4chan pwn4g3, random blődségek és trollságok.

Started by Rounin, 2006-11-23, 21:02:00

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Gmer on 2007-07-27, 12:35:27
HAHAHA, OH WOW.
na most attól függetlenül, hogy fölfújják, meg hülyeségeket beszélnek, tényleg kretén fasz az az anonymous réteg, akik bombával fenyegetőznek, illetve attól lesznek boldogok, hogy másokat halálos félelembe zaklatnak "poénból"... számomra ez már bőven túllép a vicc kategórián. hp7 spoiler, satöbbi persze köcsögségek, de még látható bennük a poén, és nem érzem, hogy mások tényleges kárára történne, de a hírműsorban említett dolgok, hogy poénból mások életét tönkreteszi valaki... hát számomra ennél szánalmasabb dolog kevés létezik a világon és egy kicsit durvított Jay & Silent Bob módszerrel szép sorban agyonverném őket...

szóval én vmiért nem érzem annyira viccesnek ezt a hírt...

Lythis

hát ezen könnyesre röhögtem magam.
egyébként meg a stadionosdi már csak azért is poén volt, hogy ennyire komolyanvették :D

Fazék

#662
Quote from: Lythis on 2007-07-27, 19:09:08
hát ezen könnyesre röhögtem magam.
egyébként meg a stadionosdi már csak azért is poén volt, hogy ennyire komolyanvették :D

bocsáss meg de ba***ad meg... :fuk-u: ha esetleg eddig huszonx éved alatt nem fogtad volna még föl minden rohadt bombariasztást kötelesek komolyan venni!!! vagyis mindegyik helyszínen kötelesek kiüríttetni az épületet/teret/akármit és az utolsó centiig átvizsgálni, és egy ilyen rohadt vizsgálat százezer pénzeket visz el lazán...
bocsi, de ez így belefér az agyadba, hogy nem poén??

sajnálom, de ezt nem tudom finomabban leírni, ezt annyira alap lenne tudni sztem ebben a korban már...

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-07-27, 19:19:30
Quote from: Lythis on 2007-07-27, 19:09:08
hát ezen könnyesre röhögtem magam.
egyébként meg a stadionosdi már csak azért is poén volt, hogy ennyire komolyanvették :D

bocsáss meg de ba***ad meg... :fuk-u: ha esetleg eddig huszonx éved alatt nem fogtad volna még föl minden rohadt bombariasztást kötelesek komolyan venni!!! vagyis mindegyik helyszínen kötelesek kiüríttetni az épületet/teret/akármit és az utolsó centiig átvizsgálni, és egy ilyen rohadt vizsgálat százezer pénzeket visz el lazán...
bocsi, de ez így belefér az agyadba, hogy nem poén??

sajnálom, de ezt nem tudom finomabban leírni, ezt annyira alap lenne tudni sztem ebben a korban már...
Semmilyen fenyegetés nem volt, csak a 4chan-ra postolta a hülyeségeit a srác, aztán vagy valaki bejelentette vagy valamelyik Federal /b/tard talált rá az egyik repostra.

Lythis

1. pont az ilyenek miatt poén.
2. ha én itt aztmondom, hogy holnap levegőbeküldöm a puskás ferenc stadiont, mert rohadtul nem tetszik a neve, elmondom neked, hogy hova teszem a bombát, és azt is, hogy melyik kapun tudom bevinni, és elkezd cécózni miatta az FBI, akkor az az ő bajuk, és nem az enyém. Semmivel sem nagyobb genyaság, mint véletlenül letenni a táskámat a British Museum közepén, ugyanúgy kiürítik, és ugyanúgy balhé.
3. Ha az illető elkövető TÉNYLEG meg bírta volna csinálni, és lett is volna rá indíttatása, akkor azok a stadionok már rég nem állnának, és max képekkel igazolta volna, hogy teszem azt odateszi a bombát. így viszont üres fenyegetőzés, az hogy esetleg ezt komolyan veszik - ez van. Költséges poén.
4. Az ilyen embereket legtöbb esetben pont az olyan kiakadások motiválják, mint amilyet te is produkáltál.
5. Mentalitás kérdése, ehez a kornak szerintem valymi kevés köze van. btw: még nem "huszon x" :)

Fazék

Lythis:
2. el kell keserítselek. a te bajod is, mert assrape lesz belőle ;)

de hát ha ennyire poénnak érzitek az egészet, a zaklatásokat, a bombafenyegetést, hát tegyétek... én csak sajnálkozom, hogy ennyire unatkoznak egyesek, hogy ezt tartják viccesnek...

