A legjobb anime befejezések

Started by Solid Snake, 2006-12-17, 20:19:15

Previous topic - Next topic

blackman

Quote from: Rounin on 2008-10-04, 02:45:22
Quote from: blackman on 2008-10-04, 02:06:43
Nagyon hangulatos volt a Death Note vége is

Úgy érted amikor [spoiler]L meghalt[/spoiler]? Szerintem is. :tezsvir:
Az is hangulatos volt.  :D
De nekem jobban tetszett amikor
[spoiler]Ryuk beírta Light nevét a Death Notejába.  :D[/spoiler]

Rounin

Na de azért végigszenvedni...? Kizárt.

Solid Snake

Quote from: Ramiz on 2008-10-04, 01:40:34
Jó, mondhatnék sok kedvenc animét, mert ami tökéletes, annak nyilván a vége is az (Akira, GitS, Ninja Scroll stb). De a "Beng!"-et és aztán a megnyugtató zenére az űrbe szálló képet (Yoko Kanno, istennőm!) semmi sem überelheti. :)

:tezsvir:

Nemrég néztem újra a Jin Roh-t, annak a vége is üt.

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-10-04, 01:40:34
Jó, mondhatnék sok kedvenc animét, mert ami tökéletes, annak nyilván a vége is az (Akira, GitS, Ninja Scroll stb). De a "Beng!"-et és aztán a megnyugtató zenére az űrbe szálló képet (Yoko Kanno, istennőm!) semmi sem überelheti. :)
Quote from: Solid Snake on 2008-10-04, 11:17:18
Nemrég néztem újra a Jin Roh-t, annak a vége is üt.
Double  :tezsvir:

Az a baj, hogy én nem tudnék megállni a listában... ΠΛΑΝΗΤΕΣ, Kino no Tabi, Millenium Actress, stb. Láttam jó néhány remek befejezést, nagyon nehéz sorrendet felállítani.

Flaser

Quote from: Próféta on 2008-10-04, 12:15:40
Quote from: Ramiz on 2008-10-04, 01:40:34
Jó, mondhatnék sok kedvenc animét, mert ami tökéletes, annak nyilván a vége is az (Akira, GitS, Ninja Scroll stb). De a "Beng!"-et és aztán a megnyugtató zenére az űrbe szálló képet (Yoko Kanno, istennőm!) semmi sem überelheti. :)
Quote from: Solid Snake on 2008-10-04, 11:17:18
Nemrég néztem újra a Jin Roh-t, annak a vége is üt.
Double  :tezsvir:

Az a baj, hogy én nem tudnék megállni a listában... ΠΛΑΝΗΤΕΣ, Kino no Tabi, Millenium Actress, stb. Láttam jó néhány remek befejezést, nagyon nehéz sorrendet felállítani.

ΠΛΑΝΗΤΕΣ - hát ez attól függ. Sztem. a manga fényévekkel jobb volt.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Swarczi

Nos, mivel láttam már egyet, ezért én is dobok egy TOP3-mat
Wolf's Rain: Ennek a lezárása volt az általam eddig látott animok közül az egyik legszomorúbb, és az egyik legbefejezetlenebb is(azért az utolsó képsorok, mikor Darcia szeme a vízben van, és a víz el kezd fekededni...)
Air:Azért ennek az animnak a vége is kicsit mellbevágott, erősen gondolkodtam rajta, hogy ez volt az utolsó amit megnéztem... De azért nem hagytam abba, máig kitartok :smile:.
Code Geass R1/R2: Azért bárki bármit mond, engem mind a két évad vége  :mad: állapotba hozott. Az R1 vége a befejezetlensége miatt, a második meg azért mert
[spoiler]Lelouch másképp is megoldhatta volna, ahelyett hogy feláldozza magát az emberiségért[/spoiler]

tox1czero

Sokan mondtátok az Airt.. Tényleg nagyon jól felépített, 'könnyfakasztó' és sokkoló(?) lett.. Nos, nekem ez sok volt.. Nagyon tetszett nem mondom, de egy vidámabb végnek jobban örültem volna..

Hm.. Clannad.. nos, ebbe most nem megyek bele mélyen, jó lett és kész.. :D

X TV.. Amit a movie-ban elrontottak, itt kijavították.. nekem ez számít minden idők legjobban eltalált befejezésének..

School days.. erre mondja valaki, hogy nemjó.. :D

Fate/stay night: happy end is és nem is, nem szomorú, de még se boldog feltétlenül senki, nekem nagyon tetszett.. Mindenki 'vágya' teljesül és mégse.. nagyon találó :)

Midori no Hibi.. ez a másik amibe most hirtelen nem mennék bele, de nagyon jó lett.. kicsit klisé, de jó.

fema

#37
Quote from: tox1czero on 2010-07-23, 01:32:54
Fate/stay night: happy end is és nem is, nem szomorú, de még se boldog feltétlenül senki, nekem nagyon tetszett.. Mindenki 'vágya' teljesül és mégse.. nagyon találó :)

Hát nálam ez még nagyon messze van a happy endtől... Az egyetlen "hiba" az egész animében számomra a befejezés, ami kb annyira lehangolt, mint a TTGL sorozat vége.

[spoiler]Ha összejöttek volna a végén vagy akár csak együtt maradtak volna, esetleg még akkor is örültem volna, ha a kapcsolatot tudták volna tartani, de így... Utálom, az ilyen ("valóságban-is-így-szokott-lenni") befejezéseket, mikor megmentenek mindenkit, tök happy mindenki, de a főhőst meg kb postolhatják a failblogra, mert megszopja, mint torkos borz.  :Eztneked:[/spoiler]

Bár tudom, ezzel egyedül vagyok, mert "jaj hát ez csak dráma", de akkor is.. ^^

Junchi

#38
Quote from: Junchi on 2008-10-02, 16:38:43
Élesszük fel kicsit a topic-ot; Jöjjön egy top5 féleség.

1. Berserk - Mondhat akárki, akármit, ennek az animének a lezárása úgy tökéletes, ahogy van, minden nemű plot hole ellenére (igeeen, a magam részéről nem kérnék ebből folytatást ^^)
2. Samurai Champloo - Itt rágtam a körmömet, hogy mégis milyen sorsot szánnak végül a főszereplőknek. 25-ös/26-os EPICsode-ok rulzanak...
3. Gungrave - Ha egy anime befejezésének sikerül elérnie, hogy majdnem kinyissam a 100-as zsepimet, akkor az csak zseniális lehet :D
4. Monster - No comment...
5. Arashi no Yoru ni - Ennél szuttyogtatósabb befejezést keresve sem találnék...

^Ehhez még hozzáraknám a következőket:

Utena - Mert egy hétig emésztettem a végét, és mert ebből is majdnem 100-as zsepi lett...
Esca - Talán nem olyan EPIC end, mint a listában szereplő többi cuccé, de a hatása azért így is megvolt.
Basilisk - AAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWW~~

Duh, és persze Gankutsuou!

tox1czero

Fema: Azért happy end, mert mindkét főhős(Shirou és Saber) [spoiler]elérte a célját/vágyát. Szerintem az, hogy Saber nem maradt Shirouval még nem azt jelenti, hogy örökre elveszítették a kapcsolatot,csak akkor mindenkinek a saját 'dolgát' kellett csinálnia.. [/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: tox1czero on 2010-07-23, 01:32:54
School days.. erre mondja valaki, hogy nemjó.. :D

Ó igen, az egy igazi klasszikus. :D