4chan pwn4g3, random blődségek és trollságok.

Started by Rounin, 2006-11-23, 21:02:00

Previous topic - Next topic

Én

Kéne :D Csak kopaszkigyúrt napszemüveges kéne oda.
Kár, hogy nem Tibi :D

motifator

#1681
Ezt is megértük, a velveten a rule #34-et emlegetik, ráadásul ED-t linkelnek. Ne, légyszi ne kérdezzétek meg, hogy miért olvastam ezt. Magam se tudom.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Misu

Quote from: Darkstar on 2008-12-09, 11:10:04
Amíg japánban nem tiltják be a loli mangákat (és nem fogják, ha a unicef megfeszül, akor sem :D) én nem aggódom.

loli manga. nevettem

Én


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Úristen, gyerekek, mit találtam egy régi vincsin... életem legnagyobb égetése magam ellen... és Tycho ellen... remélem utólagos engedelmével én most feltöltöm nektek közös gimnazista... khm.... RAP lemezünket... illetve kabaré... is... XD XD XD

Amennyiben van rá érdeklődés!!!
Amíg tölt az RS, nektek be kell ikszelni ezen mezőket:

Quote
[ ] Érdeklődök!
[ ] Én is!
[ ] Én meg pláne!

:muhahah: :muhahah: :muhahah: :muhahah: :muhahah: :muhahah: :muhahah: :muhahah: :muhahah: :muhahah:
Vagy fogyasszátok inkább szolid szociohorror-rádiójátékként, amely két szerencsétlen tizenéves agyi leépülését illusztrálja, avagy sose füvezz Kalinka vodkára!!!*
:__devil: :__devil: :__devil: :__devil: :__devil: :__devil: :__devil: :__devil: :__devil: :__devil: :__devil: :__devil:

* : csak vicc. mi ilyet nem tennénk, nem is tettünk sose.**
** : vagy legalábbis a felvétel előtt nem. alapjáraton voltunk ilyen hülyék... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone


Ramiz

Quote from: Xzone on 2009-01-07, 02:50:46
Előre félek ettől...

Én is...

Lehet, hogy holnap, józanon újra meghallgatom, és mégis kikérem Tycho véleményét...
Ultranagy gyökérség... a taplóság illusztációja...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Lehet, hogy abba nem fogok belehallgatni.
Amúgy mi a baj a fűvel és kalinkával? :D

Zsiga

Pedig épp menni akartam aludni... De ezt megvárjuk. :D

Ramiz

#1690
Akkor ikszeljetek gyorsan, mielőtt én is elmegyek aludni...

Quote from: Én on 2009-01-07, 02:56:04
Amúgy mi a baj a fűvel és kalinkával? :D
Attól függ, hogyan definiálod a bajt.
Mi például tanulás meg pinázás helyett olyasmiket vettünk fel, amit... na majd meglátjátok. :gyagya:

(Annyira nem durva amúgy. Csak azért nekem, visszahallgatva, üt erősen. :zomg: )
((( NEM BÁNOK SEMMIT!!! :Kiraly: :__devil: :muhahah: )))


edit: here ti vagytok

Aki megmongya, mér XOMRAK, az kap 1 sört. Aki elkezdi, de nem tuggya végighallgatni, az meg hoz nekem egy 2 decis Kalinkát Filmmaratonra. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2009-01-07, 02:59:21
Pedig épp menni akartam aludni... De ezt megvárjuk. :D

Így megy ez. Én is feküdni akartam, erre találok egy Biribiri threadet a 4chanon, itt meg ezt. Szóval lefekvés elhalasztva. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: Darkstar on 2009-01-07, 03:07:47
Quote from: Zsiga on 2009-01-07, 02:59:21
Pedig épp menni akartam aludni... De ezt megvárjuk. :D

Így megy ez. Én is feküdni akartam, erre találok egy Biribiri threadet a 4chanon, itt meg ezt. Szóval lefekvés elhalasztva. :D

Édes drágák vagytok... :D

Na majd írjatok véleményeket :__devil: (sőt ha valakinek van a laptopján kamera, poénból felvehetné az arcát, tuggyátok mint a reaction videók, az "anyám megnézi a 2girls1cup videót" cuccok). :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Webkamerám az nincs, de gondolom sejted milyen fejet vágtam közben... :lul:
Hatalmas a cucc.

Darkstar

#1694
Ez kész   :rotfl:

"Ramiz, Ramiz, tedd le a répát"
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

A tanári karosban voltak ötletesek :D (de miért ilyen "hosszú"?)
Amúgy obligatory facepalm:  :facepalm:
Obligatory win: :Kiraly:

Dreamcleaver

Mi az a Biribiri?

