4chan pwn4g3, random blődségek és trollságok.

Started by Rounin, 2006-11-23, 21:02:00

Previous topic - Next topic

Darkstar

Egy ideig nem értettem mitől olyan lassú a 4chan...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Fasza, indult megint egy magyar thread, a 2. reply-től politika.
Hogy ez mennyire egy gyökér ország.

NLZ

Quote from: .Attila on 2008-12-02, 21:32:53
Fasza, indult megint egy magyar thread, a 2. reply-től politika.
Hogy ez mennyire egy gyökér ország.
Nana, az ország nem gyökér, max az elbutított népség, aki megkapta az állampolgárságát és megtanulta a nyelvét.
[reserved]

Darkstar

Quote from: .Attila on 2008-12-02, 21:32:53
Fasza, indult megint egy magyar thread, a 2. reply-től politika.
Hogy ez mennyire egy gyökér ország.
Hungary sucks. More at 11.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: NLZ on 2008-12-02, 21:42:21
Quote from: .Attila on 2008-12-02, 21:32:53
Fasza, indult megint egy magyar thread, a 2. reply-től politika.
Hogy ez mennyire egy gyökér ország.
Nana, az ország nem gyökér, max az elbutított népség, aki megkapta az állampolgárságát és megtanulta a nyelvét.

Ezt inkább nem kommentálom.
Annyit azért elmondok, hogy anyám bolgár származású.

NLZ

Attól még nem kell szidni az országot.
[reserved]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: NLZ on 2008-12-02, 21:48:30
Attól még nem kell szidni az országot.

Mert miért nem?
Én magyar vagyok. Az, hogy anyám milyen származású, teljesen független attól, hogy a magyarok nagy része gyökér. Az országot nem fogom pusztán azért szeretni, mert itt születtem. A feltétlen tisztelet/szeretet csak illúzió, ez az ország aligha érdemli meg a tiszteletet.
Van kivétel természetesen, tudnék is mondani. Csak a kivételek igen ritkák és legtöbbször szeretik itthon eltaposni őket.

Xzone

A nyelvünket szeretem, meg egy-két városnak vannak jó pillanatai. Egyébként nem nagyon kedvelem a helyet; elvagyok, de egyáltalán nincsenek hazafias érzelmeim. És szerintem nem is létezik olyan, hogy "magyar kultúra", a történelem folyamán mindent külföldről vettünk át. Flame away.

Én

Quote from: .Attila on 2008-12-02, 21:52:52
ez az ország aligha érdemli meg a tiszteletet.
Quote from: Xzone on 2008-12-02, 22:03:20
nem is létezik olyan, hogy "magyar kultúra"
Az ilyeneket olvasva mindig szomorú leszek. Ilyen közgondolkodással 1000% hogy semmit sem fog elérni ez a nép, sőt ünnepelni fogja amikor mások veszik át itt az uralmat, mint a XX. században.
Amúgy nem niggertits-topic téma.

kikuchiyo

Ez a téma tényleg nem ide való.

Inkább nézzétek meg ezt a képet köpködés helyett.
Failure is the default option

Ramiz

Az a röhej, hogy azok is politizálnak, akik elvileg nem szeretnek. Bonci, ha anyád bolgár származású, és sértett NLZ megjegyzése, miért kezdesz el te is sarat dobálni?

Tök jó ország ez, lehet benne tisztességesen élni, ha akar az ember. Aki az ellenkezőjét állítja, az mentséget keres a tisztességtelen életre. Ahhoz nem kell mentség. Épp azért tisztességtelen. Én sok jó magyar embert ismerek. És jópár külföldit, eddig mindenhonnan, ahol kellő időt (pár hetet nemturistaként) eltöltöttem. Butaság általánosítani.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2008-12-02, 22:53:52
Az a röhej, hogy azok is politizálnak, akik elvileg nem szeretnek. Bonci, ha anyád bolgár származású, és sértett NLZ megjegyzése, miért kezdesz el te is sarat dobálni?

Hol volt itt politikáról szó?
Csak az első posztban utaltam arra, hogy a 4chan-on egy magyar threadben megy a politikai szitkozódás.

QuoteTök jó ország ez

Én másképp gondolom.

Quotelehet benne tisztességesen élni, ha akar az ember. Aki az ellenkezőjét állítja, az mentséget keres a tisztességtelen életre.

Senki sem mondott ilyesmit.

