Animációs filmek/sorozatok (minden, ami nem japán)

Started by Fazék, 2007-06-25, 21:23:22

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: teraflare on 2010-04-16, 14:55:53
Quote from: Moha on 2010-04-08, 23:55:44
Erről jut eszembe: nincs meg valakinek ebből a sorozatból pár rész (valahol a szekrény mélyén, VHS-en :D ) az eredeti szinkronnal?
Kolis szobatársamnak volt valami képileg nem túl jó digitalizált változata. Megkérdem tőle hogy ez vajon a régi-e. (Bár ha szar a hang akkor süthetem)
Sikerült valamit kideríteni?

Fazék

Quote from: Nakedape on 2010-04-16, 09:46:48

alig másfél hete láttam, de azt hiszem ezen a héten elkerülhetetlen újra megnézem.
zseniális. azóta is folyton eszembe jut 1-1 jelenet a filmből random módon.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Quote from: Nakedape on 2010-05-19, 17:36:40
Phineas and Ferb

ezt ma ajánlották eddig ezt a részt láttam, ez tettszett
http://www.youtube.com/watch?v=d9nLBobjAb4&feature=related
Húgommal szoktam néha nézni Disney csatornán, szerintem tök jó sorozat. :D

Próféta


kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2010-04-26, 01:32:26
Quote from: Nakedape on 2010-04-16, 09:46:48
[img]
alig másfél hete láttam, de azt hiszem ezen a héten elkerülhetetlen újra megnézem.
zseniális. azóta is folyton eszembe jut 1-1 jelenet a filmből random módon.

És mi is ez?
Failure is the default option

Nakedape

Quote from: kikuchiyo on 2010-05-19, 23:20:33
Quote from: Fazék on 2010-04-26, 01:32:26
Quote from: Nakedape on 2010-04-16, 09:46:48
[img]
alig másfél hete láttam, de azt hiszem ezen a héten elkerülhetetlen újra megnézem.
zseniális. azóta is folyton eszembe jut 1-1 jelenet a filmből random módon.

És mi is ez?
fantastic mr fox
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2010-05-19, 23:20:33
Quote from: Fazék on 2010-04-26, 01:32:26
Quote from: Nakedape on 2010-04-16, 09:46:48
[img]
alig másfél hete láttam, de azt hiszem ezen a héten elkerülhetetlen újra megnézem.
zseniális. azóta is folyton eszembe jut 1-1 jelenet a filmből random módon.

És mi is ez?
Fantastic Mr. Fox

szerk: ninja'ed - de csak azért mert én link-et is raktam a hozzászólásomba

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta



Cloud


Na elkezdtem leszedni Avatar-t, kíváncsi vagyok tényleg olyan jó-e...

3 évad, pár napig elleszek vele. :D

Fazék

Quote from: Cloud on 2010-05-29, 19:10:56

Na elkezdtem leszedni Avatar-t, kíváncsi vagyok tényleg olyan jó-e...

3 évad, pár napig elleszek vele. :D
sztem nem fogod megbánni :)

Cloud

Quote from: Fazék on 2010-05-29, 19:24:50
Quote from: Cloud on 2010-05-29, 19:10:56

Na elkezdtem leszedni Avatar-t, kíváncsi vagyok tényleg olyan jó-e...

3 évad, pár napig elleszek vele. :D
sztem nem fogod megbánni :)

Valszeg nem. Azt azért megkérdezném hogy mennyire készüljek arra hogy gyerekmese lesz?

Draconire


Xzone

Tegnap tudtam meg, hogy ELINDULT AZ ÚJ BOONDOCKS ÉVAD! Már 5 rész le is ment belőle, és nagyon is jó. A legutóbbi részben még 'Flying Guillotine' is volt  :rotfl:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cloud

Avatar-The last airbender


Na szóval végeztem is vele. Nagyon tetszett a sorozat, ki merem jelenteni hogy az egyik legjobb rajzfím amit valaha is láttam. Egy tuti: az elmút 5 napban többet röhögtem a sorozatot nézve mint előtte hónapok alatt. Egyszerűen abbahagyhatatan volt a sorozat. 

Nekem tökéletes ez a sorozat. :)  Kár hogy vége. :(

Megnéztem film előzetesét is. Ezek szerint csak az első évadot dolgozzák akkor fel, és lesz 3 rész?
Nagyon remélem hogy a viccek nem fognak kimaradni a mozifilmből, mert előzetes elég komornak tűnt. Sokka viccei nélkü meg nem is lenne az igazi. :D

Szal a sorozat nálam 10/10-es. :D

kikuchiyo

Futurama 6x01-02 (mér' 6? nem csak 4 évad volt igazából?)

Good news, everyone! (Ezt most a professzor hangján olvastátok)

Ez még akár jó is lehet, legalábbis a második rész jobb volt, mint az első, és mindkettő elment volna egy gyengébb résznek a korábbiak közül. Egy pár sci-fis kikacsintást és a régi sorozatra visszautaló dolgot örömmel fogadtam.

[spoiler]Az első részben nem kavarták össze egy kicsit, hogy melyik Leelán van a kar-bigyó?[/spoiler]
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2010-06-24, 00:30:34Good news, everyone! (Ezt most a professzor hangján olvastátok)
képtelenség nem úgy olvasni :D

motifator

Quote from: Cloud on 2010-06-14, 23:34:58
Avatar-The last airbender
Kevés olyan ember van, akinél nem 10/10-es ez a sorozat :) Most, hogy láttad, lehet izgatottan várni a filmet, ami bő egy hónap múlva jön a magyar mozikba.
És annak ellenére, hogy tudom, hogy M. Night Shyamalamadingdong filmjei az utóbbi időben folyamatosan egyre rosszabbak, nem tudok nem lázba jönni a filmtől. Alig várom, hogy láthassam, és rendesen rosszul esik, hogy nem mehetek a premier vetítésre, mert épp útban leszek Hollandiába aznap.

Még egy hatalmas dolog, amit ma olvastam redditen: Search for Avatar: The Legend of Korra
Még nincs semmi konkrét infó, szinte minden csak találgatás, de az biztos, hogy DiMartino és Konietzko a filmet mellett egy új rajzfilmsorozaton is dolgoznak. Még ők se tudják, hogy megvalósul-e, de a Viacom már levédette, mint trademark. Most már csak várni kell :)
Ja, ha már Avatar, akkor itt egy röpke videó a filmből, amin látszik végre Momo: http://www.youtube.com/watch?v=VSzQRWW_iTI
Külön felhívnám a figyelmet arra, hogy talán ez az első jelenet, amit láttam, amiben Aang nem épp bosszúsan ráncolja a szemöldökét, hanem mosolyog végre, vagy valami olyasmi. Remélem nem csinálnak belőle angsty emo kidet, a rajzfilmben egy életvidám kissrác, nem kéne a filmben túl badassre venni a figurát, főleg nem az első könyvben.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


chilip

nagyon jó  :lol: I shrink the moon! I grab the moon! I sit on the toile... WHAT?