SÖRÖZÉS vagy amit akartok...

Started by VASH, 2004-06-28, 23:12:03

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Makos on 2009-01-31, 16:52:00
Quote from: Bicskei on 2009-01-31, 02:22:45
legalább én is megismerném a forum alkoholt nem megvető felét
van itt olyan ember aki megveti az alkoholt? :ejnye:
Kb. a fél fórum. ::)

.Attila

Quote from: Makos on 2009-01-31, 16:52:00
Quote from: Bicskei on 2009-01-31, 02:22:45
legalább én is megismerném a forum alkoholt nem megvető felét
van itt olyan ember aki megveti az alkoholt? :ejnye:

Hmm...
Kevés van, amit szívesen megiszok, azt is csak hígítva többnyire.

Zsiga

Koktélozik mert nem bírja a piát, de én vagyok a lányos... ::)

NLZ

Nem lesz attól lányos. Énis szeretem a GinTonicot, de csak mert finom. ^^
[reserved]

Én

Én valahogy semmit sem szeretek keverni. Még a boroskólát vagy a vodkanarancsot sem, mindent szépen tisztán. :D

Makos

Boroskóla:
3dl bor + 1 dl kóla. külön pohárban természetesen :D

Egyedül a vodka-sprite amit megiszok keverve.

.Attila

Quote from: Zsiga on 2009-01-31, 17:32:05
Koktélozik mert nem bírja a piát, de én vagyok a lányos... ::)

Ki mondta, hogy nem bírom a piát?

Zsiga

Quote from: NLZ on 2009-01-31, 17:33:46
Nem lesz attól lányos. Énis szeretem a GinTonicot, de csak mert finom. ^^
Kíváncsi vagyok .Attila minek örülne jobban, ha lányos lenne vagy ha olyan mint te... ^^

.Attila : "Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! "

NLZ

Na Atilla, megkaptad a magas labdát! Lányos akarsz lenni, vagy olyan, mint én? :D
[reserved]

Bicskei

Zsiga,NLZ
ezt harcot szerintem döntsétek el sör,rövid, és koktél ivásban....
aki a 3 részből 2tőt nyer az nyert.
Ultras liberi

Nakedape

Quote from: NLZ on 2009-01-31, 18:01:58
Na Atilla, megkaptad a magas labdát! Lányos akarsz lenni, vagy olyan, mint én? :D
the answer is too obvius, so he don't need to say it
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Quote from: NLZ on 2009-01-31, 18:01:58
Na Atilla, megkaptad a magas labdát! Lányos akarsz lenni, vagy olyan, mint én? :D

Ha ez a két lehetőség van a számomra, azt hiszem, ezt választom:

[spoiler][/spoiler]

minuszmiki

Quote from: .Attila on 2009-01-31, 18:39:11
Quote from: NLZ on 2009-01-31, 18:01:58
Na Atilla, megkaptad a magas labdát! Lányos akarsz lenni, vagy olyan, mint én? :D

Ha ez a két lehetőség van a számomra, azt hiszem, ezt választom:

[spoiler][/spoiler]
Wise choice.  :hai:

Cloud

Quote from: Én on 2009-01-31, 17:38:21
Én valahogy semmit sem szeretek keverni. Még a boroskólát vagy a vodkanarancsot sem, mindent szépen tisztán. :D
Vodkanarancs azért jöhet :D

Bicskei

akkor visszatérek az inditó kérdésemhez
Iszunk?
ha IGEN akkor mikor és hoL???
Ultras liberi

Flaser

Quote from: Bicskei on 2009-01-31, 20:32:09
akkor visszatérek az inditó kérdésemhez
Iszunk?
ha IGEN akkor mikor és hoL???
quote++;
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Bicskei

Zsigáék közben kitaláltak valamit  gondoltam áthozom ide
Quote from: Zsiga on 2009-02-03, 23:15:43
Quote from: Rin on 2009-02-03, 22:08:08
Quote from: Zsiga on 2009-02-03, 21:18:01
Most meg még két hétig van Műjég, kéne korizós-forraltboros akciót is szervezni gyorsan...
Ez nagyon jól hangzik, imádok korizni! ^^ (mondjuk az elkövetkező két szombat biztos nem jó nekem :()
Hétköznap délután? Rúgdosd ki a szobakockákat a wow elől és gyertek. :)


Felső kapufán mászkálást valóban nem lábra értettem, de kézilabda-kapunál az sem okoz problémát egyébként. :D

ez jó ötlet...én a forraltborozásban benne vok...
a korit nem vállalom be..
Ultras liberi

Kuroi Tenshi

Drink and glide, it's alrite?...

