Mivel játszottál legutóbb, hogy tetszett?

Started by Fazék, 2004-11-22, 02:38:44

Previous topic - Next topic

Soldier

#4380
Quote from: Xzone on 2008-10-31, 16:57:23
mint a fan service animéket(Strike Witches, Rosario+Vampire pl) nézni: nem szabad komolyan venni...
érdekes ez egész jol megy.lehet ezert válaszottam azt az időtöltést a helyet :).. csak tudod en is arra számitottam hogy komoly(abb) lesz az az igazsag, erre mit kapok?egy viccet..ha meg comedy-t akarnak csinalani lehet nem ezt a nevet kellet volna választani
Quote from: Liquid Snake on 2008-10-31, 17:49:47
Red Alert 3
:tezsvir: mar kezdtem magam rosszul érezni hogy 1dül vagyok xP

Liquid Snake

Igaz fanservice-nek talán jó. De tegyük fel, hogy megveszem a gamet tizenakárhányezer forintért ( igaz én nem beszélhetek mert tényleg nem vettem meg, de tegyük fel) és akkor egy ilyet kapok, lehet nem elég vigasz az, hogy próbáljam meg fanservice, dologként felfogni :) Mind1 végülis, van most sok game, most telepítem a Fallout 3-at, remélem tetszeni fog, tiszta Oblivion egyik haverom szerint csak más környezetben, ez nekem már egy jó pont  :P

Zsiga

8 éve jött ki a második rész, ami pont ugyanilyen volt csak 2D-ben. A trailerekből és screenshotokból tökéletesen egyértelmű volt hogy milyen lesz az új. Mégis mi a faszt vártatok?

Liquid Snake

Quote from: Zsiga on 2008-10-31, 18:06:42
8 éve jött ki a második rész, ami pont ugyanilyen volt csak 2D-ben. A trailerekből és screenshotokból tökéletesen egyértelmű volt hogy milyen lesz az új. Mégis mi a faszt vártatok?

Egy jó játékot?  :__devil:

Zsiga

Quote from: Liquid Snake on 2008-10-31, 18:13:49
Egy jó játékot?  :__devil:
A saját műfajában az.
Az hogy te irodalmat keresel egy képregényben az csak téged minősít. ;)

Soldier

#4385
Quote from: Zsiga on 2008-10-31, 18:06:42
8 éve jött ki a második rész, ami pont ugyanilyen volt csak 2D-ben. A trailerekből és screenshotokból tökéletesen egyértelmű volt hogy milyen lesz az új. Mégis mi a faszt vártatok?
stratégia játékot, de sztem ez nem nevezhetö annak.mert attol hogy lehet valamibe egységet gyártani és felül nézetböl van, azt én még nem tudom annak nevezni.De ilyet nem is kellet volna várnom?en legalábis ugyemlékeztem az elözö az volt, de lehet csak a memoriam "viccelt" meg. eleg sok az a 8év.

Liquid Snake

Quote from: Zsiga on 2008-10-31, 18:21:52
Quote from: Liquid Snake on 2008-10-31, 18:13:49
Egy jó játékot?  :__devil:
A saját műfajában az.
Az hogy te irodalmat keresel egy képregényben az csak téged minősít. ;)

Megmondanád nekem ennek a játéknak mi a műfaja mert én nem jöttem rá :)

Draconire

Soldier: mondj egy címet amit te stratégiának tartasz.
[spoiler]az előzőben is gyártani kellet egységeket, sőt, még az azt megelőzőben is, és kb erről szóltak[/spoiler]

Liquid Snake: klasszikus RTS. Poénosra fogva.

Rounin

...
Ti ketten láttátok az előzeteseket? (Soldier és Liquid Snake)
Ha igen, akkor GTFO, irány az általános iskola... :ejj:
Ha nem, akkor nem kell meglepődni előzetes tájékozodósás híján (és illő lett volna mondjuk a kettőből kiindulni, nem az első részből).

