4chan pwn4g3, random blődségek és trollságok.

Started by Rounin, 2006-11-23, 21:02:00

Previous topic - Next topic

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho


Én


Rounin


Ramiz

Szükségem lenne egy minél brutálisabb születésnapos képre, valakinek van kéznél? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-10-11, 15:31:44
Szükségem lenne egy minél brutálisabb születésnapos képre, valakinek van kéznél? :D

Tycho

elképesztő... egyetlen egy darab szülinapos képem sincs :zomg: - maximum a döglött lóba szúrt táblára shoopolhatnék boldog szülinapot feliratot, de az nem az igazi :ejj:

Én

Én is csak a You're adopted klasszikust találtam. :(

Ramiz

#1478
Quote from: Tycho on 2008-10-11, 21:48:28
elképesztő... egyetlen egy darab szülinapos képem sincs :zomg: - maximum a döglött lóba szúrt táblára shoopolhatnék boldog szülinapot feliratot, de az nem az igazi :ejj:

Nekem volt valahol, de nem találom. :(


edit: mindfuck képek

[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Első old, második :lol: , harmadikért meg  :uzi:

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Tycho

Ramiz: szemét vagy, még úgy is szar a harmadik, hogy ismerem... mert a 4chonon legalább láttszik, hogy .gif...

Én: minfuck képet sose nyiss meg, ha .gif! :lul:

Próféta: a mindfuck képek 70%án semmi nincs. De ezen épp van... a loccsanás egy vicsorgó farkasember valami...

Xzone


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

Quote from: Tycho on 2008-10-12, 01:12:42
Próféta: a mindfuck képek 70%án semmi nincs. De ezen épp van... a loccsanás egy vicsorgó farkasember valami...
Én nem 4chanon szoktam találkozni velük, szóval az a tapasztalatom, hogy általában van rajtuk valami. Kösz a tippet, további fél perc koncentrált munkával megtaláltam a farkasembert :leborul:
Nakedape: aaaargh  :ejnye:

Ramiz

Quote from: Tycho on 2008-10-12, 01:12:42
Próféta: a mindfuck képek 70%án semmi nincs. De ezen épp van... a loccsanás egy vicsorgó farkasember valami...

Szerinted... :D
Én idáig egyen nem tudtam semmit megtalálni mások segítségével sem (és a 4chanon sem írta be épp senki), a kereszteződéses-helyszínelős képen.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: Ramiz on 2008-10-12, 11:07:21
Szerinted... :D
Én idáig egyen nem tudtam semmit megtalálni mások segítségével sem (és a 4chanon sem írta be épp senki), a kereszteződéses-helyszínelős képen.
Link pls, de ha jóra gondolok, akkor az a Death Note utalás miatt MF.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Tycho

Quote from: Ramiz on 2008-10-12, 11:07:21
Quote from: Tycho on 2008-10-12, 01:12:42
Próféta: a mindfuck képek 70%án semmi nincs. De ezen épp van... a loccsanás egy vicsorgó farkasember valami...

Szerinted... :D
Én idáig egyen nem tudtam semmit megtalálni mások segítségével sem (és a 4chanon sem írta be épp senki), a kereszteződéses-helyszínelős képen.

A 70% erős túlzás, de a legtöbb erdős képen semmit nem találtam meg.... se a temetősön.

Draconire

Ramiz: http://i58.photobucket.com/albums/g279/Gmer/1220243164418.jpg
[spoiler]baloldalt ott van Light a Death Note-tal[/spoiler]

Egyébként meg 70% erős túlzás? Szerintem kifejezetten enyhe, csak nézz meg egy ilyen threadet /X/-en, meresztheted a szemed a semmiért, gyakorlatilag az összesen. :P

Member

#1490
A farkasember qrvajó. :jee:
Ezért szeretlek benneteket, párat fel lehet használni a hülye előadásunkon. :D


Member

Gyorsan tudtok még néhány egyértelműbb mindfuckot küldeni?

.Attila


Én

Asszem ez nincs ott:
[spoiler][/spoiler]

Member

A Tiéd egyértelmű, de sem a fát, sem a vigyori szépségkirálynőset nem értem. :/

.Attila

Quote from: Member on 2008-10-12, 12:36:28
A Tiéd egyértelmű, de sem a fát, sem a vigyori szépségkirálynőset nem értem. :/

[spoiler]A fáson nincs semmi (írja is a szöveg), a szépségkirálynősnél meg nem értem, miért nem érted.[/spoiler]

Lent egyébként ott a gallery.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!