Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Nimlot

Háj all!
Gondoltam létre hozom ezt a topicot hogy ne kelljen minden új talán kicsit rövidebb élettartamú animék miatt új topicokat megnyitni.

Meg is kezdeném:
3 anime ami nem rég kezdőtött: Kiba; Ari gear; Black lagoon,
mind3 ígéretesnek tűnik mind rajzolás történetben karakter fomálásban és számomra mostanában kedves szempont: zeneileg is ott vannak!

Kiba: 7. résznél jár a fordítás amiből megismerhettük a 2 főszereplő bemutatkozását és kis utalást kaptunk az elkövetkezőkre. A világ szerepjátékhoz hasonlítható kicsit pokemon feeling az idézés de legalább komolyabban néznek ki a lényeg :P. A rajzolás az azért egyszerü, de nem rossz. A zenéje nem biztos h mindenkinek tetszeni fog kicsit sajátos ill érdekes de nekem nagyon bejött.

Air gear: 6. részig van fordítva. elég látványos tehát szépen megrajzolt. Történet :babyface a csúcsra jut? majd meglátjuk :). Úgy tűnt zenére szintén nagy hangúlyt fektettek mivel sok a jó szám benne :D. És azok az ecchi jelenetek  :Kiraly: Nagyon jó anime. Ill érdemes megjegyezni hogy kb mint a GTO-ban úgy grimaszol itt is a főszereplő.

Black lagoon: 3. részig van fordítva de már 5ig van raw. Szintén egy látványos, lövöldözős akció anime. Az introja egyszerüen KIRÁLY :Kiraly:. Asszem ez is azok az animék közé fog tartozni amiknek mindig meg kell nézni az introját:D. túl sok nem derült ki a storyból, csak h 4en vannak a szállító bizniszben és az oroszokkal szimpatizálnak :)

Egyenlőre ennyit!
"Being too kind is also... cruel!"

kikuchiyo

A Black Lagoon már rendelkezik saját topikkal.

És a 6. részhez is van már raw :)
Failure is the default option

Nimlot

hát nem rossz kis anime az biztos de én ajánlanám a fentebb írtakat is :)
"Being too kind is also... cruel!"

Member

Akkor ennek a topicnak állandó tagja lehet az Inuyasha, a Bleach, a One Piece, a Naruto és a Detective Conan is. :)

Hiei-sama

#4
Nem tudom de amik fel lettek sorolva Kiba,Air Gear stb...Ezek igencsak azert mar regiek nem ujjak foleg hamar ep6-nal tart mindegyik vagy tobb...Topicba nem az volt hogy uj es keszulo? Ennyi erovel ami idejon siman mehetne az Anime Informacios sarokba is,de nekem8 : p

Nimlot

Ha most kötöszködni akarsz csak tessék!
De szerintem annyira nem régi h annak lehetne mondani mivel mindben a történet elején járunk. De ha így gondolod szíved joga. Mellesleg nem hiszem hogy véleményekkel kéne teleírkálni az információs sarkot.
"Being too kind is also... cruel!"

Member

Ha az "és"-t átírod "vagy"-ra már nem köthetnek bele, abban beletartozik az egyik, a másik és a közös halmaz is, a maradék pedig offolás.

sirtomi

Quote from: Member on 2006-05-16, 13:00:50
Ha az "és"-t átírod "vagy"-ra már nem köthetnek bele, abban beletartozik az egyik, a másik és a közös halmaz is, a maradék pedig offolás.
A "vagy"-ba a közös rész nem tartozik bele :)

Member

A kizáró vagy-ba (xor) tényleg nem, de a vagy igazsághalmaza a köv.:

  A       B        A VAGY B
  0       0              0
  1       0              1
  0       1              1
  1       1              1

Bocsesz a hülyének nézésért. :)