Darkstar

Quote from: Gmer on 2007-07-27, 12:35:27
HAHAHA, OH WOW.
:rotfl: :rotfl:
A bombás meg ha jól rémlik pont egy "ki tud minnél idiótább fenyegetést kitalálni" threadben volt, uh tényleg lol. Az meg a másik, hogy hadd ne sajnáljam az fbit vagy bármelyik amerikai rendvédelmi szervet azért, mert x dollárba kerül nekik valami. Úgyis van kétszer annyi, mint amennyi még mindíg sok lenne.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Darkstar on 2007-07-27, 21:30:53A bombás meg ha jól rémlik pont egy "ki tud minnél idiótább fenyegetést kitalálni" threadben volt, uh tényleg lol.
na ezt spec nem tudtam. de azért gondoljuk végig a dolgot. ha egyszer ilyen topic-ban volt, akkor azért ők se "teljesen" barmok, szóval felfoghatták, hogy ez csak ízléstelen poén szimplán. de valaki akkor is megtette a bejelentést, valaki aki jó viccnek érezte. képtelenség, hogy a sok ottani fenyegetés közül pont ezt az egyet vették volna csak komolyan. szóval garantáltan volt vmelyik anonymous barom, aki olyan kontextusban írta le, ahol tényleges fenyegetésnek lehetett venni.
Quote from: Darkstar on 2007-07-27, 21:30:53Az meg a másik, hogy hadd ne sajnáljam az fbit vagy bármelyik amerikai rendvédelmi szervet azért, mert x dollárba kerül nekik valami. Úgyis van kétszer annyi, mint amennyi még mindíg sok lenne.
... ez tényleg remek érv. szted az erre fordítandó pénzt melyik keretből finanszírozzák? abból amelyik esetleg az adófizetők számára lehetett volna hasznosítani, vagy abból, amit már amúgy is lezsíroztak maguknak? think...

Darkstar

Quote from: Fazék on 2007-07-27, 21:38:55
... ez tényleg remek érv. szted az erre fordítandó pénzt melyik keretből finanszírozzák? abból amelyik esetleg az adófizetők számára lehetett volna hasznosítani, vagy abból, amit már amúgy is lezsíroztak maguknak? think...
Valóban az amcsi adófizetők is 99%ban olyan nagyon nehezen jönnek ki a keresetükből. Meg számolj utána, hogy ha elosztod az amerikai lakosságra egy ilyen kivonulás költségeid, hany tized (ezred) cent jut rájuk fejenként...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Darkstar on 2007-07-27, 21:41:45Valóban az amcsi adófizetők is 99%ban olyan nagyon nehezen jönnek ki a keresetükből. Meg számolj utána, hogy ha elosztod az amerikai lakosságra egy ilyen kivonulás költségeid, hany tized (ezred) cent jut rájuk fejenként...
nc

4chan "humor" hiányában, bye 4chan topic :)

Darkstar

#670
Quote from: Fazék on 2007-07-27, 21:49:04
Quote from: Darkstar on 2007-07-27, 21:41:45Valóban az amcsi adófizetők is 99%ban olyan nagyon nehezen jönnek ki a keresetükből. Meg számolj utána, hogy ha elosztod az amerikai lakosságra egy ilyen kivonulás költségeid, hany tized (ezred) cent jut rájuk fejenként...
nc
Ha eme állítást meg tudod érdemesen cáfolni, hallgatlak. Addig a véleményem változatlan marad.

Ed.: ha magával a poénnal más miatt van bajod, mondd azt, de amerikában lehetőleg ne pénzre hivatkozva itéljuk el az ilyen jellegű dolgokat
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: Darkstar on 2007-07-27, 21:50:42
Quote from: Fazék on 2007-07-27, 21:49:04
Quote from: Darkstar on 2007-07-27, 21:41:45Valóban az amcsi adófizetők is 99%ban olyan nagyon nehezen jönnek ki a keresetükből. Meg számolj utána, hogy ha elosztod az amerikai lakosságra egy ilyen kivonulás költségeid, hany tized (ezred) cent jut rájuk fejenként...
nc
Ha eme állítást meg tudod érdemesen cáfolni, hallgatlak. Addig a véleményem változatlan marad.