Forralt bor oké, korizás...
Valamikor jövő héten késő délután?

Bicskei

felőlem lehetne 7végén is akár...
de ha már tél én egy jó teázó látogatásban is benne vok...
Ultras liberi

Bicskei

nah a koris téma asszem letudva a meet topicban...
akkor én viszont továbbrais pártoskodom egy jo iszogatás mellett valamikor a közeljövöben...gyűljetek drága alkoholista animések gyűljetek..
:kocc: ;)
Ultras liberi

Ramiz

Ez a mai sörözés kellemes volt! :cool: A komolyabb témák, amik előjöttek, mind olyanok, amikről másokkal keveset (vagy semmit sem...) tudok beszélgetni, a hülyülés meg mindig jöhet. :Kiraly: És még a WoWot is lehet hogy kipróbálom... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Quote from: Ramiz on 2009-03-10, 21:57:41
És még a WoWot is lehet hogy kipróbálom... :D

"Ne szívjál füvet, mert olyan leszel mint én."

:ejnye:

Ramiz

Quote from: Xzone on 2009-03-10, 22:05:49
Quote from: Ramiz on 2009-03-10, 21:57:41
És még a WoWot is lehet hogy kipróbálom... :D

"Ne szívjál füvet, mert olyan leszel mint én."

:ejnye:

Kb mostanra adtam fel a hónapok óta zajló hiábavaló harcot azért, hogy normális ember legyek, olyan, mint a Többi, Akiknek Nemsokára Lesz Autójuk Meg Házuk Meg Családjuk Meg Kutyájuk (Kifestett Kutyaházzal Is, Meg Minden) És Minden Nap Meglocsolják A Virágokat Is A Verandán... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Flaser

Én már rég eljutottam odáig, hogy, ha a "többség" csendes megvetéssel kezel - holott erre semmi okot nem adtam - pusztán azért mert "nem vagyok olyan mint ők", akkor az több mint elég indok arra, hogy én is "csendes megvetéssel" tekintsek a társadalomra egészére mint intézményre, s nem hiszem, hogy bármelyen ítéletet képes lenne hozni, amelyhez tartanom kéne magam. Ez olyan szenátor-szenátus viszony, azaz csak intézményt, s csak nagy ritkán magukat a tagokat gyűlölöm. Ennélfogva ugyanakkor igenis fontosnak és meggondolandónak tartom az egyének ítéletét - természetesen az őszinteségük függvényében. Egy olyan ember "ítélete" aki mindenben a "társadalmi normának" veti alá magát nem sok "haszon" van. (Olyan ítélet meg úgy általában kevés, ami "örömet" hoz).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Ramiz

Zsiga basszus ez a tegnapi piálás brutális volt... :D Úgy láttam, "kicsit" beütött a 12 órás meló-alig kaja-kávé egész nap-este töményezés kombó, és ezt a kocsmát kerüljük el egy darabig :D de amúgy meg kell ismételni és kurva nagy arc vagy köcsög... :D Ekkora geek nosztalgiázást rég csaptam. :) (Végigmentünk minden ős-games-szerelmünkön.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2009-04-15, 14:40:16
Zsiga basszus ez a tegnapi piálás brutális volt... :D Úgy láttam, "kicsit" beütött a 12 órás meló-alig kaja-kávé egész nap-este töményezés kombó, és ezt a kocsmát kerüljük el egy darabig :D de amúgy meg kell ismételni és kurva nagy arc vagy köcsög... :D Ekkora geek nosztalgiázást rég csaptam. :) (Végigmentünk minden ős-games-szerelmünkön.)
Hát ja, szétcsaptam magam elég alaposan, de hát már az első Unicumnál mondtam hogy nemkéne... :D És valóban kurvajó volt. :D

Én

Quote from: Ramiz on 2009-05-19, 13:55:31
Oké majd akkor szójjá. Meg aki még jönne.
Én mennék ha nem zavartok el, mára úgyis piálást terveztem, de lemondták. Lesz valami?

Ramiz

Quote from: Én on 2009-05-19, 20:49:48
Quote from: Ramiz on 2009-05-19, 13:55:31
Oké majd akkor szójjá. Meg aki még jönne.
Én mennék ha nem zavartok el, mára úgyis piálást terveztem, de lemondták. Lesz valami?

Kilenc órakor Óbesterben leszek egy eü pohár vörösborra, jöttök-lesztek. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Jau, addig kiderítem, hogy jutok el oda. :D

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!