Ha linkeled a threadet az is jó.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én


Xzone

Quote from: Ramiz on 2009-01-07, 03:11:04
(sőt ha valakinek van a laptopján kamera, poénból felvehetné az arcát, tuggyátok mint a reaction videók, az "anyám megnézi a 2girls1cup videót" cuccok). :muhahah:

Így utólag nem lett volna hülye ötlet. Különösen az nézett volna ki jól, amikor a második szám közben úgy éreztem, muszáj átváltanom a fejhallgatóra a hangfalakról. Valamint a 'kabaré' is érdekes reakciót váltott ki belőlem...

Összefoglalva: :eek: :zomg: :comp:

Fazék

Quote from: Ramiz on 2009-01-07, 03:00:06edit: here ti vagytok

Aki megmongya, mér XOMRAK, az kap 1 sört. Aki elkezdi, de nem tuggya végighallgatni, az meg hoz nekem egy 2 decis Kalinkát Filmmaratonra. :D
eh. csak este tudom majd meghallgatni :(
sajnos csak mobillal tudok felvételt készíteni, de azért megpróbálom majd a reakciómat fölvenni.

amúgy mi is csináltunk hasonlót anno 13 évesen, egy jelenleg tényleg együttesben játszó sráccal (Moog basszusgitárosa :haha:), de egy rohadt vinyóhalál vitte az összes hangfelvételt magával :(
sajnos a srác meg annyira rendetlen, hogy az ő példánya eleve reménytelen volt, hogy előkerüljön. pedig rohadt szívesen meghallgattam volna így 10+ év elteltével :(

Nakedape

nekem egy kazettán van valahol, egy zenénk régről :D

amúgy meg kipróbáltam a kazoo-mat, final coundtownra tökéletes, Ramizhoz kamera kötelező!!

Ramiz: eza  zene. nos.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

Quote from: Én on 2009-01-07, 03:57:55
Gugli ezt adja. :wtf:

Lolwut.

Ez Biribiri
[spoiler][/spoiler]

Animooted version
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: Fazék on 2009-01-07, 11:04:49
sajnos csak mobillal tudok felvételt készíteni, de azért megpróbálom majd a reakciómat fölvenni.

Kérlek tedd azt!!! Arra kíváncsi leszek! :D Tökéletes telefonnal is, csak legyen fény. :)

Quote from: Nakedape on 2009-01-07, 11:55:41amúgy meg kipróbáltam a kazoo-mat, final coundtownra tökéletes, Ramizhoz kamera kötelező!!

Valaki hozzon, ha tényleg meg akarjuk csinálni... vagy legalábbis kis szalagos kazettát. Meg a dalszöveget. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2009-01-07, 14:28:28
Quote from: Nakedape on 2009-01-07, 11:55:41amúgy meg kipróbáltam a kazoo-mat, final coundtownra tökéletes, Ramizhoz kamera kötelező!!

Valaki hozzon, ha tényleg meg akarjuk csinálni... vagy legalábbis kis szalagos kazettát. Meg a dalszöveget. :D
dalszöveggel  könnyű :D
csináljuk! Zsiga dob,, Fazék gitároz, én kazoo, Ramiz énekelsz?
nyomtatok szöveget
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2009-01-07, 14:35:46
Quote from: Ramiz on 2009-01-07, 14:28:28
Quote from: Nakedape on 2009-01-07, 11:55:41amúgy meg kipróbáltam a kazoo-mat, final coundtownra tökéletes, Ramizhoz kamera kötelező!!

Valaki hozzon, ha tényleg meg akarjuk csinálni... vagy legalábbis kis szalagos kazettát. Meg a dalszöveget. :D
dalszöveggel  könnyű :D
csináljuk! Zsiga dob,, Fazék gitároz, én kazoo, Ramiz énekelsz?
nyomtatok szöveget

Én nekem túl jó a hangom... :o
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Tycho

Quote from: Ramiz on 2009-01-07, 03:00:06
here ti vagytok
Atyauristen... Ez még megvan? :muhahah:


Quote from: Ramiz on 2009-01-07, 03:00:06
Aki megmongya, mér XOMRAK, az kap 1 sört. Aki elkezdi, de nem tuggya végighallgatni, az meg hoz nekem egy 2 decis Kalinkát Filmmaratonra. :D

Ez azt jelenti, hogy van egy söröm? :angyali:

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nihilus

Kicsit slowpoke, de azért elmondom:
Most lehet furcsán fogtok rám nézni, de kurvára tetszett. :jee: XD
Csináljátok a rapkabarét komolyabban, lehet leszerződtetnek, vagy valami. :hehe:

Ramiz

Quote from: Nihilus on 2009-01-08, 19:38:25
Kicsit slowpoke, de azért elmondom:
Most lehet furcsán fogtok rám nézni, de kurvára tetszett. :jee: XD
Csináljátok a rapkabarét komolyabban, lehet leszerződtetnek, vagy valami. :hehe:

Esetleg filmmaratonon rappelhetünk egyet... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!