Az a pénz akkor is hiányozni fog valahonnan. Lehet, hogy az USA teljes költségvetéséhez képest semmi, de vkitől akkor is el kell venni. Mondjuk fedezzék vmilyen szoc. alap terhére?

Nakedape

Quote from: Darkstar on 2007-07-27, 21:50:42
Quote from: Fazék on 2007-07-27, 21:49:04
Quote from: Darkstar on 2007-07-27, 21:41:45Valóban az amcsi adófizetők is 99%ban olyan nagyon nehezen jönnek ki a keresetükből. Meg számolj utána, hogy ha elosztod az amerikai lakosságra egy ilyen kivonulás költségeid, hany tized (ezred) cent jut rájuk fejenként...
nc
Ha eme állítást meg tudod érdemesen cáfolni, hallgatlak. Addig a véleményem változatlan marad.

a kifejtés flame lenne:)

nem az emberek dobkák össze, pl ha becsöngetnek hözzád h adj 1 ft-ot valmire, ok h adsz de ha sokszor csönget ideges leszel

és ha így vesszükk minden tétel külön kicsi

meg ugye ega adott kapitányság vagy mittudomén mekkopr egység fizeti, akinek a kerete véges (mert a többi fillért másra adták)
s lehet h ezen múlik , eg yvalódi helyzetre jobb felszerelés,  jobb ruha amiben jobbkedvő az alkalmazott, stb

persze minden áttételes, de a te mondatod.. nemtom nem szimpi..
olyan menjük lőjünk le valakit hatiliárd ember van a bolygó meg se érzi

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

Quote from: Nakedape on 2007-07-27, 22:01:08
persze minden áttételes, de a te mondatod.. nemtom nem szimpi..
olyan menjük lőjünk le valakit hatiliárd ember van a bolygó meg se érzi
Nem úgy gondoltam. De ha ebben a kontextusban gondolkodunk, amit mondtam, az kb annyit tesz, hogy ha az emberölés ellen akarunk érvelni, ne arra hivatkozzunk, hogy juj, kevesebb lesz az ember, mert ez ugyan lehet, hogy helytálló, de nem olyan jelentős szempont. Na ez se lett túl könnyen érthető. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: .Attila on 2007-07-27, 21:58:03
Az a pénz akkor is hiányozni fog valahonnan. Lehet, hogy az USA teljes költségvetéséhez képest semmi, de vkitől akkor is el kell venni. Mondjuk fedezzék vmilyen szoc. alap terhére?
Na ne vicceljünk már, hogy a rendvédelmi szervek költségei a szociális kiadásoktól vonják el a pénzt... Az ilyen akciók egyrészt bele vannak kalkulálva a költségvetésbe, másrészt meg legfeljebb olcsóbb wc-papírt használnak D.C.-ben az FBI központban, meg jobban vizezik a kólát a büfében.

És egy kis olvasnivaló azoknak akik nem ismerik a történetet

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2007-07-27, 22:19:27
És egy kis olvasnivaló azoknak akik nem ismerik a történetet
Duh, akkor rosszul emlékeztem. Vagy én már egy copypastát láttam anno egy ennek az aprópóján indult threadben? Na mind1... :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Fazék on 2007-07-27, 19:32:36
Lythis:
2. el kell keserítselek. a te bajod is, mert assrape lesz belőle ;)

bizonyíték hiányában felmentenek, és max aztmondom, hogy haver postolt tőlem, mert buli volt és részegek voltunk :D

komolyra fordítva a szót: az amerikai állam költségvetéséhez ez lóf*sz. Pláne hogy így is olyan kibaxott nagy költségvetési hiány van, hogy az már szinte szánalmas (mert Bush bácsi egészen a szociális és katasztrófavédelmi alapig leásott a kis iraki "turné" miatt, és az amerikai állam létezésének legnagyobb államadósságát hozta össze - és mégcsak nem is kellett neki hozzá a teljes 8 év.... és akkor az ENSZ adósságról még nem is beszéltünk...)
Egyébként ott cca 1 milliárd ember él, tegyük fel, hogy ebből 750 millió adózik (ennyi lehet, hogy nem, de szerintem közelítő értéknek viszonylag pontos).
Ha ezek mindegyikének befizetett adójából egy dollárt erre fordítunk az is irdatlan összeg, lazán 2 Spiderman 3-at leforgatnak belőle (300 milliós budget-tel rendelkezett, ha jólemlékszem), abból pedig nem egy stadiont ki lehet üríteni.

