Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

Baggio

inkább egy Bloodrayne, mint egy tudom mit tettél tavaly nyáron 3

smash++

Ma néztem meg a Karib 3-at.
Sokan azt mondják így meg úgy messzi van az első kettőhöz  képest ez a leggyengébb.De én akkor is azt mondom ezen is ugyanolyan jól szórakoztam mint a többin.Az azért szerintem nem egy elhanyagolható dolog,hogy az első újdonság volt,jó történettel "nem túl sok" látványos akcióval,ez pedig teli volt akcióval és a poénok is megmaradtak.J.D. hozta a formáját.
Nos a vége...
[spoiler]Csalódtam a kalóz gyűlésben azt hittem ők is harcolnak majd vagy vmi.Annyira beharangozták,közben semmit nem csináltak...
Háát a romantikus szálat elég érdekesen oldották meg...Romantikus kedvelőként még az is jobb lett volna ha Jack mellett köt ki,amúgy is smárolt a csaj mindenkivel akivel lehetett...Szerintem hülyének néznek minket 10 évente 1 nap tali a parton.Normálisak?Ezt hogyan bírnák már ki(mondjuk lehet lehetséges),főleg hogy a csaj most bizony biztos rákapott a dologra...Egyszerűbb lett volna ha a csaj is meghal vagy vmi.
A többi viszont nagyon ötletes volt.Jack megszivatta a térképpel őket és járja az útját...[/spoiler]
Ez most a záró rész volt?Én elviselnék még egyet.Érdekes kalandok vannak még odakint a térkép szerint :D

sirtomi

A vége alapján még bármi lehet. Több színész is benne lenne a folytatásban :)
Nekem egy gondom volt csak a 3. résszel. Baromi hosszú volt és volt egy rakás unalmas rész, amit fele olyan hosszan is meg lehetett volna oldani. Nem lettek volna benne ilyen laposabb részek, szerintem jobb lett volna.
Összességében nekem mind a 3 rész tetszett és jól szórakoztam rajta :)

kelvor

Egyetértek :smile:  Egyébként én nem örülnék egy esetleges 4. résznek. Úgy gondolom, amit ki lehetett hozzni ebből a témából már megtették. Egy újabb rész biztosan nem váltaná be a hozzá fűzött reményeket.

Zsiga

Szerintem se csináljanak mégegy részt. Inkább kezdjenek bele valami újba. Ha tudják hogy a népnek Karib-tenger kell, meg kalózok, meg akció, meg poénok, akkor vegyék meg a LucasArts-tól a Monkey Island sorozat jogait. :)

smash++

Lehet kihoztak mindent amit lehetett,de én akkor is szivesen megnéznék még egy részt vagy kettőt.A hossz nálam olyan dolog,hogy a hosszú film számomra még mindig jobb mintha rövid lenne.Persze sokan mondták,hogy néhol kicsit uncsi volt,nem volt túl pergős,de akkor is jó volt :)
Pedig én nagyon sajnálnám ha nem látok több Jack S.-ót.Karib Tenger Kalózai sorozat  :hehe:,nem lenne rossz.Csak nem tudnának Johny D helyett szinézt Jack szerepére.Ő annyira egyedi lett szerintem.Kár volna ha ennyiben végezné.Vár még sokminden.De 10 év után megint összejöhet a banda :D egy kalandra...
Na jó ne erőltessük.
A lényeg,hogy egy kiváló 3 rész volt a részemről.Méltó darab a dvd-im közé a polcra [spoiler]Mikor lesz már a 2 is akciós,a fene vigye el :haha:[/spoiler]

Fazék

Quote from: Zsiga on 2007-06-19, 19:44:11akkor vegyék meg a LucasArts-tól a Monkey Island sorozat jogait. :)
azt már leforgatták a jogok megvétele nélkül :)
kis háttér (persze nem 100% a dolog, de igencsak gyanús, hogy igaz)

Solid Snake

Quote from: Fazék on 2007-06-19, 21:04:36
kis háttér (persze nem 100% a dolog, de igencsak gyanús, hogy igaz)

Guybrush Threepwood = Jack Sparrow?  :D

Próféta

Quote from: Solid Snake on 2007-06-19, 21:40:16
Guybrush Threepwood = Jack Sparrow?  :D
Én ezt az első film első fél órájában már tudtam, minden háttérinfó nélkül.

Zsiga

Quote from: Próféta on 2007-06-20, 23:35:57
Quote from: Solid Snake on 2007-06-19, 21:40:16
Guybrush Threepwood = Jack Sparrow?  :D
Én ezt az első film első fél órájában már tudtam, minden háttérinfó nélkül.
Érdekes, nekem nem tűnt fel, és így utólag belegondolva se tartom igazán egyértelműnek. Guybrush ugye nem kicsit balf*sz, míg J.S. képe ott van a 'cool' szó mellett s szótárban...

thrall

egyébként nem egy hírt hallottam, hogy lesz újabb karib tenger trilógia (mert végülis a fekete gyöngy trilógia lezárult :D)

egyébként MONKEY ISLAND  :whoah:

sirtomi

Quote from: thrall on 2007-06-21, 04:25:29
egyébként nem egy hírt hallottam, hogy lesz újabb karib tenger trilógia (mert végülis a fekete gyöngy trilógia lezárult :D)

Ha trilógia nem is, de mégegyfilmben benne lenne minden szereplő állítólag.

noriko

Hétfő (aka noriko: the motion picture, aka az ég óvjon titeket egy filmszakos testvértől!!! :muhahah: )
"I wish I could, but I don't want to."

