4chan pwn4g3, random blődségek és trollságok.

Started by Rounin, 2006-11-23, 21:02:00

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-24, 00:46:37


Present pictorial representation of mammary glands, or else vacate the premises


Sicko... :lul:

És  GET

Próféta

Quote from: Zsiga on 2007-07-24, 00:37:08Szerk.: Egyébként visszaolvasgattam egy kicsit a fórumtárs korábbi postjait, és egyszerűen nem hiszem el hogy tényleg lány.  :eek:
én sem

Zsiga

Quote from: Próféta on 2007-07-24, 01:16:29
Quote from: Zsiga on 2007-07-24, 00:37:08Szerk.: Egyébként visszaolvasgattam egy kicsit a fórumtárs korábbi postjait, és egyszerűen nem hiszem el hogy tényleg lány.  :eek:
én sem
Igen, konkrétan erre a postra gondoltam. :)

Én


Rounin


Fazék

vagy simán leszbi és akkor már jóval kevesebb az ellentmondás :haha:

bár vszleg úgyis csak egy nemi zavarokkal küszködő férfi.

de ne aggódj Zsiga, te biztosan mindkét esetben befutó vagy nála  :jee:

Rounin

Quote from: Fazék on 2007-07-24, 03:00:17
de ne aggódj Zsiga, te biztosan mindkét esetben befutó vagy nála  :jee:

Ouch :lul:

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-07-24, 03:00:17
de ne aggódj Zsiga, te biztosan mindkét esetben befutó vagy nála  :jee:
You're gonna burn in hell for that... :__devil: :lol:

Tycho

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-24, 00:46:37
Present pictorial representation of mammary glands, or else vacate the premises

By golly, another gentleman in our humble litle company here! Welcome Mr. Kikuchiyo! I hope you are not offended by these brutes around us.  :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Draconire

Otakon 2007 4chan Panel Intro

edit:
also: there are no girls on the internet, enjoy your Member

ultimecia

#610
Egy lány mióta nem vihet egy lányt randira? :rolleyes:

És nem, nem vagyok teljesen leszbi, de előfordúlt már. Főleg hogy a marhanagy egójú férfiak igen jelentős része fail bizonyos téren...

Zsiga

Quote from: ultimecia on 2007-07-24, 10:52:22
Egy lány mióta nem vihet egy lányt randira? :rolleyes:

És nem, nem vagyok teljesen leszbi, de előfordúlt már. Főleg hogy a marhanagy egójú férfiak igen jelentős része fail bizonyos téren...
Na jó, obvious troll is obvious, gtfo. :)

Tycho


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

#614
Quote from: Darkstar on 2007-07-24, 13:56:56
Ok, sok 4chanfag, lehet leállni. ^^
this is 4chaaaaaaaaaaaaaan topic, stfu  :D

                                                                                     (USER WAS BANNED FOR THIS POST)

kikuchiyo

▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▒
▒▓▓▓▒▒▓▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▓▓▓▒
▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▒▒
▒▓▓▒▓▓▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▓▓▓▒
▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒
▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▓▓▓▒
▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓▒▓▓▓▓▓▒▒▒
▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▓▓▓▒▒▒
▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▒▒▒▓▓▒▒▒▒▒▒
▒▒▓▓▓▓▓▒▓▓▓▓▓▓▒▓▓▒▓▓▓▒▓▓▓▓▓▒▒▒
▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▒
▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▓▓▓▒▒▒
▒▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▒▓▓▓▓▓▓▒▓▓▓▓▓▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒

(obligatory)
Failure is the default option

.Attila

Quote from: ultimecia on 2007-07-24, 10:52:22
a marhanagy egójú férfiak igen jelentős része fail bizonyos téren...

Rendkívül bölcs megállapítás volt.

Member

Quote from: ultimecia on 2007-07-24, 10:52:22
Egy lány mióta nem vihet egy lányt randira? :rolleyes:

És nem, nem vagyok teljesen leszbi, de előfordúlt már. Főleg hogy a marhanagy egójú férfiak igen jelentős része fail bizonyos téren...
Már vártam egy ilyen jellegű mondatra a való életben, ha lány lennék, biztosan lányt keresnék. :D
Quote from: Zsiga on 2007-07-24, 14:31:34
(USER WAS BANNED FOR THIS POST)
Höhöhö... :D :lul:
Quote from: ultimecia on 2007-07-24, 10:52:22
Főleg hogy a marhanagy egójú férfiak igen jelentős része fail bizonyos téren...
De a "csak bunkóhoz húzódó" lányok még nagyobb fail-ok.