Azt, hogy ezt nem tartod poénosnak megértem, de azt nem, hogy min is akadtál ki pontosan.

6731981780 körüli a világ lakossága. Ha csak egy embert lövünk le, az nemcsak a lakossághoz képest nincs sehol, hanem a havi többezres elhalálozás mellett sincs (és ennek jelentős része csak annyiban természetes, hogy meghalsz, ha nem kapsz enni, és tsai...)
http://www.ibiblio.org/lunarbin/worldpop

Fazék

#677
Quote from: Lythis on 2007-07-27, 22:29:14
Quote from: Fazék on 2007-07-27, 19:32:36
Lythis:
2. el kell keserítselek. a te bajod is, mert assrape lesz belőle ;)

bizonyíték hiányában felmentenek, és max aztmondom, hogy haver postolt tőlem, mert buli volt és részegek voltunk :D
de ez nem sokat segít azon a tényen, hogy valaki tényleg robbantott ott azon a napon és hogy arra az estére pont nincsen alibid, és más személyt nem tudnak az ügyhöz kötni --> assrape!! :D

jó persze, átolvasva a történetet, ez a kretén kölök magának köszönhette a bajt.

áttérve a pénzre:
Quote from: Lythis on 2007-07-27, 22:29:14komolyra fordítva a szót: az amerikai állam költségvetéséhez ez lóf*sz. Pláne hogy így is olyan kibaxott nagy költségvetési hiány van, hogy az már szinte szánalmas (mert Bush bácsi egészen a szociális és katasztrófavédelmi alapig leásott a kis iraki "turné" miatt, és az amerikai állam létezésének legnagyobb államadósságát hozta össze - és mégcsak nem is kellett neki hozzá a teljes 8 év.... és akkor az ENSZ adósságról még nem is beszéltünk...)
Egyébként ott cca 1 milliárd ember él, tegyük fel, hogy ebből 750 millió adózik (ennyi lehet, hogy nem, de szerintem közelítő értéknek viszonylag pontos).
Ha ezek mindegyikének befizetett adójából egy dollárt erre fordítunk az is irdatlan összeg, lazán 2 Spiderman 3-at leforgatnak belőle (300 milliós budget-tel rendelkezett, ha jólemlékszem), abból pedig nem egy stadiont ki lehet üríteni.
nem tudom jobban elmagyarázni ahogy előttem tették. ha nem értitek a "sok kicsi sokra megy" elvét, akkor igazából nem tudok többet tenni, mert nincsenek adataim és nem is akarok előhalászni hosszú órákig ilyeneket, amikkel bizonyítani is lehet, hogy az a pénz márpedig hiányozni fog valahonnan, és nem abból a kimeríthetetlen kalapból, amit ti elképzeltek...

Quote from: Lythis on 2007-07-27, 22:29:14Azt, hogy ezt nem tartod poénosnak megértem, de azt nem, hogy min is akadtál ki pontosan.
a szemléletmóddal van alapvetően problémám. nem tudom magamévá tenni a koncepciót, hogy viccesnek találják a 4chan-on, illetve itt is, amikor tönkreteszik mások életét. vszleg azért tartják viccesnek, mert nem a sajátjukat. nem tartom jogosnak, hogy mindenkinek zseninek kell lennie, aki az internet-re be meri tenni a lábát, az adatokkal való visszaélés és emberek lejáratása számomra visszataszító jellemvonás anonymous-ban. ennyi.

de a robbantásos ügy legalább tisztázódott, nem tudtam milyen kulcsszavak alapján tudnék utánanézni az ügynek, hogy ne kerüljek én is a partyvan candidates megfigyelési listára :haha:

szerk talán még időben: kiegészítő a "nem tudom jobban elmagyarázni rész"-hez: sajnos nem tudom tényekkel, megfelelő logikus érthető érveléssel alátámasztani álláspontomat, amivel esélyem lenne meggyőzni titeket és ezért nem próbálkozom, szóval véletlenül sem azért, mert ne lehetne meggyőzni titeket, ne értsetek félre légyszi  ;)

kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2007-07-27, 22:39:41
de a robbantásos ügy legalább tisztázódott, nem tudtam milyen kulcsszavak alapján tudnék utánanézni az ügynek, hogy ne kerüljek én is a partyvan candidates megfigyelési listára :haha:

You're already on it.
Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Quote from: Darkstar on 2007-07-27, 22:57:26
További fejlemények  :lul: :rotfl:
http://community.myfoxstl.com/boards/forum.aspx?forum_id=245

Az összes fórumban ott vannak:
http://community.myfoxstl.com/boards/default.aspx

BTW van egy olyan érzésem, hogy a FOX News, a neokon ostobaságnak ez a fellegvára túl nagy falat lesz Anonymousnak...

