Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Selmo

Használod az oldal alján lévő konvertálást és máris megkapod a helyes URL-t:  :redface:
http://www.blooberry.com/indexdot/html/topics/urlencoding.htm

http://karehi.edwardk.info/%5BKarehi%5D_Death_Note_Promo_%5BH264_AAC%5D%5B44C47DE5%5D.mp4.torrent

Alternatív megoldásként megjegyzed a [=%5B ]=%5D. :smile:

A tökéletesség unalmas.

Komplikato

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Darkstar

Az a "japán Walt Disney kifejezetten" kifejezetten sértés. A Disney xar. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2006-10-04, 19:43:53
Az a "japán Walt Disney kifejezetten" kifejezetten sértés. A Disney xar. :D

Ha az újra érted, okés. A régiek kifejezetten jók :p (remek mesék :p).

Darkstar

Quote from: Rounin on 2006-10-04, 19:47:38
Ha az újra érted, okés. A régiek kifejezetten jók :p (remek mesék :p).
Leginkább azokra. De soha nem bírtam az "énekeljünk valami tanulságosat másfél órán át" tipusú alkotásokat. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Szacsi

Most csordogál lefelé a Death Note 1. része *_*
Amennyit láttam belőle (képek, trailer) nagyon szépnek és igényesnek tűnik. A manga sem volt rossz, de nekem kicsit nyújtott volt...
De nem is ez a lényeg, ha megnéztem, írok róla értékelést :D

Prof. William

#216
A régi Disney mesék tetszettek. (Bár a Notre Damme-i toronyőrben már sérelmeztem anno hogy miért marad életben mindenki de Frolló igazi animegonosz halált halt. :) )
DE az újjak... Valahogy már nem érzem bennük azt az igazi Disney hangulatot. Bár mondjuk az énekést ma már neheznek viselem mesékben. (Képzeljétek el hogy mondjuk a higurashiban miután Keichi agyonverte Renát és Miont előad egy szomorú áriát. :))

A régihez képest a mostani Disneymesék színvonala valami hihetelen zuhanáson ment át. Főleg amikor CGI-re álltak át. Hamarosan már az lessz a különleges, ha valaki kézzel rajzolt mesét csinál. Myazakit + Animkéket ezért is szeretem.

A Death Note követi a mangát? Reméllem...

Darkstar

#217
Quote from: Prof. William on 2006-10-04, 20:00:15
[spoiler](Képzeljétek el hogy mondjuk a higurashiban miután Keichi agyonverte Renát és Miont előad egy szomorú áriát. :))[/spoiler]
Vááá...  :lol: :muhahah: (elképzeltem :P)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

használjuk már a spoiler gombot vazze, már bocsánat...

Darkstar

Quote from: Fazék on 2006-10-04, 20:11:25
használjuk már a spoiler gombot vazze, már bocsánat...
Ano... [spoiler=Nemannyira az, de hátha]Azt mondtad, megnézted az első részt. [/spoiler]
De akkor editelek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Elnézést, de mivel ez az első rész  első 15 másodpercéből kiderül azt hittem már nem minősül spoilernek.  :bruhuhu:

Most indul a Death Note! Kíváncsi leszek mit hoznak ki belőlle. Remélem nem fogok csalódni. :)

Fazék

#221
őszintén bevallom
[spoiler]nem láttam tisztán kiknek a fejét verte szét, csak sejtettem és nem volt kedvem visszanézni[/spoiler]

szerk2: amúgy csak éppen a mondat feléig jutottam, szerencsére egész gyorsan kapcsol az agyam, ha spoiler-be futnék és nagyjából látatlanban szídtalak le titeket, de talán érthető a dolog ;)

szerk: amúgy elég beteg egy sorozat ez :) de van hangulata :)
különben is nem merem abbahagyni, mert a végén még értem is eljönnek a KILLER loli-k  :eek:

szerk3: mindenesetre az tiszta sor, hogy át kell raknom fülhallgatós nézésre, mert kicsit erős a hanszórókhoz egy-két jelenet :haha:

Szacsi

Na megnéztem a Death Note 1. részét.
Eddig követi a mangát  :D

Az animáció és a kivitelezés nagyon szép. A hangulata elég komor, ami nem baj, sőt...
Az opnenin/ending képileg nagyon nagyon jó, de a zenék alatta...hááát...szerintem borzalmasak. Raito/Light szinkronja ok, de Ryuk-nak valami rikácsolósabb hangot képzeltem el....

