Kiállítás, Múzeum, Színház és egyéb hasonszőrű dolgok

Started by Fate, 2007-01-19, 10:49:45

Previous topic - Next topic

teraflare

Quote from: Nakedape on 2008-03-05, 14:21:45
Ramiz, és mások! akkor minden rossz varietére ki tart  velem 17én?
Én igent tudok mondani. Hétfőn 95% hogy itt leszek. Meló után meg jól jön valami szar. :D Csak kérek egy eljutási útmutatót  ^^"

Nakedape

Quote from: teraflare on 2008-03-06, 16:59:32
Quote from: Nakedape on 2008-03-05, 14:21:45
Ramiz, és mások! akkor minden rossz varietére ki tart  velem 17én?
Én igent tudok mondani. Hétfőn 95% hogy itt leszek. Meló után meg jól jön valami szar. :D Csak kérek egy eljutási útmutatót  ^^"

szóval sztem én  tervek szerint 9re már odamennék, pár jaffaszörpre, a hely mega a corvin áruház teteje, bal oldalán ajtó, lépcső, corvin mega blahán van, ás ugye este 10kor kezd + késés
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

nna, az eddigi rossz filmes, és rossz színészes felvértezettségem okán, ellátogattam a Tápszínház rossz ÍRÁSOK estjére.. nos léteznek borzalmas versek is..( majd beszerzem és közlöm )
:he:  :rotfl:
meg halotam olyan kifejezést pl h vihhantott a medve, volt még sok más írás, hit a tündérekben,  meg kivetítve 3 klipp is (openstage székelyland aranka- uhrin rebeka- speak- war v mi.. ezeket mondjuk már bőven unalomig ismertem, de amikor a szpík refénjét, 16 színész összölelkezve kórusban énekli azért az szép (ezt)
17 minden rossz varietén folytatom jelenleg meg katona lászló verses kötetet vadászok majd, csüt- péntek beszerzem, akkor majd kiakadtok :rotfl:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

ez egyre jobb.. Bada Dada verseket mikor fogtok szavalni? :rolleyes:

Nakedape

Quote from: Lythis on 2008-03-12, 00:51:43
ez egyre jobb.. Bada Dada verseket mikor fogtok szavalni? :rolleyes:
persze lehetne, de az élvezeti érték abban is van, ha olyan rosszat nézünk, ami az alkotója szerint nem rossz, de mégis :D
jó persze a TÁP elvileg direkt rossz, de viszont néha mégis jó :D misszteríz in lájf
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Én a rossz zenét szeretem egyre jobban. Nakedape, ha van kedved, szedd le a The Residents-től a Duck Stab és a Meet The Residents albumokat, kíváncsi vagyok, mit szólsz hozzá. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

előző post..:):[spoiler]utolsó hirdetés! külön kiemelném, h krétakörös színészek is lesznek :D :D

jöjjék jöjjék, én 9re odaérést tervezek, s addig fogyasztok

[/spoiler]

mostani:

A TÁP és Performance Színház bemutatja:

BEST OF MINDEN ROSSZ VARIETÉ

Trafó, április 7., 22:00

szóval sztem ez íígy jó lessz, vagy rossz persze, de menni kell  :D

update: két idézett vers a a tápszínház rossz írások estjéről:
[spoiler]
Katona László
(fejezetcímek ilyenek:  I. Versek gyerekekenek
II: Ifjúságunkhoz a) líra b) epika
III. Versek felnőtteknek)


HOSSZÚ LÁBÚ HIDEG BÉKA

Hosszú lábú hideg béka
ugrott tegnap a lábamra;
amikor a kertben jártam,
    virágok közt
    szaladgáltam!

Hosszú lábú hideg béka,
mért vagy nyáron is megfagyva?
Neked a szíved is hideg;
    mert csúnya vagy,
    és, mert rideg!

Téged csak a gólya kedvel,
te vagy neki jó eledel!
Nekem jobba töltöttcsirke,
    ha az ANYÁM 
    készítette!