Fazék

#9
Quote from: sirtomi on 2006-05-16, 13:03:39
Quote from: Member on 2006-05-16, 13:00:50
Ha az "és"-t átírod "vagy"-ra már nem köthetnek bele, abban beletartozik az egyik, a másik és a közös halmaz is, a maradék pedig offolás.
A "vagy"-ba a közös rész nem tartozik bele :)
ha megengedő 'vagy' akkor a közös is benne van. és tudtommal azt veszik logikában alapnak :)

szerk: de ez már mind off-olás, abbahagyni!  :3x3: :D

Nimlot

#10
És a topic újra megmenekült, hála az érdeklődőknek :)
a közösre meg falhatalmazást adok :D
"Being too kind is also... cruel!"

sirtomi

Quote from: Member on 2006-05-16, 13:06:24
A kizáró vagy-ba (xor) tényleg nem, de a vagy igazsághalmaza a köv.:

  A       B        A VAGY B
  0       0              0
  1       0              1
  0       1              1
  1       1              1

Bocsesz a hülyének nézésért. :)
Hú de rég volt már. Most hülyének érzem magam, el is bujdokolok  :redface:

Hiei-sama

Lol nem akartam kotozkodni en csak szoltam ;)

Addig is itt az augusztusban jovo Kikoushi Enma : http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4411
Talan jo lesz bar nincs meg ide irva semmi rola csak egy kep van.

Nimlot

Most néztem csak... itt van az Ah!Megami-sama 2. sezonja?
4. részig van kint fordítással és a vonalat követi :)
Mellesleg nagyon tetszett az 1. rész :D
"Being too kind is also... cruel!"

SaiyaGin

Quote from: Nimlot on 2006-05-18, 20:31:31
Most néztem csak... itt van az Ah!Megami-sama 2. sezonja?
4. részig van kint fordítással és a vonalat követi :)
Mellesleg nagyon tetszett az 1. rész :D

Már majd két hete nem jött ki új subbolt rész. :(

Manitu

QuoteAnimeOne and AnimeYuki will not be releasing EP 5 of AMG S2 as we are now working on the higher quality Wide screen Raws and will be releasing those shortly.
Tegnap vagy tegnapelőtt kihozták az első két rész szélesvásznú verzióját, hamarosan jön a többi is... reméljük. Kicsit hátráltathatja a dolgot, hogy AnimeYuki oldalát törölte a tárhelyszolgáltató, mondván hogy illegális tartalmat tettek közzé, de reméljük hamar megoldódik ez a probléma.


Kellögem

Eureka seveN-t ismeri vki?

Manitu

Quote from: Kellögem on 2006-05-19, 01:18:51
Eureka seveN-t ismeri vki?
Hát hogyne. Gyönyörű a látványvilága, meg ahogy a szineket használták a rajzolók... az egész olyan élénk. Meg a történet is egész jó. Kár hogy Nanashiék olyan lassan haladnak a subbal :( Ebből is ideje lenne már egy releasnek.


Fazék

Ezt nézi valaki? Nagyon nőies? Vagy a Paradise Kiss megnézése után, már nincs jogom ilyen kérdést föltenni? :D

Raggie

Quote from: Fazék on 2006-05-19, 02:20:20
Ezt nézi valaki? Nagyon nőies? Vagy a Paradise Kiss megnézése után, már nincs jogom ilyen kérdést föltenni? :D
A műfajok között szerepel a Shoujo is! :eek: Nem is tom mér nem... :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Quote from: Fazék on 2006-05-19, 02:20:20
Ezt nézi valaki? Nagyon nőies? Vagy a Paradise Kiss megnézése után, már nincs jogom ilyen kérdést föltenni? :D
A neve nagyon szép, de szerintem túl idilli a két leányzó (a szavaiddal élve "nagyon nőies").

Fazék

Quote from: Raggie on 2006-05-19, 10:25:56
A műfajok között szerepel a Shoujo is! :eek: Nem is tom mér nem... :rolleyes:
hiába tanulok japánul, mindig elfelejtem shounen, shoujo közül melyik a khm.. szóval azt hiszem ideje újból felfrissítenem a tudásomat :rolleyes:

szerk: vagy hogy egyáltalán bármelyik is mi a fenét jelent :haha:

tök jó hogy ilyen fain memóriám van :D az élet újra és újra és újra és újra tele van meglepetésekkel számomra :haha:

Nimlot

#22
Ez a Eureka seveN engem is érdekel. Egész jónak tűnik.
De már csak azért is mert láttam a csajt egy artbook-ban (mindenféle pózban :D)
"Being too kind is also... cruel!"