Próféta

Quote from: noriko on 2007-06-22, 00:39:57
Hétfő (aka noriko: the motion picture, aka az ég óvjon titeket egy filmszakos testvértől!!! :muhahah: )
Valahogy az istennek se megy tovább a stream egy bizonyos ponton... Addig jutottam, hogy bejön az a másik lány, és már épp kezdene felsegíteni téged.

Más videók mennek youtube-ról.

noriko

nem baj, lehet, jobb is így...  :D
"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

#4185
Kár, pedig egy csillag születéséről maradsz le  :haha:
Bocs, noriko ^^

szerk: nekem megy.
Failure is the default option

Selmo

Quote from: noriko on 2007-06-22, 00:39:57
Hétfő (aka noriko: the motion picture, aka az ég óvjon titeket egy filmszakos testvértől!!! :muhahah: )

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: noriko on 2007-06-22, 00:39:57
Hétfő (aka noriko: the motion picture, aka az ég óvjon titeket egy filmszakos testvértől!!! :muhahah: )
:D jó volt!

Solid Snake

Quote from: noriko on 2007-06-22, 00:39:57
Hétfő (aka noriko: the motion picture, aka az ég óvjon titeket egy filmszakos testvértől!!! :muhahah: )

Oscar-díjat Sushi-nak!  :rotfl:

Nakedape

#4189
Quote from: noriko on 2007-06-22, 01:52:56
nem baj, lehet, jobb is így...  :D

klasszikus példa hogy hogy ha nincs pénzed a spec effekteker és helyszínekre akkor add el a filmet egy csinos női főszereplővel :hopp:

amúgy jó volt

két kedvenc rész: anyás, és a szagattot nevetések (olyan szatirikusan torz a nevetés, nna, jó volt.. vagy csak a youtubom akadt? :D) update: mondjuk az info-rádió szívás üt így másodszoprra, deazért mert átérzem, én is tudom unni a negyedórás híreket :) ezeket lehet továbbítani a rendezőnek :)

gratula persze :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Solid Snake on 2007-06-19, 21:40:16
Guybrush Threepwood = Jack Sparrow?  :D
ez hülyeség, a két karakternek nem sok köze van egymáshoz sztem :) de a játéknak és a filmnek sok egyéb tényleges közös pontja van, ami mindesetre elég komoly gyanúra ad okot, hogy az író jogdíjak fizetése nélkül egy vásznon jobban mutató változatot adott a népnek. nem zavar túlságosan, de talán egy kicsit jobb lett volna az egész, ha a Monkey Island filmet viszik végig, mint hogy egy gyengébb utánzatot kiadnak.
Jó volt az első rész, szórakoztató, de közel sem olyan zseniális, mint azt sokan mondják, a folytatások pedig már csak tisztán családi mozidélután látványfilmek, az első film sikerhullámait meglovagolva.

sirtomi

Mivel nem ismerem a Monkey Island játékot így nekem marha jó volt mind a 3 része a filmnek. Nem hasonlítgattam semmihez :D

kikuchiyo

Jessica Alba egy istennő!

És kész.

És igen, a színészi képességeiért szeretjük. ^^
Érdemes az Into the Blue c. filmalkotást megtekinteni, ahol leginkább megcsillogtatja ezeket a képességeket.
Failure is the default option

minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-23, 00:45:30
Jessica Alba egy istennő!

És kész.

És igen, a színészi képességeiért szeretjük. ^^
Érdemes az Into the Blue c. filmalkotást megtekinteni, ahol leginkább megcsillogtatja ezeket a képességeket.

Maximálisan egyetértek  :tezsvir:

Zsiga

A színészi képességeivel nem vagyok tisztában (kiku postja után feltételezem hogy nem rendelkezik ilyen képességekkel...), viszont ilyen egy elb*szott ronda plázaribancot Paris Hilton óta nem láttam... Mire fel ez a nagy rajongás? :confused:

in b4 gtfo, disregard this post...

minuszmiki

Sok színészi képessége valóban nincs, viszont a filmekben, amikben szerepelt és láttam, egyszerűen igézően nézett ki, sokkal jobban, mint fényképen.

Zsiga

Quote from: minuszmiki on 2007-06-23, 01:13:29
Sok színészi képessége valóban nincs, viszont a filmekben, amikben szerepelt és láttam, egyszerűen igézően nézett ki, sokkal jobban, mint fényképen.
Melyik filmjébe érdemes belenézni? :) Kíváncsi vagyok...

kikuchiyo

Kezdd a Dark Angel sorozattal.
Utána szerintem meg leszel győzve, ha nem, akkor GAY.

BTW az imdb-s fénykép tényleg pocsék, a 4ch-ra spammelt fel valaki egyszer egy 600 képes gyűjteményt, abban voltak jók.

Failure is the default option

minuszmiki

Dark Angel az, amit m1 is nyomatott régebben? Abból pár részt láttam, nem rossz. Lehet le is töltöm, mostanában úgyse láttam semmi sorozatot (anime nyilván most nem tartozik ide).

Btw Zsiga, rapidsearchön egész jó gyűjteményeket találni róla, bár az említett 600 képes nincs rajta.

kikuchiyo

Az az, de az nem csak miatta jó.

why are we spamming this topic?
Failure is the default option