A MAI LÁNYOK

Hol vagytok ti lányok,
régi boldog nyárok,
     hol aromantika,
    s régi boldog álmok?!

Hol vagytok ti lányok,
régi "lányos" lányok;
    kik még tiszta szívvel
    gyújtottatok lángot!

Hol vagytok ti lányok,
romantikus lángok?!
    Miért tüntetek el
    tiszta ifjúságok?!

Hol vagytok ti lányok,
piruló virágok;
    kiket nem téptekle
    korán huligánok!?

Hol vannak a bájos
tiszta szemű lányok?!
    Kiket várhatnak ma
     a magyar családok?!

A ma élő lányok
csak kis része  "lányos";
    kik fehér ruhában
    méltók az oltárhoz!

MA - sajnos - a "lányok"
nagy része nem "lányos"!
    Férj, és gyermekkacaj
    hozzá nem méltányos!

"NŐKKÉ tett" volt lányok,
hol vannak a bájok?!
    kikben csak "csajt" látnak
    ma a huligánok!

Tizenéves lányok
maradjatok "lányos"!
    Erkölcseitekre
    vigyázzatok lányok!
[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

nna új post, nem alakítom tovább a az előzőt..:
táp színház időpont emlékeztető videó:

ITT
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

TRIPLE POST :zomg:
tök jó van egy saját topicom  :Kiraly:...... :redface:.....
szóval holnap lesz, éjjel, én megyek



A TÁP Varieté és Performance Színház bemutatja:

TÁP TRAVI VARI


Trafó, május 5., 22:15
----------------------
"Értelem és cél nélkül nemet váltunk (vagy nem) vagy igent nemre vagy persze ha nemet akkor igenre" - mondta férfias hangon a lány.

Vagy persze NEM lesz és csak kínosan ragaszkodunk. Valami(?) csak lesz!

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Nem baj, nyugodtan posztolhatsz egyedül! Ez very educational (by Oe Kintaro) és aki el akar menni, csak épp sose ér rá vagy nincs pénze, az minden alkalommal, amikor olvassa a posztjaid, elcsábul, és egyszer el is fog menni. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-05-04, 13:11:59
Nem baj, nyugodtan posztolhatsz egyedül! Ez very educational (by Oe Kintaro) és aki el akar menni, csak épp sose ér rá vagy nincs pénze, az minden alkalommal, amikor olvassa a posztjaid, elcsábul, és egyszer el is fog menni. :D
+1 :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

travi vari:

nos lehet h tényleg nem ezzel lett volna jó kezdeni, mert elég egy ötletre volt felépítve, de én azért élveztem, meg jó volt látni, hogy ki hogy oldotta mega nemváltást.

képek
volt pár nagyon ijesztő.

Update: az élet nagyon nagyon furcsa[spoiler]megyek elvileg (ha tudok szabadnapozni/szabadságolni) Posztra (pécsi országos színházid találkozó) ami pedig  :lol: vagy :Kiraly: vagy  :zomg: az az , hogy fellépni.... life is starnge[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-05-09, 13:57:54
Update: az élet nagyon nagyon furcsa[spoiler]megyek elvileg (ha tudok szabadnapozni/szabadságolni) Posztra (pécsi országos színházid találkozó) ami pedig  :lol: vagy :Kiraly: vagy  :zomg: az az , hogy fellépni.... life is strange

Wow, király! :cool: Majd kérünk beszámolót és lehetőleg képeket is csináljon valaki...
Nakedape a színpadon!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-05-09, 16:27:51
Quote from: Nakedape on 2008-05-09, 13:57:54
Update: az élet nagyon nagyon furcsa[spoiler]megyek elvileg (ha tudok szabadnapozni/szabadságolni) Posztra (pécsi országos színházid találkozó) ami pedig  :lol: vagy :Kiraly: vagy  :zomg: az az , hogy fellépni.... life is strange

Wow, király! :cool: Majd kérünk beszámolót és lehetőleg képeket is csináljon valaki...
Nakedape a színpadon!!!

