4chan pwn4g3, random blődségek és trollságok.

Started by Rounin, 2006-11-23, 21:02:00

Previous topic - Next topic



kikuchiyo

Failure is the default option

.Attila


Tycho

Az, hogy nem azt várod. És amikor már duckorll'd/rickroll'd lettél, akkorte is postolod a topic linkjét egy másikba, úgy hogy az aki bedől neki az is mást várjon...  :whoah:

Darkstar

És hogy kapcsolódott ehhez a duckroll kifejezés/kerekes kacsa? A jelentést tudtam, de az eredetét nemigen.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Tycho on 2007-07-22, 23:01:18
Az, hogy nem azt várod. És amikor már duckorll'd/rickroll'd lettél, akkorte is postolod a topic linkjét egy másikba, úgy hogy az aki bedől neki az is mást várjon...  :whoah:
Konkrétan az értekli .Attila fórumtársat hogy mért pont egy kerekeken guruló kacsa képét linkelgetik az emberek... :) (...amikor lehetne a goatse-t is linkelni helyette... xD)

.Attila

Spec. a jelentését sem tudtam, de most már a forrása is érdekel :)

Tycho

a guruló kacsa régebbi nálam... azt nem tudom, először akkor találkoztam a duckrollal amikor az eggroll volt éppen mert a duck = egg wordfilter még élt... de akkor már kerekeskacsa volt a kép... de lehet valami köze van ahoz a számhoz, hogy "they see me rollin' they hatin' .. stb" nem tudom se a címet, se az előadót, csak azt, hogy szar  :muhahah:

Member


Tycho

De, ez elég [spoiler=nagy?] Vagy ez itt már epic mega duckroll?  :haha:[/spoiler]

ultimecia


Kuroi Tenshi

B+ tanuljatok már meg rendesen linkelni és screencapelni, newfagok ::) :hehe:

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-07-23, 15:15:47
B+ tanuljatok már meg rendesen linkelni és screencapelni, newfagok ::) :hehe:
Hagyjad szegényt, nem látod hogy lány? Nem ért az intarwebhez. :D

ultimecia

copy and paste oldfags :hehe:

+attól hogy valaki lány még nem biztos hogy hülye is :smile:

Zsiga

Quote from: ultimecia on 2007-07-23, 21:45:14
copy and paste oldfags :hehe:


Quote from: ultimecia on 2007-07-23, 21:45:14
+attól hogy valaki lány még nem biztos hogy hülye is :smile:
Tényleg lány vagy? :confused: :eek:

kikuchiyo

Failure is the default option

ultimecia

Quote from: Zsiga on 2007-07-23, 21:59:49
Tényleg lány vagy? :confused: :eek:

ezzel a gondolkodással hamar erre a sorsra jutna a mutogató fickó nálam:

http://ren.uw.hu/women.jpg

És igen, talán itt nem szeretik a lányokat, vagy netán probléma ha valaki nem az "erősebb" nem képviselője?
Attól hogy nem tartozok a képen szereplő bitch kategóriába még az vagyok.  :hehe:

(És mielőtt jönne a többi kérdés: nem, nem vagyok 100 tonnás, és nem vagyok emo se, se rocker.)

Zsiga

Quote from: ultimecia on 2007-07-23, 22:13:44
ezzel a gondolkodással hamar erre a sorsra jutna a mutogató fickó nálam:

http://ren.uw.hu/women.jpg

És igen, talán itt nem szeretik a lányokat, vagy netán probléma ha valaki nem az "erősebb" nem képviselője?
Attól hogy nem tartozok a képen szereplő bitch kategóriába még az vagyok.  :hehe:

(És mielőtt jönne a többi kérdés: nem, nem vagyok 100 tonnás, és nem vagyok emo se, se rocker.)
Dehogy, semmi probléma (sőt...  :angyali:), csak tényleg meglepődtem.  :redface: Szóval bocs, nem gondoltam komolyan, csak Member után már nem tudom hogy ki az aki tényleg lány... :lul:
(És loli? :D)

ultimecia

nem loli sem vagyok, hacsak a 2x kategória nem tartozik oda.

Zsiga

Quote from: ultimecia on 2007-07-23, 22:31:22
nem loli sem vagyok, hacsak a 2x kategória nem tartozik oda.
OH NOES, OVERAGE B& :D

Darkstar

a CSAPATMUNKA GYÖNYÖRŰ PÉLDÁJA ;_;
http://zip.4chan.org/a/res/4742058.html

Ed.: Oh shi- cruise controll
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu



Zsiga


Fazék

Quote from: Manitu on 2007-07-23, 23:26:10
Quote from: Zsiga on 2007-07-23, 22:21:27
(És loli? :D)
:lol: Fogadni mertem volna rá, hogy megkérdezed :D
én sajnos felbátorodva a loli kérdés telitalálatán, fogadtam arra is, hogy egy "legalább DFC?" kérdést is föltesznek, de ezt bebuktam :redface:
i know, i need to lurk moar... :(

kikuchiyo

Failure is the default option

Darkstar

Quote from: Fazék on 2007-07-24, 00:16:40
én sajnos felbátorodva a loli kérdés telitalálatán, fogadtam arra is, hogy egy "legalább DFC?" kérdést is föltesznek, de ezt bebuktam :redface:
Én is vártam, de nem merte. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

#598
Pedig gondolkodtam rajta... :D

kiku: 20 percet szenvedtem a Paint.NET-tel, de egyszerűen nem tudtam megcsinálni, PS-t telepíteni meg lusta voltam, így inkább két perc alatt összegányoltam valamit Paintben. :)

Szerk.: Egyébként visszaolvasgattam egy kicsit a fórumtárs korábbi postjait, és egyszerűen nem hiszem el hogy tényleg lány.  :eek:
Szerk.#2: Így Higurashi után közvetlenül vagyok annyira paranoid hogy egyre jobban egy igen alantas kollektív szopatás áldozatának érzem magam... :/
Szerk.#3: PIC RELATED

kikuchiyo

Nesze:


BTW a fórumtárs(nő) esetében már a probléma felmerülésekor az ilyenkor hagyományos protokollt kellett volna követni, így pedig, hogy az identitása gyanú tárgyát képezi, egyenesen mulasztásnak számít, hogy nem tettük ezt meg korábban:

Present pictorial representation of mammary glands, or else vacate the premises

[spoiler] :muhahah:[/spoiler]
Failure is the default option