Konyvtar_elrendezes

Started by zsozso, 2007-01-18, 09:39:25

Previous topic - Next topic

zsozso

Ide lehet irni velemenyeket, javaslatokat, etcket az uj konyvtar rendszerrol.
Death is the only redemption

Cobra

Nekem TC alatt csak annyit változott, hogy a könyvtárak egy része link-nek van jelezve, de a sorrend változatlan.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Jam, de így mind angol, mind japán cím alapján meg lehet találni a dolgokat. Szvsz jó ötlet.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Guramy

Egyes animéknek sok szinonim nevük van, így volt, h négyféle címen kerestem ugyanazt, ill. esetenként szavanként is. Ez a rendszer jelentősen redukálja a kereséssel töltött időt, hiszen japán címe (legalbbis általában) csak egy van minden animének.
Szerintem csak egyszerűen átláthatóbb lett. Köszi a fáradozást! ;)

Tyrael

Quote from: Guramy on 2007-01-19, 06:50:22
Egyes animéknek sok szinonim nevük van, így volt, h négyféle címen kerestem ugyanazt, ill. esetenként szavanként is. Ez a rendszer jelentősen redukálja a kereséssel töltött időt, hiszen japán címe (legalbbis általában) csak egy van minden animének.
Szerintem csak egyszerűen átláthatóbb lett. Köszi a fáradozást! ;)
en hogy le lettem hulyezve, mikor mondtam, hogy ez milyen jo lenne :)

Tyrael

Fazék

#5
Quote from: Tyrael on 2007-01-23, 00:44:03en hogy le lettem hulyezve, mikor mondtam, hogy ez milyen jo lenne :)

Tyrael
that is so not true! why are you saying that?

egyszerűen a megvalósítás nehézsége/időigényessége miatt lett dismiss-elve anno a dolog, mint te is emlékezhetsz. bárki aki értett volna hozzá, hogyan lehetne megcsinálni (te is), elfoglalt volt. aki meg nem értett hozzá és igénye lett volna rá, az nagynehezen elmehetett anidb-re és kiderítette magának a keresett címváltozatot. :) mostanra megvalósult. ne gyere a "prófétaszöveggel", hanem inkább örülj te is velünk együtt, hogy megvalósult :)

Yakumo

Véleményt? Jó és kösz! :D

Lythis


23csucsu99

Most láttam csak, hogy mi változott, és vsz nagyon jó ötlet ; )

zelio

Szerintem tökéletes lett.
Örülök, hogy vannak emberek, akik ennyi munkát fektetnek be azért,
hogy másoknak örömet szerezzenek.
Köszönjük.

newszi

Én meg ABC sorrendben haladok, és eddig eljutottam a D ig... Közben figyelgetem, h nincs-e valami új előrébb időközben.
Ezzel az új funkcióval azonban teljesen összekeveredett az abc listám, és nem tudom, h mi alapján haaldjak tovább. XD
The net is surely Vast and Infinite.
Anime listám

Cobra

Vagy az eredeti cím alapján mész, aminek a mappa ikonja van, vagy az angol cím szerint, aminek a link ikonja van (legalábbis TC alatt, más FTP program nem tudom hogy jelöli a könyvtárakat).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

newszi

Megoldom :D Nem azért modntam. Csak mindenki + os, nekem meg ez nem olyan +, szal gondoltam leszek egy -, csak a teljesség kedvéért. :D
The net is surely Vast and Infinite.
Anime listám

olthyer

Helló!

Nagyon jó az ötlet! Csak... mi van akkor, ha a Fullmetal Alchemist-et szeretném nézni, de smelyik mappában nem találom? :o Adjatok iránymutatást, hogy hol találom. Köszönöm előre is!

Olthyer

Selmo

Talán nyisd ki jobban a szemed, mert van Fullmetal Alchemist, és ezen a néven.

A tökéletesség unalmas.

Próféta

#15
Quote from: Selmo on 2007-10-07, 17:16:08
Talán nyisd ki jobban a szemed, mert van Fullmetal Alchemist, és ezen a néven.
A könytár valóban létezik, de hiányzik a tartalma. Csakúgy, mint még jó pár könyvtárnak.
Újabb vinyóhalál?

Darkstar

Quote from: Selmo on 2007-10-07, 17:16:08
Talán nyisd ki jobban a szemed, mert van Fullmetal Alchemist, és ezen a néven.

De a mappa nálam is üres
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

#17
Akkor talán zsozso szerel?
Ill. 1 hét múlva adásba kerül, lehet, hogy ennek van hozzá köze?

A tökéletesség unalmas.

Próféta

Quote from: Selmo on 2007-10-07, 17:27:52
Ill. 1 hét múlva adásba kerül, lehet, hogy ennek van hozzá köze?
Szúrópróbás vizsgálat alapján az Agito és az Elfen Lied is hiányzik, ezek pedig aligha fognak pár héten belül adásba kerülni.

olthyer

Ahh, visszakerültek a Fullmetal Alchemist részek! Ezer hála! Már zúzom is! :) Szép napot,

Olthyer

alfa88

Sziasztok!

Nah, csak egy nagyon gyors kérdésem lenne. Ne nézzetek nagyon hülyének légyszi, de nem találom a Sima Naruto részeket, megvannnak a filmek, és a Shippuden is, de a sima részeket nem találom, szóval valaki kérlek segtsen megmondani hol van, esetleg új név alatt, vagy csak a Leap Ftp-m bénázik?

Köszi előre is a segítséget. :)

Member


Flaser

Kedves zsozso!

Ebben a thread-ben, már felvetettm két új kategória felvételét:
Hentai Doujinshi
Hentai Manga & Original Doujinshi

Ennek apropója, hogy kb. 450 db már rendezett doujin várja értő gondozásodat.
Gondoltam, ide is írok pár sort, mert hátha csak az admin topic-ok olvasására van időd.

PS.: A Kara no Kyoukai (3 db mozi) upload ugye nem veszett, el, csak admin limbo-ba várja a megjelenést?
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

zsozso

Quote from: Flaser on 2008-09-17, 19:11:09
Kedves zsozso!

Ebben a thread-ben, már felvetettm két új kategória felvételét:
Hentai Doujinshi
Hentai Manga & Original Doujinshi

Ennek apropója, hogy kb. 450 db már rendezett doujin várja értő gondozásodat.
Gondoltam, ide is írok pár sort, mert hátha csak az admin topic-ok olvasására van időd.

PS.: A Kara no Kyoukai (3 db mozi) upload ugye nem veszett, el, csak admin limbo-ba várja a megjelenést?

Fixed.
Death is the only redemption