QuoteÉn sok jó magyar embert ismerek.

Én is, bár a sok az egy relatív fogalom.

QuoteButaság általánosítani.

Attól függ, hogy az általánosításba mennyi kivétel fér bele.
Magyarországon az a baj, hogy ugyan a csoportokon belül az emberek egészen normálisak, de a sok különböző csoport, ill. a sok különböző csoporthoz tartozó egyének egymás között képtelenek normálisan viselkedni. (a csoport alatt nem kell feltétlenül etnikai, szexuális hovatartozásbeli stb. csoportokra gondolni, elég pusztán két ismeretlen ember, akikben nincs semmi közös)

minuszmiki


NLZ

Quote from: .Attila on 2008-12-02, 23:21:38
QuoteTök jó ország ez
Én másképp gondolom.
"El lehet menni Magyarországról! Itt lehet bennünket hagyni, kérem szépen! Tessék! Lehet menni!"
-Gyurcsány Ferenc

:angyali:
[reserved]


Darkstar

Quote from: NLZ on 2008-12-03, 00:15:56
"El lehet menni Magyarországról! Itt lehet bennünket hagyni, kérem szépen! Tessék! Lehet menni!"
-Gyurcsány Ferenc
:angyali:
Távlati terveim között elég magas prioval szerepel.   :P
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: Darkstar on 2008-12-03, 00:27:18
Quote from: NLZ on 2008-12-03, 00:15:56
"El lehet menni Magyarországról! Itt lehet bennünket hagyni, kérem szépen! Tessék! Lehet menni!"
-Gyurcsány Ferenc
:angyali:
Távlati terveim között elég magas prioval szerepel.   :P

+1

Fazék

úúú hogy ti milyen eredetiek vagytok. senkitől sem hallottam még ezt a reakciót  :cool:

NLZ

Quote from: Fazék on 2008-12-03, 00:33:05
úúú hogy ti milyen eredetiek vagytok. senkitől sem hallottam még ezt a reakciót  :cool:
Mármint most kire gondolsz?

Egyébként:
:D
[reserved]

Én

Amúgy ezen a kijelentésen mindig röhögk: ezt tudja mondani a miniszerelnök a népnek, ami megválasztotta :appl:
Szálljunk már le erről :P
[spoiler][/spoiler]

kikuchiyo

Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: Én on 2008-12-03, 00:41:16
Amúgy ezen a kijelentésen mindig röhögk: ezt tudja mondani a miniszerelnök a népnek, ami megválasztotta :appl:
Szálljunk már le erről :P
[spoiler]img[/spoiler]
ÁááÁÁÁáÁáááá, ez a kep... remalmaim lesznek! Francba! Francba!  :zomg: :zomg: :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Még most hagyjátok abba légyszíves, amíg legalább kurvaanyázás nincs.

NLZ

Én, hallottad? Nem rakunk ki ilyen képeket ide, irgumburgum, különben anyázás lesz.
:D
[reserved]

.Attila

Felőlem egy törlés is mehet, abszolút nem ez volt a célom.
Most viszont mentem aludni.

Én

Quote from: NLZ on 2008-12-03, 00:48:16
Én, hallottad? Nem rakunk ki ilyen képeket ide, irgumburgum, különben anyázás lesz.
:D
Anyád.
OH SHI-
:D

Tycho

Quote from: Én on 2008-12-03, 00:55:23
Quote from: NLZ on 2008-12-03, 00:48:16
Én, hallottad? Nem rakunk ki ilyen képeket ide, irgumburgum, különben anyázás lesz.
:D
Anyád.
OH SHI-
:D

Lemaradt a Kurva :ejnye:

Én

Először úgy akartam, de nem szeretem használni viccből.

Ramiz

Quote from: .Attila on 2008-12-02, 23:21:38Én másképp gondolom.
Levágtuk!!!

Quote from: .Attila on 2008-12-02, 23:21:38Senki sem mondott ilyesmit.
Nekem sok ismerősöm...

QuoteÉn is, bár a sok az egy relatív fogalom.
Azta'!

Bocs az újbóli reagálásért, már direkt nem a politikai töltetet piszkáltam, csak az egy mondatos megmondásokat rágtam meg. :)

Búcsúzóul olvasnivaló egy okos embertől:

http://hvg.hu/velemeny/20081202_popper_magyar_valsag.aspx
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!