SÖRÖZÉS vagy amit akartok...

Started by VASH, 2004-06-28, 23:12:03

Previous topic - Next topic

Én

Újabb próbálkozás... Van e magamfajta nyáriszünetes emberke aki vasárnap este ráér sörözni? Fontos lenne, mert megdöglök az unalomtól. :D

Zsiga

Érdekelne, de csak valami szolíd, éjfélig tartó féle, egyrészt mert csóró vagyok másrészt holnap 9-re megyek dolgozni. :)
Városliget pad dobozos sörök valaki?

Én

Tökély, 7 után érek rá, mert ellopták a lakáskulcsom (majd elmondom...) és anyám akkor jön haza. Más népek jelentkezését is várjuk. :D
Tali Hősök terén?

Zsiga

Akkor bedobálok még pár sört a hűtőbe. :D Hősök tere nekem OK, trolival megyek, a műjégnél tesz le.
8 körül jó?

Én

Schön, akkor én meg addig veszek párat :D Akkor tali a műjégnél nyolc körül.

Bicskei

Ultras liberi

Én

Én megyek vidékre, de vasárnap lehet jó lesz megint :)
Tegnap se a szolid, se az éjfélig tartó nem jött össze :F

Én

Pénteken Zsigával benéztünk egy egész hangulatos és nagyon olcsó csehóba a Baross utca környékén, majd egyszer rendezhetnénk kisebb-nagyobb fórumos sörözést ott is :)

Zsiga

Ma este 20:30 Blaha 4-6 megálló, Ramizzal meglátogatjuk azt az Andersen Pubot a Baross utcánál. Akinek van kedve csatlakozzon. :)

Én

Én holnap megyek vidékre meg pénzt is kéne kunyerálnom :F Lehet megyek, de nem hiszem hogy sokáig maradok.

Zsiga

Quote from: Én on 2009-08-10, 17:50:05
Én holnap megyek vidékre meg pénzt is kéne kunyerálnom :F Lehet megyek, de nem hiszem hogy sokáig maradok.
Mi is csórók vagyunk, gyere nyugodtan. :D

Én

Baszki akkor pont nem lesz kivel meghívassam magam :ejnye: Mondjuk oda legalább kevés lovetta is elég.

Zsiga


Bicskei

vazze holnap nem lehetne vmi?
Ultras liberi

Flaser

#164
Nekem pénzem szintúgy kevés, elemben van söröm (jó fajta 7%-os)!
Ha akartok akkor lehet nálam is (Baros tértől egy köpés egy hosszú lépésre) sörözni. Így a pub élmény kimarad, de van helyette jófajta VII. ker XIV. ker életérzés.

Ha jól nézem, az Andersen Pub maga itt van.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Én

#165
Andersenbe úgy számolj pénzileg hogy egy korsó házi sör 200 Ft :D
Felőlem akárhol lehetünk btw (de én is jobban járnék pénzileg ha nálad lehetnénk, még ilyen árakkal is :redface: )

Flaser

Quote from: Én on 2009-08-10, 20:18:05
Andersenbe úgy számolj pénzileg hogy egy korsó házi sör 200 Ft :D
Felőlem akárhol lehetünk btw (de én is jobban járnék pénzileg ha nálad lehetnénk, még ilyen árakkal is :redface: )

Azt mondod 200, azaz 200, mármint 200 Ft egy korsó jobb fajta (iható) sör? Hogy, az Úr-Istenibe nem ismertem még ezt a pub-ot?! Ott találkozunk...
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Én

Nem a világ legjobb söre, de szerintem tisztességes :) És akkor még a Mister kocsmaláncról nem is beszéltem, ami ugyan mind lepukkant melóskocsma, de 155 Ft egy korsó sör, és szerintem jó :D Az Andersen viszont még hangulatos is, úgyhogy tiszta haszon

Zsiga

Akkor ~f9 Blaha, 4-6?
És az első sör mellett majd megbeszéljük hogy merre tovább ha nem maradunk ott. :)
Flaser, küldök mobilszámot privátban.

Bicskei

Ultras liberi

Zsiga


Bicskei

köcsög
[spoiler]tudod avattuk már  :D :angyali:[/spoiler]
Ultras liberi

motifator

A koncertajánló topikba már írtam, bocs a duplapostért, de ide is:
Aki Budapesten tölti a ma estét, de még nem tudja, hogy hol, az benézhet ma este 8 órától az A38 hajó tetőteraszára, mert fergeteges Lincoln (ezek vagyunk mi :)) és Tius Norma koncert lesz. A belépő 500 HUF ami teljes egészében leiható.
Én még kb. egy óráig leszek internetközelben, ha addig jelentkezik valaki, hogy jönne, akkor megadom PMben a telefonszámom, hogy leguríthassunk egy sört is a koncert előtt/után.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Előtte leguríthatunk párat :) Pár számot is meghallgatok majd, de koncert után már nem tudok maradni szerintem

Zsiga

Quote from: Én on 2009-08-12, 16:43:05
Előtte leguríthatunk párat :) Pár számot is meghallgatok majd, de koncert után már nem tudok maradni szerintem
Akkor már csak a kolléga mobilszámát kell megszerezni, bár szerintem csak felismerjük az Önarckép-topicos képei alapján. :)
Hol és mikor kéne találkozni?

Én

Hmm. Ha nyóckor kezdődik a buli akkor legalább 7 - fél 8 körül kéne kezdeni, találkozni meg lehetne akkor a petőfi hídnál 7 előtt nem?

Zsiga

Quote from: Én on 2009-08-12, 17:15:15
Hmm. Ha nyóckor kezdődik a buli akkor legalább 7 - fél 8 körül kéne kezdeni, találkozni meg lehetne akkor a petőfi hídnál 7 előtt nem?
Ja. Boráros tér 4-6 megálló, 19:00? Vagy merről jössz?

Én

Okés lesz :) Addig csődíts még népet

Nakedape

hmmm, én negyed tízre tekerek  át mom parkba, kb 8ig, kicsit tovább meg dolgom van egyetemen, de mivel  ez egyetem közelébe van, lehet, h odapillantok, bár bemenni nem fogok sztem most
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

noriko

Quote from: motifator on 2009-08-12, 16:09:48
Aki Budapesten tölti a ma estét, de még nem tudja, hogy hol, az benézhet ma este 8 órától az A38 hajó tetőteraszára, mert fergeteges Lincoln (ezek vagyunk mi :)) és Tius Norma koncert lesz. A belépő 500 HUF ami teljes egészében leiható.
hmm ez mind rám illik, és pont 500 Ft volt a visszajáró a postán, úgyhogy meglátom, hátha nem késem le a nagyobbik felét :)
"I wish I could, but I don't want to."