Azért jó, hogy Anonymous nem tud magyarul.
Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Bevallom férfiasan, én amikor először megnéztem azt hittem, hogy fake  :eek: Azért ha a srácnak tényleg tönkrevágták az életét, akkor az vagy azt jelzi, hogy nem gondolták volna hogy ekkora súlya lesz, vagy hogy pontosan ekkora fasszopók. A robbantásoshoz nem szólok semmit, tényleg nem tudom hogy mennyi mindent kell komolyan venniük (bár azért sokmindent el tudok róluk képzelni).
(Epic LULZ :D )

Tycho

it was ebaumsworld :muhahah:



amúgy azon röhögtem, hogy hogy kiakadtak a habbo-raiden meg hogy egy csoport habbonigra beállt szvasztika alakba... már nem azért, de elég egyértelmű, hogy ez egy nagyon tré poén, nem valami brutális rasszista kiálltvány, vagy "OMG svastika!!11!!" , és ez az egészben a felháboirító? ennyi erővel egy kuki alakon évezredeket lehetne perelni nem? :lame:


aki meg felpostolja magát a netre, és ott hülyét csinál magából, azon ne lepődjön meg, hogy szarrá darálják érte az ilyen faszok, a telefonálók fele nem is biztos, hogy *chanos... :rolleyes: (UI: mert a megraidolt myspace-esek többnyire katasztrófálisan faszok... kb olyanok, mint akik kikerülnek a subbára a wiwből, és azokat meg itthon kurvára nem sajnálja senki, pedig aztán a subbakultcha se egy teveclub kaliberű grouphugfaggotry hely... )

Fazék

mintha rémlene valami olyasmi videó, ahol egy csákó az előadásában 4chan-os meme-ket tűz be 4chan-idegeneknek észrevehetetlen módon, pl "over 9000" szöveget, meg még pár hasonlót talán. van sejtésetek hogy melyikről zagyválok, vagy csak álmodtam?

Manitu

Quote from: Fazék on 2007-07-29, 17:56:06
mintha rémlene valami olyasmi videó, ahol egy csákó az előadásában 4chan-os meme-ket tűz be 4chan-idegeneknek észrevehetetlen módon, pl "over 9000" szöveget, meg még pár hasonlót talán. van sejtésetek hogy melyikről zagyválok, vagy csak álmodtam?
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=926.msg244875#msg244875


Fazék

Quote from: Manitu on 2007-07-29, 18:26:42
Quote from: Fazék on 2007-07-29, 17:56:06
mintha rémlene valami olyasmi videó, ahol egy csákó az előadásában 4chan-os meme-ket tűz be 4chan-idegeneknek észrevehetetlen módon, pl "over 9000" szöveget, meg még pár hasonlót talán. van sejtésetek hogy melyikről zagyválok, vagy csak álmodtam?
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=926.msg244875#msg244875
akkor mégiscsak rosszul emlékeztem, de nem teljesen. köszi :)

Tycho

#687
nem nem.. youtube, hal turner show, /b/tard betelefonál és elmond vagy 20 meme-t mire leesik Hal-nak, hogy megint egy raid telefont kapott  :whoah:
(over nine thousaaaaand, nigra, pool's closed, stb...) Szóval Fazék kolléga, jól szolgál az emlékezete!  :muhahah:

EDIT: ez a videó, enjoy

Fazék

Quote from: Tycho on 2007-07-29, 18:43:31
nem nem.. youtube, hal turner show, /b/tard betelefonál és elmond vagy 20 meme-t mire leesik Hal-nak, hogy megint egy raid telefont kapott  :whoah:
(over nine thousaaaaand, nigra, pool's closed, stb...) Szóval Fazék kolléga, jól szolgál az emlékezete!  :muhahah:
áá igen, vszleg ezt sikerült a kikuchiyo-s történettel egyesítenem emlékezetemben :)