De összességében nagyon jó volt, remélem a színvonal megmarad, Ryuku pedig aranyos volt, ahogy befalta az almákat :D

Sancho

AniDB-n az vettem észre hogy ez az oktoberi honapban igen csak sok új sorozat indul és sok ova meg movie lesz! :)
Hiába szüret időszak van... :P :D

Draconire

Már volt korábban szó róla, és íme egy kis promo (amiben semmi konkrét jelenet nincs :ejj: )Devil May Cry Anime
Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.

Fazék

Emmegmi?! Tempouibun Ayakashiayashi
Azonnali véleményezést kérek róla, különben nem vacsorázom ma!  :3x3:

bár persze kicsi az esély hogy valami igazán jó anime legyen, de jobb ha az ember résen van  :lazza:

kikuchiyo

A Mit láttál legutóbbot csekkold...
...illetve az aoianimére is elnézhetsz, ott is írnak az első részről, igaz, a konklúziójukkal nem értek egyet.

(remélem, ez kielégíti az azonnali véleményezés iránti igényedet :))
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2006-10-11, 14:01:19
A Mit láttál legutóbbot csekkold...
...illetve az aoianimére is elnézhetsz, ott is írnak az első részről, igaz, a konklúziójukkal nem értek egyet.
pedig tegnap el is olvastam, csak olyan hülye címe van, és a leírás se volt túl pozitív, szóval nem rögzült :haha:

akkor passz, lelkesedés sikeresen eloltva :)

Ramiz

Afro Samurai
Főszereplő hangja: S.L.J.
Zene: RZA.
És mégis anime lesz? :D
Nem tudom, de a rendező japán. :)
Eléggé Samurai Champloo rip-off-nak tűnik, de mégis kíváncsi vagyok rá. A friss vég egyébként is jót tesz az animéknek, még ha nem is japán szinkron lesz rajta...

:merci: Tycho-nak, aki ezt a linket megmutatta. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Quote from: Ramiz on 2006-10-12, 18:47:40
Afro Samurai
Főszereplő hangja: S.L.J.
Zene: RZA.
És mégis anime lesz? :D
Nem tudom, de a rendező japán. :)
Eléggé Samurai Champloo rip-off-nak tűnik, de mégis kíváncsi vagyok rá. A friss vég egyébként is jót tesz az animéknek, még ha nem is japán szinkron lesz rajta...

:merci: Tycho-nak, aki ezt a linket megmutatta. :)

Lesz belőle anime és film is.

Calintz

#230
Quote from: Nimlot on 2006-05-26, 13:17:14
Egyáltalán mennyi ember van itt akik (megtehetik h) rawban néznek az animét?
El se hiszem!
Eureka seveN 38. rész kész :D
és vele együtt a witchblade 2. részét is kiadták (ez is jó lassan halad :P de talán megéri mert jól néz ki csak a főhős ne lenne ekkora tejcsárda  :hehe:

Bár ez régen lett írva én is ezt akartam írni...és már vagy 8ig kinn van nekem elleinte tetszett, bár a tejcsárda szerintem felesleges...mármint nem hiszem h ezért szeretném meg a csajt...de gondolom más pont ezért.
Nagyon jól indult szerintem, de most igy 4-5 részt megnézve már nem tünik érdekesnek, csak gyakás semmi más...

Új anime még talán, a Gundam Seed Destiny Stargazer OVA, mindenki aki szerette a GSDt annak ajánlom, havonta 1 rész sajna...eddig csak 2 részes, és hát a 3 ra már lassan 2 hete várok, h le legyen fordítva...
a story a mélységekbe megy bele...azokba amiken gondolkoztatok talán, de nem mondták el...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Calintz

Quote from: Nimlot on 2006-05-16, 12:23:35
Háj all!
Gondoltam létre hozom ezt a topicot hogy ne kelljen minden új talán kicsit rövidebb élettartamú animék miatt új topicokat megnyitni.

Meg is kezdeném:
3 anime ami nem rég kezdőtött: Kiba; Ari gear; Black lagoon,
mind3 ígéretesnek tűnik mind rajzolás történetben karakter fomálásban és számomra mostanában kedves szempont: zeneileg is ott vannak!

Kiba: 7. résznél jár a fordítás amiből megismerhettük a 2 főszereplő bemutatkozását és kis utalást kaptunk az elkövetkezőkre. A világ szerepjátékhoz hasonlítható kicsit pokemon feeling az idézés de legalább komolyabban néznek ki a lényeg :P. A rajzolás az azért egyszerü, de nem rossz. A zenéje nem biztos h mindenkinek tetszeni fog kicsit sajátos ill érdekes de nekem nagyon bejött.