ez még nem Táp, csak egy kis beugrás Fakt előadásra... :D (mondjuk este lesz TÁP-is, minimum nézem :D :D :D )

de azért szóval furcsa múlthetem volt :D
mondjuk nem 100% h lejutok, de igyekszem.. nagy blöff eza részemről, de nehogymár kihagyjam..:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2008-05-09, 16:42:46
Quote from: Nakedape on 2008-05-09, 13:57:54
travi vari:
...
:zomg: :zomg: :zomg:
En ehhez mar tul konzervativ vagyok. Kirazott tole a hideg.
én már láttam igazibbat is :D

de színészekkel is jó volt ám
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-05-09, 16:36:39
Quote from: Ramiz on 2008-05-09, 16:27:51
Quote from: Nakedape on 2008-05-09, 13:57:54
Update: az élet nagyon nagyon furcsa[spoiler]megyek elvileg (ha tudok szabadnapozni/szabadságolni) Posztra (pécsi országos színházid találkozó) ami pedig  :lol: vagy :Kiraly: vagy  :zomg: az az , hogy fellépni.... life is strange

Wow, király! :cool: Majd kérünk beszámolót és lehetőleg képeket is csináljon valaki...
Nakedape a színpadon!!!

ez még nem Táp, csak egy kis beugrás Fakt előadásra... :D (mondjuk este lesz TÁP-is, minimum nézem :D :D :D )

de azért szóval furcsa múlthetem volt :D
mondjuk nem 100% h lejutok, de igyekszem.. nagy blöff eza részemről, de nehogymár kihagyjam..:D

Szerintem semimképpen ne hagyd ki! Az életem legjobb momentumai a hatalmas, pofátlan blöffökhöz és a kisebb léptékű gátlástalan ügyeskedés során kiharcolt érdekes helyzetekhez kapcsolódnak. Minden jó, ami új és meglepő! Ne hagyd ki! Nyáron még én is benne lennék ilyesmiben. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

dehogy hagyom :D

az egész táp worksop hét annyira misztikus és valószerűtlen volt. kaptam egy másik valóságot, rádásul a fiatalok közül főleg nők lakják :D :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-05-09, 21:48:05
az egész táp worksop hét annyira misztikus és valószerűtlen volt. kaptam egy másik valóságot, rádásul a fiatalok közül főleg nők lakják :D :D

Nyáron lesz valami hasonló buli? (Főleg a nők érdekelnek. De a TÁP is! :D)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

nos azt hiszem a múzeumok éjszakája programik ingyenesek szoktak lenni nem?

amúgy csütörötk lesz próba/megbeszélés/ tuggyisten mi utána majd megmondom h sztem érdemes-e megnézni-e
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-06-18, 13:17:10
nos azt hiszem a múzeumok éjszakája programik ingyenesek szoktak lenni nem?

amúgy csütörötk lesz próba/megbeszélés/ tuggyisten mi utána majd megmondom h sztem érdemes-e megnézni-e
Köszi! :D Esélyes, hogy elmegyek, pláne ha egy "belsőssel" látogathatom a válogatott állatságokat. :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-06-18, 16:13:33
Quote from: Nakedape on 2008-06-18, 13:17:10
nos azt hiszem a múzeumok éjszakája programik ingyenesek szoktak lenni nem?

amúgy csütörötk lesz próba/megbeszélés/ tuggyisten mi utána majd megmondom h sztem érdemes-e megnézni-e
Köszi! :D Esélyes, hogy elmegyek, pláne ha egy "belsőssel" látogathatom a válogatott állatságokat. :Kiraly:
öö nos, aza helyzet, hogy a megbeszélésen azért leszek ott, mert  gondolom engem is befognak..:D
így ha ottleszek én nem látogatok.. de gőzöm sincs , h mi lesz ez itten most
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-06-18, 16:31:13
öö nos, aza helyzet, hogy a megbeszélésen azért leszek ott, mert  gondolom engem is befognak..:D
így ha ottleszek én nem látogatok.. de gőzöm sincs , h mi lesz ez itten most
Ááá, te leszel az előugró King Kong maszkos Ijesztegető Munkatárs? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!