Kiállítás, Múzeum, Színház és egyéb hasonszőrű dolgok

Started by Fate, 2007-01-19, 10:49:45

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Acchan on 2016-01-23, 11:09:24
:cool: Már ezért megérte lefogyni azt a 24 kilót. :D

Nekem szűk 3at és rajta vagyok az ügyön, de nem sanszos, hogy a kiállítás végéig meglesz :)

szerk.: ruhával együtt 80? Mert akkor esélytelen.

SaiyaGin

Quote from: Acchan on 2016-01-23, 20:19:47
Minden bizonnyal igazad van. :) Jó szórakozást! Zseblámpát/telefont zseblámpa appal vigyél. :D

Köszi a tippet! :merci:

Kvikveg

Quote from: SaiyaGin on 2016-01-24, 17:16:30
Quote from: Acchan on 2016-01-23, 20:19:47
Minden bizonnyal igazad van. :) Jó szórakozást! Zseblámpát/telefont zseblámpa appal vigyél. :D

Köszi a tippet! :merci:
Ja es ha hosszu a sor es csak 10 perced van bejutni akkor menj elore, mert valoszinuleg az utanad kovetkezo bejutasi idosav malmozik elotted. :)
Es tudjal angolul, mert magyar forditas nincs, pocsek vagy olasz. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: Kvikveg on 2016-01-24, 17:48:09
Ja es ha hosszu a sor es csak 10 perced van bejutni akkor menj elore, mert valoszinuleg az utanad kovetkezo bejutasi idosav malmozik elotted. :)
Es tudjal angolul, mert magyar forditas nincs, pocsek vagy olasz. :)

Ja igen, a bejutás hogy működik a különféle idősávokkal?

kikuchiyo

Kétórás sávok vannak, és elvileg a jegyre írt sáv végéig be kell menned, utána már akármeddig bent lehetsz (?).
Mi 10 perccel a vége előtt álltunk be a sorba, de nem is kellett végigvárnunk, mert mondták, hogy akinek akkorra szól a jegye, az külön bemehet.
Failure is the default option

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2016-01-22, 22:34:02

QuoteFreedom szimulátor: A szimulátort minimum 10 éves, 132 centiméternél magasabb, maximum 80 kilogramm testsúlyú emberek használhatják

Thin privilege  :ejj:
Attraction for tiny ones. Szerintem én ha 80 kiló alá megyek, ott már baj van.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Acchan

Quote from: kikuchiyo on 2016-01-24, 23:39:01
Kétórás sávok vannak, és elvileg a jegyre írt sáv végéig be kell menned, utána már akármeddig bent lehetsz (?).
Végül is... Simán el lehetne bújni, és ott éjszakázni a MIR űrállomáson :D

Quote from: .Attila on 2016-01-23, 22:58:23
Quote from: Acchan on 2016-01-23, 11:09:24
:cool: Már ezért megérte lefogyni azt a 24 kilót. :D

Nekem szűk 3at és rajta vagyok az ügyön, de nem sanszos, hogy a kiállítás végéig meglesz :)
Hajrá, hajrá. ;)
Nálam ilyesmi történt 2012 óta: 103 kg ---> 77 kg  ^^

SaiyaGin

No, megnéztem én is az űrkiállítást. Tetszett, bár szerintem jobb helyszínt is találhattak volna ennél az épületnél, és a tabletes világítás helyenként tényleg jól jött.

kikuchiyo

Betörő az albérlőm @ Madách

A (mint megtudtam) 1955-ös filmvígjáték színpadi feldolgozása. Béna bűnözőcsapat magukat vonósnégyesnek (-ötösnek) álcázza, szobát bérel egy mit sem sejtő idős hölgynél, hogy felkészülhessenek a nagy rablásra. Aztán a dolgok nem egészen a terv szerint alakulnak.

Blődli, de jó, kiváló színészekkel és üresjáratok nélkül.
Failure is the default option

SaiyaGin

Seuso-kincs vándorkiállítás: elképesztően gyönyörűek a kincsek, ha újra Pesten lesznek, ajánlom mindenkinek a megtekintésüket, aki még nem látta őket.