Air gear: 6. részig van fordítva. elég látványos tehát szépen megrajzolt. Történet :babyface a csúcsra jut? majd meglátjuk :). Úgy tűnt zenére szintén nagy hangúlyt fektettek mivel sok a jó szám benne :D. És azok az ecchi jelenetek  :Kiraly: Nagyon jó anime. Ill érdemes megjegyezni hogy kb mint a GTO-ban úgy grimaszol itt is a főszereplő.

Black lagoon: 3. részig van fordítva de már 5ig van raw. Szintén egy látványos, lövöldözős akció anime. Az introja egyszerüen KIRÁLY :Kiraly:. Asszem ez is azok az animék közé fog tartozni amiknek mindig meg kell nézni az introját:D. túl sok nem derült ki a storyból, csak h 4en vannak a szállító bizniszben és az oroszokkal szimpatizálnak :)

Egyenlőre ennyit!

A kiba nem a Kyuu Kiba, csak mert kiváncsi lettem látva a témát....
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2006-10-12, 18:47:40
Afro Samurai
hát nem igazán sikerült meggyőznie az előzetesnek... kicsit olyan erőltetettnek éreztem. de majd meglátjuk, készítők és résztvevők miatt ígéretesen hangzik :)

Tycho

Quote from: Fazék on 2006-10-12, 22:56:43
Quote from: Ramiz on 2006-10-12, 18:47:40
Afro Samurai
hát nem igazán sikerült meggyőznie az előzetesnek... kicsit olyan erőltetettnek éreztem. de majd meglátjuk, készítők és résztvevők miatt ígéretesen hangzik :)

igen ezzel valahogy én is így vagyok... ebből lehet nagy királyság vagy elég csúnya melléfogás is, rajz szép, zene jó, a végén viszont a fazon elbizonytalanít a szövegeléssel... ha ez végig ilyen nyomi lesz, vagy a sztori boltik el, akkor ... :ejj:

Ramiz

Egy biztos: a Samurai Champloo-ból sokat merített, és ez amilyen nagy könnyítés (híres dolgot koppintani fél siker(?)), annyira nehéz (SC-hez képest ez csak gagyi lehet... bár szerintem nem is tör nagy babérokra :) kb mint a Kígyók a gépen :whoah: ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Quote from: Ramiz on 2006-10-13, 18:13:11
Egy biztos: a Samurai Champloo-ból sokat merített, és ez amilyen nagy könnyítés (híres dolgot koppintani fél siker(?)), annyira nehéz (SC-hez képest ez csak gagyi lehet... bár szerintem nem is tör nagy babérokra :) kb mint a Kígyók a gépen :whoah: ).

Az Anime Insider című újság októberi számában az Afro Samurai a fő téma, azt írják hogy az 5 rész mindegyike külön-külön 1 millió dollárba(!) került, az animében is S.L.J. lesz a címszereplő szinkronhangja(feliratozni fogják, amit mond), és ő lesz a főszereplő és producer a várhatóan 2007 végére elkészülő filmben is. Lesz belőle manga és Xbox-játék is ==>ezt az animét a Gonzo nagy dobásnak szánja.

Cobra

Csak én gondolom úgy, hogy ez nem anime, hanem amerikai rajzfilm? Ráadásul ez is feleslegesen agresszív és véres lesz a bemutatóból ítélve. Bár lehet pont ezért akarják anime-ként eladni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

sztem ennyi pénzért első osztályú animációt fogunk látni, bár kitudja :szemuveges:

Member

Amerikában is készült már anime, mint a Dirty Pair pl., lehet, hogy sok stílusjegyét fogja hordozni. Mondjuk az anidb-s sztorileíró alapján eléggé kliséhegynek tűnik.

EDIT: Szerintem az animáció az utolsó szempont. :rolleyes:

Darkstar

#239
Azért szerintem az animáció is fontos. Egy jó sorozaton is sokat tud rontani, ha nem tetszik a rajzolása, ellenben egy kicsit gyengébbet is könnyebb megemészteni, ha viszont az animációra jó ránézni.
Ed.: Én nemegyszer úgy keresek néznivalót, hogy felütök egy galériát vagy csak az AniDBt, aztán aminek tetszik a grafikája, leszedem. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん