Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Bishop

én sem értettem soha ezt a nagy horrofilm rajongást,bár engem inkáb az öldöklés az ami nem fogott meg,pl egyszer megnéztem a Fűrész 2-t vagy melyiket
na az a fajta (számomra) értelmetlen öldöklés az ami elriasztott,mondjuk valamilyen szinten érdekes a téma hogy ki mit tenne meg hogy megmeneküljön.
ha félelmet keres valaki ajánlom azokat a kisvideókat amikor az a cél hogy valami nyugtató vidó után firtelen előjön valami sokkoló,na én azokat nem bírom egyszer az egyik miatt 3 hónapig alig bírtam késő este egyedül hazajönni :redface:

Member

[Tapasztalat]A horrorfilmek arra jók, hogy a gyümölcsfeldolgozó nappali munkásai tudják múlatni az időt áradozással. :rolleyes:[/Tapasztalat]

RE@L

#602
Quote from: kisvirag on 2006-10-31, 20:25:11
nemertem, min kekeckedsz :P

(kár, hogy a quoteban azert ott marad XD )
[spoiler=még mindig spoiler]Azt hogy nem skizo volt hanem tudathasadt :P  [/spoiler]
(quote meg nemtudom miért nem működik rendesen pedig a kód jó ahogy megadtam :S)[color=black

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Draconire

RE@L: szerintem Próféta nem a semmiért írta ezt:
Quote from: Próféta on 2006-10-31, 20:23:07
SPOILER!!!
szóval kérlek editáld a postjaidat  :smile:

Próféta

Quote from: Member on 2006-10-31, 20:45:09
[Tapasztalat]A horrorfilmek arra jók, hogy a gyümölcsfeldolgozó nappali munkásai tudják múlatni az időt áradozással. :rolleyes:[/Tapasztalat]
Ötödszöri átolvasásra megértettem, mit jelent a mondat. Internet rulz. ZH rulz.

RE@L

Mostmár jó? Amúgy offtopicban szvsz minimálspoiler volt mert a most olvasók 70%a látta a filmet és aki nem látta az nem azért fogja megnézni ami itt ki lett tárgyalva, de jogos volt a kérés.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Draconire

Én még nem láttam, és bár igaz, hogy nem tervezem a megnézését a közeljövőben, de azért gondolni kell azokra is akik azt tehetik éppen.

Member

#607
Az elmúlt 4 órában gyakorta semmi értelmeset nem csináltam, meg is látszik, álmos vagyok, mint a dög...

Fazék

Quote from: RE@L on 2006-10-31, 21:03:38
Mostmár jó? Amúgy offtopicban szvsz minimálspoiler volt mert a most olvasók 70%a látta a filmet és aki nem látta az nem azért fogja megnézni ami itt ki lett tárgyalva, de jogos volt a kérés.
én nem láttam és gondolkodom a megtekintésén, csak túl vegyes véleményeket hallottam róla

kisvirag

én kb egész nap nem csináltam kb semmit, mégis elfáradtam...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

RE@L

Fazék! Puding próbája az evés, de John Cusack és Ray Liotta azért ottvan ;) Angol 5.1 es szinkront ajánlom inkább.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Yakumo

Quote from: kisvirag on 2006-10-31, 21:40:46
én kb egész nap nem csináltam kb semmit, mégis elfáradtam...
A semmittevésben lehet a legjobban elfáradni. Amikor az ember egész nap pl. betont kever, akkor is sokkal jobban érzi magát, ráadásul jól is alszik legalább. :D Ezzel ellentétben a semmittevés után én csak forgolódom fél éjszaka és egész nap olyan vagyok, mint a mosott sz*r.
Semmittevés sucks.  :uzi:

kisvirag

igen, de egesz nap nyomott voltam, fájt a fejem, meg semmihez se volt kedvem
na jo, jatszottam kicsit, de kb ennyi.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Selmo

Quote from: Fazék on 2006-10-31, 21:39:02
Quote from: RE@L on 2006-10-31, 21:03:38
Mostmár jó? Amúgy offtopicban szvsz minimálspoiler volt mert a most olvasók 70%a látta a filmet és aki nem látta az nem azért fogja megnézni ami itt ki lett tárgyalva, de jogos volt a kérés.
én nem láttam és gondolkodom a megtekintésén, csak túl vegyes véleményeket hallottam róla
A film jó szerintem, bár a vége kicsit fájós.

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin

A változatosság kedvéért ma a helyi teszkóban nem kaptam FMP! dvd-t.

kisvirag

melyik helyiben?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Fazék

Quote from: SaiyaGin on 2006-10-31, 22:48:07
A változatosság kedvéért ma a helyi teszkóban nem kaptam FMP! dvd-t.
tesco-kban én még nem találtam normális anime sorozat dvd-ket. csak inuyasha, meg beyblade és társaikat találtam, amik nem igazán érdekelnek.
electro world-ben sikerült egyszer véletlenül CB-be botlanom, de 3-as dvd-t már ott se találtam... media markt-ban sztem több eséllyel találod meg a FMP dvd-t

Yakumo

Inkább Media, igen. A tescoban én Animatrix DVD-t láttam és azzal a lendülettel meg is vettem. (a megjelenése idején)

Member



Ilyet biztosan találsz. :)

kisvirag

ilyet legalább biztos. Coca colat meg biztos nem :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Member

De 5 literes koccintóst meg igen. :whoah:

Lythis

Quote from: kisvirag on 2006-10-31, 23:33:49
ilyet legalább biztos. Coca colat meg biztos nem :D
Tescoban nincs Coca Cola? WTF??? atyaég....

Lt. Simoan Blarke

en meg mindig ugy tudom, hogy a tesco kola coca colabol van...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-11-01, 00:16:19
en meg mindig ugy tudom, hogy a tesco kola coca colabol van...
blasphemer!
őő..hát nemtom...ízre más.

Member

Eddig én is csak Pepsi-t láttam.
Melyik Tesco kólára gondolsz, blarke? Van a 65 ft-os TG meg van a "klasszikus" 110-es. Ja, meg van vmi Holiday Next is, de az más. :)

EDIT: A 65 nem coca cola, az tutifix. A ropijuk stikletti, azt tudom.

Lythis

a 65-ös förtelem tuti nem. abból a förtelemből már 2 pohár betesz.... sőt.. már az első is rémes.

Member

De a CBA-s 99 sem jobb. Mondjuk az összes CBA-s lötty ugyanolyan semmilyen izű, csak más a színe.

Lythis

vazz, már a cba is gyárt colát? úristen.... olyannal még nem találkoztam.

Member

Már elég régóta. Szinte minden vmit magára adó üzletlánc küldi. Mondjuk Aro meg Reál kólát nem láttam, de semmi sem lehetetlen.

kikuchiyo

Korábban felmerült: skizofrénia.
A közhiedelemmel ellentétben a skizofrénia nem a hasadt személyiséget jelenti. Azt disszociatív személyiségzavarnak nevezik.
Failure is the default option