Soldier

#4389
Quote from: Draconire on 2008-10-31, 18:36:30
Soldier: mondj egy címet amit te stratégiának tartasz.
[spoiler]az előzőben is gyártani kellet egységeket, sőt, még az azt megelőzőben is, és kb erről szóltak[/spoiler]

Liquid Snake: klasszikus RTS. Poénosra fogva.
-w3,sc, cossacks I #edit: ja meg volt még az blitzkrieg asszem, az is tetszett.bar lehet nem ez a neve annak amire gondolok
-nah hát ez az a poén,en csak erre nem számitottam hogy engem majd nevetetni akarnak.

Rounin: nem láttam

Draconire

Quote from: Soldier on 2008-10-31, 18:43:05
-w3,sc, cossacks I
-nah hát ez az a poén,en csak erre nem számitottam hogy engem majd nevetetni akarnak

Mindegyik sablon RTS, ahogy az RA3-is.
Lásd Rounin postját.

Soldier

legyen elfogadom, végülis én hibám hogy nem infomálodtam elöre.de nekem több benne a poén mint a rts, és ez nem tetszik ennyi  :smile:

NLZ

[reserved]

Rounin

Quote from: NLZ on 2008-10-31, 19:03:37
Milyen egy nem sablon rts?

Ground Control első része.
Dune II.
Fields of Glory (Napóleon csatáit vívhatjuk meg benne, jó régi)

Zsiga


NLZ

Ja hát igen, a (h)őskorban tényleg nem voltak sablonosak az rtsek, mert még nem volt előttük rts. :F  Az elmúlt 5 évben készült nem sablonos rts?
[reserved]

Zsiga

Quote from: NLZ on 2008-10-31, 19:10:38
Ja hát igen, a (h)őskorban tényleg nem voltak sablonosak az rtsek, mert még nem volt előttük rts. :F  Az elmúlt 5 évben készült nem sablonos rts?
Na persze úgy lehet hogy nem sablon hogy ő maga a minta, de azért mégis... :)

Draconire

Quote from: NLZ on 2008-10-31, 19:10:38
Ja hát igen, a (h)őskorban tényleg nem voltak sablonosak az rtsek, mert még nem volt előttük rts. :F  Az elmúlt 5 évben készült nem sablonos rts?

Total War? Persze a térképen körökre osztott, de a csaták valósidejűek.

Rounin


Próféta

Quote from: Rounin on 2008-10-31, 19:06:38
Fields of Glory (Napóleon csatáit vívhatjuk meg benne, jó régi)
Atyaég, ez valahol az agyam legmélyén ott van. Hú, régen volt. Be lehetett bújtatni a puskásokat a házba, hogy lesből lőjenek, ennyi rémlik.

Ősrégi, térképen körökre osztott, de csatában real time játékból rémlik még a Centurio, jó kis Rómával világot meghódítós volt.

A kérdés persze nem ez volt, hanem hogy mi a nem sablon RTS. Nos: Transport Tycoon  :whoah:
(Nem mondtátok, hogy harci stratégia legyen...)

Rounin

Quote from: Próféta on 2008-10-31, 23:26:32
Atyaég, ez valahol az agyam legmélyén ott van. Hú, régen volt. Be lehetett bújtatni a puskásokat a házba, hogy lesből lőjenek, ennyi rémlik.

Formációk, parancsnoki láncolat (az idegbaj kerülgetett, mikor nem jutott el időben a szárnyakra a visszavonuló vagy egyéb parancs és ledarálták őket :D)
Zseniáls volt a maga korában - szerintem.

Zen

Én kb ott tartok h nekem semmi nem stratégia. C&Cben ratyi az útkeresés és nincsenek alakzatok, úh kb arról szól h a 200 fős sereg libasorban megy a darálóba. Minden RTS nagy seregekről szól, azokban meg elveszik az aprólékos irányítás, uh A+click lesz az egészből.
A magyar stratégiákra esetleg rámondanám h RTsek, de nagyrészüknek csak demójával játszottam.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: Zen on 2008-11-01, 00:23:11
Minden RTS nagy seregekről szól, azokban meg elveszik az aprólékos irányítás, uh A+click lesz az egészből.

Fields of Glory.

