhu:
Pic or didn't happen

Én

Quote from: minuszmiki on 2007-06-08, 21:17:02
Quote from: Én on 2007-06-08, 21:13:32
I'm b& :bruhuhu:
Pic or didn't happen
Just 4 teh lulz:
b&
Flood, mint látszik... annyiszor láttam már, azt hittem egyszer nekem is szabad :D Na tessék, most mihhez kezdjek 6 napig?:D

Solid Snake

Ha az IP dinamikus, akkor mihez kezdenek a modik? :rolleyes:

Én

Szomszédnál van a router, és mindig későn jön haza a melóból ha meg nem akkor nem tudom mikor, ott állhatnék ajtaja előtt egész nap :D Multkor nagy mázlim volt hogy el tudtam kérni tőle egy SP2 disket torrentelés helyett :D

minuszmiki

#403
Quote from: Én on 2007-06-08, 22:03:39
Flood, mint látszik... annyiszor láttam már, azt hittem egyszer nekem is szabad :D Na tessék, most mihhez kezdjek 6 napig?:D
Thx, gyűjtöm őket (mármint a b& piceket). Egyébként meg ha nincs mit csinálnod, próbáld ki az Outside-ot, egész jó ::)

Member

Úgy sajnálom a sok statikus IPs emberkét. :muhahah:

.Attila

Ööö... hetedikétől 14-ig az 7 nap. Szerintem. (persze ha tényleg szigorúan csak a napok számát nézzük, és az órákat, perceket stb. nem, akkor valóban 6 nap)

Én

De ma 8-a van, 1 nap már letelt, már csak 6 nap  :hehe:

.Attila

Quote from: Én on 2007-06-08, 22:38:48
De ma 8-a van, 1 nap már letelt, már csak 6 nap  :hehe:

Ja, nem néztem a dátumot a sarokban.

Gregory

#408
Quote from: Solid Snake on 2007-06-08, 22:06:06
Ha az IP dinamikus, akkor mihez kezdenek a modik? :rolleyes:
Leginkább semmihez. Érvényes ez a proxykra is. A legtöbben ennek az előnyeit használjuk ki.
Az első bannolásom után rögtön sikerült ez is:
Quote from: Darkstar on 2007-04-29, 03:06:30
Ed.: omfg, ipváltásnál sikerült egy korábban permabanolt ipt szerezni. lol. :D

1x anno akkor is banoltak NSFW post miatt, amikor nem is postoltam képet... Gondolom erre is az "enjoy your ban" érvényes ^^'


repost:  :lol: új combo született

kikuchiyo

Failure is the default option

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-11, 12:23:34
http://kepfeltoltes.hu/070611/1181550897900_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Quote...pictures, commonly known as anime

QuoteHentae

Minél jobban próbálják még ezt is elnyomni, annál több fogják keresni az illegális utakat. Ha még a képregény is illegális, akkor minek szórakozzon vele? Keres egy élő (vagy nem élő...) gyereket!

Lythis

Nemhiszem, hogy feltétlenül keresni fog egy élő gyereket csak azért mert képregényben nem nézegethet ilyet...
Ugyanakkor azzal, hogy nem hozhat be magának (mert azért valljuk be: eddig semmi bizonyítékuk nem volt arra, hogy tényleg kereskedelmi céllal hozta be őket), legfeljebb elérik, hogy ezentúl mindenki letöltse magának, vagy hasonló. Ha kereskedne vele, aztmondanám, hogy ok, persze minek, mert "tartsuk fenn az egészséges társadalmat" meg minden, de ha arra kell, hogy bevonuljon vele a lakásába, akkor kit zavar vele?

Darkstar

banada = fail.
De komolyan nem látom a tilalom értelmét, főleg ha valaki tényleg csak magának veszi meg... Bár
Quoteinfants in diapers
na ez már tényleg gusztustalan
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Igen, de tudod ezt valakik kitalálják, és megrajzolják...
szóval ok, hogy vannak ilyen perverz barmok, akiknek ezt el lehet adni, de vannak olyan marhák is, akik ezt megcsinálják, kiadatják, stb...

Manitu

tl;dr, csak beleolvastam, de ez a régi cucc nem?

Lythis: amire kereslet van, arra kialakul a kínálat is. Nem nevezném marhának, azért mert meglátott egy lehetőséget, ahol még nem volt túltelített a piac.


Lythis

Ezzel tisztában vagyok, de tudod keresletet lehet teremteni is egy adott kínálatra... szerintem pl magadtól te sem raknád ki a lolibibliát, ha valaki nem csinálja meg.. és ezt most nem csak a képre értem.

Darkstar

Quote from: Lythis on 2007-06-11, 13:23:24
Ezzel tisztában vagyok, de tudod keresletet lehet teremteni is egy adott kínálatra... szerintem pl magadtól te sem raknád ki a lolibibliát, ha valaki nem csinálja meg.. és ezt most nem csak a képre értem.
És?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Arra próbálok kilyukadni, hogy nem biztos, hogy annyira kelendő lenne, ha nem lenne ott a polcon. Mint ahogy te sem kerestél volna magadtól loli képeket, ha nem látod őket sokat mindenfelé, és nem jöttél volna rá, hogy tetszik.
Arról nem is beszélve, hogy a szóbanforgó end-user nem is biztos, hogy azért a képsorért vette meg.
Szóval az ha valaki megvesz egy ilyet, az nem feltétlenül rosszabb, mint az, aki csinál egy ilyet imho.

.Attila

Szóval a kérdés most az, melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás.
Szerintem az igény volt előbb. Aztán lehet, hogy vmilyen szinten igényt is támasztott, de egy alapigény volt előtte szerintem.

És hogy ezt megrajzolja vki... nekem nem lenne gusztusom hozzá, dehát ugye pl. válóperes ügyvédnek is kell lennie vkinek.

Lythis

Nem, nem az volt a kérdés, hogy melyik volt előbb. Arra próbáltam kilyukadni, hogy ahhoz, hogy valaki megvegyen egy ilyet, lennie kell egy ilyennek. Ergó nem feltétlenül az a muki a világ söpredéke, mert imho legalább olyan gusztustalan, hogy egyesek ilyesmik gyártásából óhajtanak megélni.
Az meg, hogy melyik volt előbb: beteg társadalomban élünk, ez van. Nemigazán tudunk mit kezdeni vele (hacsak nem tudunk agymosni cca 6 milliárd embert).
A fétisek pedig nem minden esetben alakulnak ki maguktól, és gyakrabban fordul elő, hogy kiindulnak egy elhajlásból, és fokozatosan durvulnak el.
De egyébként azt sem tudjuk, hogy ebben az esetben az ember célzottan olyan képregényt vett e meg, amiben kifejezetten ez a téma, vagy egy olyat, amiben ez is szerepel... mert szerintem azért van benne különbség...