Manitu

Quote from: Fazék on 2006-05-19, 02:20:20
Ezt nézi valaki? Nagyon nőies? Vagy a Paradise Kiss megnézése után, már nincs jogom ilyen kérdést föltenni? :D
Hát, tipikusan shoujo anime, de nagyon jó... legalábbis az első négy rész, amit láttam (meg a live action movie :D) Nekem tetszik, bár mondják, hogy furcsa ízlésem van :D Mondhatni elég nőies, de legalább nem balf*szkodnak benne úgy a szereplők, mint a tucat háremanimékben :)


Raggie

Quote from: Fazék on 2006-05-19, 11:22:23
Quote from: Raggie on 2006-05-19, 10:25:56
A műfajok között szerepel a Shoujo is! :eek: Nem is tom mér nem... :rolleyes:
hiába tanulok japánul, mindig elfelejtem shounen, shoujo közül melyik a khm.. szóval azt hiszem ideje újból felfrissítenem a tudásomat :rolleyes:

szerk: vagy hogy egyáltalán bármelyik is mi a fenét jelent :haha:

tök jó hogy ilyen fain memóriám van :D az élet újra és újra és újra és újra tele van meglepetésekkel számomra :haha:
LoL :lol: :lul: :rotfl: Nem vagy semmi! :D
(shoujo=leszbi ;) ... még mindíg jobb, mint a buznyák :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Quote from: Raggie on 2006-05-19, 12:42:23
LoL :lol: :lul: :rotfl: Nem vagy semmi! :D
(shoujo=leszbi ;) ... még mindíg jobb, mint a buznyák :) )
huh. megnyugodtam. és fene az ízlésembe, de nekem azzal nincs különösebb bajom :D

Ramiz

Quote from: Fazék on 2006-05-19, 12:54:57
Quote from: Raggie on 2006-05-19, 12:42:23
(shoujo=leszbi ;) )
huh. megnyugodtam. és fene az ízlésembe, de nekem azzal nincs különösebb bajom :D
Sajnálattal közlöm Önnel, tiszteletlenül tisztelt uram, hogy nincs különösebb baj az ízlésével és ily módon fene se. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manitu

Quote from: Raggie on 2006-05-19, 12:42:23
(shoujo=leszbi ;) ... még mindíg jobb, mint a buznyák :) )
A shoujo az nőknek készült, romantikus történet, köze sincs a leszbihez. Jobban hasonlít a brazil szappanoperákra, csak annál általában fényévekkel jobba :) Amire te gondolsz, az a shoujo ai, helyesebben szólva a yuri. Bár az is általában nőknek készül, és a romantikán van a hangsúly. Sok esetben nincs is benne igazándiból szerelem, csak valami szoros barátság, kötődés, mint mondjuk a Marimiteben.


Fazék

Quote from: Manitu on 2006-05-19, 12:58:27
Quote from: Raggie on 2006-05-19, 12:42:23
(shoujo=leszbi ;) ... még mindíg jobb, mint a buznyák :) )
A shoujo az nőknek készült, romantikus történet, köze sincs a leszbihez. Jobban hasonlít a brazil szappanoperákra, csak annál általában fényévekkel jobba :) Amire te gondolsz, az a shoujo ai, helyesebben szólva a yuri. Bár az is általában nőknek készül, és a romantikán van a hangsúly. Sok esetben nincs is benne igazándiból szerelem, csak valami szoros barátság, kötődés, mint mondjuk a Marimiteben.
hmm... gyanús volt.  :3x3:

Nimlot

Most tartok a 3. résznél... Komolyan mondom röhely néha amilyen arcokat vág a csaj :D Finoman fogalmazva érdekes a megrajzolása.. Egy kissé bamba nem? :DVagy legalábbis akkor amikor nagyra nyitja a szemeit.
"Being too kind is also... cruel!"