Zsiga

Quote from: Zen on 2008-11-01, 00:23:11
Én kb ott tartok h nekem semmi nem stratégia. C&Cben ratyi az útkeresés és nincsenek alakzatok, úh kb arról szól h a 200 fős sereg libasorban megy a darálóba. Minden RTS nagy seregekről szól, azokban meg elveszik az aprólékos irányítás, uh A+click lesz az egészből.
A magyar stratégiákra esetleg rámondanám h RTsek, de nagyrészüknek csak demójával játszottam.
Ezért kell tbs-t játszani. :)

Zen

#4404
Quote from: Zsiga on 2008-11-01, 00:27:48
Quote from: Zen on 2008-11-01, 00:23:11
...
A magyar stratégiákra esetleg rámondanám h RTsek, de nagyrészüknek csak demójával játszottam.
Ezért kell tbs-t játszani. :)
Ahogy mondod.  :Kiraly:

Amúgy FO 3ban Dogmeat ( :zomg: a marhát aki kitalálta h betegyék) ér valamit, vagy idővel ebben is 2 körig él?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

#4405
Hát ettől az RA3-tól én is sokkal többet vártam. Ez így eléggé harmatos; sok idegesítő mass kill power (szovjet mágnese sugár valaki?), víz=föld, gyenge defense épületek (kb tier 1-en érnek valamit, utána rush rush rush) etc etc, ráadásul a videók sem vicces B-kategóriás mozikra emlékeztetnek, hanem szarok (különösen a japánoké).  :D Mondjuk annyira nem rázott meg, mert van mit játszani helyette. Dead Space pl, 2008 legjobbja, de minden idők egyik legjobb survival horrorja is egyben, később majd bővebben róla.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

#4406
Én ellennék a RA3-al (a ma éjszaka nálunk azzal telt, hogy 2 haver áthozta laptopját, és multiztunk :D ), de van egy kis problémám: szépen fut magas grafikai beállításokkal is, viszont kb óránként lefagy a játék, majd megjelenik a szívemnek oly kedves "hibát észlel, leáll" üzenet. Ez a 2 havernál is jelentkezett, lehet a szar crack miatt, valaki linkelne egy jó cracket?
Én meg vagyok elégedve, ez a "rajzfilmes" dizájn furcsa de megszokható, és szerintem jól is néz ki az egész, azt meg gondoltam, hogy sok újítás nem lesz. Mármint, ninják és páncélos medvék, mit akarhatnék még?

Soldier

#4407
c*ack by reloaded[NUKED] nekem ezzel nem volt ilyen baj probald ki, de a vga driver is szokott ilyet csinalni.  +1 ezt is linkeltek meg bh-n elötte,de ez sztem az alap crac* ami neked is megvan

chilip

nagyon jó volt a tegnapi EA-s LAN party a budai labirintusban :D igen, egy barlangban multiztunk :D játék jópofa volt, Red Alert 1-2es számok mentek, voltak STAFF pólóba öltözött szőke (és egy fekete) cicababák, akiken látszott hogy nem az eszük miatt alkalmazták őket (kivéve az eggyiken, ki is tünt :D nem hátrányára). Apropó, nagyot röhögtem haverral mikor láttam hogy 2 szőke nekiállt a Red Alert 3as játék lobby szobájába chatelni egymással igatott érdeklődő arccal, holott egymással szemben ültek  :lol: 2 verseny volt, BÉTÁsoknak (15-16 illető) meg újjoncoknak (42 illető). Újjoncok közt indultam és 4 közé jutás közbe estem ki sajna (első 3 eredeti RA3-at kapott). Hangulat jó volt, barlang falait vörös lámpával világították meg.

preda majd nyilatkozik mi volt, mert fél 11 körül otthagytuk, mert még versenyzett.

mindenki kapott ingyen pólót és posztert.

Én

Quote from: Soldier on 2008-11-01, 16:06:12
c*ack by reloaded nekem ezzel nem volt ilyen baj probald ki, de a vga driver is szokott ilyet csinalni.  +1 ezt is linkeltek meg bh-n elötte,de ez sztem az alap crac* ami neked is megvan
:merci: Megnézem majd