.Attila


Member

Tudom, hogy féijl, de sokkal aribb, ha úgy ejtem, ahogyan le van írva. :hehe:


Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2007-07-24, 23:18:46
Tudom, hogy féijl, de sokkal aribb, ha úgy ejtem, ahogyan le van írva. :hehe:
féijl, de sokkal aribb, ha úgy ejtem,
sokkal aribb
Ezennel plázasátánistából visszaminősítünk... ööö... van onnan még mire? :o

Member

Tudjátok mennyit küszködtem a load, save és ready szavakkal, ugyanis a Commodore korszakban belém égtek leírás szerint. :redface:
Ti már az aranyos dolgokat sem szeretitek, miféle emberek vagytok ki? :hehe:

Kuroi Tenshi

In before KAWAAAAAAAAIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!11!!!!1111!! ^______________________^

Tycho

>in b4 ...

fix'd

also:

Omg hai ^___^ I'm Ai-san and I absolutely luuuv @_____@ anime <3 and my fav is naurto!!! Okies so anyways, im going to tell you about the BEST day of my life when I met my hot husband sasuke!! <333333333 OMFGZ HE WAS SOOOOO FREAKIN KAWAII IN PERSON!!! Supa kawaii desu!!!!!!!! ^______________________________________^

When I walked onto Tokyo street =^____^=I looked up and saw...SASUKE!!!!!!!!!!!!!!! <33333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333!!!!
" KONNICHIWA OMGZZZZZZZZZZZZZZZZ SUPA SUPA SUPA KAWAII SASUKE-SAMA!!!!!" I yelled n____n then he turned chibi then un-chibi!!
he looked at me [O.O;;;;;;;;;;;] and then he saw how hot I am *___* he grabbed my hand and winked ~_^ then pulled me behind a pocky shop o_o and started to kiss me!!!!!! [OMG!!! HIS TOUNGE TASTED LIKE RAMEN!!! RLY!! >.> <.< >.< *(^O^)* *(^O^)* *(^O^)*] then I saw some baka fat bitch watching us and I could tell she was undressing him with her eyes!!!!!!! [ -_____________-;;;;; OMG I COULDN'T BELIEVE IT EITHER!!! (ò_ó) (ò_ó) (ò_ó)] so I yelled "UH UH BAKA NEKO THAT'S MY MAN WHY DON'T YOU GO HOOK UP WITH NARUTO CAUSE SASUKE-SAMA LOVES ME!!! (ò_ó)" then sasuke held me close =^____^= and said he would only ever love me and kissed me again!!!!!!! ** (*O*)/ then we went to his apartment and banged all night long and made 42 babies and they all became
ninjas!!!!!!!!!!!!!!! Nyaaaaa!!! (^________<) ^_________________^;;;;;;;;;;;;;;;;

Rounin


Tycho

I'm in Ur forumz spammin' my copypastahz  :whoah:

Member

Rounin célratörő és tömör megfogalmazásai mindig levesznek a lábamról. :D

Tycho, a gázkamrábavalóan gyík és az aranyos nem ugyanaz. ;)

Tycho

heh... egy copypastah-trollingra igy reagáltok.. azt hittem legalább kapok vissza ennél is szábalmasabb copypastát... vagy legalább egy pEngU1n of D00m-ot




Darkstar

Quote from: Tycho on 2007-07-25, 00:06:53
Omg hai ^___^ I'm Ai-san and I absolutely luuuv @_____@ anime <3 and my fav is naurto!!! Okies so anyways, im going to tell you about the BEST day of my life when I met my hot husband sasuke!! <333333333 OMFGZ HE WAS SOOOOO FREAKIN KAWAII IN PERSON!!! Supa kawaii desu!!!!!!!! ^______________________________________^

When I walked onto Tokyo street =^____^=I looked up and saw...SASUKE!!!!!!!!!!!!!!! <33333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333!!!!
" KONNICHIWA OMGZZZZZZZZZZZZZZZZ SUPA SUPA SUPA KAWAII SASUKE-SAMA!!!!!" I yelled n____n then he turned chibi then un-chibi!!
he looked at me [O.O;;;;;;;;;;;] and then he saw how hot I am *___* he grabbed my hand and winked ~_^ then pulled me behind a pocky shop o_o and started to kiss me!!!!!! [OMG!!! HIS TOUNGE TASTED LIKE RAMEN!!! RLY!! >.> <.< >.< *(^O^)* *(^O^)* *(^O^)*] then I saw some baka fat bitch watching us and I could tell she was undressing him with her eyes!!!!!!! [ -_____________-;;;;; OMG I COULDN'T BELIEVE IT EITHER!!! (ò_ó) (ò_ó) (ò_ó)] so I yelled "UH UH BAKA NEKO THAT'S MY MAN WHY DON'T YOU GO HOOK UP WITH NARUTO CAUSE SASUKE-SAMA LOVES ME!!! (ò_ó)" then sasuke held me close =^____^= and said he would only ever love me and kissed me again!!!!!!! ** (*O*)/ then we went to his apartment and banged all night long and made 42 babies and they all became
ninjas!!!!!!!!!!!!!!! Nyaaaaa!!! (^________<) ^_________________^;;;;;;;;;;;;;;;;

Fails for Naruto. LS-al jobb volt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん