4chan pwn4g3, random blődségek és trollságok.

Started by Rounin, 2006-11-23, 21:02:00

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: Ramiz on 2008-05-01, 10:46:18
http://kalmarlaszlo.deviantart.com/
18-ik születésnap poszt... :lol:

Kedves fiatalembernek tűnik, és nagyon irigylem a hetyke bajuszát.


teraflare

Quote from: Ramiz on 2008-05-01, 10:46:18
http://kalmarlaszlo.deviantart.com/
18-ik születésnap poszt... :lol:
Az egész egy lol.  :D Mondjátok kérlek, hogy  ez csak egy vicc és nem komoly... :insert LOLmozdony:

Xzone

Ez az úriember egy indiai milliárdos:

http://www.forbes.com/lists/2006/10/7XUE.html

Nézzétek meg a nevét. Ti mit hogy érezntek magatokat, ha kiderülne, hogy a nevetek "péniszürülék"-et jelent valamelyik indiai nyelven?

(Őt egyébként biztosan nem érdekli, hiszen milliárdjai vannak. Akkor meg már nem mindegy hogy hívnak?)

Próféta

Quote from: Xzone on 2008-05-02, 18:54:15
Ez az úriember egy indiai milliárdos:

http://www.forbes.com/lists/2006/10/7XUE.html

Nézzétek meg a nevét. Ti mit hogy érezntek magatokat, ha kiderülne, hogy a nevetek "péniszürülék"-et jelent valamelyik indiai nyelven?

(Őt egyébként biztosan nem érdekli, hiszen milliárdjai vannak. Akkor meg már nem mindegy hogy hívnak?)
Tudok jobbat: the best fukken name evah
[spoiler=komment]
Imagine this guy in the workplace:

"Mr. Suparman, sir?"

"Please...call me Batman."
[/spoiler]

Én


Xzone

Quote from: Én on 2008-05-07, 17:24:28
Te most honest man evar

:lol:

Szerintem a fickó számított rá, hogy kb minden második post ezt fogja kérni tőle.



Ramiz

Quote from: Manitu on 2008-05-07, 19:25:17
Quote from: minuszmiki on 2008-05-07, 18:47:57
Quote from: Én on 2008-05-07, 17:24:28
The most honest man evar
WIN (?)
PIC (?)

Nekem nincs lementve. Az egyetemről nézegettem, csodálkoztak is a többiek, hogy miért nézek egy fickóról képeket, aki a seggébe dugott egy kólásüveget ((/r)equestre).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Én csinált cap-et, mindjárt feltöltöm
szerk: hereyago bitches
Más: How 4chan are you?


teraflare

Quote from: Én on 2008-05-07, 23:52:44
Én csinált cap-et, mindjárt feltöltöm
szerk: hereyago bitches
Más: How 4chan are you?
You are 82% 4chan material.
You're an average 4channer - far from being a newfag, with plenty of knowledge of our subculture and various memes, and the potential to be downright hilarious at times. Yet you've managed to keep a few shreds of your sanity, and aren't the out-of-hand Anonymous that makes it to those news reports. In other words, you are the best kind of 4channer. :lazza:

Én


Próféta

QuoteYou are 20% 4chan material.

You're not really that cut out for 4chan, but hey, not everyone understands us. If you want to become one of us, trying lurking more (known to us as LURK THE F--- MOAR), otherwise GTFO.
MOST MEGNYUGODTAM

minuszmiki

Ahhoz képest, hogy két héten egyszer ha felmegyek a oldalra:

QuoteYou are 90% 4chan material.

You are the true face of 4chan. You're the type of person who finds racist jokes and sick humor hilarious, raids CoS, makes personal army requests whenever you see someone you dislike on Youtube, gets off to 5-year-olds, and calls Gamestop at 3 AM to ask for Battletoads. You scare me... and yet, I love you.

I'm soooo mainstream I love it.

Zsiga

You are 93% 4chan material.
You are the true face of 4chan. You're the type of person who finds racist jokes and sick humor hilarious, raids CoS, makes personal army requests whenever you see someone you dislike on Youtube, gets off to 5-year-olds, and calls Gamestop at 3 AM to ask for Battletoads. You scare me... and yet, I love you.
:angyali:

Xzone

74%, szintén az average üzenettel. Szerencsére.

Fazék

45%
és mindezt úgy, hogy soha nem látogatom a 4chan-t :haha:

Kvikveg

Newfag mar nem tudom mennyivel. Es en sem latogatom. De a "caturday"on mindig jot vigyorgok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho

Quote from: Zsiga on 2008-05-08, 19:08:27
You are 93% 4chan material.
You are the true face of 4chan. You're the type of person who finds racist jokes and sick humor hilarious, raids CoS, makes personal army requests whenever you see someone you dislike on Youtube, gets off to 5-year-olds, and calls Gamestop at 3 AM to ask for Battletoads. You scare me... and yet, I love you.
:angyali:
97% biatch. we are soooo mainstream :__devil:

chilip

#1221
30%

kamu válaszokkal 88%  :haha:

Én

Nem szép dolog a húgaitoknak születésnapra terhességet ajándékozni. :ejnye:
Btw:
[spoiler=I AM THE KING OF ALL SEAS, NEPTUN][/spoiler]

minuszmiki

Quote from: Én on 2008-05-08, 22:41:07
Nem szép dolog a húgaitoknak születésnapra terhességet ajándékozni. :ejnye:
Pedig hogy örült neki...  :angyali:


chilip



Darkstar

#1226
QuoteYou are 99% 4chan material.

You are the true face of 4chan. You're the type of person who finds racist jokes and sick humor hilarious, raids CoS, makes personal army requests whenever you see someone you dislike on Youtube, gets off to 5-year-olds, and calls Gamestop at 3 AM to ask for Battletoads. You scare me... and yet, I love you.

:zomg: (2 kamu volt benne, ha jól rémlik, de akkor is...)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

kitöltöttem a tesztet immár komolytalanul, és gond nélkül sikerült elsőre kihoznom egy 100%-ot, annyira egyértelműek a hozzá tartozó válaszok :rolleyes:

Én

Én amikor először próbáltam kimaxolni, csak 86% jött ki, mert
[spoiler=MAJOR SPOILAH]nem gondoltam hogy mindegyiknél az utolsó a legjobb[/spoiler]
pl kedvenc animuhoz Rozen Maident hittem DESU miatt, etc. :P

Fazék

Quote from: Én on 2008-05-09, 01:48:56
Én amikor először próbáltam kimaxolni, csak 86% jött ki, mert
[spoiler=MAJOR SPOILAH]nem gondoltam hogy mindegyiknél az utolsó a legjobb[/spoiler]
pl kedvenc animuhoz Rozen Maident hittem DESU miatt, etc. :P
???
[spoiler]2 kérdésnél nem az utolsót választottam a 100%-hoz[/spoiler]